پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

چرا باید دوتا بازیکن خوب بدیم میلان ک این احمق رو بر گردونیم  خدایی تو ذهن مدیران چی میگذره خدا میدونه پیش خودم گفتم این پنجره دیگه حرص نمیخوریم رغیب مستقیم رو داریم قوی میکنیم حالا ماروتا دست بزاره رو رومانیولی میلان کفششم نمیده بهمون

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

فقط صب کردم دو چیز میتونه منو اروم کنه

یوونتوس تو تمام تاریخش دفاع  از هرچیزی براش مهم تر و اجب تر هست  وبوده یه احتمال خیلی ریز هست که بند بازخرید برا کالدرا گذاشته باشه که بعیده و کم احتمالش

دوم اینکه یوونتوس داره پول جمع میکنه که دلیخت رو بخره و قطعا دلیخت چند لول استعداد بالاتری از کالدرا داره و این دومی رو بیشتر تصور میکنم

واقعا بعید یوونتوس بع فکر اینده خط دفاعی نباشه

بالزارگی همین امسال خداحافظی میکنه کلینی هم نهایت دو یا سه سال دیگه بنوچی و بن عطیه هم همسن و 31 ساله ان ن هایت 4 سال

خوبیش اینه روگانی میمونه پس همش یه روگانی جواب نمیده پس حتما مدیرا یه فکر خوبی در این رابطه دارن

ولی وای به حالشون اگه همچنین سناریوی های که گفتم حداقل بکیشون نباشه

اونوقته که بزرگترین ظلم مدیرا به هوادارا رفتن دلپیرو و بوفون نبوده بلکه تضعیف کردن یوو و قدرتممند کردن میلان با چاشنی  باج دادن و سرکوفت خوردن از میلانی ها بدترین خیانت مدیران به هوادارای یووونتوس هست

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
شما ببین ضرری که بونوچی به یووه زده
اگه پارسال میموند تو تیم . مدیریت بن عطیه رو میفروخت . که تیم با 5 دفاع کار خودشو ادامه میداد (کیلینی ، بونوچی ، روگانی ، بارزالی ، هوودس)

برای دوران پسا بوفون هم با وجود بونوچی نیازی به تمدید قرارداد بارزالیم نبود ! هوودس هم که قراردادش دائمی نمیشد !

با اومدن کالدارا ما 4 تا دفاع عالی داشتیم و نیازی به فروش استعدادمون نداشتیم!

بونوچی بزرگترین ضرر رو به مجموعه ی یووه زد. بجای بارزالی 38 ساله باید کالدارا رو تو ترکیب میداشتیم
البته به راحتی از حماقت جناب ماروتا هم نمیشه گذشت
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خب.. بازگشت بونوچی خط دفاع رو تقویت میکنه و امیدوارم بتونه بن عطیه رو کنار بزنه. امیدوارم هو نشه و برای رختکن تیم حاشیه درست نکنه..

کالدارا با رضایت و اصرار خودش به فروش میره.. نمیشه بهش خرده گرفت که بعد بازگشت به تیم اصلی 3-4 نفر رو جلوتر از خودش ببینه و مثل روغنی چند سال صبر کنه که شاید -و شاید هم نه- بتونه به ترکیب اصلی برسه.. 

فقط بونوچی رو با همون قیمتی خریدیم که پارسال فروختیم.. خیلی زور داره این قضیه.. و اینکه کالدارا رو هم مفت فروختیم.. اینکه ممکنه ستاره بشه یا نشه یه بحثه، اینکه قیمت یه مدافع جوان و آینده دار بیشتر از 40 تاست یه بحث دیگه ست...

ترکیب جدید:

شزنی

ساندرو           کیه لینی            بونوچی            کانسلو

متویدی           پیانیچ         امره کان

مانژو/کاستا              رونالدو            دیبالا

نصف تیم عوض شده لامصب.. دوباره یه نیم فصل باید صبر کنیم تا تیم هماهنگ بشه..

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

فاویلی رو هم رسمی فروختیم به جنوا

دی مارتزیو گفته : 5 میلیون به صورت قرضی ازشون میگیریم و 7 میلیون هم وقتی دائمی بشه و دائمی شدن اجباریه

سال اول بخوایم برگردونیم باید 16 میلیون بپردازیم سال دوم باید 23 میلیون بگردازیم

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میگن یوونتوس تنها تیمیه ک مودریچ رو میتونه بخره ....و مودریچ داره شرایط رفتن از رئالو میبینه ....تاتنهام یوونتوس اینتر مشتری هاشن

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

مسخره است که ما با این همه ادعا هنوز نتونستیم مشکل خط هافبکمون رو حل بکنیم ! تقریبا هر کسی که تو خط هافبک داریم یه مشکل اساسی داره ، اصلا خط هافبک خوبی نداریم تو سری آ ، تو اروپا هم خط هافبکمون مقابل تیم هایی مثل رئال و منچستر و بایرن و امثالهم جک هم حساب نمیشه !

ماروتا رونالدو رو خرید ! احتمالا خرید قرن باشه ! منتها ما تو خط حمله تقریبا هیچ مشکلی نداشتیم ، حالا درسته هیگوایین تو بازی های بزرگ گم میشد ولی به هر حال ما گلمون رو میزدیم !! مشکل ما خط هافبکمون بوده این دو سال !! امید دیگه ای ندارم برا ترمیم خط هافبک واقعا ! خصوصا که خیلی خرج کردیم !

اینتر هم خیلی مفت تیم خوبی بست !! با یه مشت نقل انتقال قرضی با حق خرید بازیکن های بزرگی گرفت ! خط هافبکشون هم با ویدال و ناینگولان فوق العاده میشه ! واقعا تحمل دیدن ویدال رو تو پیراهن اینتر ندارم !!

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

دوستان با توجه به اینکه ویدال چند سالی تو تیمتون بازی کرده این انتقال رو به عنوان یه خارجی برای بارسا چه طور میبینید؟ میدونم براتون منفوره بی تعصب نظر بدید لطفا

و نظرتون راجع به این خط هافبک چیه؟

راکیتیچ / بوسکتس / ویدال / کوتینیو چیه ؟ :1: به نظر خودم که فقط مادرید با اختلاف کمی بهتراز ماست !

حسابی تقویت شده تیم تو همه ی نقاط .  چه cl ی بشه امسال .... بارسا / اتلتیکو / یووه / لیورپول / سیتی / پاریس

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

دوستان با توجه به اینکه ویدال چند سالی تو تیمتون بازی کرده این انتقال رو به عنوان یه خارجی برای بارسا چه طور میبینید؟ میدونم براتون منفوره بی تعصب نظر بدید لطفا

و نظرتون راجع به این خط هافبک چیه؟

راکیتیچ / بوسکتس / ویدال / کوتینیو چیه ؟ :1: به نظر خودم که فقط مادرید با اختلاف کمی بهتراز ماست !

حسابی تقویت شده تیم تو همه ی نقاط .  چه cl ی بشه امسال .... بارسا / اتلتیکو / یووه / لیورپول / سیتی / پاریس

در مودر خط هافبکتون من شخصا عاشق راکیتیج هستم. حتی بعضی وقت ها یکم بازی های بارسا رو می بینم بخاطرش . همین طور بخاطر ترشتگن. اما از بقیه تیمتون بدم میاد :1:. ویدال خیلی افت کرده اون موقع که از یوونتوس رفت 28 سالش بود تقریبا الان 31. اگه مصدوم نشه به نظرم خیلی کمک میکنه اما من در کل خوشبین هستم که موفقیتی بدست نمیاره تو بارسا. ببخشید البته  :53:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

^^^ درمورد دوست بارسایی که نظر خواستن بگم با اومدن ویدال به بارسا باید منتطر این باشیم در اینده نه چندان نزدیک سیستم تیکی تاکای کرایوف به کلی نابود میشه تا همین الانش کلی این والورده تغییرش داده ولی خب هیچوقت کسی تو تصوراتش نمیگنجید که ویدال بیاد تو بارسا و با سبک بارسا بازی کنه

یه مثال بختیاری هست که میگن سگ به پیری گله ای نمیشه

یعنی ویدال بخاد با سیستم بارسا بازیکنه دیگه خیلی دیر هست براش مگر اینکه والورده داره دست به تغییرات بزرگی میزنه

الان واقعا نمیشه با قاطعیت نظر داد اما اگه مثدوم نباشه میتونه مفید باشه در حد پالینیهو

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یه سری شایعه ضعیف راجع فروش ساندرو و خرید مارسلو مطرح شده

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

تو اسپانیا زمزمه های مبنی بر اینکه رئال داره تدارک پیشنهاد برا خرید روگانی رو اماده میکنه/ هرچند که با فروش کالدرا دیگه بعیده روگانی رو بفروشیم اما روابط خوب دو باشگاه همینطور اگه بازیکن درخواست خروج بده میتونه انجام بشه

اگه روگانیم بره مثل میلان یکی دوسال دیگه با پیروپتل ها بدجور زمین میخوریم

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
شایعه پیشنهاد 40+80 میلان برای ساویچ
اگه بره میلان یعنی.... F#£c you milan
الکی الکی قوی شدند. هیگواین و کالدرا رو دادیم بعد رفتند تو کار ساویچ. قبلش خبری نبود. خیلی زرنگه بی شرف لءوناردو
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

میلان پولش کجا بود؟ هر چیز شعری رو باور نکنید تو رو خدا! همین الانشم به زور و من بمیری تو بمیری برشون گردوندن لیگ اروپا وگرنه به خاطر خرجای بی حساب کتاب پارسالشون هنوز گیر فیرپلی مالی یوفان

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جون مادرتون پوگبا رو بگیرین .....هیچی دیگه نمیخوایم 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ما تقریبا 300 میلیون خرج کردیم امسال !  :1:

پوگبا رو بخوایم بیاریم باید حداقل 150 میلیون هم به منچستر بدیم یعنی میشه حدود 450 میلیون یورو برای یک فصل مالی !! میانگین حقوق بازیکن ها هم خیلی افزایش داشته ! تقریبا بعیده ما بخوایم اصلا بازیکنی بگیریم این تابستون چه برسه به یه سوپر خرید مثل پوگبا ، فکر میکنم کار ما تمومه تو بازار ! مگر اینکه یه فروش بزرگ داشته باشیم ، غیر از این بعیده !

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اوایل ب گولووین قانع نبودم الان همونم نخریدن! سر 3 4 میلیون رفت موناکو!

پوگبا پولشم حاضر باشه منچستر نمیفروشه... پنجره انتقالات انگلیس حدود 1 هفته دیگه بسته میشه منچستر کِی بفروشه کِی جایگزین کنه؟! پس بهتره فراموشش کنین...

میلینکوویچ هنوز در دسترسه الان مشتری خاصی هم نداره و لاتزیو حساب کار دستش اومده... واسه پولش میشه قسط بندی کرد کاری ک تو ایتالیا رایجه... میلان درپیت با اون حال و روزش داره زورشو میزنه ما چرا نزنیم؟

خبرایی راجع ب مودریچ هست ک کار سختیه و البته 33 سال با اون حقوق کار عقلانی ب نظر نمیرسه حالا راضی کردن پرز بماند...

این تیم ی هافبک میخواد تا کهکشانی شدن...
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
با صحبت های دوستان مبنی بر لزوم خرید هافبک موافقم.
حقیقتش ذهنیت ساویچ رو نمیپسندم و فرم فعلی پوگبا هم چندان راضی کننده نیست، پوگبا قهرمان جام جهانیه اما چیزی که فصل پیش ازش دیدم عملکرد سینوسی و بی ثباتی بود.
تیم کامل بسته نشده و از چندین جهت ضعف هایی داره البته با این رویکرد جدید باشگاه که " یا الان یا هیچوقت " تا حدودی قابل دفاع هست.
یه ستاره توی خط هافبک کم داریم اما یادمون نره یه تیمی با موتا و کامبیاسو تونست همین راهی رو بره که ما چندین ساله نتونستیم. ( حتی توی پله آخر بدون موتا ! )
البته که دوره عوض شده و نمیشه مقایسه کرد، اما اگه ذهنیت قهرمانی توی بازیکنای تیم ایجاد شده باشه میشه تموم این ضعف ها رو پوشوند؛ ولی خب ما یوونتوسیا همیشه علاقه داریم نیمه خالی لیوان رو با حساسیت بیشتری ببینیم و این یه عادت قدیمی و تاریخیه که باور کردیم ما هیچوقت کامل نیستیم و نخواهیم بود !
  • mory, Principino, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بر اساس http://bianconeri.ir...273#entry508323 این پست یوووه 178 میلیون خرید کرده و هنوز تا 200 میل نشده 

ب نظرم میتونیم یک هافبک تاپ بگیریم هر چند اگر امسال با پوگبا توافق شخصی کنیم سال بعد میشه راحت تر گرفتتش ...اگر بارسا  خر نشه میشه یوونتوس  پوگبا رو بگیره و جالب اینه باز خریدش با 60 میلیونه پس بهترین گزینست 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

ما تقریبا 300 میلیون خرج کردیم امسال !  :1:

پوگبا رو بخوایم بیاریم باید حداقل 150 میلیون هم به منچستر بدیم یعنی میشه حدود 450 میلیون یورو برای یک فصل مالی !! میانگین حقوق بازیکن ها هم خیلی افزایش داشته ! تقریبا بعیده ما بخوایم اصلا بازیکنی بگیریم این تابستون چه برسه به یه سوپر خرید مثل پوگبا ، فکر میکنم کار ما تمومه تو بازار ! مگر اینکه یه فروش بزرگ داشته باشیم ، غیر از این بعیده !

190 میلیون خرج شده که حدود 120 تاش امسال پرداخت شده و مابقیش مال یک یا دوسال دیگه هست

یوونتوس اگه هافبک نگیره فاتحش خوندست من نمیدونم یه دونه پیانیچ داریم که خدایی خودمون بلدش کردیم و اونقدر هابفک بزرگی نیست

یوو باید مارکیزیو بر خلاف میل قلبیم+ امره جان + خدیرا + استورارو رو سریعا رد کنه و حداقل یه هافبک بزرگ و یه هافبک خوب بخره

حالا هرچقدرم نگران بودجه هستید باشید اما مهم اینه با این شرایط به هیچ جا نمیرسیم خداشکر یه مربی ترسو رو نیمکت داریم که امیدمون رو به سی ال بسیار کمتر هم میکنه

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی