پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نشون از تجربه خوب ماروتا توی این سال ها داره ......این خرید لمینا یعنی دیده که کومان رو چ راحت دادن و از طرفی لمینا خیلی اینده داره و گومز که بیاد یه جورایی خیلی راحت تو دل ما جا میشه چون خخیلی نیاز داریم ب چنین هافبکی  اما خوب امسال امارش جالب نبوده 

5lbi_capture.png

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

" رئال مایل به فروشش شده. هم زیدان و هم فلورنتینو پرز اعتقادشون بهش رو از دست دادن و الان می خوان بخشی از پولی رو که برای خریدنش صرف کردن رو جبران کنن. "

"از لحاظ روانی اصلا توی شرایط خوبی قرار نداره. اوایل فصل وقتی رافا بنیتز سرمربی بود یا روی نیمکت تبعید شده بود یا چرخشی و بدون ثبات ازش استفاده می شد. خودش هم به جای جنگیدن برای تصاحب جایگاهش تو زمین، سراغ رسانه ها می رفت و شروع می کرد به صحبت کردن تا بنیتز رو مقصر نشون بده. ژرژ مندز هم به عنوان مدیر برنامه هاش هر روز یه داستانی رو به روزنامه ها می گفت تا فشار رو روی بنیتز بیشتر کنه. "

" بعدش نوبت زیدان بود. زیدانی که با قدرت تسلط بیشتری وارد رئال مادرید شد اما اون هم کار بنیتز رو تکرار کرد و خامس هم دیگه توانایی جنگیدن برای بازی کردن رو نداره. می تونیم بگیم تلاش نمی کنه چون دیگه علاقه ای برای تلاش و بازی کردن نداره. زیدان هم اینو فهمیده درست مثل من که این رو فهمیدم !! "

" اوایل که این اتفاق ها افتاد، خامس تبدیل به سلاحی برای هوادار های تیم شده بود که باهاش به رافا بنیتز حمله کنن. اما الان که زیدان به ئال اومده، هوادار ها هم فهمیدن که مقصر بازی نکردن خامس خودشه !! فهمیدن که خامس بازیکن با ثباتی توی رئال نیست. از لحاظ کیفیتی همه قبول دارن که خامس کیفیت بالایی داره اما توی رئال، شما باید چیزی بیشتر از فقط کیفیت داشته باشید ! از لحاظ روانی هم باید آماده بازی توی رئال باشید و خامس، از لحاظ روانی هیچوقت توی رئال قوی نبود ! "

" مردم و هواداران الان کاملا واضح شرایط خامس رو فهمیدن. برای همین هم ژرژ مندس داره دنبال تیمی می گرده تا خامس رو بهش تقدیم کنه ! "

- - - - -

- فکر کنم بزرگترین خریدمون تو تابستون نه گومز باشه، نه براردی، نه کاوانی و نه .... :1:  فکر کنم برگ برنده اصلی یوونتوس " خامس رودریگز " کلمبیایی باشه :nish: :nish: :1:

شاید یه نموره رویاپردازی باشه اما خب مصاحبه ی بالا - که صحبت های کارشناس معروف فوتبال اسپانیا گویلم بالاگو هستش  - و شنیدن زمزه های اینکه یوونتوس بدجوری خامس رو زیر نظر داره و 100 البته رابطه ی خیلی خوبه یوونتوس با زیدان و شخصِ پرز، می تونه این رویا رو خیلی یهویی به واقعیت تبدیل کنه :1:  یهو دیدید از اسکار رسیدیم به رودریگز :6:

پ.ن: وقتی نیاز تیممون به یک بازیکن پشت مهاجم رو میبینیم، حتی حاضر می شم موراتایِ دوست داشتنی رو برای خامس رودریگز قربانی کنم  :fp:   خیلی خیلی سخته از دست دادن آلواریتو اما خب بازیکنی مثل رودریگز خیلی خیلی کم پیدا میشه :nish:

#Go_Get_That_Colombian_Beauty

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

ما نیازی به تری چی چی نداریم..خود بوغبا بهترین عملکرد موقعیت گلسازی ایجاد کرده

همون چیزی که گفتم داره اتفاق میفته...یووه نیاز به خرید تری چی چی نداره

خود بوغبا قراره این نقش رو ایفا بکنه...........

• Signora Omicidi, amin-scorpion, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

همون چیزی که گفتم داره اتفاق میفته...یووه نیاز به خرید تری چی چی نداره

خود بوغبا قراره این نقش رو ایفا بکنه...........

بی خیال خریدن شماره ده واجبه. پوگبا تو اون پست دست پاش بسته می شه. پست تخصصی رو بدیم به متخصصش!  :fp:  :fp:   :fp:

البته 100 در صد دیگه شماره ده نمی خرن و یه هافبک دیگه جوون چند پسته شاید اضافه کنن

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Alex2003 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

نه دوست عزیز. پوگبا موندنیه. دلیلشم هم خواست خودشه هم ماروتا. ماروتا داره 30 تا نقد می ده و اون 20 تا طی 2 الی 3 سال تحقق پیدا می کنه. یعنی در اصل 30 تا پرداخت می شه که برای یووه الان چیز خاصی نیست و قابل تامینه. نگران نباشید  :worship:

پعضی وقتها فقط باید چند تکه پازل رو کنارهم گذاشت. پارسال هم وقتی خرید خدیرا با حقوقی که میگرفت قطعی شد من و چند نفر دیگه از احتمال رفتن ویدال گفتیم و بعضی هم گفتن که کسی که سرتاپاش خالکوبی ستاره های یووست نمیره و البته نتیجه اش رو هم دیدیم.  امسال هم مصاحبه های سریالی رایولا و ماروتا و پوگبا در عرض 1 یا 2 هفته درست قبل از اقدام یووه واسه گومز با اون قیمت یکم بعید برای باشگاه ما , من رو حداقل مشکوک کرده. در هرصورت من جزو اون ادمایی نیستم که فکر کنم پوگبا غیرقابل جایگزین هست. شاید همین گومز و جیمز رودریگرز و یک نفر دیگه کاملا جاشو پرکنن و حتی قابلیت بیشتری هم نشون بدن.

در ضمن قسط بندی مبلغ پرداختی برای بازیکنان اصلا کار شاق و عجیبی نیست. چند جا دیدم که ماروتا حسابی برای قسط بندی مبلغ پرداختی لمینا تحسین شده بود ولی باید به قوانین جابجایی مالی بانکها تو اروپا هم توجه کرد. انتقال این مبالغ برای هر بانکی بصورت یکجا خیلی بعید و سخته. ما همین امسال هم کلی باید قسط ها و بندهای فعال شده بازیکنان خریده شده سالهای قبل رو پرداخت کنیم. پس اتفاقا اون 20 میلیون مشکل اصلی ماجراست چون باید برای فعال شدن هر کدوم از بندها تو اینده غیر قابل پیش بینی برنامه ریزی کرد که خیلی سخت تر از برنامه ریزی در زمان فعلی با بودجه مشخص هست

در ضمن دوست من , نگران؟! :1:  فکر کنم بعد از هفده هجده سال و دیدن انواع سقوط و صعود تیم محبوبمون, موندن یا رفتن یک نفر خیلی جای نگرانی باقی نمیگذاره :53:

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اضافه کنم که پوگبا هم به هیچ وجه نگفت من می مونم 100% 

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

خیلی دوست دارم که پوگبا بمونه ولی اگر نموند یا دلش با تیم نبود ،پوگبا رو بفروشن و این ترکیب رو ببندن من یکی راضیم.

بوفون

ساندرو            بونوچی                            بارتزالی                لیخت/ورسالیکو

ماکیزیو/(کانته/کریچوویاک)

لمینا/گومز                                                خدیرا/براردی  

خامس

دیبالا

مانژو    

هر خریدی به جز گومز -خامس-کانته/کریچوویاک با پول فروش پوگبا ضرره.

چیزی که هست این همه تغییر بعیده.ولی ترکیب کاملیه.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ادعای میرور: کانته در آستانه ی انتقال به یووه با 20 میلیون پوند

اگر راست باشه و کانته وگومز باهم خریده بشن  پوگبا میره پشت مهاجم

خروج هرنانس و  استورارو یا اساموا هم محتمله

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من و یکی دیگه از بچه ها همیشه سر این بحث کردیم فروش پوگبا سود بهتری داره. مخصوصا که گومز زیراکس پوگباست! اتفاقا من موافق فروشم اما الان خیلی ریسکه. دو سال پشت سر هم دستکاری تیم احتمال قهرمانی تو اروپا رو پایین می یاره. نکته بعدی اخباره. فعلا به نظرم ماروتا می خواد با پوگبا یک سال دیگه تمدید کنه. من احساس می کنم پوگبا فروش نره تا سال بعد. اگه بره که مطمئنم تیم قوی تر می شه. :fp:  :fp:  :nish:  :nish:  :nish:  

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پوگبا همچون زیدان بی نظیره و جاش رو هیچ بازیکنی نمی تونه پر کنه . یکی از دلایل موفقیت یوونتوس حضور این ابر ستاره در ترکیب یووه است . گل ها و پاس گل هاش به کنار توپ گیری های استثنائیش روحیه اش و تاثیرش رو تمام گل ها غیر قابل اکاره ... گومز کیه که زیراکس پوگبا باشه ؟ گومز اصلا کجا بازی کرده ؟ تا حالا اسمش رو کسی قبل از اینکه به یووه لینک بشه شنیده بود ؟ 

+ به نظر من شاید در بلند مدت گومز بتونه جای پوگبا رو پر کنه اما اگه این فصل پوگبا رو از دست بدیم و با پولش بریم گومز + کانته بخریم من که خیلی راحت از الان میگم تو اروپا به هیچ جایی نمی رسیم و یکی از مورد توجه ترین بازیکنان جهان رو هم خیلی راحت از دست دادیم ... 

++ زیدان رو فروختیم تو اروپا بعدش به موفقیت رسیدیم که الان می خوایم پوگبا رو بفروشیم ؟

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

++ زیدان رو فروختیم تو اروپا بعدش به موفقیت رسیدیم که الان می خوایم پوگبا رو بفروشیم ؟

ما اون سال به خاطر نبود زیدان به مشکل نخوردیم. چه بخواین ، چه نخواین زیدان شد بوفون و ندود پس پیش داوری نکنید.  :nish:  :nish:  :nish:
همتون فهمیدید من ستاره پرست نیستم. با اینکه کشت و مرده ی زیدانم. ستاره ها همونقدر که هیجان انگیزن همونقدرم مشکل ساز. اگرم قرار بود عاشق ستاره بشم الان رئالی و بارسایی بودم. ستاره ها نتایج رو رقم می زنن، درست اما اولویت نتایج بهتر، مدیریت درست تیمه ! فوتبال یه بازی یازده نفرست. مارادونا هم تو تیمت باشه یه جای کار بلنگه کارت تمومه ! به شخصه گفتم الان نباید پوگبا بره اما مطمئنا می شه تیم رو با سه بازیکن خوب قوی تر برای اروپا و غیره بست. چرا چون این تیمه که بازی می کنه نه پوگبا!! پوگبا و زیدان فرق دارن. پوگبا هم هنوز تا فوق ستاره شدن فاصله داره. مقایسه ی پوگبا با زیدان شبیه مقایسه ی لامبورگینی و پرایده ! اشل زیدان فراتر از این حرفاست. حتی زیدان کلید بهتر شدن تیم بود.  و اگرم نتیجه نگرفته دلایل دیگه ای هستش. زیدان کسی هست که به یه جام جهانی پشت کرد اما با فروشش ندود و بوفون به یووه اومدن! فوق ستاره های این مدلی به همه پشت می کنن. مارادونا و خیلی مثالای دیگه اما می شه با فروششون مثه بوفون پیدا کرد. نه که پوگبا نمی مونه اما اگه می خواد وایسه به خاطر این باشه که یووه رو دوست داره. این برای تیم بهتره !

یه ضرب المثل قدیمی هست آدما همه دنبال بزرگتره هستن اما اونی که باهوشه با کچیک ترا ، یه چیز بزرگ تر می سازه !

به هر حال الان پوگبا نباید بره اما تابستون بعد نه بعدی باید راجع بهش فکر بشه. همیشه تعویض خون توی باشگاه خیلی مهمه.

:nish:  

• alexdelpiero, El rey leon, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
بحث اينه كه با پول فروش پوگبـــا ، سه - چهار " ستاره " خريداري ميشه يا نه ؟
  • eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ستاره خریداری می شه. تیم بی پدر که نیست. هنوز که هنوز آلکان ها و آنیلی بالا سر تیم هستن. تو بازی مونیخ که دیدیم. 

در مورد نقل و انتقالات طبق اخبار اول از همه فروش پوگبا مطرح نیست. دلیلش کاملا مشخصه چون فعلا اصلی ترین خبر تمدید پوگبا تا 2020 طی سه هفته آینده هست. رایولا و پوگبا چند باری گفتن از پروژه یووه راضی هستن پس فکر می کنم تمدید می کنن و یک سال دیگه می مونن.

شایعه کانته و خامس رو فعلا درست نمی شه دونست !

اما گومز! اول از همه اسکای منبع معتبریه ! من اخبار دوره کردم. هیچ کس نمی دونه چه خبره. جزء دو تا خبرگذاری. یکی اسکای و دیگری در اسپانیاست. فردا شاید با انتشار گازتا و توتو قضیه گومز معلوم بشه اما اگه خبری نشد چی؟! یه مسئله ای که هست امروز روز تعطیل اروپاست و فردا ! شاید خبرگذاری ها نتونستن تایید خبر رو بگیرن اما نتونستن حتی تکذیبش کنن. گازتا شاید به همین خاطر صبر کرده. والنسیا به زودی بازی داره و اگه تکذیب نشه بعد بازی یا قبلش من کارو تموم شده می دونم. شاید هنوز والنسیا تصمیم نگرفته اما اسکای که خیلی مطمئن بود. قضیه مورینیو هم بچه بازیه ! اولا مورینیو تکلیفش مشخص نیست و گومز نمی یاد رو کسی که تکلیفش مشخص نیست برنامه ریزی کنه و در کل خاله زنک بازی که نیست ! دنیای حرفه ای فوتباله!

پس به زودی قضیه گومز مشخص می شه و اگه تکذیب شد من احتمال نیومدن گومزو دیگه بیشتر می دونم.

آیا شماره ده نمی خریم؟ فکر کنم اگه پوگبا بمونه جواب بله است ! عده ای می گن گومز شماره دهه اما شما پاس درست حسابی ازش دیدید؟ عده ای فکر می کنن دیبالا / براردی / پوگبا شماره ده می تونن بازی کنن. خرید شماره ده به نظرم منتفیه !  مگر اینکه پوگبا بره که کلا تیم تغییر می کنه

لاپادولا: خریداری می شه. زور هیچ تیمی تو رده ی متوسط ایتالیا به یووه نمی رسه. اگه یووه بخوادش خریدش

مورتا و زازا: به نظرم هر دوتاشون می رن 

براردی: خریداری می شه به نظرم. چرا ؟ نمی دونم 

ورسالیکو یا ویدمایر یا دیشی: من به خاطر آلگری می گم دیشی بیاد اما با توجه به صحبت های دی مارزیو شانس ویدمایر بیشتر از ورسالیکو و ورسالیکو بهتر از دی شی هستش! 

هافبک اضافه: احتمال داره. فکر می کنم هافبکی باشه از خود همون ایتالیا یا با پاسپورتی ایتالیایی ! (چرا؟! ماروتا یه بار توضیح داد/ احتمالا هزینه ها)

دفاع وسط ؟ بن عطیه؟ چرا؟ مهدی؟ یا خدا!

اگه پوگبا فروش بره وضعیت عجیبی پیش می یاد

هنوزم فکر می کنم تیم خیلی زود بسته می شه !

:nish:  :nish:

• alireza.de710, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
گومز زیراکس پوگبا ...
  • eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

http://www.juventus.... آماده شوید%21/

این خبر واقعا حالم رو بد کرد :31:

اگه سر کو چه دوگل کوچیک هم بازی کنیم اینو بازی نمیدم :fp:

• El rey leon, Signora Omicidi, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

برناردو سیلوا  بازم برگشته به لیست خرید قیمت تخمین 25 میلیون یورو

کوادرادو رفتنی

25 تا برای نگه داشتن موراتا

یوو دو بازیکن دیگه از موناکو که وینگر و هافبکن زیر نظر داره

اورا خواهان قرارداد دوساله هست. ماروتا گفته یک سال بهش میده

فعلا اخبر اینان

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

به نظرم هر جور شده باید کوا رو نگه داریم سبک بازیش طوریه که دست مربی رو رو برای انتخاب ارنج های مختلف باز میزاره.

داستان گومز هم فک نکنم به سرانجامی برسه . خرید مث خرید دیبالا خوبه بی سر و صدا ، فصل تموم نشده خریدیم نه مث داستان دراکسلر.

من خودم طرفدار آلواریتو هستم ولی این قیمتا واسش زیاده .

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

+++ فرانس فوتبال هم گفته یوو خواهان به خدمت گیری سرژ اوریر شده برا جانشینی لیخت

خوبه ما داریم رو ستاره ها و بازیکنای با کیفیت و جون پاریس نقشه میریزیم

اما عنتر داره از پسمانده های سیتی برا زخمش نقشه میریزه

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ اوریر بره تو همون طویله ای که بزرگ شده توش .. ما بازیکن بد دهن و فحاش نمیخوایم .. فک کن ی لحظه مثلا این الاغ به بوفون یا اصن نه ، پادویین بد دهنی کنه ..
همین مونده بود
  • alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

لینک شدن دوباره مصطفی به یووه و برای بدست اوردنش باید با لیورپول و بایرن مونیخ رقابت کنه 

بایرن که داره هوملس رو میگیره اما یووه هم پول نمیده برا مصطفی 

رقابت یووه و منچستر یونایتد برای خرید آندره گومز و برناردو سیلوا !

رسما هر بازیکنی که یووه میخواد من یونایتد هم لینک میشه بهش تلافی پوگبا رو میخوان دربیارن 

و باشگاه بشیکتاش با توجه به احتمال جدایی ماریو گومز دو مهاجم رو زیر نظر گرفته ادین ژکو از رم و ماریو مانژوکیچ از یوونتوس  :CerealSpitting:  :desk flip1: 

پیشنهاد لستر سیتی برای زازا و اینکه کنته گفته هیگواین رو میخواد و علاقه لیورپول به خاویر پاستوره بازیکنی که شایعاتی درباره پیوستنش به یووه بود از دیگر اخبار تراسفر هستن

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی