پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39480 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

تقریبا میشه گفت دیگه هیچ خریدی نخواهیم داشت و تنها فروش استوراروو چند تلنت پنجره ما بسته میشه و متاسفانه مثل هرسال یه جای کار میلنکه و باز هم هافبک بزرگ دغدغه هوادارا تو فصل جدید خواهد بود

لامصب امسال هر شب بیش از 8 تا خبر درمورد نقل انتقالات یوو کار میشد اما یک هفتس صفر شده :nish:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
برارادران عزیز دیگه ۱۶۰ میلیون نقد خرج کردن که تو مجموع پنج فصل گذشته هم این عدد نمی شه. شایدم شش فصل. کوتاه بیان یه ذره :D
هنوز یه هفته پونده به نظر تمومه تو ۴۲۳۱ بی نقصیم
بنتاکور و متیودی عملکرد جام جهانی ادامه بدن تو ۴۳۳ هم عالی می شیم
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هافبک ایشالله فصل بعد

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بابا هي ميگين هافبك هافبك!
كي رو بخرن خب؟ يه اسم بگيد. ساويچ ١٠٠ ميليوني؟ پوگبايي كه مورينيو عمرا بذاره بره (هافبكشون با وجود پوگبام تعطيله. خريدي هم نداشتن هنوز تو هافبك). بقيه بازيكنا هم در حد خط هافبك فعليمونم نيستن
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب هر حال ضعف اصلی تیم هافبک بود ک نگرفتن... بله ریخت و پاش کردن اما در هر حال مشکلی ک دو ساله درگیرشیم پوشش داده نشد... همینم میتونه ما رو ی سال دیگه عقب بندازه ماتویدی و بنتانکور واسه ما بازیکن نمیشن ن... تیم پارسال برای کامل شدن ی دفاع راست میخواست + ی هافبک اما خرجای اصلی خرج دفاع و حمله شد! خوبه باز کانسلو رو گرفتن...دیگه قرار نشد چون رونالدو گرفتن باز تیمو ناقص ببندن! این تیم اگه فصل بعد اروپا نگیره ب هیچ وجه لایق تحسین نیس ... در اون صورت خرید رونالدو هم هیچ ارزشی نداشته البته کاری با ارزشهای تجاری مجاری و این حرفا ندارم اینا واسه من اهمیتی نداره وقتی تیم تو زمین نتیجه دلخواهو کسب نکنه...

آقا ی بار یعنی فقط ی بار اینا نتونستن تیم کاملی ببندن! ک بگیم تیم کامله و اگه قهرمان نشیم دلیلش چیز دیگس... اما هر سال تیم ناقص بسته شد و دقیقا همون نقص ما رو تو وسط فصل یقه کرد... حالا هی دوستان بیان بگن تیم رویاییه و فلان، چیزی ک ما آخر هر فصل میبینیم نا امیدیه..! البته اگه با دبل داخلی ارضاع میشین از الان خودتونو آماده کنین...
  • فرهاد, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^
تیم خط هافبک خوبی داره اینکه شما قبولشون ندارید دلیل بر خیلی بد بودنشون نمی شه. ممکنه سلیقمون نباشه ولی خط هافبک خوبه و یکی از کارای خوبی که براش انجام شد بونوچیه گاوه. چون با بازیسازی که داره پیانیچ جلوتر می یاد. نکته بعد امرست که اگه دوئل هواییش و تکلاش تکرار کنه کلا مشکلمون حل می شه. تیم هم برای کناره ها بسته شده که هم ۴۴۲ خطی هم ۴۲۳۱ عالی بازی کنه. اصرار بر ضعیف نشون دادن خط هافبک درست نیست.

رونالدو از نون شب واجب تر بود ریسکش. حالا هر اتفاقی بیافته :D :D
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

خط هافبک این تیم رو مقایسه کنید با رئال ، حرف بسیار تکراریه اما چون بحثش پیش اومد بگیم. خط هافبک اصلا نقشش چیه ؟ خیلی ساده بگیم.
بازیسازی ، تخریب و توپ گیری ، گردش توپ ، انتقال توپ از دفاع به حمله 

خط هافبک فصل قبل : متوعیدی پیانیچ خدیرا .

خدیرا هوش بالایی داره ، توپ رو بخوبی با بازیکنان کناریش رد و بدل میکنه. اما پرس و تخریب تو بازیش نیست. توپ بیافته دست حریف خدیرا فقط با جایگری مناسب یکم سعی میکنه فضاها رو ببنده که بارها دیدیم جلو تیم های بزرگ وا داده تفصیری هم  نداره . چون این روش جلو تیم های درجه یک با اون سرعت و تکنیک جواب نمیده. جام جهانی هم دیدیم که دورانش تموم شده است. 

پیانیچ بازی سازی و گردش توپ. اما چرا تعداد پاس گل هاش کمه ؟ چرا پاس کلیدی کم میده ؟ امارش روی شروع مجدد ها رو بذاریم کنار . بدلیل ضعف خدیرا در پرس و درگیر شدن با بازیکنان حریف پیانیچ نمیتونه آزادی عملی که پیرلو در حضور پوگبا/مارکیزیو و ویدال رو داشت داشته باشه. همین باعث شده تو بازی هایی مثل بازی فینال یوونتوس رئال نمایش افتضاحی داشته باشه. هر موقع دیدید پیانیچ افتاده دنبال بازیکن حریف که روش خطا کنه بدونید یه جای کار مشکل داره ! پیانیچ کارش این نیست. نه فیزیکش رو داره نه هوش این کار رو. 

اما میرسیم به بازیکنی که قرار بود فشار رو از روی دوش پیانیچ برداره ولی به هر دلیلی نتونست نمایش مورد نظر رو تو زمین نشون بده ، دوندگی بالا اما با راندمان پایین ! کسایی که بازی های یووه رو با دقت دیده باشند فصل قبل حرف من رو تایید میکنند که در مقاطعی اینقدر آماتور گونه بازی میکرد که استورارو و مارکیزیو نیمکت نشینیشون قابل قبول نبود برای ما. 

اعداد و ارقام هم گویای همه چیز هست !

مقایسه عملکرد استاد متوعیدی و کاسمیرو در کارهای دفاعی . چقدر این آمار با آدم حرف میزنه ! تکل از نصف کمتر ! پاکسازی یک سوم. قطع توپ از نصف کمتر ! بلاک یک چهارم ! دریبل تقریبا نصف ! در Whoscored نشانه هایی برای شماست . ایمان نمی آورید ؟

1.jpg

در مقایسه عملکرد پیانیچ با تونی کروس متوجه میشیم که پیانیچ تکل بیشتر زده ! درگیر تر بوده. این ایرادی هست که من بالاتر بهش اشاره کردم. حالا در کارهای حجومی و گردش توپ مقایسه کنیم بیت پیانیچ و تونی کروس.

2.jpg

ببینید عزیزان. تونی کروس پاس کلیدی بیشتر ! تعداد پاس بیشتر ، درصد پاس صحیح بیشتر. سانتر بیشتر توپ بلند بیشتر . علت کجاست ؟ علت پست اشتباه ! شرح وظایف اشتباه . آقای الگری هافبک دفاعی نداره . اومده بازیکن شماره 6 رو جلوی مدافعین بازی میده. اگر متوجه نمی شوید ادعاهای واهی نکنید. اگر ایمان نمی آورید کفر نگویید . 

و اما مقایسه زیبای دیگری داریم بین استاد خدیرا و مودریچ (بهترین بازیکن جام جهانی)

3.jpg

درمورد استاد خدیرا گفتم که درگیرانه بازی نمیکنه ! رو به جلو بوده بیشتر در سری آ از هوشش برای دفع توپ استفاده میکنه اما همین امر باعث شده جلوی حریفان سرعتی و تکنیکی یووه رو به دردسر بندازه. عزیزان صورت مسئله رو پاک نکنید ! من مربی مون رو دوست دارم اما ایراداتش رو منکر نمیشم . بازیکنان مون رو دوست دارم. آقای خدیرا هافبک با شعور و با کلاسیه اما ایرادات رو نمیشه ندید. 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
اصن شکی در این نیست خط هافبک ما مودریج کروس کاسمیرو نیست مثه رئال که تو خط دفاع به تکمیلی ما نیست. بحث اما ریزش درسته ما ضعف دوئل هوایی و پرس تو هافبک داشتیم به همین دلیل اصن مانژو رو بازی می داد که تو خط جلو هم نه هیگی نه دیبی هد نمی زدن. اما الان ما امره و متیودی بعد گذشت یه سال داریم. دقیقا متیودی جام جهانی کاری می کرد که الگری می خواست. بحث من اینه برای پوشش ضعف هافبک بازیکن اومده که اگر امار پارسالش تکرار کنه تمومه. البته مسئله بزرگیه اما الان دو بازیکن داریم که باید مشکل رفع کنن. بازیکنای خوبی هم هستن. همونطور که گفتی اگراین مشکلا حل نشه به مشکل می خوریم قطعا اما این خط هافبگ فعلی می تونه جمعش کنه و البته امیدوارم مارکی همونطور که تو امریگا از لحاظ بدنی بهبود پیدا کرده بود از نظر فوتبالی برگرده

در نهایتا مسلما ما دوست داشتیم ساویچ بیاد اما ۱۶۰ میلیون نقد خرج شده و نمی شه توقع بیشتر داشت
قطعا هم هممون قبول داریم اومدن رونالدو از ساویچ برای اینده باشگاه واجب تر بوده با تمام ریسکاش
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دور رفت پیانیچ و بن عطیه نبودن الان بونوچی و امره چان اضافه شدند چرا میگین  هافبک نداریم .......بذارین فصل بیاد ....در ضمن خیلی روی ضد حمله الان دل بستیم و نیازی ب هیگواین نیست فقط حسرتم مارکوپیاتساست 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

نمیدونم توتو اسپورت چرا یک هفته ای گیر داده که یوونتوس دنبال مارسلو هست و رونالدو داره تلاشش رو میکنه مارسلو رو بیاره تورین

توتو اسپورت چند وقتیه خبرای موقث خوبی گذاشته بود مخصوصا اولین رسانه ای بود از رونالدو رونمایی کرد اما این خبر مارسلو جوری نمیشه هضمش کرد

یوونتوس ساندرو رو داره بعد رئال بخاد مارسلو رو بفروشه هیچ گزینه جذابی تو بازار نیست که بخاد بخره جای مارسلو بزاره

مگر اینکه لوبتگی اصرار به خرید الکس ساندرو داشته باشه و مارسلو و ساندرو طاق زده بشن و به سود دو تیم خواهد بود

باس ببینیم تا چند روز اینده این حرفای توتو در حد شایع بوده یا اینکه نه واقعا یوو تلاشش رو میکنه

یه خبر جالبتر اینکه امسال دی مارتزیو در قبال خخبرای نقل انتقالاتی یوونتوس یه شکست خورده تمام عیار بود فقط وقتی منابع دیکه قطعی میگفتن مقلا یوو فلانی رو میخاد دی مارتزیو یه خبر نحلیلی کار میکرد

کلا ماروتا خیلی سخته دستش رو بخونی

• Principino, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بعضی دوستان هنووووووووووووووووز مدیرانمون رو نشناختن مدیران ما هیچگاه برای هافبک هزینه نمیکنند ما پیرلو رو با چ قیمتی گرفتیم؟؟ پوگبا رو چی؟؟ خدیرا ؟ امره چان؟؟ همشون مفت فقط برا پیانیچ پول دادیم اونم خیلی کم ولی برا مهاجم تا تونستیم هزینه کردیم ب نظرم هافبک فاکتور تجربه میخواد و یووه دنبال این فاکتوره  الانم نگاهش ب مودریچه ولی یووه قمار بزرگی کرده ب نظرم سال بعد تیممش کامل میشه و هافبک میخره امسالم  سخته بتونه کسیو بگیره 

• Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
بحث اینه اینا نمیخان بخرن مشکل ابدا پول نیست
میلان ورشکسته داره با 40 میلیون قرضی و 80 تا برا سال بعد ساویچ رو میخره
خب قطعا یوو همین فرمول میتونس ساویچ رو بخره
ما سال ها برا تراز مثبت باشگا با بنجلا سر کردیم بعد میبینی اینتر و میلان راحت هزینه های گزافی می کنن و ستاره میخرن
اینجور یکم نامردی در حق یوو

مثل اینکه واقعا میلان داره ساویچ رو میخره
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

افشین حرفت قبول

ولی ببین ما الان خط هافبکمون خیلی شلوغه و متاسفانه نتونستیم از این تعداد کم کنیم از اون طرف هم هیچ کدوم از هافبک ها خودشون نرفتند دنبال خروج از تیم ...

الان قرارداد استورارو رو نگاه کن کاملا شبیه ترکمانچای میمونه .

مارکیزیو میتونست بره و جای دیگه فیکس بازی کنه همین شانس با شرایط بهتر برای خدیرا هم وجود داشت اما نرفتند .

اگر خروجی داشتیم هم از نظر مالی و هم از نظر فضای بازی فوتبالی ورود هافبک جدید محتمل تر میشد .

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب نظرم مدیریت عالی کار کرد همرو نیومد بفروشه یکی از هافبک  کم کرد دوتا از دفاع دوتا از مهاجما ....سال بعد همین منوال دوتا از هافبک  یکی  از دفاع و شاید یکی از مهاجم ...نمیشه تیم رو یکدفعه تخلیه کرد ....

اواسط فصل با مصدومیت ها تیم نیاز داره ب بازیکن و قطعا فروش هیگواین چیز عالیبود 

سال بعد خدیرا مارکیزیو شاید مانجوکیچ بارزالی رفتنی صد درصد هستند امیدواررم استورارو برنگرده 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

افشین حرفت قبول
ولی ببین ما الان خط هافبکمون خیلی شلوغه و متاسفانه نتونستیم از این تعداد کم کنیم از اون طرف هم هیچ کدوم از هافبک ها خودشون نرفتند دنبال خروج از تیم ...
الان قرارداد استورارو رو نگاه کن کاملا شبیه ترکمانچای میمونه .
مارکیزیو میتونست بره و جای دیگه فیکس بازی کنه همین شانس با شرایط بهتر برای خدیرا هم وجود داشت اما نرفتند .
اگر خروجی داشتیم هم از نظر مالی و هم از نظر فضای بازی فوتبالی ورود هافبک جدید محتمل تر میشد .

چه طور اومدیم با لورنته لاشی بازی در اوردیم گفتیم دنبال تیم باش بعد رایگان فروختیمش ک حقوق ندیدم و فضا خالی بشه اما برا بقیه اینگارو نکنیم ؟؟
خدیرا یکسال قرارداد داره میتونستیم بگیم جای تو برنامه ها نداره
لوکاتونی و امائوری و یاکوینتا یکی دو فصل از لیست خارج شدن و رو سکو ها بودن
من جای الگری باشم خدیرا و مارکیزیو رو از لیست خارج می کنم میزارم رو سکو
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال
در مورد یورنته واقعا نامردی شد .
این تناقضات متاسفانه وجود داره ...
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دوست داشتم انزونزی یوونتوسی بشه مثل اینکه داره با رم قرار داد میبنده!

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
منم يه قلدر رو كنار پيانيچ دوست دارم و قلدرتر از انزونزي ️تو فوتبال اروپا نداريم ولي نمي دونم جرا الگري با نظر من موافق نيست😁😁
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بارسلونا حتی بنجل تریناشو ب قیمت های گزافی فروخت بعد ماروتا هیگواین رو قرضی داد! جالبه ک امسال تمام فروشها قرضی بود! جز کالدارا ک اونم معاوضه بود... نمیدونم چرا اینقد تو فروش ضعیفه...

جمعه پنجره بسته میشه.. یعنی میشه ربیوتی چیزی بیاد؟😔

آقا این آنیلی ک رئیس اتحادیه فلان شده باید ی فکری ب حال این وضعیت باز و بسته شدن پنجره های نقل و انتقالاتی لیگهای معتبر اروپایی بکنه... قبلا درسته بعد از لیگ بسته میشد اما خوبیش این بود همه با هم میبستن الان انگلیس هفته پیش بسته ایتالیا این هفته.. اسپانیا و فرانسه و آلمان مثل لاشخور ی ماه دیگه فرصت دارن.. اومدیمو بازیکنای ما رو هوایی کردن بردن کی جواب میده.. بعد اگه بفروشن ک نمیشه جایگزین خرید اگه نفروشن ک میشه مثل داستان کوتینیو لیورپول...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

منم يه قلدر رو كنار پيانيچ دوست دارم و قلدرتر از انزونزي تو فوتبال اروپا نداريم ولي نمي دونم جرا الگري با نظر من موافق نيست

این انزونزی هم قلدره هم یه نیمچه تکنیک و بازیسازی هم داره . قد بلند هم هست .

مورد علاقه من بودش ولی 

ولی زهی خیال باطل . دیگه تموم شد . 

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی