Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 votes

• Please log in to reply
39550 replies to this topic

Poll: اولولیت خرید (10 member(s) have cast votes)

جذب کدام گزینه باید در اولویت باشد ؟

1. کالافیوری (6 votes [60.00%])

Percentage of vote: 60.00%

2. دی گرگوریو (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. کوپماینرز (2 votes [20.00%])

Percentage of vote: 20.00%

4. سامارزیچ (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

5. تورام (1 votes [10.00%])

Percentage of vote: 10.00%

6. گودموندسون (1 votes [10.00%])

Percentage of vote: 10.00%

Vote Guests cannot vote

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

ظاهرا همه یوونتوسی ان اما یه هو خبر میاد توافق شخصی با  خود شخص انجام شده .....ولی نا شکریم خدایی یادتونه چه ولوله ای سر جا به جایی گوارین و ووچینیچ شده بود؟؟ اینتر کولی بازی در  اورده بود؟؟؟ الان ما میتونیم ستاره های بزرگ رو جذب کنیم هر چند تا لب جوی میریمو تشنه برمیگردیم 

• tecra, Georgia , Serie A and 2 others like this

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

بازی های این اوریر رو کسی دیده ؟

من یه کلیپ که ازش دیدم خیلی فیزیکی و جنگنده به نظر میرسید. خوشم امد.

• El rey leon, tecra, Georgia and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,640 posts
^^^
قطعا از دارمیان بهتره، اما یه نکته بد هم دربارش هست که واسه ساحل عاج بازی میکنه، و این یعنی همون قضیه جام ملت های آفریقا.
  • mory, eⁿzº, AliReZaZa and 6 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

اوریر جزو 3 تا فول بک تاپ اروپاست به نظرم

• mory, tecra, ace of glass and 2 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

^^^
قطعا از دارمیان بهتره، اما یه نکته بد هم دربارش هست که واسه ساحل عاج بازی میکنه، و این یعنی همون قضیه جام ملت های آفریقا.

ئه راست میگی. این چرا ساحل عاجیه؟ این که می تونست تو تیم ملی فرانسه هم بازی کنه!

به شدت دنیلو رو بهش ترجیح می دم

ظاهرا همه یوونتوسی ان اما یه هو خبر میاد توافق شخصی با  خود شخص انجام شده .....ولی نا شکریم خدایی یادتونه چه ولوله ای سر جا به جایی گوارین و ووچینیچ شده بود؟؟ اینتر کولی بازی در  اورده بود؟؟؟ الان ما میتونیم ستاره های بزرگ رو جذب کنیم هر چند تا لب جوی میریمو تشنه برمیگردیم 

بالاخره میتونیم جذب کنیم یا نمی تونیم؟ :21:  اکثرا ته پستات اولشو نقض می کنی یا بالعکس  :1:

• mory, tecra, Senmorta and 5 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

اونی که باید رو جذب نمیکنیم اونی که نباید جذب کنیم رو میکنیم اونی که نباید رو میفروشیم اونی که هیچکی حدس نمیزنه رو میخریم ....داستانیه 

داگلاس حیف شد اساسی .....اینتر بره هرگز ماروتا رو نمیبخشم که برناردسکی شنگول رو جای این برزیلی بگیره 

هرچند زمان زیادی مونده اما از حرف های الکان مشخصه میخوایم ستاره های ایتالیایی رو جذب کنیم و دستورر شخص انیلی هست تا خود ماروتا

• tecra, Georgia , Serie A and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

ایجنت اوریر گفته با یه تیم ایتالییه دیگه ملاقات کردیم.

• tecra, Georgia , ace of glass and 2 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 posts

فقط می تونم بگم حیف حیف دراکسلر که سر ناکارامدی و ضعف ماروتا از دستش دادیم

• mory, eⁿzº, tecra and 5 others like this

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts

یکی به این مدیر برنامه های اوریر بگه با دیماتزیو و ماروتا در نیفته وگرنه دفعه بعد یه عکس های دیگه ازش درز میکنه . :nish:

• tecra, Georgia , ace of glass and 3 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 posts
  • LocationTehran

- قبلا جای دیگه هم عرض کردم اوریه رو به دنیلو ترجیح میدم ؛

در واقع بین ی فلاپ اخلاقی با ی فلاپ فنی، فلاپ اخلاقی رو انتخاب میکنم با توجه به تجربه خوب توز ...

غیر ازین نکته که اوریه تو اوجش از اوج دنیلو بهتره ... فرانسوی از برزیلی بهتره ...

اینکه ی دفاع کنار اصلیمون کله خر باشه و اون یکی رونده تر باشه خیلی به تاکتیک تیم کمک میکنه ، تا اینکه جفتشون تماما تهاجمی باشن ... سمت راست رونده مون ان شالله در اینده با اومدن لیرولا تکمیل میشه ...

- همچنین اگر ارتباطمون با پی اس جی خوب شه خیلی در اینده سود میکنیم... چون همیشه گَله ای ستاره میخره و قائدتا بعضیاش نمیتونن خودشون رو خوب نشون بودن و ی فلاپ مقطعی میشن رو دست تیمشون میمونن و میشه بعدا ارزون تر باهاشون راه اومد و اوردشون ... مثل این دوستان کریچوویاک پاستوره و چندتای دیگه ... حالا به فوق ستاره هاش کار ندارم ...

کلا بعد از #خریت_هیگواین بزرگترین ضربه نقل و انتقالاتی ماروتا به یووه خراب کردن رابطه با باشگاه پاریسن ژرمن بود .

و مهمتر از همه موارد فوق اینکه نمیخوام به اون رئال .ُ. مادر پول یامفت بدیم بره باهاش ستاره بخره بیاد بعدا علیه خودمون استفاده کنه ... بی ناموس میخواد اینو 30 تا بفروشه موراتا رو 90 تا بفروشه با پولشون بره امباپه بخره ... بیه :thumbs_down:

پ .ن : شان تیممون که اندازه مدعی قهرمانی اروپا و جزو 4 تا قدرت اصلی فوتبال اروپا نیست که ، باید دنبال #فلاپ_شدگان باشیم :fp:

• mory, eⁿzº, tecra and 5 others like this

ADP10

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

پاریس به اونایی که رابطشون باهاشون خوبه هم بازیکن نمی ده  :fp: مسئله اینه که پاریس به پول نیازی نداره  :22: بارسا 3 ساله می خواد وراتی رو بخره بعد سه سال هنوز نداده یکی دیگه مارکینیوش اونم چند ساله مشتری داره اما بازم تمدید کرد فروش خاصی نداشته پاریس این سال ها که بخواییم بگیم رابطمون باهاش خوب بود الان فلانی تو تیممون بود 

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra and 6 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

من ستاره میخوام :2:  

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

من ستاره میخوام :2:  

کی مثلا؟

هوینس گفته الکسیس درخواست حقوق 25 میلیون یورویی کرده  :22:

عجب بلبشوییه  :fp:

+ فاز منفی بعضی دوستان منو به شدت یاد رفقای دلواپسمون می ندازه :1:  میان میگن برجام بده دولت بده فلان بهمان ولی نمیان بگن چی خوبه!

خب الان ماروتا بد، هیگی بد، دنیلو بد، برناردسکی بد، انزونزی آشغال، کاستا کره الاغ کدخدا!  :1:  خب پس کی خوب؟ زیدانو بگیم بیاد کفشاشو پاش کنه؟ یا همین ندود خودمونم بد نیستا...

• Pinturicchio, tecra, Senmorta and 3 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

شخص خاصی مد نظرم نیست ، منظور همون خرید هیگواین وارانه ای که خودشان قول دادن .

بریم ستاره یک تیمه دیگه ای رو با پول بکنیم ازشون ، نه اینکه بریم ببنیم کی تو بازاره ، از بین اونا انتخاب کنیم.

مثلا برای دفاع راست : کارواخالی ، بیرینی ، کایل واکری ..

برای هافبک : دله علی ، سائول نیگز ، وراتی

حمله : الکسیس ، دیماریا ، خامس ، بیل و حتی امباپه.

• mory, Pinturicchio, tecra and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

کی مثلا؟

هوینس گفته الکسیس درخواست حقوق 25 میلیون یورویی کرده  :22:

عجب بلبشوییه  :fp:

+ فاز منفی بعضی دوستان منو به شدت یاد رفقای دلواپسمون می ندازه :1:  میان میگن برجام بده دولت بده فلان بهمان ولی نمیان بگن چی خوبه!

خب الان ماروتا بد، هیگی بد، دنیلو بد، برناردسکی بد، انزونزی آشغال، کاستا کره الاغ کدخدا!  :1:  خب پس کی خوب؟ زیدانو بگیم بیاد کفشاشو پاش کنه؟ یا همین ندود خودمونم بد نیستا...

شما خیلی عمر می کنی 

• L'Avvocato, Georgia , Gin and 3 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

ارسنال دستمزد هفتگی 300 هزار پوند رو داده اما الکسیس 400 هزار پوند خواسته میخواد بره و فقط با پول خیلی زیاد میمونه این دستمزد وحشتناک بالاست 

کسی که دوس دخترش رو ول میکنه ب خاطر این که همیشه خسته بوده و هیچ وقت وقتی برا زنش نداشته از شدت تمرین همش خسته بوده و الان فقط ب سگش میرسه و ب شدت سگشو دوست داره  ........

8jyh_alexis.jpg

ty8p_arsenal-striker-alexis-sanchez-accu

ureq_istri-minta-jatah-seks-lebih-bikin-

از هم جدا شدن اما سه ماهه که از الکسیس یه بچه تو شکمش داره و حتملست ....من گزینه بعدی بعد الکسیس هستم  :nish: والا

اما دیشیلیو رو من کجای دلم بذارم؟؟ فقط عقب و جلو میکنه سبکی نداره  

گویا الگری داگلاس رو میخواد  ....من داگلاس میخوام هرچند برناردسکی خیلی نزدیکه 

خدا کنه سر ما هوادارا الان ک تیم برتر اروپاییی هستیم شیره نمالن  و بخرنش ...یه چیزی ک هوادارای رئال دارن اینه ک استرسی بابت خرید و فروش بازیکناشون ندارن  و ما 3 ماه تابستون لعنتی رو باید با خبر فروش ویدال و پوگبا و توز خر و اینا سر کنیم 

لامصب تخفیفت چیه بزن بگیرش ...

موراتا رو با 10 تا خریدیم و با 35 تا فروختیم ب رئال از کارای خوب ماروتا بود اما احمقانش اینجا بود ک وقتی رئال گفت 40 تا میخوام نخرید کسی رو ک تیم رو عالی کرده بود و خیلی جوون بود و خیلی مفید الان  منچستر با 75 تا هم نمیتونه بگیرتش 

• tecra, Georgia , Serie A and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

اوریر هم غیر اروپاییه :fp:

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,070 posts
  • LocationKhorram Abad
من واقعا نمیدونم چرا هر سال این مشکلات نبود؟ چرا فقط واسه ما این مشکل پاسپورت هس؟ مگه بنتانکور ژانویه خریداری نشد؟ ربطش ب الان چیه؟
  • tecra, Georgia , ace of glass and 1 other like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,640 posts
همین اوریر رو بخرن، من راضیم ازشون، از لحاظ انضباطی مشکل داره ولی خوب به هر حال، ما فصل قبل بازیکنی داشتیم که تا یه دقیقه بعد سوت داور هنوز رو نیمکت تیم سابقش بود.
واسه دفاع چپ ترجیح میدم آساموا رو بفروشیم، یه جوون آینده دار به تیم اضافه کنیم، ایتالیا خدا رو شکر چپ پا زیاد داره و فک نکنم مشکلی باشه.
تو پست وینگر هم تهش همینه ؛ بازگشت پیاتسا بزرگترین خرید ماست.
  • tecra, L'Avvocato, Georgia and 2 others like this

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

تو این شرایط خرید بنتاکور که همه میدونیم جایی در ترکیب تیم نداره اشتباه بوده. وینگر چپ واجبه و چه کسی بهتر از کوستا. برناردسکی وینگر راسته

بهتره  هردو نفر رو بخریم  و کوادرادو و مانزوکیچ رو بفروشیم و شیک بشه جانشین هیگواین. برای مدافع راست دنبال بازیکن دیگه ای باشیم

• tecra, Georgia , vahid.juv and 2 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users