پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39523 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

در مورد خامس ، چون الگری صراحتا اعلام کرده با 4231 ادامه میده نمیشه شانسی برای خریدش قاعل شد ، پستی که میتونه تو این ترکیب بازی کنه با دیبالا یکیه ، از اون طرف دیبالا هم جای دیگه تو اون ترکیب نمیتونه عملکرد خوبی داشته باشه ، لذا خامس کنسل میشه . تولیسو رو هم با همین منطق کنسل کردند.

الکسیس چرا ، از نظر ترکیب کاملا میخوره و کاملا نیازمون هم هست اما این مدیرایی که من میبینم این کاره نیستند..

اون یارو دگرباش ـه هم که دلش فقط با گاو بازا ست.

ستاره دیگه ای تو بازار نیست یا حداقل من به ذهن م نمیاد.

• mory, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب نظر با خرید برناردسکی کار مام تو نقل و انتقالات ضعیف امسال تموم میشه .... اون سمت هم دل بستن به پیاتسا

• mory, AliReZaZa, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

الکسیس چرا ، از نظر ترکیب کاملا میخوره و کاملا نیازمون هم هست اما این مدیرایی که من میبینم این کاره نیستند..

اون یارو دگرباش ـه هم که دلش فقط با گاو بازا ست.

ستاره دیگه ای تو بازار نیست یا حداقل من به ذهن م نمیاد.

الکسیس پول پرست همین الان پیشنهاد حقوق 15 تایی بایرن رو رد کرده. بنظرم اگه 4،5 تای دیگه رو حقوقش نذارن احتمال اینکه سیتی از دستشون در بیاره هست

دگرباش  :21:  رو هم انقدر گنده ش نکنید. هر موقع به عنوان هافبک دفاعی تونست به تیمش کمک کنه که جای 6 تا 5 تا از بارسا بخورن اون وقت بازیکنه  :1:

واقعا هم ستاره دیگه ای تو بازار نیست...

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

پس چرا هیگواین کمک نکرد 4 تا به رئال بزنیم 5 - 4 ببریم ؟

ویدال رو اگه میفروشند بخریم خوبه 

• Delle Alpi, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
《 بهبود پیاتسا ارزشمندترین خرید ماست. 》

-مقام معظم ماروتا ( چئو علیه )
  • Pinturicchio, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

توی این دوره بزرگترین خرید یوونتوس برناردسکی میتونه باشه برای وینگر راست و پشت مهاجم هم بازی میکنه، برای وینگر چپ هم یه مفت خری خوب از لاتزیو داریم بخاطر علاقه بازیکن به یووه کیتا بالده اضافه میشه و دنیلو هم برای سمت راست احتمال خریدش بالاست

در این بین تقویت خط هافبک میمونه که پاریس متوئیدی رو با 15 تای یووه نمیفروشه و حالا حواشی از ساندرو دور شده و به سمت بونوچی رفته ساندرو جایگزینی براش نبود و مدیران هم اینو میدونستن پس دارن قراردادشو تمدید میکنن اما وضعیت بونوچی متفاوته توی دفاع وسط کیه لینی، بارزالی، بن عطیه، روگانی  کالدارا رو تیم داره و میتونه جایگزین بشه و قیمتی حدود 60 تا 70 میلیونی هم براش میخوان که احتمالا با 60 میلیون مدیرا راضی میشن بازم نظر بازیکن شرطه یوونتوس رو بخاطر چلسی و منچستر سیتی ترک نکرد اما پیشنهاد بارسلونا رو هم رد میکنه یا نه !

توی هافبک هم خرید فابینیو خیاله کلا گزینه های دیگه هم از رناتو سانچس و سبایوس و.... هستن که یکی اضافه میشه باید در نظر بگیریم که بنتاکور رو الکی نخریدن و برای تیم اصلی روش حساب کردن یه سهمیه پروندن بخاطرش و ماندراگورا رو دارن قرضی میدن 

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بنظرم الگری میخواد سیستم  2-1-3-4  با برنادسکی پیاده کنه.  اگر کوادرادو رو فروختن تعجب نکنید. شاید بخواد از سه هافبک استفاده کنه و ماتویدی  رو در کنار خدیرا و پیانیچ بکار بگیره 

• Delle Alpi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
^^^
فک نمیکنم، خود آلگریم بنظرم گفته بود حالا حالا ها 4231 بازی میکنیم، بعدشم واسه 4312 به دوتا ماتویدی نیاز داریم، دو فصل پیش که با این سیستم بازی میکردیم پوگبا رو هم داشتیم، حتی اون موقع یه امیدی هم بود که استورارو بتونه گتوزوی ثانی بشه که فعلا حتی سیمونه پروتا هم نشده.
راجب اون بند آخر پست ساسان، بله فکر میکنم یکی از هافبکای جوون؛ ماندراگورا، بنتانکور رو به تیم اضافه میکنن، البته دوست دارم اون یه نفر ماندراگورا باشه، واقعا فوق العاده است.
  • mory, Delle Alpi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کیتا بالده رو ب شدت میپسندم حدسم اینه که کیتا بالده رو جای داگلاس بگیرند و دنیلو رو جای الوز اما اما میدونیم عیب بزرگ ایت کار چیه نبودن خرید بزرگ امسال  بازم مارو کامل نمیکنه ولی ب شخصه به پیاتساا خیلی اعتماد دارم اگه مصدوم نشه

بیشتر از 50 روز ب بسته شدن پنجره نقل و انتقالات امسال مونده پس هزاران شایعه میاد و ما خیلی حرص ها باید بخوریم 30 روز بعد خریدای ما شروع میشه 

• mory, Delle Alpi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
گرت بیل یهو از کجا اومد دیگه ؟!
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

کیتا بالده رو ب شدت میپسندم حدسم اینه که کیتا بالده رو جای داگلاس بگیرند و دنیلو رو جای الوز اما اما میدونیم عیب بزرگ ایت کار چیه نبودن خرید بزرگ امسال  بازم مارو کامل نمیکنه ولی ب شخصه به پیاتساا خیلی اعتماد دارم اگه مصدوم نشه

بیشتر از 50 روز ب بسته شدن پنجره نقل و انتقالات امسال مونده پس هزاران شایعه میاد و ما خیلی حرص ها باید بخوریم 30 روز بعد خریدای ما شروع میشه 

من هم کیتا بالده را میپسندم. هم اینکه فکر میکنم با توجه به بالا بودن قیمتها، نقل و انتقالات بیشتر در روزهای پایانی انجام خواهند شد. مثلا در مورد برناردسکی احتمالش هست که فیورنتینا همچنان صبر و تلاش کنه برای تمدید قرارداد. اگر موفق نشد و ناچار شد بعد بفروشه.

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

من که فکر می کنم طبق معمول برخلاف شایعات ماروتا چون یه سال از قراداد برنادسکی مونده 15 تا بیشتر براش پیشنهاد نداده  :1: و بعد که مدیران فیوره  واقعیتو بگن همه تعجب می کنند :1:

خوبی فصل جدید  واسه من اینه که دیگه امیدی به اروپا ندارم همین فصلم خیلی خیلی عجیب بود رفتیم فینال با این تیم و بیخودی امید به جام بستم درنتیجه دیگه حرص اومدن رفتن اینو اونو نمی خورم اسکودتو و حذفیم که دیگه سیریم

همین دیبالا تو تیم بمونه بسه اینم فقط بخاطر قشنگیش :1:

البته ای کاش میشد هیگی را با کاستای چلسی طاق بزنیم ، یعنی تا 4 سال دیگه نوک حمله باید هیگی باشه ؟تحملش سخته

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
منم فقط امیدوارم کیتا و اوریر نیان جام داخلی ک جذابیتی نداره اروپا هم پر حداقل بازیکن منفور توی تیم نباشه... هر کیم دوس داشتن بفروشن...
  • tecra, Georgia و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

58860841186043960736.jpg

• mory, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

آ اس : توافق یووه  و رئال با 20 میلیون

• mory, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

ساسولو کاساتا رو میخواد ، یووه که کاساتا و به آسکولی قرض داده بود الان مشتری پیدا کرده . یووه در صورت فروش بند بازخرید تعیین میکنه .

- دیشیگلیو ، یووه رو میخواد ولی یووه نمیخوادش :1:

-به گفته اسکای : شزنی یووه تمومه . دنیلو- یووه هنوز کار داره و هفته بعدم یووه اولین آفرشو واسه برناردسکی میده .

• mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

• مهمان
خرید ها هزینه
1 متئو موساکیو از ویارئال 18 میلیون یورو
2 فرانک کسیه از آتالانتا 28 میلیون یورو
3 ریکاردو رودریگز از وولفسبورگ 15 میلیون یورو
4 آندره سیلوا از پورتو 38 میلیون یورو
5 فابیو بورینی از ساندرلند 6 میلیون یورو
6 هاکان چالهان اوعلو از لورکوزن 20 میلیون یورو
7 ؟ جمع کل: 125 میلیون یورو

ماروتا خوابه ... 

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همین ساعتها ک ماروتا داره با بی توجهمی تلفشون میکنه موقع ددلاین دقیقه ب دقیقش میشه آرزوی میلیونها یوونتوسی... سالها اینو تجربه کردیم امسالم داستان همونه... سه هفتس هنوز نتونستن خرید شیک رو رسمی کنن خریدهای دیگه بماند... حتی فروشی هم در کار نبوده! این همه پیشنهاد واسه لمینا میاد دست دست میکنن آخرش مجبور میشن آزاد اعلامش کنن ک فقط بره..!
  • mory, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

خرید ها هزینه
1 متئو موساکیو از ویارئال 18 میلیون یورو
2 فرانک کسیه از آتالانتا 28 میلیون یورو
3 ریکاردو رودریگز از وولفسبورگ 15 میلیون یورو
4 آندره سیلوا از پورتو 38 میلیون یورو
5 فابیو بورینی از ساندرلند 6 میلیون یورو
6 هاکان چالهان اوعلو از لورکوزن 20 میلیون یورو
7 ؟ جمع کل: 125 میلیون یورو

ماروتا خوابه ... 

حداقل نصف اینا نمیتونن انتظاراتو برآورده کنن.. اولیش فرانک کسیه (فکر کنم وسط اسمش باید ستاره بزاریم وگرنه اینجا فیلتر میشه :fp: ) که آخرا اگه درست خاطرم باشه در آتالانتا هم ذخیره شده بود..

هاکان چالهان اوغلو= کایسوکه هوندا، با یخرده چاشنی تکنیک بیشتر

بورینی: جاکرینی 

---

اینتر هم ازین خریدا زیاد داشت..

• Senmorta, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

phantomz

phantomz

عضو جدید

• اعضا
  • 46 ارسال

کسیه از همون موقعی که خبر توافقش با میلان منتشر شد نیمکت نشینی اون شروع شد و بیشتر بصورت ذخیره به بازی میومد که احتمالن دلیلش نارضایتی مدیریت باشگاه بوده . شاید میخواستن با قیمت بیشتر و بهتری بفروشن .

در مورد چالهان اوغلو مخالفم . همین فصل پیش تا قبل از محرومیت 4 ماهه , 6 گل و 5 پاس گل توی 15 بازی به اسمش ثبت شده بود . با این آمار نمیشه اونو نادیده گرفت.

در ضمن اگه بازی پلی آف لیگ قهرمانان بین لاتزیو و لورکوزن رو دیده باشین همین چالهان اوغلو پدر لاتزیو رو درآورد .

بورینی هم خیلی واضح برای نیمکت خریداری شده و تنها مزیتی که داره بازیکنی چند پستی حساب میشه ولی در کل به شدت یا به طرز فجیعی بازیکنی معمولیه .

5 میلیون هم قیمتی کاملن عادلانه است.

• mory, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

3 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 3 مهمان و 0 عضو مخفی