Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 votes

• Please log in to reply
39551 replies to this topic

Poll: اولولیت خرید (10 member(s) have cast votes)

جذب کدام گزینه باید در اولویت باشد ؟

1. کالافیوری (6 votes [60.00%])

Percentage of vote: 60.00%

2. دی گرگوریو (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. کوپماینرز (2 votes [20.00%])

Percentage of vote: 20.00%

4. سامارزیچ (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

5. تورام (1 votes [10.00%])

Percentage of vote: 10.00%

6. گودموندسون (1 votes [10.00%])

Percentage of vote: 10.00%

Vote Guests cannot vote

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

پس در نتیجه همین اگوعرو و فالکاعو و تورس و کوستا هم مهاجمان بی کیفیت و بی خاصیت و صد البته تن لش بودن که سیمونه راضی شد بفروشتشون
استدلال و منطقت تو حلقم سپهر :fp:

+ واقعا دوست دارم لیست مهاجمان مورد علاقتو بگی ک برای یووه میخوای ببینی تو تیم

+ توز چرا تو منچستر یونایتد همه کاره نبود ؟ چرا تو سیتی نبود ؟ چرا فصل اول کونته نبود ؟
چون الگری این نقش رو بهش داد ..
پس خودش هم بلده یا نقشه رو عوض کنه یا نقش رو بده به کسی دیگه

آگوئرو و فالکائو و الباقی در قبال فروخته شدنشون یک چیز خیلی بهتر به تیم میرسید اونم پول دو برابر که میشد چند بازیکن خوب خرید ! تو وقتی بازیکنت و میفروشی که به پولش احتیاج داشته باشی برای قوی کردن تیمت ! فالکائو میفروشی تیم و میسازی ! زیدان میفروشی یک تیم میسازی ! مانژو با مبلغ زیادی به یوونتوس نیومد در واقع این وسط سود و اتلتیکو کرد پارسال با یک قرار داد آزاد با مانژو قرار داد بست چون قرار دادش با بایرن تموم شده بود حالا 18 میلیون کرد تو پاچه یوونتوس ! همینکاری که یوونتوس میخواد با یورنته بکنه ولی یووه 10 12 تا اونم دسته بالا بیشتر نمیتونه یورنته بده !

در واقع اتلتیکو درآمد زایی کرد حالا با 18 میلیون میتونه بره دونبال یک مهاجم خوب و دسته اول نه یک تنه لش ! توز هم پتانسیلش رو داشت که اینطوری بازی بکنه و %100 مربی تاثیر گذار بوده و این جور و این سبک بازی کردن تو خون بازیکنان آرژانتینی ! مارادونا مسی آگوئرو دی ماریا و نسخه کم بُعدترش روبرتو پریرا خودمون ! مانژو اگر قرار باشه کار خاصی بکنه باید بشه خود زلاتان ابراهیمویچ از یک بازیکن کروات انتظار نمیره مثل این آرژانتینی ها بازی کنه ! نه سرعتی نه تکنیکی نه خلاق ! صرفا یک تموم کننده مخصوص توپ های توی محوطه جریمه که آمارش هم میگه جز یک گل باقی کلهاش از تو محوطه زده شده ! آمار توی بایرنشم بریزید دور اون تیم بایرن 180 درجه با یوونتوس فرق داره ! اونجا دروازه خالی گل میکرد یا پاس در عرض ! برای همین تو اتلتیکو موفق نبود سیمئونه خیلی راحت با دو روز مذاکره گذاشت بره.

• eⁿzº, Signora Omicidi, amin-scorpion and 4 others like this

71312052046200342812.jpg

mazyarR

mazyarR

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 posts

مانژو با مبلغ زیادی به یوونتوس نیومد در واقع این وسط سود و اتلتیکو کرد پارسال با یک قرار داد آزاد با مانژو قرار داد بست چون قرار دادش با بایرن تموم شده بود حالا 18 میلیون کرد تو پاچه یوونتوس ! همینکاری که یوونتوس میخواد با یورنته بکنه ولی یووه 10 12 تا اونم دسته بالا بیشتر نمیتونه یورنته بده !

آمار توی بایرنشم بریزید دور اون تیم بایرن 180 درجه با یوونتوس فرق داره ! اونجا دروازه خالی گل میکرد یا پاس در عرض ! برای همین تو اتلتیکو موفق نبود سیمئونه خیلی راحت با دو روز مذاکره گذاشت بره.

سلام دوستان یونتوسی

در مورد اون قسمت که هایلایت کردم بگم مانژو رو بایرن سال قبل با قیمت 18 میلیون دلار (یا یورو یادم نیست) به اتلتیکو فروخت و خبری از قرار داد آزاد نبوده!!! در مورد تواناییهاش خوب درسته تو بایرن خوب تغزیه میشد و نصف گلاش هم شاید گلهای ساده ای باشن که بیشتر مربوط به سال اولش تو بایرن میشه اما سال دوم بازیهایی هم بوده که با یه ضربه سر وقتی تیم پپ هیچ تاکتیکی نداشت 3 امتیاز و برا بایرن گرفته! صد البته اگه توز میموند ومانژو هم میگرفتین خیلی یووه دیدنی تر میشد با دو مهاجم متعصب ولی حیف شد!!!

همه دوست دارن یه بازیکن پا به توپ و تکنیکی مهاجم تیمشون باشه ولی من حاضرم همین الان لوکا تونی بیاد بایرن برا 1 سال دیگه  :8: البته مهاجم دوم باشه  :1:

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº and 15 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,868 posts
  • LocationAhWaS

افشین چی گفتی !؟ خدایی چیزی زدی ؟! ماه رمضون  ...

حیف زبونم روزست بزار بعد افطار جوابتو میدم (الکی مثلا من مسلمونم)

سجاد من که هیچ بلکه ماها هرچه بگیم تو براش جواب اماده داری و قدرت تخیل و فلسفه بافیت در حد پوگباه عالیه

پس من تسلیممم :))

اما خواهی دید مانزو جونتو

ntbKM.jpg

به گفتیه مارکا وراتی خواستار جدایی از PSG شده و ترجیح میده به یکی از دو تیم غارسا و مالدیو بره  :22:  :fp: 
پوگبا - وراتی + کاوانی ، یعنی میشه  :22: وای چی میشه  :22: چه حالی کنم من ! 
دو تا بازیکن مورد علاقه ام میاند ، سجاد هم میتونه بره غارسایی بشه یا مالدیوی  :22: (هرچی بگی خودتی :1:  :fp: )

VkgqK_t.jpg
ببخشید 
http://www.football-...i-wants-out-psg

خدایی فکرشو بکن وراتی و کاوانی بعلاوه 30 میلیون نقد

هرکی باشه هم میگه .. ل ق سجاد

سجاد داداش با یوو خدافسی کن :1:

• amin-scorpion, Georgia , Massimiliano Allegri and 4 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,868 posts
  • LocationAhWaS

این لیوان اسید من کجاست؟؟ :fp: :22:

=========

من هم به نظرم دارمیان منتفیه ، مدیرا بیشتر برای اون پست کاسرس رو به عنوان آچار فرانسه مد نظر دارن ، منم خوشم نمیاد کاسرس بره ، حیفه ...

هر گردی که گردو نمیشه

خدایی مارکیزیو رو دوست دارم اما واقعا گفتنش هم ستمه که 10 رو بهش بدیم

• amin-scorpion, Georgia , Massimiliano Allegri and 2 others like this

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 posts

هر گردی که گردو نمیشه

خدایی مارکیزیو رو دوست دارم اما واقعا گفتنش هم ستمه که 10 رو بهش بدیم

:22: :22: :22:

شانس آوردی که دم دستم نیستی، جدی میگم شانس آوردی :fp: 

بهتره با دلیل و منطق بگی چرا مارکیزیو شماره 8 هم زیادشه و شماره 10 براش مناسب نیست، وگرنه جفت پا میام تو دهنت :1:

کلودیو تمام ویژگی های مورد نیاز برای شماره 10 رو داره و هیچکس بهتر از اون نیست

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi and 16 others like this

And even if I am crazy is cause you make me this way

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

آقا میگم خواهشا بی خیال سیستم 433 بشید. یعنی هر وقت میبینم یکی داره میگه 433 بازی کنیم دوست دارم تا میتونم بزنمش، بعد بکنمش تو گونی بندازمش ته دره بعد با کامیون از روش رد شم دیگه با کاردک جمعش کنن از رو زمین.

قضیه رفتن پیرلو که دیگه خوابید، ماروتا هم مصاحبه کرد و گفتش که پیرلو میمونه. و قطعا هیچ کدوممون هم دوست نداریم پوگبا یا ویدال از تیم برن ولی با سیستم 433 قطعا و حتما شک نکنید که یکیشون یا حتی شاید هر دو شون برن! آخه تیمی که پیرلو، خدیرا، مارکیزیو، ویدال، پوگبا، پریرا و استورارو رو داره که همشون یا هافبک های سطح بالایی هستند یا به زودی میشن پاشه بره 433 بازی کنه که چی بشه؟ حالا فرض کنیم پیرلو هم بره باز هم بازی با 3 هافبک به ضرر خودمونه.

یه سوال .مگه الان با سیستم فعلیمون ما با چند تا هافبک بازی می کنیم؟ بیشتر از سه هافبک ؟ 2-1-3-4 با 3-3-4 چه تفاوتی در تعداد هافبکهای تیم داره که اگر بریم به 3-3-4 قراره هافبکهامون بفروش برن؟ 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, amin-scorpion and 6 others like this

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 posts

یه سوال .مگه الان با سیستم فعلیمون ما با چند تا هافبک بازی می کنیم؟ بیشتر از سه هافبک ؟ 2-1-3-4 با 3-3-4 چه تفاوتی در تعداد هافبکهای تیم داره که اگر بریم به 3-3-4 قراره هافبکهامون بفروش برن؟ 

به  نظر خودتون چند تا هافبک بازی میکنیم؟! الان این سوال رو جدی پرسیدید یا شوخی بود؟ :22:

تقریبا 70% بازی های این فصل به خصوص بازی های مهم تو همشون پیرلو - مارکیزیو - پوگبا و ویدل نفرات هافبک ما رو تشکیل می دادن. ما در اصل 442 لوزی بازی می کنیم. (البته مصدومیت ها رو فاکتور بگیرید، اگر چه وقتی مصدوم داشتیم باز هم 4 هافبک میرفتیم تو زمین به جز وقت هایی که نیاز به دفاع داشتیم که آلگری 352 میچید)

یعنی واقعا به این موضوع توجه نکردید یا نمیدونستید؟ عجب!

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi and 6 others like this

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
ماركيزيو مطمئنا لايق شماره ١٠ هست از همه نظر حتي بيشتر از توز ولي من به شخصه دوست دارم همين ٨ بمونه و با همين ٨ اسطوره بشه نه نصفش ١٠ نصفش ٨ ميدونيد چي ميگم!!! :1:

شماره ده ميتونه منتظر بمونه تا يه جووني ترجيحا ايتاليايي ظهور كنه و بگيرتش. :1: با بايگاني شدنش موافق نيستم كلن جريان مسخره ايه و حتي اگه قرار بود بايگاني بشه همون بعد از الكس بايد ميشد.

البته اينجا جاي اين حرفا نيست اينجا تاپيك چه بازيكنيه ولي در برهه ي زماني اي هستيم كه تمام حرفا تو اين تاپيك زده ميشه!! :1:
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alireza.de710 and 17 others like this

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

به  نظر خودتون چند تا هافبک بازی میکنیم؟! الان این سوال رو جدی پرسیدید یا شوخی بود؟ :22:

تقریبا 70% بازی های این فصل به خصوص بازی های مهم تو همشون پیرلو - مارکیزیو - پوگبا و ویدل نفرات هافبک ما رو تشکیل می دادن. ما در اصل 442 لوزی بازی می کنیم. (البته مصدومیت ها رو فاکتور بگیرید، اگر چه وقتی مصدوم داشتیم باز هم 4 هافبک میرفتیم تو زمین به جز وقت هایی که نیاز به دفاع داشتیم که آلگری 352 میچید)

یعنی واقعا به این موضوع توجه نکردید یا نمیدونستید؟ عجب!

ما هیچ وقت 2-4-4 بازی نکردیم.  ما با 4-3-1-2 بازی کردیم. اگر شما نام چهار هافبک اصلی یعنی پیرلو -مارکیزیو-پوگبا و ویدال رو میبرید درسته این چهار هافبک تو ترکیب تیم بودن ولی در واقع ویدال در پست تخصصیش بازی نمیکرد والگری او رو تو پست بازیکن پشت سر دو مهاجم که بنوعی  مهاجم بازیسازه استفاده می کرد. اگر الگری الان تاکید به این پست داره و دنبال اسکار یا کس دیگه هست بخاطر این هست که بازیکن تخصصی این پست رو میخواد

چه 4-3-3 بازی بکنیم چه 4-3-1-2 فقط سه هافبکمون تو ترکیب اصلی خواهند بود مگر اینکه خواسته باشیم باز هم از هافبکهامون تو پست غیر تخصصی استفاده کنیم. 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi and 8 others like this

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
سپهر خداييش ديگه حرفات خيلی تکراری شده . ( تو و دو سه نفر ديگه ) هر سال و سر هر بازيکنی ميای و همين سناريو رو ميگی. و شش ماه بعد که طرف ترکوند تو تيم. اصلا به روی مبارک هم نمياری که چيا گفتی . الگری. موراتا بونوچی و از همه مهمتر پاتريس اورا از جمله بازيکنانی بودن که مورد لطفت قرار گرفتن قبلا . حالا هم اين مانزوکيچ . ديگه نخ نما شده حرفات
  • Bianconero Amore, alireza.de710, alexdelpiero and 17 others like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

آگوئرو و فالکائو و الباقی در قبال فروخته شدنشون یک چیز خیلی بهتر به تیم میرسید اونم پول دو برابر که میشد چند بازیکن خوب خرید ! تو وقتی بازیکنت و میفروشی که به پولش احتیاج داشته باشی برای قوی کردن تیمت ! فالکائو میفروشی تیم و میسازی ! زیدان میفروشی یک تیم میسازی ! مانژو با مبلغ زیادی به یوونتوس نیومد در واقع این وسط سود و اتلتیکو کرد پارسال با یک قرار داد آزاد با مانژو قرار داد بست چون قرار دادش با بایرن تموم شده بود حالا 18 میلیون کرد تو پاچه یوونتوس ! همینکاری که یوونتوس میخواد با یورنته بکنه ولی یووه 10 12 تا اونم دسته بالا بیشتر نمیتونه یورنته بده !

در واقع اتلتیکو درآمد زایی کرد حالا با 18 میلیون میتونه بره دونبال یک مهاجم خوب و دسته اول نه یک تنه لش ! توز هم پتانسیلش رو داشت که اینطوری بازی بکنه و %100 مربی تاثیر گذار بوده و این جور و این سبک بازی کردن تو خون بازیکنان آرژانتینی ! مارادونا مسی آگوئرو دی ماریا و نسخه کم بُعدترش روبرتو پریرا خودمون ! مانژو اگر قرار باشه کار خاصی بکنه باید بشه خود زلاتان ابراهیمویچ از یک بازیکن کروات انتظار نمیره مثل این آرژانتینی ها بازی کنه ! نه سرعتی نه تکنیکی نه خلاق ! صرفا یک تموم کننده مخصوص توپ های توی محوطه جریمه که آمارش هم میگه جز یک گل باقی کلهاش از تو محوطه زده شده ! آمار توی بایرنشم بریزید دور اون تیم بایرن 180 درجه با یوونتوس فرق داره ! اونجا دروازه خالی گل میکرد یا پاس در عرض ! برای همین تو اتلتیکو موفق نبود سیمئونه خیلی راحت با دو روز مذاکره گذاشت بره.

همین چند ساعت پیش خودم گفتم دیگه راجبه ترانسفر پست نمیدم ازین به بعد و فقط گاهی اگه خبری شد میذارم دیگه نظر خودمو نمیگم ، اما دلم نیومد بعد از کلی مدت فرصت صحبت و تبادل نظر مستقیم باهات رو از دست بدم :*

راجبه مانزو اشتباه میکنی واقعا، سپهر شاید اونطوری که میگی نباشه البته میتونی حرفمو قبول نکنی ،
ی دوست خیلی خوب یوونتوسی دارم، میگفت با خرید مانزو در حقیقت دوتا بازیکن خریدیم [ یک مهاجم + یک دفاع ] کاش زودتر بازی ها شروع شه من بتونم ی مقدار به بازی هاش تو یووه استناد کنم
تمام دوستای بایرنی هم که دارم میگن فقط به یک دلیل مانزو رو فروختیم ( چون لواندوفسکی رو خریده بودیم ) ، و تمامشون به ضرس قاطع میگن با 15€ برد کردید .. حالا من با بایرنی ها کار ندارم

زیادم آسون نیست تو تیمی مثل اتلتیک ک کمترین موقعیت حمله رو ایجاد میکنه همچین آماری رو بجا گذاشتن ، حرف منو که قبول نداری اما امیدوارم تو دوستا و آشنا های نزدیکت کسی طرفدار اتلتیکو باشه تا ازش بپرسی بهت میگه تنها دلیل جدایی مانزو از اتلتیک بخاطر مشکلات و دعوا هاش با سیمونه بود
فک کنم این یوزر متین که بارسلونایی هست ک در جریان لالیگاست بتونه شهادت بده

m29u_img-20150619-wa0017.jpg

پس خروج مانزو نمیتونه دال بر کیفیت نازلش باشه !

ضرب المثل قدیمی هست میگه " همه پولاتو توی ی جیب نذار "
ببین سپهر همین امسالم یوونتوس میتونه 80€ -90€ بده یکی مثل اگوعرو رو بخره ، اما رسما دیگه نمیتونه خرید دیگه ای بکنه ! اومدیم و به هر دلیلی پول هایی ک همرو گذاشتی تو جیب پشتیت رو گم کردی یا ازت دزدیدن یا هربلای دیگه ای سرش اومد باید چیکار کنی؟ پیاده از پادگان برگردی خونه ..
راجبه بازیکنای خیلی بزرگ و واقعا ستاره ؛
درسته خرید این بازیکن ها هرقدر هم گرون باز به صرفه است و ممکنه باز آوری داشته باشه اما یک مصدومیت میتونه تمام سرمایه رو به باد بده ، اصلا مصدوم نشه به هر دلیل دیگه انتظارات رو برآورده نکنه باید چیکار کرد؟
یوونتوس ریال مادرید نیست هرسال 600 میلیون درامد داشته باشه و امثال کاکا و اوون رو با خاک یکسان کنه بازم آب از آب تکون نخوره براش متاسفانه یا خوشبختانه یورو یورو این پولا جمع شده نمیشه روش بی احتیاطی کرد
اگه مانزوکیچ همین فردا توسط چندتا از بچه های فروم به قتل برسه بازم یوونتوس میتونه به کارش با قدرت ادامه بده
ما باید جانب احتیاط رو به اندازه ای رعایت کنیم تا کم کم اون تیم غولی ما ازش سراغ داریم قبل از کالچوپولی ساخته شه
همیشه گفتم !! من شیب ملایم پیشرفت و حضور متوالی توی نیمه نهایی هر سال UCL رو ترجیح میدم تا پوگبا رو بفروشیم و 100 تا دیگه هم بذاریم روش سال بعدش قهرمان شیم و بلای عنتر 2010 سرمون بیاد..
یکم صبر، سحر نزدیکه

[ داخل پرانتز هم بگم اگوعرویی که به ریال جواب رد میده گمون نکنم به یووه بیاد با هر قیمتی ]

مرسی بابت هم صحبتی
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero and 16 others like this

______ Never chase a bitch _______

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 posts

کلا بایگانی کردن پیرهن اونم شماره 10 چیز فوق العاده عجیبی هس، شاید تو تیمی کوچیک و ضعیف مثل رم که با دوم شدن استین و پیرهن میدرن و توتی بهترین بازیکن تاریخشونه! و  ظاهرا بزرگتر از باشگاشونه، هم نـشه این کارو کرد دیگه بماند در یوونتوس با اون تالار مشاهیر وَوَوَ

امیدوارم هرکی شماره 10 رو میگیره حالا اگه به ارزش پیرهن چیزی اضافه نکرد ، حرمتشو حفظ کنه و اعتبارشو کم نکنه!

یه پیش بینی ترکیب از تیم اول و دوم فصل بعد: [البته در صورت رفتن توز+اومدن اسکار و زادزا- نتو]

البته من ترجیح میدم مانژو ثابت باشه به همراه موراتا، و دیبالا پشت سرشون وظیفه بازیسازی رو داشته باشه!

14348012751.jpg

اونقدام اوضاع :notbad:

________

امار مانژو 2013/14 در بایرن

تو بوندس 18 گل --> 7 گل با سر- 5 گل پای راست- 6 گل پای چپ(وات یو ثینک ابوت ایت؟)

تو چمپیونز 3 گل فقط با سر

سال 2012/13 در هالیوود اف سی

15گل در بوندس--->8 تا با پای راست-یکی چپ-6تاهد

تو جام جهانیم 2 گل به کامرون زد با پا و سَر :nish:

-------------

در مورد برتریش  تو درگیری های تن به تن و پرسینگ فوق العادش  و اینکه تو محوطه جریمه بازیکن توانمندی هست  دوستان صحبت کردن، حتی تو کرواسی نشون داد این موضوعو، بعنوان فوروارد سنتر اصلا ایستا نیست، و علاوه بــرشم گلزنی بالا، هنر خلاقیت و ایجاد موقعیت برا دیگر بازیکنهارو هم داره!(فصل پیش بعد کوکه که 10 پاس گل داده ، دومین پاس گل دهنده اتلتیک بود با 5 پاس گل)

اگه توز میموند که فوق العاده بود اما با مانژو(و دیگر عزیزان) هم میشه امید داشت باز هم فردا خورشید از طرف تورین طلوع کنه...

• Friend, J U V E N T I N I, Bianconero Amore and 23 others like this
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts

چند روز پیش چند خطی نوشتم اما فکر کنم ارسال نکردم :دی

مانزو یک خرید عالی هست... بازیکنی با قدرت تمام کنندگی خوب .. دوندگی بی نظیر و تعصب و از همه مهمتر با تجربه

با وجود دیبالا و موراتا و مانزو یوونتوس خط حمله خوبی داره اما نه به اندازه کافی ! مگر دیبالا فراتر از انتظار کار کنه که به این اتفاق شدیدا امیدوارم چون یوونتوس باشگاهی نیست که اینقدر پول الکی بده

یوونتوس میتونه با ۲ خرید کار رو به بهترین شکل تمام کنه

۱-یک مدافع کناری که بتونه واقعا نفوذ کنه و البته جوان باشه (دارمیان منظورمه:دی)

۲-یک بازیکن سرعتی برای پشت مهاجم 

در اخر

این تیم هیچی برای قهرمانی تو فینال لیگ قهرمان کم نداشت جز کیلینی 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi and 14 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

به گفته روزنامه های بلژیک و کالچومرکاتو یووه در نظر داره پیشنهاد 10 میلیونی برای دنیس پرائت هافبک تهاجمی اندرلخت بلژیک بده

یووه آمادست تا به صورت رسمی خبر به خدمت گرفتن نتو رو اعلام کنه

وینگری مد نظر علگری هم کوادرادو هستش بگفته ی کارشناسا و یووه اگه چلسی قصد فروشش رو داشته باشه اقدام به خریدش خواهد کرد

• Friend, mory, MaMpIeRo and 18 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
340c02de3af7c684089139b21daa63d1-68197-c

بولونیا که روابط خوبی با یوونتوس داره مثل اینکه خواستار خرید 3 بازیکن از یووه است ،
مارونه ، استوراری، دچلیه
بجز استوراری خروج 2 بازیکن دیگه قطعی بنظر میاد

12176f22e0facfd69e35b269f60f1197-67110-c

خب مثل اینکه یوونتوس همونطور که قبلا حدس میزدم گزینه ورسالیکو رو روی کار قرار داده و قراره بعد از مشخص شدن وضعیت براردی و زاتزا راجبه ورسالیکو صحبت بکنه ..

23 ساله - توانایی بازی چپ و راست - بک وینگ

ورسالیکو خیلی وقته گزینه مورد علاقه من برای ذخیره لیخت هستش
  • Friend, eⁿzº, alexdelpiero and 17 others like this

______ Never chase a bitch _______

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 posts

یووه به دنبال وینگر جوان اشتوتگارت

دو باشگاه یوونتوس و آ اس رم ایتالیا قصد دارند ستاره فصل گذشته تیم اشتوتگارت آلمان را به خدمت گیرند.

فیلیپ کاستیچ، وینگر 22 ساله و صربستانی تیم اشتوتگارت آلمان که در فصل گذشته رقابت های بوندسلیگا از معدود بازیکنان خوب این تیم بود، اکنون مورد توجه سران بیانکونری قرار گرفته است و تیم آ اس رم نیز خواهان این بازیکن است.

کاستیچ فصل گذشته از خرونینخن هلند به اشتوتگارت پیوست و از او به عنوان گرت بیل صربستانی یاد می شود، از توانایی های او می توان به قدرت دریبلینگ بالا و بازی سازی اشاره کرد.

قرارداد وینگر صربستانی اشتوتگارت تا سال 2019 با این تیم معتبر است اما منابع ایتالیایی می گویند این بازیکن مورد توجه یوونتوس قرار گرفته و بانوی پیر می خواهد در همین پنجره نقل و انتقالاتی او را به خدمت بگیرد. کاستیچ در فصل گذشته در مجموع 29 بازی که برای اشتوتگارت به زمین رفت، سه گل زد و پنج پاس گل نیز داد.

14324593951.jpg

• Friend, AAG, eⁿzº and 19 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

ntbKM.jpg

به گفتیه مارکا وراتی خواستار جدایی از PSG شده و ترجیح میده به یکی از دو تیم غارسا و مالدیو بره  :22:  :fp: 
پوگبا - وراتی + کاوانی ، یعنی میشه  :22: وای چی میشه  :22: چه حالی کنم من ! 
دو تا بازیکن مورد علاقه ام میاند ، سجاد هم میتونه بره غارسایی بشه یا مالدیوی  :22: (هرچی بگی خودتی :1:  :fp: )

VkgqK_t.jpg
ببخشید 
http://www.football-...i-wants-out-psg

این اسپانیایی ها همش هرچی میگن به نفع خودشونه هیچ وقت به ضرر خودشون نمیگن ولی امان از ایتالیا و انگلیس ....

• alexdelpiero, Signora Omicidi, amin-scorpion and 7 others like this

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
من به نظرم اگه پاريسيا به جای پوگبا. وراتی و لوکاس مورا رو به ما بدنمن حاظرم پوگبا بره
  • MaMpIeRo, Signora Omicidi, amin-scorpion and 7 others like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

دوباره بحث خرید یووتیچ داغ شده

• eⁿzº, Signora Omicidi, amin-scorpion and 3 others like this

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,143 posts

مانژو یه گلزنه قهاره خوب هم پرسینگ رو از زمین حریف شروع میکنه

کاوانی شاید بهتر می بود اما خب این خرید کاملا به صرفه بود

برادری و زازا امکانش کمه که دوتاشون باهم بیان یووه به شخصه برادری رو ترجیح میدم اما زازا رو راحت تر میشه رو نمیکت نشوند تا یه مهاجم خوبی مثل برادری

تاپیک رو به بحث شخصی نکشونیم بچه ها جوری حرف میزنن که انگار تک تک حرفاشون رو تصمیمات ماروتا تاثیر میذاره !

مجموعه ی مدیریتی باشگاه خیلی خوب کار کرده و حساب شده کار میکنه  تیم رو به پیشرفته

FORZA JUVE

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi and 10 others like this

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

drughi1990