پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

"اکسل ویستل با یووه به توافق رسید"

witsel490epa_0.jpg

گزارش عجیبی امروز منتشر شده است که اذعان می کند یوونتوس با اکسل ویستل بازیکن زنیت سن پترزبورگ به توافق نهایی رسیده است.

یوونتوس قصد دارد برای تقویت خط هافبک خود یک بازیکن بزرگ را به تیم اضافه کند و اکسل ویستل چندین بار به یوونتوس لینک شده است.

اسپورت مدیاست گزارش کرده است توافق یووه با ویستل انجام شده است و ویستل حاضر شده به یوونتوس ملحق شود. حالا بیانکونری باید با باشگاه زنیت مذاکرات را انجام دهد.

خبرها حاکی از آن است که زنیت مبلغی در حدود 18 میلیون یورو برای این بازیکن بلژیکی تقاضا خواهد کرد اما تمام پیشنهادها را در تابستان امسال بررسی خواهد کرد.

ویستل در محموع  30 بازی که به برای زنیت به میدان رفته است 3 گل به ثمر رسانده است که شامل گلش به بنفیکا در لیگ قهرمانان بوده است.

:yes1:

+ ممنون از کنته و حسین نمسیس، اشتباه نوشته شده بود. درست شد  :53:  :53:  :53: 

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

30 گل ؟

تو ليگ قهرمانان و ليگ روسيه و جام يووفا كلا 3 گل زده

http://www.goal.com/...?ICID=TP_TST_26

• Juventus FC, amin-scorpion, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
تو 30 تا بازی 3 تا جان برادر :-)
  • Juventus FC, amin-scorpion, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال

- توافق با ویتسل انجام شده ولی فقط در صورتی راهی یوونتوس میشه که پوگبا بره، یووه حاضر نیست 18 تا 20 میلیون برای ویتسل بده.

• juve's fan, Juventus FC, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

زامپارینی در مصاحبه با گازتا: "باید جایگزین مناسبی برای دیبالا پیدا کنیم، اما مطئمئنا این کار مشکل خواهد بود."

+ با خودش فکر کرده تیم های دیگه قراره بابتش 40 تا بدن  :21:  :2laugh: 

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

"اکسل ویستل با یووه به توافق رسید"

witsel490epa_0.jpg

گزارش عجیبی امروز منتشر شده است که اذعان می کند یوونتوس با اکسل ویستل بازیکن زنیت سن پترزبورگ به توافق نهایی رسیده است.

یوونتوس قصد دارد برای تقویت خط هافبک خود یک بازیکن بزرگ را به تیم اضافه کند و اکسل ویستل چندین بار به یوونتوس لینک شده است.

اسپورت مدیاست گزارش کرده است توافق یووه با ویستل انجام شده است و ویستل حاضر شده به یوونتوس ملحق شود. حالا بیانکونری باید با باشگاه زنیت مذاکرات را انجام دهد.

خبرها حاکی از آن است که زنیت مبلغی در حدود 18 میلیون یورو برای این بازیکن بلژیکی تقاضا خواهد کرد اما تمام پیشنهادها را در تابستان امسال بررسی خواهد کرد.

ویستل در محموع  30 بازی که به برای زنیت به میدان رفته است 3 گل به ثمر رسانده است که شامل گلش به بنفیکا در لیگ قهرمانان بوده است.

:yes1:

+ ممنون از کنته و حسین نمسیس، اشتباه نوشته شده بود. درست شد  :53:  :53:  :53: 

یه وقت فکر نکنی من میدونستم . نوشته بودی تو همه بازی ها 30 تا زده کف کردم گفتم مارادونا اومده یووه گفتم ببینم چند تا تو لیگ قهرمانان زده چک کردم وگرنه من تو باغ نیستم  :1:  :1:  :1:  کلا

• amin-scorpion, Georgia , Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن ایستاییه و تحرک نداره اما قدرت بازی سازیش خوبه ولی خدایی نمی ارزه ....یووه بایذ با این پول وینگر مهاجم بگیره

• Orphée, amin-scorpion, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

یووه مهاجم داره ولی حیف این لوکاکو و اسکار و ابامیانگ و فرمینیو و آنتونیو گریژمان و کریستین اریکسن و لاکازتی و مونیان و جرمی منز که دارن تو تیم هاشون حروم میشد البته تو این بین گریژمان فوق العاده تو تیم خوبیه بقیشون باید از تیم هاشون برن که اسمی در کنن البته همشون خوب و نامدار هستن ولی شرایط تو تیم های بزرگتر رو دارن که به نظرم باید برن از تیماشون بیان یووه که ما دوسشون داریم . ولی البته من خودم ترجیح میدن تا امکانش هست بازیکن ایتالیایی داشته باشیم مثل وراتی که زور خریدشو فعل نداریم 

• amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

این زاتزا رو ببینین مردونه بازیکن به این میگن ضربه رو به دورترین نقطه از دست دروازه بان میزنه آدم حال میکنه دیوید ترزگه هست خدایی

http://cdn.asset.apa...54c42531269.mp4

• eⁿzº, amin-scorpion, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

مخصوصا منو .. !!

فن پرسی یووه نمیاد مگه اینکه قید دستمزد بالای 6 رو بزنه
در ضمن ما خروجی خط حملمون سال دیگه فوقه فوقش یورنته و ماتری هستن ،،

چندتا مهاجم میخوایم ؟ ژکو - زازا - برراردی - کاوانی - فالکایو - دیبالا - یووتیچ و .. !

بیشتر از ۲ مهاجم جذب کردن دیوانگیه ،، دیبالا و زاتزا رو کافی میدونم .. سرجمع باهم 4 میلیون حقوق میگیرن مجموع سنشون باهم فقط 10 سال از فن پرسی بیشتره ، اونوقت چطور ماروتا بره بازیکنی که منچستر از حقوقش عاصی شده رو بیاره یوونتوس ؟

با همه شوخی با پوگبا هم شوخی

راجبه براردی هم بهتره 12 -13 تا بفروشیمش ، هیچ امیدی بهش ندارم نهایتش میشه چیزی در حد جیوونکو ضمن اینکه سنشم داره بالا میره ولی چیز خاصی از خودش نشون نداده !! دیگه از حالت استعداد درومده

براردي داره پير ميشه؟ تازه بيست سالشه پيرمرد :1:
چيز خاص هم ديگه چي از خودش نشون بده. اين فصل با اينكه وينگر شده بازم ١٠ تا گل زده (درسته خيليش پنالتي بوده ولي اكثر پنالتي هاش رو خودش گرفته) و پاس گل هم ساعت ٣:١٧ دقيقه ي نصف شب يادم نمياد چند تا داده ولي زياد بود. :1:
  • AAG, eⁿzº, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

براردي داره پير ميشه؟ تازه بيست سالشه پيرمرد :1:
چيز خاص هم ديگه چي از خودش نشون بده. اين فصل با اينكه وينگر شده بازم ١٠ تا گل زده (درسته خيليش پنالتي بوده ولي اكثر پنالتي هاش رو خودش گرفته) و پاس گل هم ساعت ٣:١٧ دقيقه ي نصف شب يادم نمياد چند تا داده ولي زياد بود. :1:

من خوندم کف کردم که چجوری سنش داره بالا میره هنوز 20 سالشه  . حیف مطلبو یه لحظه گمیدم

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
داریم راجبه سن و range استعداد بودن صحبت میکنیم !مطمئنا بازیکن از ی سنی دیگه استعداد محسوب نمیشه
میشه بازیکن خوب

راستی من جایی نگفتم داره پیر میشه
سفسطه رو کنار بذارید
"داره سنش بالا میره.. از حالت استعداد درومده"
اگه مطلبو نگمیدی پیدا کردی
اصل مطلب رو اگر بچسبی بهتره علی ای حال ، در حد کومانه خودمونه حقوقش دو برابره، سنشم 2 3 سال بیشتره
بگیر نگیر داره ی بازی 4 تا میزنه چهارتا بازی یکی هم نمیزنه (بدترین ویژگی)
آمار همه چیز نیست ، گفتم ک نهایتا جیووینکو در میاد ازش

با اون 12 13 تای فروشش چیزه بیشتری دست ماروتا رو میگیره
بازیکنی نیست که بخاطرش سیستممون رو به 3 مهاجمه عوض کنیم
  • amin-scorpion, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کاندروا هم تو یووه بود بی استعداد ترین فرد ایتالیا بود ولی 3 سالی هست استعدادش گل کرده به غول معروف پخته تر شده .....خصوصیات ایتالیایی بودن حروم نشدن بازیکن و 30 به بعد هم استارت دوباره ای خواهد داشت ........براردی و لئالی به تجربه و پختگی نیاز دارن

• AAG, Orphée, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آنتونیو کاندروا تو یوونتوس هم که بود از با استعدادترین ها بود ! گلش به سیه نا تو همون فصل و نگاه کنید از کجا چه شوتی به کدوم نقطه میزنه ! همون موقع هم باعث تاسف بود که یوونتوس قرار دادش و تمدید نکرد و ولش کرد به حال خودش ! از همون اول هم معلوم بود یک چیزی میشه و الآن از ستون های لاتزیو فعلی به حساب میاد !

• alexdelpiero, amin-scorpion, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

روگانی فصل آینده در کنار ساری

Rugani-Icardi490epa_5.jpg

به تازگی گزارش شده است که یوونتوس به دانیله روگانی اجازه خواهد داد تا فصل آینده را تا تحت سرپرستی مائوریتسیو ساری سرمربی امپولی بازی کند.

مدافع وسط 20 ساله امپولی به طور رسمی به یوونتوس فروخته شده است. حالا گزارش می رسد که بانوی پیر می خواهد این بازیکن را برای یک فصل دیگر به ساری قرض دهد، حتی اگر سرمربی امپولی به تیم دیگری منتقل شود.

ساری به تیم های سمپدوریا و ساسولو در تابستان لینک شده است و بیانکونری می خواهد روگانی در یکی از تیم های درجه اول ایتالیا به رشد سریع خود ادامه پیدا کند.

با وجود بازیکنانی مانند جورجیو کیه لینی، آندرا بارزالی، لئوناردو بونوچی و آنجلو اوگبونا یوونتوس کیفیت دفاعی پایینی ندارد و به نظر به روگانی نیازی نداشته باشد.

به نظر  فروش روگانی نیز غیر محتمل می رسد، با این حال شایعه شده است که باشگاه آرسنال می تواند با پیشنهادی 15 میلیون یورویی او را به خدمت بگیرد. 

+ پ. ن : وب سایت مترو The Metro گزارش کرده آرسنال مبلغ 11 میلیون پوند ( 15 میلیون یورو ) به یوونتوس پیشنهاد داده است.

+ وب سایت Metro از روگانی به عنوان " کاناواروی جدید" یاد کرده  :fp: 

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن پورتو براهیمی چه بازیکن شاخیه .....خیلی کارش درسته ...... :worship:  ب یووه لینک شده

خبر توافق با ویستل اومده باید دید تابستون چجوریه ولی بازیکنی هست که ب یووه کمک کنه بازیکن 40 میلیونی زنیت که یووه با زیر 18 تا باهاش توافق کرده

از طرفی بازی های مسخره یورنته باعث شده خروجش یه جورایی واقعی ب نظر برسه و در اون صورت تنها فردی ک ب یووه کمک خواهد کرد کسی نیست جز لوکاکو .

• Orphée, Juventus FC, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

بازیکن پورتو براهیمی چه بازیکن شاخیه .....خیلی کارش درسته ...... :worship:  ب یووه لینک شده

خبر توافق با ویستل اومده باید دید تابستون چجوریه ولی بازیکنی هست که ب یووه کمک کنه بازیکن 40 میلیونی زنیت که یووه با زیر 18 تا باهاش توافق کرده

از طرفی بازی های مسخره یورنته باعث شده خروجش یه جورایی واقعی ب نظر برسه و در اون صورت تنها فردی ک ب یووه کمک خواهد کرد کسی نیست جز لوکاکو .

من دیشب بازی پورتو و بایرن رو دیدم انصافا عجب بازیکنایی جمع کرده  هرکی بازی بایرن و پورتو رو ندیده عمرش بر فناست .

کوارشما(9 بازی 3 گل تو چمپیون ) و براهیمی (9 بازی 6 گل و 4 پاس گل تو چمپیون ) خیلی خوبن جکسون مارتینز( که تو 8 بازی 7 گل ) که میشناسینش . اولیور تورس (21 بازی 7 گل تو لیگ تو چمپیون بدون گل )20 ساله چقدر هم خوبه و هم خوشگله خیلی با تکنیک کار کردن و همچنین کار تیمیشونم فوق العدست . من میگم هرکدومشون یووه بخره برد کرده ولی جا نداریم گرون بازم هستن اینا . کلا این تیم اسپانیا برزیل و پرتقالین که همشون هم زبونن تقریبا واسه همینه چون میتونن همو بفهمن :1: خوب کار تیمی میکنن 

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

ادینسون کاوانی: "در پاری سن ژرمن خواهم ماند"

Cavani-yess490epa_2.jpg

مهاجم تیم پاری سن ژرمن که در تیررس باشگاه یوونتوس قرار دارد در مصاحبه با اسکای گفته است قصد دارد تا پایان قراردادش در پاری سن ژرمن ماندنی شود.

شایعاتی مبنی بر اختلافات کاوانی با زلاتان ابراهیمویچ شنیده شده بود و بسیاری از گزارش ها خروج کاوانی را درنقل و انتقالات تابستانی امسال خبر داده بودند.

کاوانی در خصوص شایعات اخیر گفت:

" صحبت های زیادی در مورد آینده ی من وجود دارد. من قصد دارم اینجا بمانم، به قراردادم احترام می گذارم به انجام بهترین بازی ها با پاری سن ژرمن فکر می کنم."

مهاجم سابق ناپولی در 37 بازی این فصل برای تیمش 21 گل به ثمر رسانده است.

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال

- با توجه به جدایی ـه احتمالی توز، این بازیکنان به عنوان جانشین شماره 10 یووه معرفی شدند :

جکسون مارتینز، زازا، فالکائو، پاتزینی (!)، فن پرسی، هیگواین، کاوانی، دیبالا، ایکاردی و ایموبیله !!

با یک نگاه گذرا میشه خیلی راحت چند نفر رو حذف کرد، ولی واقعا بهترین گزینه کی میتونه باشه ؟!

• juve's fan, Juventus FC, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

^^^^

- به استثنای زازا که واسه خودمونه :nish: اگه جای ماروتا باشم بین این گزینه ها قطعا کاوانی یا جکسون مارتینز رو انتخاب می کنم  :worship:  :worship: دیبالا گزینه ی سوم خواهد بود.

- فن پرسی و فالکائو  هم برن گم شن!  :22: 

دی لائورنتیس و ناپولی هیچ وقت راضی نمیشن هیگواین رو به یوونتوس بدن! تکلیف ایکاردی و عنتر هم مشخصه !

- با حرف هایی هم که ایموبیله موقع رفتن به دورتموند زد ماروتا سمتش نمیره! تازه الان واقعا افت کرده و ضعیف شده  :22: هر چند که نصف توزم نیست که بخواد جاشو بگیره! 

-  پاتزینی  :CerealSpitting:  :newspaperguytear:  :desk flip1:  :fp: 

• AAG, Juventus FC, amin-scorpion و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی