پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - بولونیا 1 ( هفته بیست و هشتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
104 پاسخ برای این موضوع

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
در این بازی فقط تیاگو کارت زرد گرفت تبریک به تمام هواداران الکس در این بازی عالی بود. تیم یووه اگر همیشه مثل نیمه ی دوم باشه خدایی هیچ تیمی جلودارش نیست حالا دیگه باید برای دیدار حساس رم برنامه ریزی کنند که برد در اون بازی بسیار مهمه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
منم این برد شیرین رو به همه تبریک میگم اصلا انتظار نداشتم با این همه مصدوم این جوری بازی کنیم :Juveflag: :juvefan::

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
واقعا برد ارزشمندی بود،بعد از اون مصدومیتها و وداع دراماتیک تو لیگ قهرمانان به یک برد قاطع نباز داشتیم تا هم هوادارا خوشحال بشن و هم روحیه تیم دوباره برگرده،در ضمن حصور جوونها هم تو این بازی خیلی به چشم اومد خصوصا جووینکو !!حسن هم با این گلی که زد تونست جواب نسبتا مناسبی به انتقادهایی که ازش شده رو بده و حداقل خودش رو به عنوان یک جانشین خوب معرفی کنه!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
حسن يه گل زده و دو پاس گل داده :-*

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه الكس اون توپي رو كه به تير دروازه زد توي موقعيت عالي به اون جوونه پاس داده بود شايد مي تونست توي آينده اون جوون تاثير بزاره حسن هم امشب خيلي عالي بازي كرد همينطور ماركيزيو نيمه دوم شايد اغراق باشه اگه بگم جووينكو يه ليونل مسي ديگه ميشه ولي مي تونم بگم سبا مي تونه يه مسي جديد باشه به خدا هيچي كم نداره حتي به نظر من تغيير مسيرهاي ناگهاني سبا رو در حال حاضر هيچكس نداره تنها ضعفش رو من ضعف در ارسال پاس هاي عمقي مي دونم امشب چندين بار توي موقعيت اينچنيني قرار گرفت ولي عاجز نشون داد از دادن پاس به هر حال امشب انقدر عالي بازي كرد كه ميشه فقط از بازيش لذت برد لذت بخش ترين بخش داستان تحميل شكست سنگين به اون مردك ابله ميهاييلويچه مرديكه مثلا ً نيمه اول مي خواست آنتي يووه اي بودن خودش رو نشون بده اگه به صفحه هاي قبل نگاه كنين مي بينين اكثر دعاهاي بچه ها اجابت شد ;D يكي برد پر گل مي خواست ، يكي درخشش دوباره حسن ، يكي بازي كردن جووينكو و ...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بازی خوبی بود و دو نیمه کاملا متفاوت ... در نیمه اول هنوز تحت تاثیر شکست در برابر چلسی بودیم و بازی خوبی رو انجام ندادیم .... تیاگو خیلی بد بود 2 _ 3 بار توپ های بدی لو داد و همین باعث شد در نیمه دوم جاش رو به پولسنی بده که از او بهتر نبود ... در کل بازی 2 ستاره داشت : 1 _جوینکو : واقعا عالی بازی کرد هم پاس گل داد و هم گل زد و در سمت چپ نفوذهای عالی داشت .... و سعی میکرد توپ رو به وسط بیاره و سانتر کنه 2_صالیحمیدزیچ هم بسیار خوب بازی کرد و 2 پاس گل داد و 1 گل هم زد و همکاری نسبتا خوبی رو با گریگرا داشت هر چند که گریگرا واقعا افت کرده !!! به نظر من دلپیرو علارقم اینکه 2 گل زد زیاد خوب بازی نکرد !!! هر چند که ستاره ها در یک لحظه کار رو تمام میکنند ... در کل الکس قبل از زدن گلهاش واقعا تک روی میکرد !!! که به خاطر حذف از لیگ قهرمانان طبیعی هست ... بوفون هم 1 واکنش عالی داشت در حالی که اون موقع بازی 1_1 بود !!! و ناجی دروازه شد .... مولینارو خوب بود (نسبت به خودش ) نفوذ ها و سانترهاش بهتر شده ولی هنوز خوب خوب نیست !! مارکیزیو نیمه اول واقعا عالی بود چه در توپ گیری و چه در بازی سازی و چه در حمایت از تیاگو یی که زیاد توپ لو میداد !! یاکوئنتا هم به نظرم خوب بود و پاس گل دوم رو واقعا عالی داد !! هر چند که در 1_2 حمله میتونست بیشتر دقت کنه ولی در کل من راضی هستم ازش

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
فردا كوبولي ميگه جاي ندود كسي رو نميخريم حسن هست . :love01: با او به پيروزي هاي بزرگي ميرسيم :juventus:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویرJ U V E N T U Sتصویر

تـــــــــــــــــبریک به همه یوونتوسیهای عـــــــــزیز

خدا را شکر,واقعا بودن دل پیرو و جووینکو و کیه لینی و جی جی و یاکوئینتا و مارکیزیو برای تیم نعمتیه که امیدوارم خدا حفظشون کنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يه حركت فوق العاده هم گريگرا لب خط كرد كه من كف كردم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو واقعا فوق العاده بود.همه کار کرد.زمانی که فضا در اختیار سبا قرار بگیره که بتونه از سرعتش استفاده کنه خیلی می تونه موثر واقع بشه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ما شاهد دو نیمه متفاوت از یووه بودیم. به جرعت می تونم بگم که یوونتوس تو نیمه اول حتی می تونست بیشتر هم گل بخوره و اصلا یه حمله درست و حسابی رو هم نتونست انجام بده . اما نیمه دوم با شکوه ظاهر شد و گل های زیبا به ثمر رسوند. حسن صالی حمید زیچ - جووینکو - الکساندرو دل پیرو ( 2 گل) شاهکار تورینی ، فانتزی باز ایتالیا باز هم نشون داد که هنوز همون جوون سال های شکوه یوونتوسه و هنوز هم یه مهره خطرناک و آماده که از کمترین موقعیت ها بهترین گلها رو می سازه. تو نیمه دوم همه خوب بودن. همه عالی کار کردن. جووینکو امشب فراتر از آنچه که ازش انتظار می رفت کار کرد. مارکیزیو هم خوب بود و اشتباهی نداشت. یوونتوس دل هوادار ها رو شاد کرد. پس حالا میشه گفت که رانیری مربی کوچکی نیست. چون با این همه مصدوم باز هم بازی رو با اقتدار برد. scarf: :scarflong: :ultra:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همه مدل بازیکنای بولونیا رو دریبل کرد ! واقعاً سبا امشب نشون داد که فقط به اعتماد رانیری نیاز داره ، همون بلایی که تو بازی سه شنبه شب سر چلسی آورد امشب سر بولونیا آورد ، کم مونده بود فقط میهایلوویچ رو دریبل کنه ! واقعاً شب خوبی رو داشت و نوید روزهای بهتری رو داد . اما همه بازی یطرف خطای پنالتی دل پیرو روی یاکوئینتا هم یطرف :دی: همچین تو شش قدم بولونیا پیراهن و بدن یاکوئینتا رو با هم گرفت که بنده خدا وینچنزو فکر کرد دفاع بولونیا روش خطا کرده و آخرش هم نفهمید الکس کشیدش پائین :lol:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من يه سر برم به تاپيك بخوانيم بنويسيم !
تخصص من اونجاست
تحليل پست هاي اين بازي رو در اين تاپيك انجام ميدم  :121fs725372:

http://www.forum.juv...?topic=1467.180

پيشنهاد ميكنم حتماً‌ بخونين

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 5/6 – گریگرا 6 – ملبرگ 6 – کیه لینی 6 – مولینارو 6 – صالی امیجیچ 5/6 – مارکزیو 6 – تیاگو 5/5 ( پولسن 6 ) – جووینکو 7 – یاکوئنتا 6 – دل پیرو 7 – رانیری 6

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
چه برد روحیه بخشی. چه خوب که پر گل بود. Forza Juve.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چرا اين تاپيك جزو موضوعات مهم انجمن شده ؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی عجب پاس گلی داد دی وایو ! واقعاً با یه پاس 4-5 بازیکن رو محو کرد ! یکی دوبار دیگه هم همچین حرکاتی نشون داد ولی کلاً چون اجازه ندادیم توپ مناسبی براش فرستاده بشه نتونست کار خاصی بکنه و غیر از گل و یکی دو صحنه نصفه و نیمه دیگه کلاً محو بود . ولی داشتم حساب میکردم که الکس تو این بازی خیلی بدشانس بود چون به راحتی میتونست بیش از 3 گل بزنه ! از بازی بد تیاگو در نیمه اول هم نمیشه گذشت و البته بازی نسبتاً خوب حسن در نیمه دوم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی من توی یه صحنه از الکس دلخور شدم !!! دقایق اخر بازی بود که سه تا مهاجم یووه حمله کردند و توپ دست الکس بود و ایوب دائود توی موقعیت خیلی خیلی خوبی اما الکس بهش پاش نداد و خودش شوت رو روانه ی دورازه کرد !!! شاید اگر اون توپ رو پاس داده بود اتفاقات بهتری برای این بازیکن جوان رخ می داد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:ultra:تصویرتصویرتصویر :ultra:

عکسهای منتخب از بازی **یوونتوس 4 ** - بولونیا 1

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جووینکو بعد از بازی گفته : مربی میدونه من چه پستی برای بازی رو دوست دارم،البته اشتباه برداشت نکنید من خیلی خوشحالم که فرصت بازی پیدا کردم،ولی مسئله اینه در این پست لحظاتی هست که من باید برگردم عقب و به تیم کمک کنم و بعدش در حملات خیلی نفس ندارم،من استقامت ندود رو ندارم و مثل اون بازی کردن برام مشکله. راجب گل گفته : شانس آوردم ! می خواستم با بیرون پا توپ رو بزنم ولی نه اینقدر بیرون پا،یکمی خوش شانس بودم که توپ گل شد. راجب شایعات اومدن دیگو و کاسانو گفته : من خوشحال میشم اگر هر بازیکن خلاقی به تیم بیاد،اگر ما بیشتر با توپ بازی کنم تا با پا و گردش توپ بیشتر بشه بازی برای افرادی مثل من خیلی راحت تر میشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی