پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39520 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

دفاع راست ضعف داریم ، نمیشه کل فصل رو لیخت حساب کرد ، اگه مصدوم بشه باید فاجعه ای به نام دیشیلیو رو بذاریم سمت راست !شایعات رفتن استورارو به دفاع راست هم قطعا بخاطر همین موضوعه ! 

خط دفاع هم ضعیف شدیم بارزالی و کیه لینی دیگه قدرت سابق رو ندارن خصوصا بارزالی ، ولی با توجه به اینکه بازیکن خوبی تو بازار نیست و بازیکن مستعدی مثل روگانی هم داریم شاید نخریدن مدافع یه توفیق اجباری باشه !

حتما شما مربی تیمی از کیفیت یا افت کیفیت بازیکنای تیم با قدرت خبر میدی. ماروتا و ندود و الگری و پاراتیچی هم عقل و درایت شماها رو ندارن. بهر حال اونا مو میبینن شما پیچش مو!

منظورم فقط شخص شما نیست! حداقل 10 نفر دیگه هم این حرفا رو زدن. جبهه گیری الان من به  شخص شما  فقط نیست

• pezhman, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

به دو شیوه میشه بحث کرد

1- فقط به موفقیت نگاه کرد و تا وقتی که به اون هدف نرسیدیم رضایت نداشته باشیم
2- تغییرات توی مسیر رو هم ببینیم ، پیشرفت ها رو هم ببینیم

هر احدی که یه واحد تولیدی کوچیک هم داشته باشه میدونه واسه موفقیت باید چجوری جون کرد ، چقدر تجربه های توی مسیر موفقیت مهمه .
همین یووه رو با یه کارگاه مقایسه کنید ، از ورشکستی تبدیل شده به یکی از سه تا کارگاه برتر دنیا . میشه این مسیر رو ول کرد و چسبید به این که ما چرا اول نیستیم یا میشه از این پیشرفت لذت بردو به آینده امید وار بود .

صفر و یک به قضایا نگاه نکنیم .

+ مهمترین خط هر تیم هافبکه اون تیمه ، اگه خط هافبک تیم کامل باشه و فضا ها رو پوشش بده دیگه توپی به خط دفاع نمیرسه .
نمونش بارسا ،

شاید تو خط دفاع افت کرده باشیم ولی هنوز یکی از بهترین خط دفاع ها رو داریم .

++ با هم خوب باشید ، رو اعصاب هم راه نرید .

• Orphée, mory, pezhman و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^

این حرف تو نوید صد در صد درسته و بحث سر این یووست. من واقعا معتقدم این تیم قوی تره 

ما ده بار توضیح دادیم چرا تیم فعلی نقطه ضعفی نسبت به پارسال نداره 

دوباره باز می گیم چرا از نظر تئوری اینطوری هستش. عملی که هزار احتمال ممکنه

1. آمار بونوچی رو سال پیش در بیارید و با 5 تا دفاع دیگه ای که داریم شامل کالدرا مقایسه کنید. درسته منم می گم بونوچ ستاره ما بود اما نقاط مهمی تو اون مقایسه آماری هست که چطوری می شه جاش رو پر کرد

2 جایگزین آلوز که بار تهاجمی داشت شده دیشیل و کاستا و کوادرادویی که یه کار خطی می کرد جاش رو به کاستای بازیساز داده! آیا ما تو تئوری ضعیف شدیم؟ تو عمل نمی دونم اما با خرید متیودی تو هافبکم که تکمیلیم.

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

حتما شما مربی تیمی از کیفیت یا افت کیفیت بازیکنای تیم با قدرت خبر میدی. ماروتا و ندود و الگری و پاراتیچی هم عقل و درایت شماها رو ندارن. بهر حال اونا مو میبینن شما پیچش مو!

منظورم فقط شخص شما نیست! حداقل 10 نفر دیگه هم این حرفا رو زدن. جبهه گیری الان من به  شخص شما  فقط نیست

حقیقتش از من دیگه گذشته که بخوام با شما بحث بکنم ، البته بحثی هم ندارم ، فقط یه نکته رو باید بگم که این فروم ها برای این درست شدن که هر کسی بیاد نظرش رو در قالب هر موضوعی بیان بکنه ، و من فکر نمیکنم برای نظراتم باید به کسی جوابگو باشم ، این که دفاع راست ضعف داریم یا لیخت نمیتونه کل فصل دفاع راست بازی بکنه ایضا دیشیلیو فاجعه است و امثالهم نظرات منه البته منظورم فقط شخص شما نیست ! حداقل 10 نفر دیگه هم این حرفا رو زدن . جبهه گیری الان من به شخص شما نیست . 

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نظرات منه از وسط فصل طرفدار تیم شو، مربی تیم، از قدرت بازیکنای تیم باخبر و پیچش مو بین:

- دنی آلوز رو دادیم رفت، عوضی بود یا نه یا هر چی، یکی از بهترین راستای حال حاضر فوتبال رو آبراهام لینکلن وار آزاد کردیم و بازیکنی رو برای جانشینیش خریدیم که در کمال تعجب میلان پولدارِ بی غم اجازه فروشش رو داد. ولی خب میدونید که ما خیلی آدمای خوبی هستیم. قبل از اون بونوچی رو دادیم بهشون که تحمل این ضایعه بزرگ رو براشون راحت تر کنیم.

- هر جوری با هر متری حساب کنیم کیفیت دفاع راستامون در حد اهدافی که داریم نیستن. از طرفی مرکز خط دفاعیمون با وجود کیفیت مناسبی که داره حداقل در حال حاضر وضعیتش آرمانی نیست و نگرانی در مورد این دو قسمت بی منطقی یا هر چیزی که اسمش رو دوست دارید بذارید نیست. تعداد مدافعین مرکزیمون کافی نیستن، بازیکنایی رو داریم که پتانسیل مصدومیت بالایی دارن، کیفیت بارتزالی مثل سابق نیست و بن عطیه ای رو داریم که به زحمت میشه نکات مثبتی توی بازیش دید هر چند برای نیمکت خوبه.

- شاید این عدو شود سبب خیر این جا شامل حالمون بشه و روگانی بشه همونی که آرزوشو داشتیم اما خرید یه مدافع مرکزی دیگه واحبه و تقریبا مطمئنم که خریداری میشه.

- عمل کردمون تا اینجا توی سایر خطوط مثبت بوده. بنتانکور برای بلند مدت و متوئیدی برای کوتاه مدت خریدای خیلی خوبی برای خط هافبک بودن با این حال خرید یه هافبک تخریبی رو ترجیح میدادم. توی خط حمله خیلی خوب خرید کردیم و باید به مدیرامون به خاطر خرید کاستا و برناردسکی تبریک گفت. بازیکنایی رو توی این خطوط خریدیم که دست آلگری رو برای تاکتیکا و ترکیبای مختلف بازی میذاره.

- هنوز تا پایان زمان نقل و انتقالات وقت هست ولی نمیشه انتظار معجزه داشت. تقریبا تیم همینی که میبینیم خواهد بود و اگر تفاوتی به وجود بیاد تاثیر آنچنانی رو کیفیت تیم نخواهد داشت.

• Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی بهتر شدیم شک نکنید .....برناردسکی و کاستا و متوییدی کیفیت واضحی دارن .....یم راحت تر در لیگ و سی ال میتونه بازی کنه ....این که بالاخره قهرمانی های یووه تو سری آ تموم میشه یه واقعیته هر تیمی یه سال میشه شاید سال بعد نشه اما  خوب یووه داره رو ریل پیشرفت قرار داره و اگه دیگه بازیکن مهم رو نفروشیم موفقیت های اروپایی هم در راهه چه با الگری چ بی الگری 

اما مهم برا من اینه ک یووه برگششششششششته

• Orphée, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ادم میمونه کدوم خبر رو باور کنه ، اگر واقعا 40 میلیون برای استروتمن پیشنهاد داده باشیم ، 2 تا سوال پیش میاد :

چرا خب 40 میلیون رو نمیدیم و انزونزی رو نیاریم که از استروتمن هم بهتره.

سوال دوم اینکه چرا اخر مرکاتو دست از پا دراز تر 40 میلیون پیشنهاد میدید ، وقتی تا یک ماه پیش بند فسخ 45 میلیونی داشته ؟!

• mory, GG.B1, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

کار بزرگیهه اگر استروتمن  بیارن...

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

اگه هافبک جدیدی خریداری بشه استروتمنه ولی به 2 دلیل زیاد امیدوار نیستم بهش!

اولاً تراز مالیمون ـه که که رو -19.3 میلیون قرار داره، یعنی عملاً این مرکاتو 19.3 م از جیب دادیم و طبق سیاست چند سال اخیر باید یر به یر بشه! :fp: :1:

ثانیاً سابقۀ مصدومیتهاش ـه که 3 بار کُل فصل رو از دست داده؛ دو بار زانو عمل کرده و یبارم صلیبی پاره کرده! :fp:

البته فصل پیش بعد بازگشت از عمل خودشو خیلی خوب پیدا کرد؛ 45 بازی کرد و 15 گل/پاس گل هم داد!

ولی 40 تا یمقدار زیاده بنظرم واسه ما که دوس دارم بازیکنو فقط به قیمت واقعی/کمتر از قیمت واقعیش بخریم..

در نهایت اینم نمیشه کتمان کرد که از لمینا، رینکون و استورارو ← ماتوییدی، بنتانکور و استروتمن پیشرفت قابل توجهی محسوب میشه :53:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان واقعا دفاع راست خوب تو بازار نیست . کی رو بگیریم خب ؟
قبل از اینکه بگین کانسلو. بگم حقیقتش من از کانسلو چیز خاصی که بگم خیلی بهتر از دفاع های ماست ندیدم
  • eⁿzº, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^^^
شاید الان نباشه، اما همون اوایل نقل و انتقالات، کونتی بود.
  • tecra, Georgia , Mohammad Boushehri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

^^^

هوودس هم میتونه دفاع راست وایسه (البته تو مایه های باردزالی میشه)، مدتها برا تیم ملی اونجا بازی میکرد تا وقت ظهور کیمیچ + تو ج.ج 2014 هم دفاع چپ ثابت آلمان بود!

در کل اونقدرا بازیکن با استعدادی نیس ولی متعصب و مستحکمه! کاپیتان شالکه بود تا چند وقت پیش و به شدت دوسش دارن...

+ جف پیترز، گوینده و گزارشگر talkSPORT گفته از منبع موثقی شنیده که انتقال موسی سیسوکو از تاتنهام به یووه طی 24 ساعت آینده انجام میشه!

گفته این منبع در مورد تعداد زیادی از ترنسفرها قابل اتکا بوده و دلیلی برای تردید درش وجود نداره! [مسئولیت صحت و سقم خبر با خودش هستا نه من :دی]

هیچ نظری ندارم :22: از فابیانو و ماتیچ و تولیسو تا حاج موسی راهی نیست / کز این بهم به جهان هیچ رسم و راهی نیست.. :22:

@The Stranger محمد پیغام خصوصیتو چک کن لطفاً...

• eⁿzº, Pinturicchio, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

موسی سیسوکو رو خیلی قبول دارم اون چیزیه ک ما میخوایم اما تو این زمان کم بعید میدونم عملی شه.... هوودس هم گزینه مناسب و با تجربه آیه ..... کانسلو رو خیلی بد از دست دادیم.... ب نظرم تیم تکمیله... هر کیو بگیریم جا بونوچ رو پر نمیکنه...
تاتنهام ک میخواس واکر رو بفروشه چ خوب میشد میگرفتیمش.

اما استروتمن ...خیلی عجیبه ک هنوز اسمش ب یووه لینک شده ...اخه استروتمن چ چیز خوبی داره؟؟ تو تم ملیشم نیس.

• Orphée, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

حرف مدافع راست شد که کسی تو بازار هست یا نیست  اسم پریرا اومده بود ولی قیمت 25 میلیونی داره. بحث اصلی اینه که باید پول خرج کنی وگرنه کانسلو هم مدافع بدی نبود

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

روجریو یووه به ساسلو قرض می ده

جدی ترین گزینه ی این روزای یووه هودس هست. تو 4 پس دفاعی بازی می کنه. یووه به شدت دنبالشه. به نظرم آخرین خرید یووست اگه بشه

فکر می کنم یووه هافبک نمی گیره

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
یه دفاع راست بگیریم به نظرم تیم کامله حالا اگه اون دفاع راستی که میگیریم بتونه وسط هم بازی کنه چه بهتر اگرم نتونه مهم نیست
خیلی از بچه ها میگن به شدت به دفاع وسط نیاز داریم ولی من موافق نیستم هرجور حساب میکنم 4 دفاع وسط برای تیمی که میخواد با 2 دفاع وسط بازی کنه کافیه اگه میخواستیم 3دفاعه بازی کنیم بحثش جدا بود
همین الانم هیچ تیمی رو سراغ ندارم که بیشتر از ما دفاع وسط خوب داشته باشه!
همون رعال پارسال که قهرمان سی ال شد راموس و واران و په په و ناچو رو داشت! اگه میگید دفاعای ما زیاد مصدوم میشن باید بگم راموس و واران و په په هر فصل روی هم با محرومیت و مصدومیتاشون شاید راحت 30 تا بازی رو از دست میدن :|
بایرن هم که یکی از کامل ترین تیماس و یکی از بهترین دفاعا رو داره کلا" 3 تا دفاع وسط درست و حسابی داشت هوملس و بواتنگ و خاوی مارتینز و امسالم سوله رو گرفته که اونا هم بواتنگشون خیلی مصدوم میشه
در کل فکر کنم چون تو این چند سال دفاع زیاد داشتیم فکر میکنید امسال تعداد دفاع وسطامون کمه! ولی واقعا" کیفیت دفاع وسطامون خوبه تعدادشم کاملا" منطقیه اگه قراره بازیکن دیگه ای تو اون پست رو نیمکت باشه بهتره یکی از پریماورا باشه
  • Orphée, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1015 ارسال
  • LocationKurdistan
اسکای گفته یوونتوس با هوودس به توافق شخصی رسیده و در حال مذاکره با شالکه هست، فقط جزییات توافق مونده و اکثر رسانه های ایتالیایی تایید کردن
الفردو پدولا هم گفته بارسا پیشنهاد خرید قرضی اندره گومر رو رد کرده
  • mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ماروتا هم رسما تائید کرد که به دنبال هودس هستیم 

• mory, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ماروتا اگه بتونه هوودس رو بگیره باید بهش افرین گفت ، دقیقا همون چیزیه که ما میخوایم ، یه مدافع مستحکم با قدرت رهبری بالا و توانایی بازی تو تمام پست های خط دفاع !

• mory, Principino, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

امیدوارم درست بگم ...

اونجوری که من یادم میاد گل قهرمانی آلمان در جام جهانی 2014 روی حرکت و پاس هوودس شکل گرفت .

• Principino, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی