پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ورودی :

گومز 30                                       هافبک باکس / رجیستا

میختاریان یا پاستوره 25                 ترکوارتیستا / وینگر

کوادرادو 25                                   وینگر

موراتا 20                                       مهاجم

لمینا 10                                       هافبک باکس

لاپادولا 10                                    مهاجم

فندر ویل آزاد                                 دفاع راست

مجموع : 120

خروجی :

زازا  25

هرنانز 10

ایسلا 5

مجموع : 40

80=120-40

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

در این چند سال که بحث ماروتا و نقل و انتقالات وسط بوده، تا حالا جمله ای به کاملی و فوق العاده بودن این جمله نخوندنم :

اخبار یه چیزه ! حقیقت یه چیز دیگست !

یعنی منطقی ترین جمله ای هستش که من در مورد وضعیت نقل و انتقالات تاریخ یوونتوس خوندم :1:  واقعا ایول داری @mee present :thank:

اگه بخوایید عملکرد ماروتا رو با توجه به اخباری که تو سایت ها یا روزنامه ها می خونید بررسی کنید، عملکردش خوب نبوده. چون آگوئرو، فان پرسی، کاوانی، یووتیچ، دروگبا، دراکسلر و ... رو همش و همش سر 1 یا فوقش 2 میلیون از دست داده :1:  اما اگه بخوایید عملکردش رو با توجه به واقعیت و اتفاق هایی که افتاده ( مثل خریدن ویدال، پیرلو، توز، دیبالا، مانژوکیچ ، خدیرا و ... ) بررسی کنید به هیچ عنوان نمی تونید بگید بد کار کرده.  یه سری اشتباهات داشته اما خوب در مجموع خوب یا حتی عالی بوده ( به قیمت خرید بازیکنایی مثل ویدال، توز، پیرلو، پوگبا و خدیرا یه نگاهی بندازید  :nish:  ) تفاوت این 2 بررسی هم اونجاست که اتفاق هایی که افتاده 1000 درصد حقیقت هستش، اما اخبار ها و حرف هایی که زده و خونده شده شاید و شاید و شاید حقیقت بوده باشه :1:  یه چیز هم هست. صحبت کردن با مدیر تیم های دیگه یا حتی خود بازیکن هیچوقت پیشنهاد رسمی به حساب نمیاد. صرفا یک آگاهی گرفتن از وضعیت بازیکن هستش. معنی پیشنهاد رسمی و طبعا از دست دادن اعتبار و شخصیت تیم رو به هیچ عنوان نمی ده! :1:

پ.ن: در مورد ویدال هم قبلا گفتم باز می گم. ویدال پارسال هم بعد از رفتن کنته دلسرد شد و بدش نمیومد بره اما خب با صحبت های مدیران " خودش " راضی به موندن شد !! یعنی به زور نگهش نداشتن. اما امسال مخصوصا بعد از باختن تو فینال UCL ، خودش واقعا دوست داشت یوونتوس رو ترک کنه. مدیران هم مطمئمنا برای نگه داشتنش تلاش کردن ولی خب نمی خواسته بمونه. حالا یا از سر علاقه وافر به بایرن، یا از سر لجبازی سر حقوق !!

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

عنایت بفرمایید که مهدی مراکشی وقتی توپ اوت شده میاد رو بازیکن حریف خطا می کنه و اخطار میگیره

این نهایت چموشی بازیکن دفاع مد نظر شماست اقای ماروطا..............

• Pinturicchio, tecra, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^
قرضی با حق خرید اختیاری بیاد خوبه 

• eⁿzº, Signora Omicidi, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

مهدی مراکشی سنگینم شده این چند وقت  :nish:  :nish:

22 تا برای دفاع وسط! تن آنیلی بزرگ تو قبر می لرزه  :2laugh:  :2laugh:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amin-scorpion

amin-scorpion

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 52 ارسال

دوستان "می تی " واقعن بازیکن خوبیه.

این مدت تو بایرن تو فشاره و کامل مشخص که عصبیه وگرنه من بازیاشو تو رم بیشتر مد نظر قرار میدم.

در کل بنظرم از روگانی خیلی بهتره.

نمیدونم احساس ثبات و استحکام رو به روگانی ندارم.

از بس که بونوچ و کیلینی و بارزاگلی خوبن ادم همه رو با اینا میسنجه و به نظرم میتی بتونه تو سطح اینا باشه.

من کلن بازیشو دوست دارم.

خریدش خوبه وامیدوارم بگیریمش.

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

انتقال آندره گومز طی امروز یا طی دو روز آینده وضعیتش مشخص می شه. به نظرم اگه تو این دو روز نتونن حریف مندز بشن دیگه سخت می شه قضیه. مندز هنوز نرفته ایتالیا ! 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

دی مارتزیو گفته که پیشنهاد یووه برای یووه 30 میلیون + 20 میلیون پاداش.

اولین فکر من بعد از این پیشنهاد (اگه واقعی باشه) فروش پوگبا است. شاید همه اون مصاحبه ها برای موندن پوگبا استراتژی بود برای مبهم نگه داشتن وضعیت مالی یووه برای فروشنده های احتمالی. البته که این فقط یک احتماله و منم واقعا مشتاقم گومز و پوگبا رو هم زمان کنارهم ببینم

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دی مارتزیو گفته که پیشنهاد یووه برای یووه 30 میلیون + 20 میلیون پاداش.

اولین فکر من بعد از این پیشنهاد (اگه واقعی باشه) فروش پوگبا است. شاید همه اون مصاحبه ها برای موندن پوگبا استراتژی بود برای مبهم نگه داشتن وضعیت مالی یووه برای فروشنده های احتمالی. البته که این فقط یک احتماله و منم واقعا مشتاقم گومز و پوگبا رو هم زمان کنارهم ببینم

نه دوست عزیز. پوگبا موندنیه. دلیلشم هم خواست خودشه هم ماروتا. ماروتا داره 30 تا نقد می ده و اون 20 تا طی 2 الی 3 سال تحقق پیدا می کنه. یعنی در اصل 30 تا پرداخت می شه که برای یووه الان چیز خاصی نیست و قابل تامینه. نگران نباشید  :worship:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

شانس اومدن گومز حتی با این پیشنهاد هم آنچنان نیست ، مثل اینکه منچستر خیلی مشتاقه این بازیکن رو به خدمت بگیره برای مورینیو ! خوب اونها مطمئنا هم دستمزد و هم پول بیشتری به باشگاه میدند ... این 20 میلیون هم گفته شده سخت وصول میشه ، فکر میکنم پیشنهاد خودمون رو حتی بازم بالاتر ببریم ، خوشبختانه مشخصه از خرید های بی خودی خبری نیست و دیگه امسال میخواند بازیکن برای تقویت تیم تو Cl بیارند ... 

+ برای مشخص شدن وضعیت مهاجمین هم باید چند هفته دیگه هم صبر کرد ، قراره کاوانی با سران PSG جلسه داشته باشه ، هنوزم هیچ خبری از وضعیت موراتا نیست و همه چیز به نتایج و تصمیمات رئال بستگی داره 

++ رفتن پوگبا هم من شخصا فکر میکنم زیر 5% احتمالشه :1: تیم بر پایه اساس حفظ ستاره هاش و تقویت برای موفقیت تو اروپای فصل بعد بسته میشه امسال ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

هنوزم می گم اگه منچستر رناتو سانچز رو بگیره بعیده بره سراغ گومز اما مندزم انقدر قضیه کش می ده تا منچستر تصمیم بگیره. اگه مندز بره ایتالیا گام بزرگیه، اگه نره بهتره فعلا بیخیال گومز بشن. مندز به شدت قدرتمند و با پرستیژ هستش. به این راحتی نمی شه راضیش کرد اما بیاد ایتالیا به نظرم تمومه. البته اگه منچستر وارد بشه که بهتره بریم سراغ گزینه های بعدی. چون منچستر هیچی هم نمی شه ولی کلی خرج می کنه

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

توتواسپورت مدعی شده باشگاه های چینی حاضرند یه قرارداد سه ساله و دستمزد سالانه 35 میلیون یورو :22:  :speechless:  :pokerface:  :CerealSpitting:  :desk flip1:  :milk:  :newspaperguytear:  به کاوانی پیشنهاد بدند 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

امسال با این خبرها میشه به ترانسفر امیدوار بود

گومز برای رجیستا در نظر گرفته شده.امیدوارم زود قطعیش کنن 

ایسکو گزینه ی اول پشت مهاجمه.گزینه ی دوم اسکار وگزینه ی سوم پاستوره

برای دفاع راست ورسالیکو -ویدمر

کاوانی-لوکاکو برای خط حمله

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- من که نه دفاع راست میخوام نه دفاع وسط نه نوک حمله ، حتی با وجود فروش موراتا ...

به نظر من حتی با فروش موراتا هم ما با وجود زازا و مانژو نیازی به نوک جدید نداریم ؛ تیم باید رو بیاره به تک مهاجمه بازی کردن که این نفرات کاملا برای این تصمیم مناسب هستند ؛ حتی با اومدن لاپادولا هیچ نیازی دیگه وجود نداره تو این پست . باید پول صرف خرید وینگر و هافبک هجومی بشه نه نوک . کاوانی و ... وقتی توپ بهش نرسه گل نمیزنه ؛ اما اگه ما کل هافبکامون خلاق باشن مثله نقل و نبات توپ بریزن اونجا شما چوب خشک هم بذاری بالاخره دوتاش رو گل میکنه ...

- من بیشتر حاضرم نفرات اصلی تیم حفظ شن تا دست به خرید بزنیم ، پوگبا کوادرادو و موراتا بمونن من فقط ی بازیکن از ماروتا میخوام اونم دومنیکو براردی هست . همین و بس والسلام . هم ترکوارتیستا هم وینگر هم مهاجم دوم ...

- بن عطیه که بره بمیره ، 4 تا دفاع وسط آس بومی داریم که سنشون هم همه کاملا مناسب و استاندارده  یکی با تجربه یکی جوون دوتا تو اوج .در صورت لزوم رومانیا هم به این جمع اضافه میشه .

دفاع راست هم لیخت هنوز ی فصل دیگه جا داره کاسرس اگه تمدید کنه و مصدومیتش خوب بشه گزینه خوبی هست ؛ کینگ پادوین میتونه خیلی بی حاشیه پست دفاع کنار رو جمع کنه و از همه مهم تر بازیکنی که حتما باید بهش بازی داده بشه : پاول لیرولا .

- اگه اقای ماروتا میخواد این پیشنهاد سنگین واسه اندره گومز رو (که من هنوز به بازیش اطمینان ندارم) از جیب مبارک بده من پیشنهادم اینه اساموا و هرنانس رو بفروشه پولش رو بذاره رو این پیشنهاد بره شیک و مجلسی وراتی رو برداره بیاره خیال ما رو هم راحت کنه ؛ اما اگه نه ... میخواد این پول رو از راه شوهر دادن پوگبا تامین کنه من همینجا میگم کلا هیچ خریدی نمیخوام , برو ماندراگورا رو بیار بذار کنار همین ترکیب نفرات فعلی با ماریو لمینا تیمو جمع میکنن . فقط ی براردی به تیم اضافه کن .

- مساله اصلی حفظ بدنه اصلی تیم هست که به هیچ وجه نباید خرابش کنیم ... بحث تقویت هم با یکی دوتا بازیکن ممکنه انجام بشه . همون براردی ممکنه بیاد از دیبالا بیشتر جواب بده یا ماندراگورا یا لیرولا . من اعتقاد زیادی به ریسک ندارم تو این مقطع که تیم به ثبات رسیده.

- از این ایده بومی سازی تیم هم به شدت استقبال میکنم ، خوشم میاد تیم کلش ایتالیایی باشه . .یعنی دیشب لذت میبردم که ویارئال کل تیمش اسپانیایین با این اقتدار میاد تا این مرحله بالا ... گور بابای سایر تیمهای سری ا . ما خودمون ی تنه هم تو اروپا پیشروی میکنیم هم اتزوری رو تامین میکنیم.

ی چند تا خارجی خوب هم کنارشون باشن اشکال نداره اما اگه قرار باشه همش مصدوم و بی بازده باشن همین الان میگم کاسرس و نتو و روبینهو و پریرا و اساموا دارن پول یامفت میگیرن بهتره فروش برن . هرنانس هم که ازقبل فروشش قطعی شده .

پاتریس اورا سنش بالا رفته ، امیدوارم برگرده فرانسه همونجا بازی کنه تا ما بیشتر به ساندرو بازی بدیم . برای ذخیره اش هم من به شخصه به یکی در حد همون دی چلیه قانعم! مساله اصلی ثبات هست که ی بازیکن تماما بازی کنه و خودش رو نشون بده نه اینکه هی هر بازی عوض بدل کنی ذهنیت طرفو به گوه بکشی ... ساندرو فیکس باشه شما مطمئن باش تیم رو به اعتمادی میرسونه که مثه مارسلو رئال ذخیرش کوئنترائو رو رد میکنه میره ... حتی پادوین هم میتونه ی ذخیره عالی و مطمئن باشه برای دفاع چپ.

- توی دروازه هم اینکه سیریگو لینک شده خیلی خوشم میاد ، یعنی اگه بیاد ذخیره بوفون شدن رو به فیکس بودن تو فیوره ترجیح بده برا من ی دنیا ارزش داره . و همون مساله بومی کردن تیم و ... ضمن اینکه دلم میخواد با روبینهو هم خداحافظی کنیم و ی گلر سوم ایتالیایی نسبتا جوون مثل البرتو برینولی که الان قرضی تو سمپا رو نیمکت میشینه و یا وینچنزو فیوریو رو بیاریم تا هم میانگین سنی تیم پایین تر بره و ایتالیایی تر بشیم .

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

@Pinturicchio دقیقا هرچی توی ذهن من بود رو این دوستمون توی پستش بیان کرد.عالی بود این بود این نوشته از نظر من.فقط یه ساپونارا رو هم اضافه میکرد میشد تیم رویایی من برای فصل آینده.

فقط چون میدونم کوادرادو نمیمونه جاش رو با گابریل ژسوس تعویض میکنم.

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

ما نیازی به تری چی چی نداریم..خود بوغبا بهترین عملکرد موقعیت گلسازی ایجاد کرده

• alexdelpiero, amin-scorpion, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

فرض کنید قراره سال بعد 4312 بازی کنیم و در کنارش 352 تو دروازه که بحثی نیست خدا رو شکر :1: دفاع راست لیخت افت کرده هم از امثال ورسالیکو و .. بهتره و مطمئنا باز فیکس یووه است ، کاسرس هم که 100% میره ماروتا هم تایید کرد پس بحثی نیست . در مورد دفاع وسط خیلی باید بدبین باشیم که هم زمان کیلینی و بارزالی در دسترس نباشند ! بالاخره هر کدوم از این دو نفر باشند زوج بونوجی رو تشکیل میدند . دفاع چپ هم احتمال موندن اورا زیاده ولی هنوز تصمیم نگرفته ، فصل بعد احتمالا به ساندرو بیشتر بازی میرسه و اورا ( یا هر کس دیگه ) احتمالا ذخیره سساندرو میشه . 

ساندر - بونوچی - بارزالی - لیخت

تو خط هافبک که مهم ترین مشکل ماست ، ضعف در حرکات رو به جلو و بازیسازی موج میرنه ! با مصدومیت مارکیزیو و اینکه احتمال زیاد تو بازی های گروهی لیگ قهرمانان روش نمیشه حساب ویژه ای باز کرد چون بخشیش رو مصدومه و بخشیش هم به آمادگی و هماهنگی نرسیده یوونتوس به دنبال جانشین براش میگرده ... اینکه بگیم مانداگورا رو از سری بی میاریم میذاریم که جلوی غول های اروپا بازی کنه خیلی احساسیه و حتی حضورش رو نیمکت یوونتوس هم بعیده . آندره گومز گزینه اول مطرح شده برای تقویت خط هافبک هست و اما نه تنها گزینه . افرادی مثل ا-س-ک-ا-ر ( بازین مورد علاقه مکس ) ایسکو و میخیتاریان گزینه های مناسب برای AM مورد نظر الگری هستند . بازیکنانی مثل هرنانز آساموآ و پریرا تو این تابستون همگی شانس فروخته شدن رو دارند . باید صبر کرد و دید چه اتفاقی میافته . در مورد وراتی که دوستمون گفت :1: اولا مارکو که قرارداد جدیدی داره با پاریس امضا میکنه و دوما ما رابطمون با PSG خوب نیست و سوما قیمت این بازیکن چیزی بین 60-70 میلیونه ! پیشنهاد نهایی ما برای گومز چیزی حدود 35-40 میلیون یورو بیشتر نیست ! پس با اعداد بازی کردن و اینکه فلانی رو میفروشیم پوش جور میشه بی فایده است و اصلا جزئی از برنامه های یووه نیست و منطقی نگاه کنیم کاملا غیر ممکنه ... در یه حالت خوشبینانه و منطقی :1: خط هافبک یوونتوس در فصل بعد به این صورت خواهد بود ... 

پوگبا - گومز - خدیرا 
ا-س-ک-ا-ر

در مورد خط حمله احتمال خروج زاتزا و موراتا زیاده ولی چیزی که مشخصه یا موراتا می مونه یا باید براش جانشین در نظر بگیرند . دیگه ماروتا رسما گفت گزینه اول کاوانی هست  :77: و بعد از اون لوکاکو ، بنتکه ، بدشتوبای و ... اگه فرض کنیم ببتونیم موراتا رو نگه داریم باز در مورد خط حمله با قاطعیت کمتری میشه صحبت کرد ، من یه همچین چیزی رو دوست دارم :

مانژو ، مورتا ، دیبالا ، لاپادولا 

شاید براردی رو هم بشه به این نفرات اضافه کرد و جانشین کوآد بشه . فانتری من هم بازخرید براردی و فروشش به همراه زاتزا و مانژو به  تیم های متول انگلیسیه :1: و در کنارش دائمی کرد قرار داد موراتا ، خرید کاوانی :1: یعنی به این صورت : کاوانی ، دیبالا ، موراتا ، لاپادولا  :77:  :77:  :77:  :77:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

کـــیلینی در استامبول دیده شده ! و شایعه شده که قراره به فنرباغچه بپیونده !  :22:  :fp: 

+ می تونه شایعه باشه اما از طرفی می ذاریمش کنار شایعات بن عطیه ...  :141:  :141:  :141:

دکتر رو خیلی دوست دارم :(

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

رسمی.

لمینا خریداری شد

اولین خرید تابستانی

:nish: 

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اسکای اسپورت 

غیر رسمی

گومز قطعی شد 

35 میلیون یورو

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی