پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39528 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

من خودم ترجیح میدم ما براردی رو نگه داریم حتما.
اگه ما این ایزلا رو 9 تا رد کنیم و یورنته رو که خیلی دوستش دارم ولی با شرایط فعلی میشه 12 یا 13 تا ردش کرد بره. پس علی الحساب یه 22 تا تو حسابمون هست. نیازی نیست برای گرفتن دیبالا حتما زد براردی رو فروخت. در ضمن بابت صعود و قهرمانی (ها) احتمالی مون هم درآمد خوبی خواهیم داشت. هنوز اینقدر مفلوک نیستیم که بابت 20 تا کاسه گدایی و چه کنم چه کنم دست بگیریم.

براردی هم نمیدونم چرا نیومده یووه. ولی بنظرم کار خوبی کرده. قبلا روند خوبی داشته و تو این فصل هم روندشو حفظ کرده. پس انتخابش فعلا اشتباه نبوده.

برای دیبالا هم همون قیمت 25 تا منطقی هست. ولی اگه قراره ما 25 تا پیشنهاد بدیم و تیم دیگه ای با 28 تا بخردش اونوقت دیگه ..... :pep:

• Orphée, alexdelpiero, amin-scorpion و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آیب بازیکن جوون لیورپول خیلی با استعداده شک نکنین استرلینگ بعدی میشه امیدوارم ماروتا بره دنبالش ....هر چند لیورپول از فلسفه نگه داشتن استرلینگ درس گرفته . داستان فن پرسی هم دیگه تکراری شده باید دید چجوری از چنگ منچستر درش میاره 

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دونگا سرمربی برزیل 

" من در مورد اسکار با آلگری صحبت کردم و گفتم که او یک بازیکن مستعد ، جوان و بسیار قدرتمند است. او بازیکن بسیار خوبی است و قرار گرفتن مهاجمی مانند توز و یا موراتا در کنار او می تواند کار را برای هر حریفی دشوار کند "

" او بازیکن بسیار خوبی است و فکر می کنم با توجه به اینکه قدرت بازی در چند پست را دارد در سری آ بسیار موفق خواهد بود. او درک بالایی از بازی دارد و بسیار تکنیکی است "

" اسکار من را به یاد روبرتو باجو می اندازد و می تواند در یووه برای الگری موثر باشد و خوب کار کند "

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

اسکار بازیکن خیلی خوبیه و میشه با حدود 25 میلیون اوردش جوون هم هست 23 سالشه امیدوارم ماروتا بره تو کارش 

• amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تجربه ثابت کرده برزیلی ها در یوونتوس موفق نخواهند بود ! میلان براش خوبه ! یوونتوس حداکثر یک فصل دیگه خیلی باشه دو فصل جواب میده !

• alexdelpiero, amin-scorpion, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اسکار بازیکن خیلی خوبیه و میشه با حدود 25 میلیون اوردش جوون هم هست 23 سالشه امیدوارم ماروتا بره تو کارش 

اسکار 23 ساله 33 میلیون یورو زمانی که 21 سالش بوده خریداری شده بعدشم تا 2019  با چلسی قرارداد داره میکنه به عبارتی 40 تا 50 میلیون یورو برای یووه آب میخوره مگه اینکه یووه بخواد پوگبا رو بفروشه به چلسی

این روزا بد جور خبر انتقال بازیکنای چلسی و سیتی به یووه به گوش میخوره که همشون گرون هستن و غیر قابل خرید مگر اینکه یووه بخواد قربانی بده

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

تجربه ثابت کرده برزیلی ها در یوونتوس موفق نخواهند بود ! میلان براش خوبه ! یوونتوس حداکثر یک فصل دیگه خیلی باشه دو فصل جواب میده !

از برزیلی بودنش یا کلا اینکه مال یه کشور خاصیه نمیشه گفت موفقه یا نه 

• Juventus FC, tecra, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

فن پرسی + 54 میلیوون یورو در ازای پوگبا

منچستر پیشنهاد خوبی داده هم فن پرسی میاد که بازیکن خیلی بزرگیه هم پول برای خرید یه بازیکن خوب برای جایگزینی پوگبا رو داریم

:pep: 

• amin-scorpion, Georgia , Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

دادا اصن با اين حرفت كل بچه ها را نابود كردي 

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

درسته همه پوگبا رو دوست داریم واقعا اما باید واقع بین بود اون هم رویاهایی داره دستمزد چند برابری میخواد

احساسی بخوایم بگیم منم میگم خوبه که بمونه اما همه میدونیم زیاد نمیمونه این تابستون یا زمستون دیگه نهایتا تابستون بعدی همین الانشم میگن تیمشو عوض میکنه

اون یه حرفه ایه درسته یووه رو دوست داره اما حرفه ای رفتار میکنه

• amin-scorpion, Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

فرض هم بگيريم حرفت درست باشه 57 +فن پرسي 32 ساله ؟؟؟؟؟؟

اگه اينه كه پيشنهاد پاريس بهتره 

وراتي +كاواني+20 تا 

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

فن پرسی + 54 میلیوون یورو در ازای پوگبا

منچستر پیشنهاد خوبی داده هم فن پرسی میاد که بازیکن خیلی بزرگیه هم پول برای خرید یه بازیکن خوب برای جایگزینی پوگبا رو داریم

:pep: 

بعید میدونم این پشنهاد واقعیت داشته باشه. اگرم واقعیت داشته باشه بعید میدونم یووه قبول کنه. فن پرسی رو یوناتید 2 سال پیش که تو اوج بود گرفته 24 تا. یووه هم گفته زیر 100 تا پوگبا رو نمیفروشه.
حالا دستی حساب کنیم یعنی فن پرسی رو داره 46 تا حساب میکنه برای ما :fp: :fp: :fp:

اگه بتونیم وراتی رو با یه بازیکن دیگه از پاریس (غیر از امثال کاوانی که حقوق بالا دارن) + 55 یا 60 تا بگیریم عالیه. ولی مشکل اینجاست که پوگبا خان نمیخواد بره پاریس. :22:
بارسا هم میتونه گزینه مناسبی برای یووه و پوگبا باشه. از اونطرف با یه کم چونه میتونیم باهاشون توافق کنیم که بجای زمستون امسال تابستون سال بعد پوگبا بره اونجا. از طرفی دیگه اینجور که بوش میاد پوگبا هم بی میل نیست بره لیگ اسپانیا. رابطه رایولا با رئال هم که حسابی شکراب شده و میخواد ضرب شستی به رئال نشون بده.
ولی بنظرم اگه بره رئال یا بارسا عملا مرگ فوتبالی خودشو رقم زده. :fp: :fp:

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
به نظر من تا 3 فصل دیگه اگه تو یووه بمونه شک نکنید قیمتش بالای 100 تا میره حالا اگه امسال یووه تو لیگ قهرمانان اروپا پیشرفت کنه و همینطور فصل های دیگه با سود های صعود به مراحل بالاتر و سود بیشتر میتونن دستمزد بیشتر بهش بدن مهم خودش هست که بخواد درضمن رایولا هم آدم پولکی هست

در ضمن من نمیدونم کی موافق این پیشنهاد منچستر میتونه باشه ¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ واقعاً فکر نکنم نیازی به فکر باشه

چیزی هم که هست شایعات واقعا زیاد میشن تو تابستان در مورد پوگبا و موراتا
  • alexdelpiero, amin-scorpion, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Ferguson

Ferguson

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 30 ارسال

این پیشنهاد ما رو باور نکنید.روزی صد تا شایعه میسازن.

مچستر اینقدر توانایی مالی داره که همون 100 تا رو بده ! ونپرسی هم به نظرم به عنوان بازیکن آزاد این فصل از تیم جدا میشه.

البته رفتن پوگبا به تیمی مثل ریال حماقته.یوونتوس واسش بهترین جا هست.

• tecra, amin-scorpion, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

روگانی خواستار ماندن در امپولی هس

http://www.tribalfoo...12#.VSw8kBA3fiC

• juve's fan, amin-scorpion, conte و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^^

:newspaperguytear: این مصاحبه مربوط به چهار روز پیشه، چرا هیچ خبری ازش نبوده  :milk:  :speechless:

روگانی می خواهد فصل آینده در امپولی بازی کند

as_ruganillorente_0.jpg

مدافع امپولی دانیله روگانی می خواهد فصل آینده در امپولی ماندنی باشد. این مدافع جوان به طور رسمی به یوونتوس فروخته شده است، اما بازیکن ملی پوش تیم ملی ایتالیا امیدوار است به او اجازه داده شود در امپولی به طور قرضی بازی کند. روگانی در مصاحبه با  Radio Lady گفت:

" هنوز زود است که در مورد آینده صحبت کنیم، در این لحظه من چیزی نمی دانم، اما فکر می کنم اگر یک فصل دیگر اینجا بمانم عالی خواهد بود."

" من مشتاقانه خواهان ماندن در این تیم هستم. حتی اگر احتمال کمی برای ماندن باشد."

" در بودن در امپولی راضی هستم و من فکر می کنم این تیم می تواند تیم ایده آلی برای اتمام سفر پیشرفتم باشد."

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

من کاملا استقبال میکنم بیاد بشه اوگبونا ؟ آخه جا نیست کجا بازی کنه . ترس خودشم از بازی نکردنه 

• Juventus FC, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

منتظره تا بارزاگلی بازنشسته شه و خودشم بیشتر نشون بده تا بیاد فیکس تیم بشه

• Juventus FC, amin-scorpion, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

مخصوصا منو .. !!

فن پرسی یووه نمیاد مگه اینکه قید دستمزد بالای 6 رو بزنه
در ضمن ما خروجی خط حملمون سال دیگه فوقه فوقش یورنته و ماتری هستن ،،

چندتا مهاجم میخوایم ؟ ژکو - زازا - برراردی - کاوانی - فالکایو - دیبالا - یووتیچ و .. !

بیشتر از ۲ مهاجم جذب کردن دیوانگیه ،، دیبالا و زاتزا رو کافی میدونم .. سرجمع باهم 4 میلیون حقوق میگیرن مجموع سنشون باهم فقط 10 سال از فن پرسی بیشتره ، اونوقت چطور ماروتا بره بازیکنی که منچستر از حقوقش عاصی شده رو بیاره یوونتوس ؟

با همه شوخی با پوگبا هم شوخی

راجبه براردی هم بهتره 12 -13 تا بفروشیمش ، هیچ امیدی بهش ندارم نهایتش میشه چیزی در حد جیوونکو ضمن اینکه سنشم داره بالا میره ولی چیز خاصی از خودش نشون نداده !! دیگه از حالت استعداد درومده
  • Orphée, amin-scorpion, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ویدال میخواهد به بازی در یوونتوس ادامه دهد.

آرتورو ویدال هافبک شیلیایی باشگاه یوونتوس که دوباره در مورد آینده اش صحبت هایی مطرح شده است، اعلام کرده که قصدی برای ترک یوونتوس و حضور در تیم های دیگر ندارد، چرا که از زندگی در تورین لذت می برد. او در این زمینه گفت:

" در تورین من و خانواده ام احساس راحتی و خوشحالی میکنم، هیچ ضرورتی نمیبینم که مجبور به ترک اینجا باشم، چون از بازی در یوونتوس لذت می برم و به حضور در این تیم علاقه خاصی دارم. یووه در قلب من جای دارد، تفاوتی ندارد که چه شرایطی داشته باشم، من با تمام وجود برای تیم محبوبم بازی میکنم."

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی