پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39523 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من شخصا زیاد بازیهاش رو ندیده بودم چون تو بایرن - اتلتیک باتزی میکرده ...
از هر دو مقطعش دو تا کلیپ دیدم دریغ از یه گل که رو خلاقیت شخصی زده شده باشه 
خب شاید بگید قدرت تموم کنندگیش خیلی فوق العادست اما واقعا حرف اون دوستمون درسته ، تو بایرن 
خیلی دروازه خالی میزد ، تو اتلتیکم گل خاصی نزد همش تو همون سبک بود 
ببینید این فصل یورنته موفق نبود چون الگری مهاجمی نمیخواست که صرفا وایسه بهش توپ برسه و ضربه نهایی رو بزنه 
قطعا خرید خوبی نبود و فقط برای جانشینی یورنته مناسبه ! اما متاسفانه ما 18 میلیون نمی دیم برای نیمکت ...
و اگه مهاجم دیگه ای اضافه نشه قطعا فصل سختی رو پیشه رو داریم 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

پس تنها کاری که مدیرای تیم میتونن انجام بدن، تقویت خط حمله بوده، که با خرید دیبالا (جای توز)، مانژوکیچ (جای یورنته) و زاتزا (جای ماتری) خط حمله رو به نظرم عالی تقویت کردند.

البته باید امیدوار باشیم که خریدامون مثل این فصل همگی خوب جواب بدند

البته مشکل اصلی اینه که حتی در حضور توز هم خط حمله ی ما ناقصه و توی بازیهای بزرگ اروپایی ناکارآمد.

رسما 58 میلیون داریم برای دو بازیکن خرج میکنیم که هیچ افزایش کیفیتی رو به تیممون نمیدن، چون مهره ی اصلی داره جدا میشه.

مانژو رو اگه جانشین یورنته ی نیمکت نشین بدونیم پس خریدش رو هم باید خریدی برای تقویت نیمکت تیم بدونیم.
یا اینکه قراره موراتا رو بزاریم رو نیمکت تا دیبالای فوق تکنیکی (چقدر این منو یاد ایتوربه میندازه) به همراه مانژو فیکس بشن و ویدال هم بزاریم پشت مهاجم.

من امیدوارم برگردیم به همون زمانی که آه در بساط نداشتیم خریدهامون نهایتا ده میلیونی بود، اون موقع حداقل دلت نمیسوخت که چهل میلیون رفته تو پاچه ات و واسه بازیکنی که بهش نیاز مبرم نداری و ابزار استفاده ی صحیح ازش (سانتر خوب) رو هم تو تیمت نداری 18 تا خرج کنی.

پ ن : یه پست کاملا احساسی بود.جدی نگیرید
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من نمیدونم چرا زودتر چندتا از بنجل های تیم رو رد نمیکنیم بره دارمیان رو بخریم به خدا حیف هست بره یه تیم دیگه قشنگ تا 10 سال بیمه میکنه دفاع کناری یووه رو

حالا هم که ناپولی افتاده دنبالش گویا که گند بزنه به فوتبالش

در مورد مانزوکیچ هم که باید بگم زیاد بهش امیدوار نباشید نهایتش یه دو تا سطح از شیرشاه بالاتره

خلافیت فردی هم نداره و اصلاً هم از اخلاقش خوشم نمیاد
  • Bianconero Amore, amin-scorpion, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

amin-scorpion

amin-scorpion

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 52 ارسال

خرید مانژو رو تبریک میگم چون به هر حال خریده دیگه.

هر جوری ولی حساب میکنم تو شیوه 2 مهاجمه که به طبع خلاقیت هر دو مهاجم خیلی مهمه جواب نمیده.

ولی اگه بحث استفاده از 3 مهاجم باشه کاملن کارایی داره.

بعید میدونم یووه با شیوه فعلی که باعث این همه موفقیت شده بخاد یهو رو بیاره به استفاده از 3 مهاجم.

همیشه ارزوی قلبیم این بود بتونیم یه مدل از بازی بارسا رو تو یووه ببینم حالا در نه اون سطح ولی یه بازی رو به جلو و پرتعداد تو حمله با پرس از پشت 18 حریف.(فانتزیه دیگه) :1:

با خرید براردی و دیبالا و بودن ماروتا و زازا وکومن و دسته اخر خرید مانژو باعث میشه یه امیدی ته دلم بوجود بیاد واسه بازی با 3 مهاجم و پرس از جلو.

امیدوارم اتفاق بیوفته :6:

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

من نمیدونم شما چرا انقدر دنبال بازیکن خلاقید، اگر نگاهتون دنبا خط حلمه بارسا هستش که 3 بازیکن تکنیکی و پرسرعت رو تو خط حمله داشته باشیم، میتونم بهتون این اطمینان رو بدم یوونتوس هیچ وقت همچین خط حمله ای نخواهد داشت.

شاید اگر فصل پیش مانژوکیچ رو گرفته بودیم همه الان راضی و خوشحال بودند. مشکل اینجاس که فصل اخیر توقعات هوادارارو بالا برده که تا حدودی هم طبیعی هستش، ولی یوونتوس هنوز توان پرداخت دستمزد 7 8 میلیون یورویی رو در فصل نداره که یکی مثل کاوانی رو جذب کنه.

همه صحبت از گلزنی مانژوکیچ میکنن در حالی که اصلی ترین هدف یوونتوس از جذب چنین بازیکنی، توانایی این بازیکن در خروج تیم از زیر فشار و پرس تیم حریف هستش، کاری که یورنته این فصل در مقاطعی از فصل به خوبی انجام میداد.

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ازسبک بازی  بازیکنهایی مثل مانژوکیچ خوشم نمیاد. ما نمونه اش یعنی یورنته رو الان هم داریم. قبلا هم زیاد داشتیم از یاکوئینتا بگیر تا آمائوری وبوریلو

بازیکنهای بی تکنیک که قد بلندی دارن . زلاتان یک استثنا بود. 

الگری اصلا اعتقادی به این نوع روش بازی نداره که توپ رو ببریم کناره ها وسانتر کنیم تا یکی مثل مانژوکیچ با سر گل بزنه.

تنها برای نیمکت خوبه نه چیز دیگه اونهم برای بازیهایی که تو نیمه ی دوم بخوایم روش بازیمون رو تغییر بدیم

اگر دیبالا رو نگرفته بودیم با خروج توز و ورود مانژوکیچ میگفتم تیم در خط حمله قویتر که نشده ضعیف تر هم شده. ولی برای نیمکت شاید بهتر از یورنته باشه

• amin-scorpion, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

God father1897

God father1897

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
  • Locationtehran

من از یه سری دوستان همیشه معترض یه سوالی دارم.
خدا وکیلی تو فکر چه مهاجمی هستین!؟
توقع جذب چه مهاجمی دارین!؟
خب منم میگم امثال سوارز،آگوئرو و کاوانی عالین و مسئولین باشگاه هم اینارو دوس دارن ولی خداییش میشه اینارو خرید؟
میشه بنزما و گریژمانو رو از چنگ تیماشون درآورد و یا حتی هیگواین؟
یادتون نره الان آرسنالم مشکل مهاجم نوک دارد،حتی منچستر و یا حتی رئال و لیورپول.وضع مالی این تیمها عالین ولی دربدر دنبال مهاجمن.
مانژوکیچ عالیه.یه بازیکن در کلاس جهانی.بسیار پرتجربه با کلی سابقه ملی و درخشش تو یورو و جام جهانی و کلی سابقه تو سی ال و درخشش تو این مسابقات و حتی سابقه زدن گل تو فینال سی ال.
مانژوکیچ از اون مهاجماست که میتونه دفاع حریفو بخوره.
من تصور میکنم که یه سری از دوستان اصلا بازی ای از مانژو ندیدن و مثل همیشه فقط بلدن غر بزنن! مثل موقع خرید امثال اورا،پریرا،موراتا  که اینارو بدرنخورن و حتی موقع خرید توز هم کلی اعتراض داشتن که این پیر شده و تموم شدست! 
کلا ما همیشه باید بالاخره هرجور شده غرمون رو بزنیم

ولی در آخر به نظرم مانژو جای یورنته اومده و به احتمال زیادم فصل بعد سیستم تیم از2-1-3-4 به 3-3-4 تغییر میکنه علتشم دقیقا همین مانژو با زاتزا هستن که مهاجمای فیزیکی سرزن با قدرت پرس بالا هستن

• Orphée, alireza.de710, alexdelpiero و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

گاتزتا اعلام کرده که یوونتوس ، میلان و اینتر دنبال یووتیچ هستند و من سیتی هم پیشنهادها رو بررسی میکنه .. البته میلان جلوتر از بقیه هست چون واسه یووه ، اسکار و ایسکو تو الویت هستن ..

• Friend, Orphée, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خب یک تنه لش دیگه به تیم اضافه شد ! در دوبازی رفت و برگشت با بایرن و اتلتیکو مانژوکیچ یک تنه لشی بیش نبود و دقیقا حرکات یورنته تو یوونتوس تقلید میکرد نه سرعت نه شمه گلزنی بالا ! تو اون تیم بایرن هم که خوب درخشید ببینید چقدر خلق موقعیت انجام میشد که این بابا تونست تو 54 تا بازی 33 گل بزنه ! ما نیازی به این تنه لش نداشتیم و نداریم کسی مثل اگوئرو کاوانی میتونسته همون روند گلزنی قبلی یوونتوس و ثابت نگه داره الآن فصل شروع بشه آلگری دوباره باید دو هزار لاین آپ روش گلزنی و با این آقا و اون دو تا دیگه تست کنه که ببینیه کدوم نتیجه میده ! در گل با خرید این تن لش موافق نبودم و نیستم چیزی به تیم ما اضافه نمیگنه ما نمونه بارزش و داریم در تیم ! خرید ناموفق.

فوق العاده احساسی و بی ربط نظر دادی 

مهاجم مورد علاقه هنکس ...کسی که بیشترین دوندگی رو در بایرن داشت و نخصصش پرس روی مدافعان و نبرد هوایی وجاگیری و جنگندگیه ....هر چی باشه تنه لش نیس ...ب نظر خرید عاقلانه ای هست 

1 - به دلیل اینکه کاوانی رو افته

2- تجربه بسیار بالایی داره و همچنین گلزنی

3- خصوصیات توز و یورنته رو با هم داره 

فقط تنها مشکل تیم نبود توزه پس فشار زیادی رو دیباا هست امیدوارم دیبالا طی یک سال اینده یکی بشه مثل توز چون اگه نشه بد به بن بست میخوریم ....خود توز هم یه فصل  ریپ میزد

یووه نیاز به جوون گرایی در خط حمله داشت و با بودن براردی و زاتزا و دیبالا و موراتا اینده خوبی داریم ولی کاش یه سوپر استار تو خط حمله بود باید دید دیبالا میتونه؟؟؟

همچنان شماره 10 ما خالیه باید دید سال اینده کسی خریداری میشه که این مسئولیت بزرگ رو بپذیره 

• Orphée, Juventus FC, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

توقع رفته بالا مثل اینکه یادش بخیر 

میرکو ووچنیچ که اومد میگفتن بهترین بازیکن دنیا تو پست خودشه . 

خوشحالی از ورود بوریلو .

خوشحالی از خرید آمائوری .

خرید یاکوئینتا باعث شادی بود .

بابا اون فرانسویه آنلکا از  لیگ چین بود یه 37 یا 38 میشد پیرمرده وقتی اومده بود یووه ما غرق در شادی بودیم

حالا که تیم داره مشتی خرج میکنه حال میده ناراضی نباشید جوون مادرتون هر خریدی یه نکته مثبته . توز که خدا نیست بابا بازیش خوب بوده همین حالا خیلیم کمک کرده دیگه تو حدی نیست که بگیم اگه برای ما نابودیم . بیایید از بازی زازا و براردی نیز لذت ببریم تازه از کجا معلوم دیبالا از توز بهتر از آب در نیاد . موراتا فقط یه نیم فصل نیاز داشت خودشو نشون داد اینا هم همینن. 

• Bianconero Amore, Orphée, alireza.de710 و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

گاتزتا اعلام کرده که یوونتوس ، میلان و اینتر دنبال یووتیچ هستند و من سیتی هم پیشنهادها رو بررسی میکنه .. البته میلان جلوتر از بقیه هست چون واسه یووه ، اسکار و ایسکو تو الویت هستن ..

دقیقا چون میلان و عنتر دنبالشن یووه و ماروتا هم دست بکار شدن تا این دوتا مفلوک رو اذیت کنن یا حداقل باعث شه گرونتر بخرن .. این سیاست عالیه
حقشونه ..
یووتیچ دیگه واسه ما کفِ کفِ کف آرزوهاست
دیگه گذشت اون زمون ک رویامون یویو بود

_______
چرا فکر میکنید توز خداست؟
یا نه اصلا این سوالو پاک کنید و جواب ندید بهش
بذارید یجور دیگه سوال کنم
چرا فکر میکنید توز انگیزه و هیجان روحی تکرار افتخارات پارسالو هنوز داره ؟ توز ی آدم به شدت وابسته به ذهنیاته مث پیرلو .. اگه انگیزه باشه اسمونو زمینو بهم میدوزه اگر نباشه میشه ی بازیکن معمولی..

چرا فکر میکنید مثلث دیبالا مانزو موراتا ؟
ضعیفتر از توز پریرا موراتاست ؟

ما پارسال فقط موراتا رو برای نیم فصل دوم با انگیزه و آماده داشتیم فصل بعد از ابتدا ی موراتای عالی داریم ک حالا رهبر خط حملمونه
ی دیبالای با انگیزه همیشه بهتر از رونالدوی بی انگیزست .. دونت فورگت دت
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اه هر جا میرم همش اعتراض اعتراض. چه وضعشه آخه. تازه 19 روز از نقل وانتقالات گذشته 3 تا خرید فوق العاده مهم کردیم. بازم اعتراض میکنید؟

تیم مدیریتی به من یکی اثبات شده. اگر همین فردا مارکیزیو رو با مونتولیوو هم معاوضه کنند ، من حمایت میکنم

• Orphée, MaMpIeRo, IL PRINCIPINO و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

^ لایک . تمام .

از روزی یادم میاد ، اینجا به اخلاق رونالدو و وابسته بودن مسی به اینیستا هم گیر داده شده . برای فن پرسی گفتن سن بالا ، برای یووتیچ گفتن جواب نمیده ، برای توز گفتن بی اخلاقه و و و ... . هر خریدی بکنیم همین آش و همین کاسه هست . :1:

• Friend, Bianconero Amore, Orphée و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^
حق دارند :22: 
چند بار دیگه بریم فینال ببازیم 
چرا ما باید ناکام ترین تیم تاریخ فینال های لیگ قهرمانان اروپا باشیم ؟ 
چهار تا بازیکن درست درمون برای اروپا بخرید 
کاوانی هم که مصاحبه کرده گفتم پاریس راحتم ، خوب باش :22: 
امیدوارم برای پشت مهاجمین یه بازیکن خوب بگیریم 
فکر میکنم الگری پیرلو رو نمیخواد و بجاش به یه بازیکن تراز اول 
پشت مهاجمین دل بسته ... 

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

مشکل اصلی ما در بعد تهاجمی است.

این مشکل هم اینه که ما قدرت جنگندگی و موقعیت سازی کمتری نسبت به تیم های مدعی داریم.

. گرنه در بعد دفاعی گاها ما برتری های جالبی بر اونها داریم.

بنابراین باید خریدها به سمت پرکردن این کمبود حرکت کند.

با رفتن توز این قدرت انفجاری و جنگندگی رو تا حد قابل توجهی از دست داده ایم و داریم تبدیل میشیم به یک تیم بی بخار و کم خطرتر

...در ثانی ما به بازیکن کناری هم نیازی داریم چون گاها 3.5.2 میشیم.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

مانزوکیچ توز نیست اما خب یه آپشنی داره که توز هیچ وقت نداشته !! اونم پرس سرعتی و وحشیانه هستش که الان یکی از رکن های موفق تو فوتباله. یعنی بتونی دفاع و نصف خط هافبک تیم حریف رو توی زمین خودشون نگه داری و نزاری به خط حمله تیمشون کمک کنن. می گید خریدی کنیم که تو اروپا بهمون کمک کنه ؟! خب من همین مانژو رو یه خرید موفق برای اروپا می دونم. یه نگاه به قهرمان های چند سال پیش اروپا بندازید :

بارسا : پرس وحشیانه نیمار و سوارز رو مدافعان حریف / بایرن مونیخ : پرس وحشیانه همین مانژوکیچ رو مدافعان حریف از جمله خودمون اگه یادتون باشه ! / رئال : بیل و بنزما که با سرعتشون پدر دفاع حریف رو در میاووردن. / چلسی : دروگبا که فکر کنم لازم نیست چیزی در موردش بگم !! حتی اینتر میلان هم یه میلیتویی داشت که پرس واقعا خوبی رو مدافعان حریف ایجاد می کرد. پس می بینید پرس چقدر تو همون اروپا اهمیت داره و می تونه دستمون رو جلو غول های اروپا بگیره ...

توز سرعت و سماجت خوبی داشت اما به جای اینکه پرس رو خط دفاع حریف پیاده کنه بیشتر رو خط هافبک حریف پیاده می کرد با عقب اومدناش و مزاحمت هاش! تو تیم ما الان فقط موراتا می تونه رو حریف فشار بیاره. الان هم اگه کسی مثل مانژو که به جرات می گم سمج ترین مهاجم حال حاظر اروپا هستش ( یه جورایی حتی بهتر از کاوانی که عاشقشم ! ) رو بزاریم بغل موراتا یه آپشن فوق العاده که تو فوتبال امروزی هم تاثیر گذاره رو به تیممون اضافه کردیم : پرس !! ( دیبالا هم فراموش نکنید ،،،، )

فکر هم می کنم یوونتوس و یونتوسی ها از هر کسی بهتر بدونن اهمیت پرس چقدر زیاده و می تونه موفقیت آمیز باشه حتی جلوی تیم های خوب !! !! چون تو هر بازی ای که لنگیدیم از پرسی بوده که حریف رو تیممون ایجاد کرده ...

• Friend, Bianconero Amore, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

^^^
پشت مهاجمین دل بسته ... 

هر فصل همین حرفارو میزنید

فرافکنی و سفسته و دست گذاشتن رو نقطه ضعف کسی کار خوبی نیست

یعنی ما فینال های 2003 و 98 و 97 رو هم بخاطر نداشتن بازیکن باختیم ؟

اون بازیکن پشت مهاجم مورد علاقت رو معرفی کن ..

بعدشم بگو ویدال و پیرلو و مارکیسیو و پوگبا رو چه رولی میخوای بدی ؟

همین توز دوتا شوت چسبیده به محوطه نزد تو سر و کله دراگی های پشت دروازه ؟

آهـ خدای من تقصیر مانزوکیچ بود

امان ازین بازیکن های بی کیفیت

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

^^^
پشت مهاجمین دل بسته ... 

- شوما اسم بازیکن بیار با شایعه پیوستنش به یووه اگر بهش چهل تا انگ نخورد . :1:

اون شوت توز اگر می رفت تو گل الان قهرمان بودیم . پس یعنی با همین بازیکن ها هم میشه قهرمان شد . :1:

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

عاقا چرا یه جوری حرف میزنید که توز توی دنیا تک بود و الان که رفته ما بدبختیم ؟؟

والا وقتشه ایمان داشته باشیم به کادر مدیریتی 

با رفتن توز جنگندگی اون جلو کم میشه و این  بار  مانژو حل میشه 

فصل بعد ماروتا مطمنا بهتر هم میشه 

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

سجاد شما حرفای هر فصل من رو بیار من ببینم لطفا 

این تیم برای 8 تای اروپا بسته نشده بود (یا بهتره بگم تا 8 تا هم میرفت راضی بودند مجموعه تیم)
مصاحبه آنیلی : باخت مقابل دورتمند معیار عملکرد یووه تو این فصل نیست (با همچین مضمونی .. حالا نه دقیقا همین کلمات)
من انتظار دارم تیم رو حداقل برای 4 تای اروپا ببندند .

تو این 7-8 سال عادت نکردیم بازیکن بزرگ رو نیمکت ببینیم ولی اگه قرار بیاییم بالاتر باید عادت کنیم و
باید این اتفاق بیافته ، در ضمن شما نمیتونی تصمیم بگیری که طرفدارا چه نظری رو بدند چه نظری ندند !
شما میگی ترنسفر موفق بوده من و خیلی های دیگه هم میگیم نبوده !

الان که توز رفته به نظر من (نظر شخصیه به کسی تحمیل نکردم !) 
نیاز داریم یه بازیکن با کیفیت پشت مهاجمین داشته باشیم برای خلق موقعیت بیشتر 
جلو اتلتیک - بارسا - رئال به مشکل خلق موقعیت خوردیم ، آمار نشون میده 
خودتونم بازی رو دیدید ...

مارکیزیو - ویدال - خدیرا - پریرا - استورارو - پیرلو - پوگبا
فرض کنیم 4312 ... ( پادویین احتمالا میره ساسولو )
7 تا هافبک 4 تاشون تو ترکیب 3 تا ذخیره ! من گفتم الگری ترجیح میده یه هابک حجومی با کیفیت داشته باشه 
به جای پیرلو !

اینکه یووه دنبال اسکار بود در تایید حرف های منه از روی هوا حرف نزدم 
با توجه به مشاهداتم با یه منطقی به یه نتیجه ای رسیدم ، حالا یا غلطه یا درسته 
نظر شخصیمه ... 

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی