پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39523 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

اکثریت خبرای فوتبال ایتالیا از خروج قطعی توز خبر می دهند.

یوونتوس هم صبرش تمام شده و التماتوم ده روزه داده..

با رفتن توز انتظار نباید داشت که ما بازی ها را راحت ببریم....

یعنی یوونتوس با رفتن توز از از نظر فنی قطعا نزول خواهد داشت.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan

من ترجیح میدم بجای بولی که صرف خرید کاوانی کنیم مانژوکیچو و یه بازیکن خلاق برای بشت مهاجم مثل اسکار هزینه کنیم

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

من که هنوز ميگم سانچز و ديماريا با هم .

چه شود

درد یووه همین وینگر سرعتی یا دفاع کناری با سرعت هست . البته سانچز و دیماریا که بیان یووه تا 2 یا 3 سال پشت سر هم قهرمان اروپا میشه ولی کو گوش شنوا . 

آقا درد یووه وینگر سرعتی یا حداقل مداع کناری سرعتیه !!

• Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تا نقل و انتقالات تموم نشه یا بازیکنی گرفته نشه و بازی انجام نشه نمیشه پیش بینی کرد که کی خوبه یا کی بد مخصوصاً بازیکنی مثل دیابلا که هندونه سربستست، در خصوص همین مانژوکیچ همین بس که از نظر من بهترین مهاجم اروپاست اگه بیاد دیگه تمومه، توزم رفت رفت خیالی نیست، یووه فقط در فقدان دل پیرو می مونه بقیه صحبتشون نیست، بعد اونوقت آنیلی میاد شماره 10 میده به توز  :fp:

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

به عنوان یه طرفدار یوونتوس تیم برام مهمه و اسطوره ها که اولویت هم با تیمه حاضرم 100 تا مثه کومان و پریرا به هیچ نشن یووه بتونه قهرمانی اروپا بیاره و تو بهترین تیمای اروپایی باشه

رو ملیت ها هم زیاد حساس نباشیم

نیاز به خریدای بزرگ داریم خیلی ها همش به فکر پول بازیکنن خب باید منطقی باشیم و حد انتظارمون منصفانه باشه اما جوری خساست تو خرید ها در نظر میگیرین انگار داریم از جیب پول میدیم 

• Orphée, amin-scorpion, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ما قطعا از استراتژی ترانسفر تیم در تابستان توسط ماروتا و آلگری بی خبریم و طبعا نمیشه زیاد با قاطعیت در مورد نفرات ورودی و خروجیمون قضاوت کرد...

اگر توز رو جدا شده بدونیم دو راهکار بیشتر نداریم...یا باید دنبال مهاجمی باشیم که کارکرد و سبک بازی شبیه به توز داشته باشه که طبعا پیدا کردن چنین مهاجمی خیلی سخته

یا بریم دنبال تموم کننده...از دید من تنها دو تا مهاجم در حال حاضر هستن که میتونن با ورودشون مثل توز تاثیر گذار باشن و اصطلاحا هم مهاجم باشند و هم رابطی میان خط میانی

و خط حمله...یکیشون زلاتانه و اون یکی کاوانی...زلاتان که بعیده بیاد..با توجه به اتفاقات سال های گذشته و صحبت های الکان و حتی این که در میان گزینه های ماروتا هم اساسا

نامش به چشم نمیخوره و البته در راه ترانسفر به میلان هم هستش...میمونه کاوانی که اونم هم قیمتش بالاس و هم این که اگر زلاتان پاریس رو ترک کنه غیر ممکنه که شیوخ اجازه

جدایی کاوانی رو هم بدن...میمونه گزینه هایی مثل مانژوکیچ و مهاجمینی در این سبک که برای استفاده از اونا آلگری کلا باید سبک و استایل بازیمون رو تغییر بده...امثال مانژو

مهاجمین هدف و اصطلاحا فینیشر هستند و دیگه نمیتونیم از امثال مانژو انتظار کارایی توز رو داشته باشیم...

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
مانژو منو یاد آمائوری میندازه و اسکار هم یاد دیگو . اسکار خیلی ریز نقشه و اگر بیاد یووه فکر کنم لقب ریز ترین بازیکن یووه که نه سری آ هم یدک بکشه . اسکار سبک بازیش اصلا به یووه نمیاد . مثل روز روشنه خدیرا 90 در صد تو یووه میدرخشه اگر مصدوم نشه . اما امیدوارم اگر اسکار میاد حداقل مصدوم نشه چون جنگندگی تو سری آ حرف اول رو میزنه
  • Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال
  آلگری: آماده فروش پوگبا هستیم  ! ماسیمیانو آلگری، سرمربی یوونتوس عنوان کرد که در صورتی که پیشنهاد مناسبی برای پوگبا ارائه شود، او را خواهند فروخت.

هافبک فرانسوی از تیم‌هایی نظیر بارسلونا، رئال مادرید، چلسی، منچسترسیتی، یونایتد و پاریسن ژرمن پیشنهاداتی در اختیار دارد و باشگاه در قبال او حدود 100 میلیون یورو می‌خواهد.

آلگری در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" مسلما در مورد پل، درباره یک انتخاب ویژه صحبت می‌کنیم. نه گفتن به پیشنهادات او کار سختی است ولی اگر پل در تورین بماند، تمام تلاشش را برای تیم خواهد کرد. دستاوردهای او در این فصل، تنها نقطه ی شروع بوده و در آینده پیشرفت چشم گیری خواهد کرد. یووه به بازیکنان جوان و با انگیزه نیاز دارد تا روحیه مناسب را به تیم تزریق کنند."

• Orphée, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال
تمایل آلگری به جذب هافبک چلسی

سرمربی یوونتوس به جذب هافبک برزیلی چلسی تمایل دارد .

رسانه های ایتالیا گزارش داده اند که جذب یک بازیکن شماره ۱۰ اولویت ماسیمیلیانو آلگری در تابستان است .

آلگری به گازتا دلوا اسپورت گفته است :" من اسکار را خیلی دوست دارم . او یکی از بازیکنانی است که می تواند در بازی ها تفاوت را رقم بزند . اسکار را دوست دارم ولی ایسکو، پاستوره، دی ماریا، کروس و همه بازیکنان بزرگی که در لیگ قهرمانان بازی می کنند را هم دوست دارم .

مانژوکیچ ؟ مهاجمان با کیفیت زیادی در بازار وجود ندارند . مانژوکیچ و هیگواین در کنار چند بازیکن دیگر تنها مهاجمان خوب حاضر در بازار نقل و انتقالات هستند."

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ ظاهرا مورینیو هم با فروش اسکار موافقت کرده....قیمت حداقل ۳۰ تا....
  • Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

خب آلگری با حرف هاش غیر مستقیم فهموند که پوگبا رفتنیه، از اولش هم میدونستیم دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره. فقط امیدوارم ویدال نره، امیدوارم!

شایعات خروج پیرلو کمتر شده، توز هم اگه قرار بود بره بوکا تا حالا یه خبرایی شده بود و فکر هم نکنم به تیم دیگه ای جز بوکا بره. یعنی بهتره تغییرات تو تیم در همین حد بمونه چون با رفتن پوگبا، بهتره واسه فصل بعد پیرلو و توز بمونن. ولی قطعا باید سریع واسش جایگزین پیدا کنیم، اما کی؟

نمیدونم! واقعا کسی در حد و اندازه های پوگبا تو بازار پیدا نمیشه. البته پوگبای اول فصل که رو فرم بود. شاید وراتی بهش نزدیک باشه، شاید! هنگ کردم :fp:

اسکار؟ از نظر من به هیچ عنوان تو ایتالیا جواب نمیده و خرید نا موفقیه، امیدوارم اشتباه کنم.

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
پوگبا خارج نمیشه
این متون و مصاحبه ها اثرات ترجمه های جنجال برانگیز سایت های زرد ایرانی مث ورزش 3 ست
ی منبع معتبر ایتالیایی به من نیشان بدید ک الگری گفته پوگبا رو میفروشیم
ماروتا داره خودشو میکشه هربار مصاحبه میکنه برای کی؟؟ برای من و شماست دیگه
زبونش مو درآورد بنده خدا ..
اون این همه مصاحبه های تاکیدی نمیکنه ک ما با ترجمه و خبر سایت ورزش 3 عزا بگیریم !
امیدوارم راهی ک به ظلمات رفتید رو برگردید :|

____

کاش اسکار رو نخریم
30 میلیون آخه ! یک بازیکن 24 ساله (؟) برزیلی !
کاش یبارم شده، فقط یبار به پوگبا اعتماد میکرد تو اون پست
ویدال و مارکیزیو هم راست و چپه خدیرا/پیرلو
ورود هر هافبک دیگه تو هر پست = خروج یک هافبک
  • Bianconero Amore, Orphée, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

آقا پژمان شاد باش ببین الگری گفته چند تا بازیکن رو اسم برده از جمله دیماریا که گفته بهش علاقه مند هستم . :worship:  :worship:  :worship:  سانچز رو هم بگو لعنتی :nish:

احمقانه ترین کار ممکن فروش پوگبا به رئال یا بارسا و چلسی و بایرن هست . فروختن به اینا یعنی قوی کردن تیم های رقیب در لیگ قهرمانان اگه قراره پوگبا بره گنجاندن وراتی از الباریس و یا فروش به السیتی میتونه از بین بد و بدترین کار عاقلانه ای باشه چون این دو تیم هیچی نمیشن فعلا .

سیتی گفته در مورد خرید پوگبا هیچ تیمی توانایی رقابت با مار رو نداره . دست مزد سالانه 14 میلیون یورویی در راه است ...

• Bianconero Amore, Orphée, pezhman و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ایجنت براردی گفته یووه اونو می خواد اما با ساسولو باید به توافق برسند و گفته اگه به یووه بره حاضر نیست به تیمه دیگه ای قرض داده بشه 

پاراتیچی هم رفته فرانسه برای مذاکره با فابیانو مدافع 21 ساله موناکو و مهاجم 19 سالشون آنتونی ماتیال

• AAG, Orphée, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

برخی در این سایت بر طبل رفتن پوگبا دایما می کوبند.

البته اگر منبع خبرشان سایت ورزش 3 است که گناهی ندارند و با کمال تاسف باید گفت بخش اعظم اخبار و تیترهای خبری این سایت حالت جنجالی دارد و ظاهرا از عمد هم اینجور اخبار را ترجمه می کنند.

اگر هم نیت دیگری دارند که ما نمی دانیم.

• Orphée, pezhman, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

من اصلا به سایتای در پیتی ایرانی کار ندارم.وقتی خدیرا با 4 میلیون دستمزد میاد با توجه به این که شلوغ ترین خطمون خط هافبک نتیجه ای جز جدا شدن یکی از مهمترین هافبکامون نمیشه گرفت.با شناختی که از یووه توی این چند ساله دارم این دستمزد برای تجهیز نیمکت نیست.یووه هنوز اونقدر به لحاظ مالی توانا نشده که واسه نیمکت 4 میلیون بده.همین الانم اگر یه بازیکن واسه پشت مهاجما بگیریم ویدالم به هافبک وسطامون اضافه میشه.پیرلو،ویدال،پوگبا،مارکیزیو و خدیرا.حالا استورارو و سایر دوستان بمانند

• Orphée, mory, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GY!BE

GY!BE

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال

Boca : Waiting to meet Tevez

Boca : Contact with Tevez

Angelici flies in for Tevez

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tuFxB.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
برای هممون قطعا موندن پوگبا خیلی ارزشمند میتونه باشه . حتی با وجود این همه مشتری نگه داشتنش میتونه یه جورایی بهترین خریدمون هم تلقی شه . اما یک درصد اگر بره انقدر به مدیرای یووه ایمان دارم که میدونم اگر بفروشنش کاری میکنن که اب تو دلمون تکون نخوره .
در مورد ورزش 3 هم من تا قبل از اینکه اینجا باشم 24 ساعت ورزش 3 بودم که جز اعصاب خوردی چیزی برام نداشت که البته حالا که اینجا هستم متوجه شدم .
اینجا عشق به یووه حرف اول رو میزنه البته با سلایق مختلف .

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

حالا کی به ورزش 3 کار داره؟ :22:  اصلا کسی حرف از رسانه های ایرانی زد؟!

عین قسمتی از مصاحبه آلگری که منابع ایتالیایی کار کردن:

"A Pogba transfer? Obviously it would be a decision made by the club and not by the technical team," Allegri told Gazzetta dello Sport. "When you talk about certain figures, it's difficult to say no.

"انتقال پوگبا؟ قطعا این تصمیمیست که به عهده باشگاه است و به تیم مربی گری ربطی ندارد. وقتی درباره چنین بازیکنان مهمی حرف می زنید، نه گفتن سخت است."

شخصا با توجه به این گفتش و همچنین ابراز علاقه به اسکار! برداشت اولیه من اینه که میخواد زمینه سازی کنه واسه رفتن پوگبا. وگرنه فکر کردید من دوست دارم الماس بره؟ قطعا هممون میدونیم پوگبا چه آینده درخشانی پیش روش هست ولی تنها چیزی که میتونه تو باشگاه نگهش داره خودشه، فقط خودش.

من که از خدامه نره! بمونه قطعا طی چند سال آینده میتونه واسه توپ طلا بجنگه :8:

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
"When you talk about certain figures, it's difficult to say no.

خدا امواتتو بیامرزه شب دوشنبه
وقتی شما راجبه بازیکنی مهم حرف میزنید نه گفتن سخته

خداوکیلی این چیو نشون میده ؟
چی برداشت میشه کرد ؟ فک نمیکنی مثلا میخواد بگه وقتی از نظر کیفیت همچین بازیکنی داریم نگه داشتنش و خواستنش سخت نیست !؟

"داریم نتایج خوبی میگیریم ، دقیقا برعکس اونی شد که اول گفتیم"
از نگاه دیگه الگری میگه کیفیتش بالاست میخواهیم نگهش داریم

afcwh@
دقیقا اگر یک هافبک دیگه خریده شه مث اسکار حتما یک خروجی بزرگ داریم ! امیدوارم ماروتا خر نشه

ولی اگر نخریم ، میشه گفت مارکیزیو جای پیرلو بازی میکنه و خدیرا جای مارکیزیو اومده

______ Never chase a bitch _______

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی