Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 votes

• Please log in to reply
39534 replies to this topic

Poll: کالوین فیلیپس (17 member(s) have cast votes)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 votes [41.18%])

Percentage of vote: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 votes [5.88%])

Percentage of vote: 5.88%

4. موافق نیستم (9 votes [52.94%])

Percentage of vote: 52.94%

Vote Guests cannot vote

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 posts
  • Locationتهران

ما تو این ترنسفر اگر بتونیم ی دارمیان رو جذب کنیم بسیار عالی کار کردیم چون سمت راستمون برای مدتهای زیادی بیمه میشه و اگر روگانی برای دفاع و لیالی برای دروازه رو بیاریم به نظر من دیگه تیم نیاز خاصی نداره البته در صورتی که مهرهای تأثیر گذارمون جدانشن که با توجه به سیاست یووه فکر نمیکنم بازیکن مهمی از ترکیبمون خارج شه .

برای خروجی هم که ماتری ، پادوین ، یوورنته ، رومولو و احتمالا دی چیلیه از تیم جدا میشن(البته من یورنته رو خیلی دوست دارم ولی با وجود دیابالا ، توز ، ماروتا و احتمالا یکی از بین زاتزا یا براردی دیگه بازی به شیر شاه نخواهد رسید :2: .)

اگر همینجوری که من گفتم بشه رسیدن به فینال میلان فصل بعد اصلا دور از دسترس نیست چون تیم در تمام پست ها تقویت شده. :nish: 

راستی با اومدن اسکار با اون قیمت حدود 40 میلیون هم مخالفم چون ما پریرا رو تو پست پشت مهاجم داریم که مسیر پیشرفت براش همواره تازه دیابالا هم میتونه AMF بازی کنه یا حتی مارکسیو و ویدال  :1: 

انشاالله امسال سومین فینال کاپیتان تو سی ال باشه وکاپیتان بتونه با پیراهن مقدس یووه جام باشکوه UCL رو بالای سر ببره و هممون از خوشحالی بریم فضا :8:  :533:  

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero and 14 others like this

y183136_.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

البته اسکار بشه همون اسکاری که به یووه دو تا گل ناز زد چرا که نه ؟  :1:  ولی باز جا نیست من موندم . کاش وینگرایی مثل دیماریا و سانچز پیدا بشن 

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi and 6 others like this

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

من با فیاض موافقم ما بعد ندود و کامورانزی دیگه هیچوقت وینگر خوب نداشتیم که از کناره ها خطرناک باشیم

دقیقا یکی مثب سانچز یا دیماریا ما رو جز 4 قدرت برتر میکنه

البته اگه بخایم هافبک پشت مهاجم ها بخریم ههمون میدونیم هیچ کسی بهتر از گوتزه نیست بایرن هم گذاشتشه تو لیست فروش البته اگه فیاض رضایت بده

• Orphée, amin-scorpion, conte and 8 others like this

saeed.juventus1373

saeed.juventus1373

عضو جدید

• اعضا
  • 26 posts
  • Locationastara
به نظر من واقعا سن دفاعای کناریمون بالاست،با تمام احترامی که برای لیختشتاینر قائلم و جلو بارسا بد نبود ولی اگه دقت کنید دو تا گلم جلو بارسا از اونور خوردیم،کاش دارمیان رو میتونستند بیارن،ولی با مبالغی که تا الان خرج شده و تجربه شخصیم و اینکه باید هرچه زودتر تکلیف براردی و زازا و به خصوص براردی (با توجه به لغو مالکیتای مشترک) و قیمت نسبتا بالای دارمیان و تیم های خواهانش بعید میدونم تو این تابستون بشه خریدش،کاش بشه...
  • Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi and 9 others like this

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman

- یوونتوس به دونسا هافبک کالیاری هم علاقه نشون داده .

- یووه برای زازا و براردی روی هم 25 میلیون یورو پیشنهاد داده . احتمال قبولی این پیشنهاد میره ...

همین جا بگم دیگه . اودینزه به په په علاقه نشون داده و شاید په په دوباره به اودینه برگرده .

+ بررسی بازیکنان مالکیت مشترک/قرضی یووه .

• Bianconero Amore, AAG, Orphée and 17 others like this

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

+ اسپرت ایتالیا خبر از علاقمندی چند باشگاه لیگ برتری به اساموا داده

+منچستر سیتی هم پیشنهاد 80 میلیون یورویی واسه پوگباه داره میفرسته

اول اینکه اساموا اگه امسال مصدوم نمیشد با رقم نجومی در حد 50 میلیون تو پاچه مورینیو و چلسی میکردیمش ولی درکل خیلی بازیکن با کیفیت و خوبیه علی رقم درخشش اورا به خصوص تو فینال ولی دفاع چپ اینده ما اسامواست

دوم اینکه این چند ساله منچستر سیتی اشغال عوضی هروقت ما در استانه خرید بزرگی بودیم اومده و با قیمت های گزاف ریده تو برنامه های ما از کولارف کلیشی ژکو و یووتیچ و اگرو و... برا همین دوست دارم پیشنهاد 80 میلیونیشونو نرسیده  رد کنن - این عربا چی پیش خودشون فکر کردن 80 تا ؟ پوگباه کمتر از 120 ارزش فروختن نداره

• AAG, Orphée, juve's fan and 17 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

آساموآ بدرد دفاع 4 نفره نمیخوره ... ! 
بهتره ردش کنند بره یه مدافع کناری خوب بیارند ... 
بیشتر تو همون دفاع سه نفره به عنوان بال کناری جواب میده 
کسی که هافبک وسط بازی میکرده نباید انتظار داشت بیاد مثل اورا تو 
دفاع 4 نفره خوب کار کنه ... 

• Orphée, mory, eⁿzº and 13 others like this

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 posts
در کل
1 . خرید ایتالیایی
2 . خرید زیر 25 سال
  • Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi and 8 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

در کل هرکی دلش با یووه نیست بهتره گمشه بیرون همیشه کسایی که برای تیمشون عاشقانه بازی میکنن خیلی سودمند ترن تا بقیه . همین وراتی تو یووه 10 برابر بهتر جواب میده . فقط من موندم فروش ویدال بجز اینکه کار احمقانه ای باشه چیه ؟ خب وقتی بازیکن برابری براش وجود نداره چه کاریه بفروشنش . 

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi and 8 others like this

saeed.juventus1373

saeed.juventus1373

عضو جدید

• اعضا
  • 26 posts
  • Locationastara

در کل
1 . خرید ایتالیایی
2 . خرید زیر 25 سال

داداش اینی که گفتی دقیقا میشه دارمیان،الان از بین ایتالیاییا فقط دارمیان و روگانی و برردی و زاتزا و وراتی در سن مناسب و در شان یوونتوس هستن،برردی و زاتزا و روگانی تقریبا مال خودمونن،و تو پستشونم چندان ضعفی نداریم،وراتی ام که باشگاهش به این راحتیا از دستش نمیده،میمونه دارمیان که هم تو پستش ضعف داریم هم تو تورینو بوده،به نظرم عالی میشد اگه اوگبونا به علاوه5 تا 8 میلیون میدادیم و میگرفتیمش
  • Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi and 6 others like this

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
اتفاقا من برخلاف گذشته با اومدن براردي و زازا موافق نيستم. براردي كه تو زرد در اومد اينتريه با اون اخلاقش :1: فقط بلده پنالتي بزنه! (چرخش نظر رو حال كرديد! با الهام چرخنده نسبتي ندارم! :fp: ) زازا هم كه خيلي پر افت و خيزه و بعيد ميدونم چنين بازيكني به تيم نائب قهرمان اروپا راش بدن :1:

تو ساسولو سانسونه هم خوبه اما هميشه زير سايه براردي و زازا بوده. كم حاشيه و تكنيكي و سرعتي (+ خوشتيپ :fp: ) برا نيمكت خوبه حداقل از كومان كه بهتره!!!!! :22:
  • Bianconero Amore, Orphée, Signora Omicidi and 7 others like this

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 posts
ماکو وراتی که من فقط میتونم خوابشو ببینم بیاد یووه از بس عالیه و پاریسی ها هم دودستی چسبیدنش . اصلا باور نکردنیه 22 سالشه ! واث خودش پیرلویی هست تو psg . ماروتا هم پول خرج کن نیست که اگر موجی بود تا الان مارکو تو یووه بود .
متاسفانه یا یا خوشبختانه سیاست باشگاه تمول گرا نیست . کاش لوچیانو موجی بیاد یه روز که بدجور جاش خالیه .
جدا از بازیکن ایتالیایی اومدن فرانسویها هم خوبه نه المانی .
من معتقدم خدیرا جواب نمیده به تاریخ یووه هم نگاه کنیم کلا فکر کنم 5 تا المانی اومدن که زیاد عالی نبودن البته نمیگم بد بودن .
البته ایشالا که بر خلاف نظر من خدیرا عالی کار کنه .
یه حرف تکراری که نمیدونم چرا سراغ گراتزیانو پله نمیرن ،سبکش دقیقا مثل یاکوئینتاست . خیلی دوستش دارم
درضمن ببخشید که من پستهام مثل شما فنی و با سلیقه نیست . من رو کوچکترین عضو خودتون بدونید و تحملم کنید
تا ابد یووه و یووه ای
  • Orphée, eⁿzº, alexdelpiero and 7 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

اساموا بدرد دفاع و هافبک میخوره چه 4 نفره چه 40 نفره واقعا فوق العادست .....بیخود بد نگین ...جوونه خیلی جوونه ....

دونسا هم کارای ترکیبی خوبی انجام میده بسیار بدرد بخوره تو پست مارکیزیو ولی هافبک زیاد داریم .

مهاجم میخوایم زاتزا و دیبالا خیلی تیو بهتر میکنن ...پله هم جای یورنته بیاد عالیه

• Orphée, alijuve, alexdelpiero and 7 others like this

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

یکی از مشکلاتی که تو این چند ساله داشتیم  اینه که تیم رو تا الان مطابق میل مربی نبستن . کنته وقتی اومد یسری بازیکن رو تحویل گرفت و تیم خودش رو با بازیکنهای موجود ساخت و سه فصل هم تحمل کرد ولی اون روش  تو اروپا جواب نمیداد . تو فصل چهارم هم انتظار داشت به خواسته های او گوش بدن که ندادن او هم قهر کرد ورفت

الگری هم که اومد همین اتفاق افتاد ونقشی تو ترانسفر نداشت . ولی با همون بازیکنهایی که بودن وخریده شده بودن نتایج عالی ای گرفت

لااقل این فصل باید تیم رو مطابق تفکر وخواسته های  مربی بست. 

تیم الگری با 4-3-1-2 بازی میکنه . یعنی مهاجم نوکی که مثلا تو 4-3-3 استفاده میشه رو بنوعی نداره . توز تو این فصل مهاجم دومی بود که آزاد بود هر کار میخواد بکنه. موراتا هم نوک صرف نبود. هر دو بازیکن در کنار هم کار میکردن

اکثر تیمها با یک مهاجم نوک بازی میکنن و با سیستم 4-3-3 و اون دو بازیکن مهاجم هم در سمت راست و چپ 

ولی  تو این سیستم منحصر بفرد الگری که زیادی هم بهش اعتقاد داره این حالت اصلا نیست. دو تا مهاجم نه نوک هستن نه مهاجمین کناری . تو یک خط با هم بازی میکنن وتو عمق . و اصل بازیشون هم بر میگرده به اون بازیکنی که باید نقش پاسور این دو تا رو داشته باشه و از پشت حمایتشون کنه که متاسفانه این فصل تو این پست ناقص بودیم . بهمین خاطر خط حمله برش لازم رو نداشت

الگری اگر رو میاورد به 4-3-3 شاید مساله راحت تر میشد و اون وقت یک مهاجم نوک نیاز تیم رو برطرف میکرد و دیبالا وموراتا به عنوان مهاجمهای کناری یه خط حمله ی عالی تشکیل میدادن

حالا اینکه اسامی مثل کاوانی ومانزوکیچ چرا مطرح میشه برای من جای سواله. چون الان نیاز این سیستم بیشتر به بازیساز پشت دو مهاجمه تا یک مهاجم نوک وبنوعی مهاجمای ترکیب اصلی هم مشخصن دیبالا وموراتا. حالا شاید زاتزا وبراردی یا هر کس دیگه بیان هم بعنوان ذخیره ها بحساب بیان

اگر4- 3-3 بازی میکردیم میشد توجیه کرد که نیاز اصلیمون امثال کاوانی هست. 

تو خط هافبک هم ویدال یا شبیه ویدال تفاوتی نمیکنه مگر اینکه یووه قصد انقلاب داشته باشه. اگر 4-2-3-1 بازی می کردیم میتونستیم بگیم اون دو تا هافبک حتما باید هافبک دفاعی باشن ولی الان مشخص نیست الگری از سه هافبکش چه انتظاری داره.

4-3-3 رو دوس دارم ولی این سیستم الگری هم جالبه وفوتبال زیبایی رو ارائه میکنه به شرطی که اون بازیساز بازیکن بزرگی باشه وگرنه خط حمله لنگ میزنه چون دیگه 3-5-2نیست که هر کس از کنار سانتر کنه روی دروازه . بازی توی عمقه و نیاز به تکنیک و حرکات ترکیبی داره ووقتی رابط خط هافبک و خط حمله یعنی همون تریکوارتیستا نباشه توپ همونجا قطع میشه  و خط حمله اون برش لازم رو پیدا نمیکنه

• Orphée, juve's fan, mory and 11 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

bernardeschi_fiorentina.jpg

برناردسکی بازیکن 21 ساله تیم فیورنتینا که با مسئولین این تیم به مشکل خورده قصد ندارد قرارداد خود را با این تیم تمدید کند و به گفته توتو اسپرت به نقل از مدیر برنامه های او : به اندازه کافی از فیورنتینا اخبار بد شنیده ام و موکلم بزودی راهی تورین خواهد شد . گفتنی است بعد از رفتن وینچنزو مونتلا بسیاری از بازیکنان این تیم قصد ترک فلورانس را به قصد سایر تیم ها دارند .

پست اصلی این بازیکن وینگر است و در دو طرف زمین توانایی بازی دارد و بیشتر تمایل دارد به عنوان وینگر چپ بازی کند از خصوصیات بارز این بازیکن چپ پا بودن و شوت زنی بسیار خوب از راه دور و مهارت بسیار بالا در ضربات آزاد می توان نام برد .گفتنی است این بازیکن در جام یووفا در مجموع دو بازی 76 دقیقه بازی کرده و 1 گل به ثمر رسانده است و همچنین در 7 بازی لیگ و در مجموع 212 دقیقه بازی 1 گل و 2 پاس گل نیز داده است . بهترین بازی این فصل این بازیکن بازی مقابل کیوو بوده که یک گل و یک پاس گل داده است .

اینم کلیپ این بازیکن برای دانلود با حجم کم :

http://shatelland.co...47-8c805d2a5c3c

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº and 12 others like this

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 posts

آلگری ناینگولان را می‌خواهد

گفته می شود سرمربی بیانکونری برای انتقال هافبک تیم رم به تورین شخصا با او تماس گرفته است.

مدتی است که شایعه علاقه یوونتوس به جذب راجا ناینگولان مطبوعات ایتالیایی را پر کرده است و اخبار زیادی دراین باره منتشر شده، حالا رسانه های ایتالیایی می گویند ماسیمیلانو آلگری شخصا با هافبک بلژیکی تیم رم تماس گرفته تا وضعیت او را جویا شود و او را به یووه بیاورد.

ناینگولان که در حال حاضر تحت مالکیت مشترک دو تیم رم و کالیاری قرار دارد، چندی پیش درباره آینده خود گفته بود که از حضور در پایتخت ایتالیا راضی است اما به نظر نمی رسد این موضوع تاثیر چندانی در علاقه یووه و آلگری به جذب او داشته باشد.

این در حالیست که جدایی آندره آ پیرلو از یوونتوس چندان بعید نیست و علاوه بر این دو ستاره دیگر خط هافبک بانوی پیر، یعنی پل پوگبا و ویدال نیز مشتری های زیادی دارند. باید منتظر ماند و دید سرنوشت خط هافبک یووه در پایان فصل نقل و انتقالات چگونه خواهد بود.

14324593951.jpg

• AAG, Orphée, juve's fan and 16 others like this

And even if I am crazy is cause you make me this way

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1,134 posts
  • Locationکرج

1. نگه داشتن پیرلو برای من از توز هم مهم تره. و احتمالشم بیشتره به نظرم. پیرلویی که میخواد تو یورو 2016 هم فیکس باشه و یکی از مهم ترین بازیکن های آتزوری (اگه نگیم مهم ترین)، انتخاب امریکا و استرالیا و ... ممکنه براش گرون تموم بشه. اگه بره اونجاها احتمالا بیشتر هم می درخشه ولی سطح آمادگیش خیلی افت می کنه. به علاوه سفرهای زیادی رو هم باید انجام بده. به خاطر ندارم بازیکن بزرگی در شرایط در تیم ملی بازی کرده باشه. تو اروپا هم بخواد بمونه حتما می مونه تو یوونتوس. خلاصه دیوونه نباشه می مونه :nish: 

برای یوونتوس هم خیلی بهتره. سال پیش نقش پیرلو خیلی مهم بود. شاید اواخر فصل اون آمادگی لازم رو نداشت ولی نقشش خیلی مهم بود. یه فصل دیگه بمونه جایگزینیش و تنظیم تعادل هافبک برای ما هم راحت تره. من فکر می کنم میخواد بدونه فصل بعدم فیکسه یا نه. امیدوارم بهش نگن که ممکنه فیکس نباشی :fp:  :fp: 

2. این اسم ها که هی بهش لینک میشیم تو هافبک (منهای ویتسل که نمی فهمم میخواد چه کار کنه برامون؟!) نگران کننده س. بخشیش برای آینده نگری فصلهای بعده این قابل درکه. پیرلو که امسال نره سال بعد میره. پوگبا هم من بعید می دونم 2 سال دیگه تو یوونتوس بمونه. مارکیزیو و ویدال هستن. از رفتن ویدال خبر نذارید:21: بعد از خرید خدیرا ما تو هافبک وسط و دفاعی تکمیل هستیم ولی نیاز به هافبک تهاجمی در تیم حس میشه. اسکار هم این مشکل رو حل نمی کنه. ماتا هم حل نمی کنه. سیلوا اگه 2 سال جوون تر بود چرا. ما باید هافبک تهاجمی رو بخریم که از بقیه بازیکنا پایین تر نباشه حداقل و مهم تر اینکه توانایی گلزنی داشته باشه. بازی ساز نیاز نداریم. پیشنهاد من اینه که اگه امسال نمی تونیم ستاره بخریم (ماروتا هم گفت انتظار اسم بزرگ نداشته باشید.) بازیکن خوب نخریم. بذاریم فصل بعد یه بازیکن عالی بگیریم. ما الان قهرمان سری آ نیستیم دیگه. فینالیست لیگ قهرمانان هستیم. باید بازیکنی رو بگیریم که بتونه ما رو قهرمان لیگ قهرمانان کنه. و وقتی بهش نیاز داشته باشیم بازی رو برامون در بیاره. اگر پوگبا موند و کسی رو نخریدیم امیدوارم پشت مهاجم هم بازیش بدیم.

3. اتفاقات 2 هفته اخیر باعث شد یه تجدید نظری انجام بدم. روگانی رو باید همین امسال بیاریم حتما:1: مخصوصا با رفتن مربیش هم دیگه فایده نداره اونجا بمونه. براردی و زاتزا هم بستگی به توز داره. اگه توز بخواد بره، من موافق بازگشت هر دو، موندن ماتری و فروش یورنته هستم. اگه بخواد بمونه، زاتزا رو امسال بیاریم شاید بهتر باشه.

خود توز م من متوجه نمیشم چی شده قضیه. اگه بخواد به تیم اروپایی دیگه ای بره که هنوزم بعید می دونم، حتما یه مشکلی پیش اومده. من نه در حد جانشین افسانه تاریخ یوونتوس بردمش بالا نه الان میزنم تو سرش. توز و امثالهم غریبه هستن. زحماتی که کشیدن جای تقدیر داره و دِین هم دوطرفه هست. همونطور که توز یکی از بهترین های یوونتوس بوده و ستاره اول تیم، یوونتوس هم توز رو از یک یاغی به بازیکن مسئولیت پذیر تبدیل کرد و فرستادش تیم ملی. دوست داره بمونه، نداره هم در باشگاه همیشه بازه. :nish: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG and 19 others like this

تصویر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

ایکاش الگری بجای تاکید روی سیستم خودش یعنی 4-3-1-2 که تو کمتر تیمی  پیدا میشه میرفت سمت 4-3-3

توز هم میرفت مهم نبود .یک مهاجم نوک خوب می گرفتیم و نیازی هم به بازیساز پشت سر دو مهاجم نبود واینقدر خودمون رو تو دردسر نمینداختیم. براردی وزاتزا هم میگرفتیم با یه هزینه ی معقول

بقیه ی ترانسفر رو میپرداختیم به مدافعین کناری 

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero and 7 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

اوضاع ترانسفر امسال جالب نیست.. لحتمال زیاد ما با کاهش قدرت تیمی مواجه شویم...

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan and 8 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

اوضاع ترانسفر امسال جالب نیست.. لحتمال زیاد ما با کاهش قدرت تیمی مواجه شویم...

نظر یه دوستم که طرفدار بارساست :

بابا دهنتون ..... چی شده هار شدین میخواین همه بازیکنای دنیا رو بخرین؟؟

اون لحظه من :  :CerealSpitting:  :fuck yeahh:

دوستم :

:pray 1:

ماروتا :

:pep: 

البته خودمونیم خبری نیست ولی بازم دیبالا!! 

• Bianconero Amore, Orphée, Signora Omicidi and 9 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users