پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39506 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
هر کی تعویض میشه میدونه جا ثابتی نداره حرف جدایی میزنه...... صبر هم چیز خوبیه نزدیک جام جهانیه همه میخوان تو ترکیب ثابت باشن
  • tecra, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اندرا_لرد_گومز

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
یه زمانی انتقاد میکردم چرا گالیاردینی رو نخریدن، الان باید یه امتیاز ویژه واسه نخریدن گالیاردینی به ماروتا بدم !

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

لیخ میمونه

غنایی مهربون میره قلعه ترکیه

اسپینانزولا در راه یووه

عمو گومز فاشل در راه یووه

شیک یووه نمیخادش

دفاع هیچ..................

• tecra, Senmorta, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ماروتا مصاحبه کرده و احتمال خرید تمام گزینه ها رو رد کرده!

شیک نه
کیتا نه
گارای نه
اسپیناتزولا هم امیدوارانه حرف نزده و بیشتر مایل ب نه بوده!

خب بهتره رویا پردازی رو بذاریم کنار و منتظر هنر نمایی های دیشیلیو و آساموا و مصدومیت های بن عطیه باشیم در ادامه فصل باشیم.
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^حالا کیتا و شیک و گارای و اسپیناتزولا خیلی رویایی هستن که بخوایم رویا پردازی رو کنار بذاریم؟

اسپیناتزولا مگه دفاع چپ هم بازی می کنه که در صورت اومدنش دیگه شاهد هنر نمایی آساموا نباشیم؟البته همین الانش هم آساموا ذخیره ی ساندرو هست و معلوم نیست حداکثر چقدر بهش بازی برسه که شما از الان نگران بازی های آساموا هستید!...

+مصدومیت بن عطیه نمی دونم به نفع تیم باشه یا نه ولی احتمالا عده ی زیادی از هوادارا رو به خاطر روگانی خوشحال می کنه!از جمله خود من!

++جسارتا خیلی مشتاقم بدونم برای چی این قدر با دید منفی به اتفاقات نگاه می کنید!خوشحال میشم اگه اشکالی نداشته باشه کمی راجع بهش توضیح بدین...

نمی دونم شایدم که شما دارین واقع بینانه نگاه می کنین و من خوشبینانه (که احتمالش کم هم نیست به نظر خودم!که البته به اون نظر کلی ای که درباره ی فوتبال دیدن دارم بر می گرده...)

• Orphée, mory, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
محض اطلاعت اسپیناتزولا سال گذشته ب عنوان مدافع چپ درخشید و تو تیم ملی هم تو همین پست بازی میکنه! عجیب بود این حرفت !!

بله با وجود اون اسامی تیم کامل میشد همون ساندرو اگه مصدوم بشه حتی تصورشم لرزه ب تنم میندازه ک آساموا جاش بازی کنه داشتن یک تیم کامل و آینده دار واسه من ک رویاست شما رو نمیدونم!

مصدومیت بن عطیه رو ب این خاطر گفتم ک 4 مدافع رو واسه تیمی ک قراره تو 3 جبهه بجنگه کم میدونم بدون اغراق هر 4 مدافع تیم سابقه خوبی تو مصدومیت ندارن بن عطیه بارز ترینشون بود ک گفتم.. همون روگانی هم با اینکه با استعداده اما زیاد نمیشه روش حساب کرد... حالا گارای هم همچین تحفه ای نیس ولی کاچی به از هیچی!

دلیل دید منفی بنده هم اعتماد نداشتن ب مدیرای تیمه! ن اینکه تیمو بد ببندن ولی یادم نمیاد ی بار تیمو کامل بسته باشن یعنی هر سال آخرین دقیقه مهلت نقل و انتقالات واسه ما با نا امیدی سپری شده... هنوز دراکسلر و ویتسل یادمون نرفته. والا ما انتظار نداریم واسه هر پست دو تا ستاره بگیریم ولی حداقل تیمو تکمیل کنن ک ی وقتی دست سرمربی تو پوست گردو نمونه از مانولاس و دیفری رسیدن ب گارای ما ب همونم راضی شدیم حالا اونم نمیخوان بگیرن!! همه دنبال کیتا و شیک هستن این دوتا هم ب یووه چراغ سبز نشون دادن دیگه عقل حکم میکرد حداقل یکیشونو بگیریم. اما دیدیم ک ماروتا هیچکدومو نگرفت! خلاصه امسال حسابی خودزنی کردیم...
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

“I want to point out that I spoke to Percassi yesterday and the relationship between us is good
مثلا رابطه تون با ساسولو عالی بوده چه گلی به سرمون زدین؟

گند زدین به رابطه با psg براتون مهم نبود؟ :2laugh:
- نیومدن اسپیناتزولا = آساموا یه فصل دیگه قاچاقی بازی میکنه 
- بعد از 6 سال لیخت یه سانتر کرد بیخیال خرید دفاع راست شدن
- تو این پست کسی نزدیک دی شیلیو هم نیست هرکی بیاد میخ میشه رو نیمکت :worship:

• Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^^^^

تیم هم کامله هم با کیفیته. هر فصل یه گیری پیدا کنید و لنگر بندازید!!

همونطور که شنیدیم یووه اسپیناتزولا رو گذاشت برای آتالانتا. اسپی سال دیکه یووست. همینطور ماورتا باهاش صحبت کرده که انگیزه بهتر شدنش از دست نره و گفته سال بعدم با مایی. این که کارای اسپینا رو تایید نکردیم خوبه. نکته بعدی اینکه اسکای گفته با وجود خواسته سمپ اما آفری از طرف یووه برای شیک نرفته. به نظرم اگر شیک بخواد بیاد به همون روشی که گاتزتا گفته عمل می شه اما کیتا بعیده هنوز صرف نظ ر کرده باشن.

آیا احتمال خرید هست هنوز؟ بله یک یا دو. یه مهاجم و یه مدافع

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
همون 1 گیر هر سال ما رو از اروپا شوت میکنه بیرون
  • mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- هر جور حساب میکنم تیم برای این فصل کامله ، درسته نقایصی تو دفاع راست و میانی داریم اما میشه ی جورایی جمعش کرد . دلم میخواست برای دفاع راست اسپیناتزولا بیاد که اتالانتا گفت نمیدم و حتی هفته اول با به نیمکت دوختن اورسولینی و کالدارا ی جورایی تهدید کرد که بیچارتون میکنم :1:  ماروتا هم گُرخید و بیخیال اسپی شد گفت نمیارزه .

شنیده بودم اگه اسپی نیاد از استورارو به عنوان مدافع کنار ذخیره استفاده میشه که میشه به فال نیک گرفت به شرطی که اساموا رو رد کنن . پادوین چندتا بازی دفاع چپ ایستا بازی کرد و عالی بود ، چیه استورارو از پادوین کمتره ؟ غیرتش ؟!

- دفاع وسط هم همین بن عطیه خودمون ی سر و گردن از گارای بهتره ... اگه گارای بیاد میترسم به روگانی بازی نرسه...

- تو خط حمله اسمهایی مطرح میشه که واقعا من نمیدونم میخوان بیارن برا کجا ! اقا شیک اصن رونالدو نازاریو ، وقتی ما این همه مهاجم ریز و درشت داریم مگه بیماریم بریم 30-40 میلیون بدیم ی ذخیره بخریم بیاریم ؟ خب میاد میشینه نیمکت خراب میشه ... چون توقع ندارید که هیگواین 94 میلیوین بشینیه رو نیمکت ؟  اتفاقا یکی از حرکات هوشمندانه مدیریت با وجود تمام فحش هایی که تو دلم نسبت بهشون دارم بیخیال شدن از خرید شیک بود ... با همون پول رفتن برناردسکی رو خریدن اوردن که از پیستون چپ تا خط خافبک سه نفره وینگر چپ راست و مهاجم سایه و نوک میتونه بازی کنه !

بعد جالبه میرن به پیگری لینک میشن ! ما خودمون ی 17-18 ساله به اسم کین داریم که نصف اروپا حسرتش رو میخورن اونوقت ما دنبال بازیکنای دیگرانیم ! #مرغ_همسایه_غازه

در مورد کیتا هم همین نکته صادفه ! کوادرادو الاغه بیشعوره نفهمه خره قبول ! اما همین بازیکن از معدود گیم چنجراییی هست که حضورش تو زمین میتونه هر لحظه بازی رو برامون در بیاره ... انقدر زود یادتون رفت که میگید بفروشیمش کیتا بیاریم ؟ کیتا اگه عشق یووه داره امسال هم لاتزیو بازی کنه فصل بعد 0 بیاد ...

در ضمن کوادرادو قابلیت بازی در دفاع راست رو هم داره ... میتونیم زمانی که نیاز داشتیم کواد رو راست بازی بگیریم ... ی نکته هم نمیفهمم، دوستان اینجا پیرهن و خشتک خودشون رو واسه کانسلو شُرحه شُرحه میکردن اما خبر نداشتن همین دوستمون که رفت اینتر پارسال تو والنسیا و همین هفته اول لالیگا این فصل تو سیستم 4231 و یا گاهاً 442 خطی همیشه هافبک راست بود و مارتین مونتویا دفاع راست والنسیا بود ! خب همین کوادرادو خودمون رو میاریم میذاریم دفاع راست چه کاریه الکی ی بازیکن از لیگ دیگه بخریم که ایا فلاپ بشه یا نشه!؟

- خط هافبک هم تقریبا تکمیله ! دیگه اندره گومز که نمیتونه این تیم رو قوی تر کنه :22:  ما خودمون انواع اقسام هافبک داریم از هر مدلی متوئیدی خدیرا مارکیزیو پیانیچ بنتانکور که در زمان های مقتضی و با توجه به نیاز تیم ازشون استفاده میشه ؛ چیزی که واقعا به درد بخوره یا تو مارکت نیست یا اگه هست ی پول قلمبه میخواد که شکارچی اعظم کمتر دست به این اقدامات میزنه ...

- خلاصه تیم تکمیله ؛ درسته زد دفاعُ ی مقدار خراب کرد اما در ازاش خط حمله مون خیلی قوی شد که خب کار هر فصلشه ... بیخیال دیگه حرض نخورید

- بوفون - شزنی - پینسولیو

بارزالی - کیه لینی - بن عطیه - روگانی

لیخت - استورارو

ساندرو - دیشیلیو

مارکیزیو - پیانیچ - خدیرا - متوئیدی

پیاتسا - برناردسکی

داگلاس کاستا - کوادرادو

دیبالا - بنتانکور

هیگواین - مانژوکیچ - کین

+ ی نکته دیگه اینکه کمیت نفرات تو تیم خیلی مهمه ... اینکه 20-25 تا بازیکن تاپ تو تیم باشه و از همشون درست بازی بگیری خیلی بهتر بازدهی داره تا 30 و اندی بازیکن داشته باشی هر کدومو دو هفته بذاری بعد به یکی دیگه بازی برسه ...

با این نفرات تیم هم بهتر بازدهی داره ...

• Orphée, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

همون 1 گیر هر سال ما رو از اروپا شوت میکنه بیرون 

خوبه از این سه سال دو بارش فینال بودیم. خدایی چی می خوایم از این تیم؟ اگه مشکلتون فیناله که خب ما قبل 2000 هم باختیم. تیمم که الان کامله. به نظرم آدم عادلانه باید فکر کنه. هیچ تیمی تو دنیا، حتی همون رئال بدون ضعف نیست.  مطئنم اون سه تا رو هم بخرن باز یه بازیکن دیگه یم خواین! شک ندارم

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

من هم موافقم تیم پارسال مشکل خط هافبک داشت اما درخشش الگری و بازیکنان تا قبل از فینال این ضعف رو پوشش داد . همان طور که بازی گلادیاتوری ما جلوی رئال سال 2014 ما رو به فینال رسوند. اما شما مصاحبه الگری را بخونید بعد از فینال 2016 . میگه ما ضعف بازیکن داشتیم . ورود لمینا نشانه ای بود برای ان که ایمان بیاورید . و شما را به تفکر دعوت میکنم 

• mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اصن بگیم ما پارسال مشکل داشتیم که مثه هر تیمی درگیر مشکلات خودمون بودیم . الان مشکل امسال  چیه؟ تا دلتم بخواد که تعویضی داریم. انقدر فکر نکنیم حق باماهاست

تیم الان واقعا خوبه. قبول کنیم خوبه. اگه بد شانسی آوردیم بد بودیم خب دیگه بد بودیم اما تیم خوبی بسته شده

راستی ... وسط فصل طرفدار این تیم ناقص نشید. بگید چه تیمی داریم!!

• Principino, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

قبول کنیم نمی تونیم نظراتمون رو به بقیه تحمیل کنیم . مثلا من از اواخر دهه 90 فوتبال می بینم ادعایی ندارم اما از روی هوا هم صحبت نمی کنم. همین الان شما ببینید در دفاع راست ، دفاع و وسط و خط هافبک مشکلاتی داریم که می تونست نباشه. به هر حال بونوچی رو فروختیم و جایگزینی نخریدیم . اخر فصل میشه بررسی کرد عملکرد جایگزین هاش یعنی روگانی و بن عطیه چطور بوده اما از الان نمی تونید بگید قطعا به مشکل نخواهیم خورد. این مورد در مورد لیخت و دیشیلیو هم صادق هست. یعنی اگه بخاطر اشتباه این دو از لیگ قهرمانان حذف شدیم مدیریت مقصر بوده 

• pezhman, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan
تیم هم کامله هم با کیفیته. هر فصل یه گیری پیدا کنید و لنگر بندازید!!

زمانی بهترین خط دفاع و دروازه بان دنیا رو داشتیم،ولی از این فرصت طلایی برای تقویت بقیه خطوط و قهرمانی اروپا استفاده ای نکردیم...بعد از فینال چمپیونز لیگ2015 نه تنها نقاط ضعف تیمو بر طرف نکردیم ارکان اصلی تیم رو هم فروختیم (ویدال و پوگبا و...)

یه سال با امثال ووچینیچ و ماتری (خط حمله ضعیف) تو چمپیونزلیگ بودیم یه سال با لمینا کلنگ واستورارو (خط میانی متوسط)

امسال هم با دی شیلیو و بارتزالی پابه سن گذاشته ولیخت ( خط دفاعی تضعیف شده)

اومدیم ابروشو درست کنیم (ایگواین) زدیم چششو کور کردیم (پوگبا) اینجور میشه که هر سال یه جای کارمون میلنگه!

یکی از دلایل اصلی موفقیت یووه در طی چند فصل اخیر استحکام خط دفاعی و هماهنگی فوق العاده BBC بود
ارکان دفاعی یوونتوس سال ها کنار هم بازی میکردن و هماهنگی فوق العاده ای داشتن
تیم از لحاظ رویکرد دفاعی فوق العاده بود و بونوچی هم خوب عمقو پوشش میداد، با رفتن بونوچی خط دفاع آسیب پذیربه نظر میرسه

من نمیخوام پیش داوری کنم و به اندازه شما خوشبین نیستم ولی قبل از اینکه دیر بشه بهتره مدافع راست و دفاع میانی جذب کنن وگرنه کارمون سخت میشه

یک حمله موثر در سایه یه دفاع با صلابت و اطمینان بخش ایجاد میشه، یک تیم خوب هم تو همه خطوط متوازنه

یوونتوس توی بقیه خطوط کیفیت پارسال رو داره ضعفهاش رو پوشش داده و حتی بهتر هم شده

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر تیم فعلی کامله ، اسم این تیم رو چی میشد گذاشت ؟

دیبالا    هیگواین    کاستا

پوگبا      پیانیچ      ویدال

دنی الوز بونوچی کیلینی ساندرو

• mory, tecra, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
عاشق این جمله شدم:

از این سه سال دو بارش فینال بودیم. خدایی چی میخوایم از این تیم؟

- اگه ب شما باشه ک کلا هوادارا هیچ حقی ندارن! دیگه واقعا انتظار قهرمانی تو اروپا رو هم نباید از تیم محبوبمون بخوایم؟! عجییییب. ی لحظه فک کردم طرفدار ساسولو ام!

خوبه فینال کاردیف رو ب همون خط هافبکی باختیم ک مدیریت تو خرید بازیکن براش کم کاری کرد!

فینال 2015 ی موفقیت محسوب میشد ولی 2017 ی شکست واقعی بود. و تا وقتی قهرمان این جام نشیم دیگه نمیشه ب باختن تو فینال گفت موفقیت..
  • mory, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اصن بگیم ما پارسال مشکل داشتیم که مثه هر تیمی درگیر مشکلات خودمون بودیم . الان مشکل امسال  چیه؟ تا دلتم بخواد که تعویضی داریم. انقدر فکر نکنیم حق باماهاست

تیم الان واقعا خوبه. قبول کنیم خوبه. اگه بد شانسی آوردیم بد بودیم خب دیگه بد بودیم اما تیم خوبی بسته شده

راستی ... وسط فصل طرفدار این تیم ناقص نشید. بگید چه تیمی داریم!!

ضمن احترام ; به نظرم شما خیلی دوست دارید نظراتتون رو به بقیه تحمیل کنید و همه رو به راه خودتون بیارید و گویا خودتون رو ملزم به این کار می دونید.

به همون جمله ی خودتون رجوع می کنم: انقدر فکر نکنیم حق با ماست!

الان هم که زیاد نیاز به توضیح نیست برای کسی که گارد نداشته باشه. از نظر من تو دفاع راست که مهره ی قابل اتکایی نداریم. تو دفاع وسط هم تا حدودی همین طوره.

البته ما که عادت کردیم. هر سال جایی رو ناقص می کنن و خریدی هم انجام میدن.

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دفاع راست ضعف داریم ، نمیشه کل فصل رو لیخت حساب کرد ، اگه مصدوم بشه باید فاجعه ای به نام دیشیلیو رو بذاریم سمت راست !شایعات رفتن استورارو به دفاع راست هم قطعا بخاطر همین موضوعه ! 

خط دفاع هم ضعیف شدیم بارزالی و کیه لینی دیگه قدرت سابق رو ندارن خصوصا بارزالی ، ولی با توجه به اینکه بازیکن خوبی تو بازار نیست و بازیکن مستعدی مثل روگانی هم داریم شاید نخریدن مدافع یه توفیق اجباری باشه !

خط حمله و وینگر مشکلی نداریم ، خط هافبک کمبود کیفیت داریم یه مقدار اما با همین ها میشه قهرمان لیگ شد ، ولی لیگ قهرمانان خیلی بعیده ، خط هافبک رئال یا بایرن دو برابر ما کارایی و کیفیت دارن !

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی