پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - بولونیا 1 ( هفته بیست و هشتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
104 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب بازی رو بردیم بی نهایت خوشحالم............. این اولین بازی یوونتوس در این فصل هست که گل اول و می خوریم ولی بازی رو میبریم....... ما با هز تیمی هر وقت گل میخوریم یا مساوی میکنیم یا می بازیم........... در یک نیمه و 4 گل واقعا فوق العاده بود................. در این بازی الکس کمی خشمگین به نظر میومد و میتونست هتریک کنه ولی........... اون پاسم با خودخواهی تمام که از بازیکنی مثل الکس دلپیرو بعید هست به ایوب دائود نداد و خودش زد........... ولی به امید بردهای دیگه.....

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نیمه دوم رویای بود گل اول دل پیرو واقعا عالی بود خیلی حال کردم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همیشه یووه اینطوریه ! وقتی از لیگ قهرمانان حذف میشه بازی بعدش در سری آ رو میترکونه . کلاً خوبی که داریم سریع فراموش میکنیم و وارد بحران نمیشیم .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ولی سال 2006 بعد از حذف از جام قهرمانان 5 تا بازی پشت سرهم رو فقط مساوی کردیم که میلان هم بهمون رسید... درخشش الکس برای من خیلی معنی خاصی داره... همیشه وقتی میخواد اقتدار یوونتوس رو دوباره به همه نشون بده کولاک میکنه... خیلی خوشحالم که بالاخره جووینکو تونست خودش رو بخوبی نشون بده... میشه حالا بهش به چشم یه مهره قابل اعتمادتر نگاه کرد... همچین بازیهاییه که یه جوان گمنام رو در راه ستاره شدن قرار میده.درخشش جووینکو در کنار الکس خیلی لذت بشه...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ديشب شبكه Sky Sport 1 تحليلي بر بازي يوونتوس - بولونيا داشت و گزارش مفصلي با جووينكو و ماركيزيو. البته من اواخرش رو ديدم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی