پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - چلسی 2 ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
280 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظر من چلسی چندان هم شایسته تر از ما نبود برای صعود،ولی این دلیلی بر عملکرد خوب مدیران یوونتوس نیست،ما هنوز هم بازیکنانی داریم که توی بازی های بزرگ همراهیمون کنن و نتایج رو خوب رقم بزنن،اما یوونتوس همیشه قدرت بلا منازع بوده،یعنی تو همچین بازیهایی شانس اول صعود بوده اما این یووه شانس اول نبود...این کمی سخته!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
این هم بزرگترین افتخار چلسی : 1 باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار حضور در فینال لیگ قهرمانان :lol:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کامورانزی.لگروتالیه که جز بازیکنای اصلی هستن مصدوم بودن. سیسوکو هم 2 روز قبل از بازی پاش شکست!! این از این! تو همون 10 دقیقه اول ندود هم مصدوم میشه. شب غم انگیزی بود!وقتی عمو پاول اونجور گریه میکرد و اشک امونش نمیداد و تمام صورتش از اشک خیس شده بود که چرا باید تو آخرین سالی که فوتبال بازی میکنه و آخرین چمپیونز لیگش رو تجربه میکنه و فقط قهرمانی جام باشگاه ها رو تو ویترین افتخاراتش کم داشت با بدشانسی هر چه تمام تر تو اوایل بازی باید زمین رو ترک کنه ، دیدن اون صحنه دل هر انسانی براش آتیش می گرفت اون فینال 2003 هم به خاطره 3 اخطاره شدن از دست داد و تو اون سال که توپ طلای اروپا رو گرفت با محرومیتش تو بازی فینال دلیل اصلی به جام نرسیدن یووه بود دیشب هم در فقدان هافبک ، زمین رو ترک کرد تا بازهم یووه که تو اون شرایط فوق العاده بهش احتیاج داشت در عین شایستگی حذف بشه دیگه با اخراج شدن کیه لینی که رهبر خط دفاعیه تیمه ، یووه نابود شد. ما تا صعود فقط یک گل احتیاج داشتیم که چلسی پر مهره رو از پیش رو برداریم یکی مثل یووه با این همه بد اقبالی باید اینجور حذف بشه ، یکی هم مثل رئال با اون همه ستاره با فضاحت حذف میشه و یا تیمی مثل بایرن و حتی بارسا (به خصوص بایرن) با خوش شانسی بسیار زیاد با قرعه ای ساده و راحت باید با اسپورتینگ و لیون بازی میکردن ولی حذف شدیم که شدیم!فدای یک قطره اشک عمو پاول که واسه بیانکونری یک دنیا ارزشمنده. :-*

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حذف شدیم چون باید حذف میشدیم... ندود،کامورانزی،سیسوکو،مارکیونی،لگروتالیه،اخراج کیلینی...اینا یه تیمن...نبودن...چطور میشه انتظار داشت که با اون تیم نصف و نیمه چلسی پر مهره رو شکست بدیم...همه میگن یوونتوس حذف شد اما نمیگن چطوری حذف شد...مثل رئال حذف شد؟ یوونتوس حتی باختن و حذف شدنش هم مثل یک قهرمانه.وقتی میبازه با غرور و تکبر از زمین میره بیرون...چون تا آخرین لحظه مبارزه میکنه چون تا آخرین ذره توانش برای هدفش میجنگه... اشکهای ندود کنار زمین می ریخت به خاطر شکست نبود...به خاطر این بود که به اون چیزی که لیاقتش رو داشت نرسید در حالی که خیلی از اون بی لیاقتهاش که حتی خواب دیدن جام رو از نزدیک هم نمیدیدن اونو تو دست گرفتن...اشکهای ندود رو با اشکهای اونایی که به خاطر باخت گریه میکنن اشتباه نگیرین...این اشکها نشان از پر زدن رویایی بود که باید به حقیقت میپیوست... جامی که شاید تا ابد حسرت بخوره که چرا در دستان بزرگمردی مثل ندود قرار نگرفت چلسی موفق شد یوونتوس رو حذف کنه در حالی که نه در دیدار رفت و نه در دیدار برگشت هیچ وقت از یوونتوس برتر نبود... شاید اگه اون ابر بدشانسی آسمان تورین رو فرا نمیگرفت الان مردان بیانوکونری به جام نزدیک تر میشدن. یوونتوس حتی وقتی 10 نفره هم بود از تیم پرمهره چلسی برتر بود... یاران چلسی باید به خودشون افتخار کنن چون تونستن تیمی رو حذف کنن که 10%افتخاراتش کل باشگهاشون رو با تمام ستاره هاش و پولهای مالکش رو تو جیبش میذاره.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

اشکهای ندود کنار زمین می ریخت به خاطر شکست نبود...به خاطر این بود که به اون چیزی که لیاقتش رو نداشت نرسید

!!؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اوه ...چه فولی بود... ببخشید اشتباه چاپی بود...درستش کردم :secret:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اوه ...چه فولی بود... ببخشید اشتباه چاپی بود...درستش کردم :secret:

وقتی این موقع شب میای پست میدی همین میشه دیگه :دی:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ما خیلی مردانه حذف شدیم تعصب داشت در مقابل دلار های آبراموویچ پیروز میشد که بد شانسی هم چاشنیه کار یووه شد و نتونست صعود کنه ولی باز با همه این شرایط خیلی مردانه جنگیدیم و مردانه کنار رفتیم الان نباید بیایم از گروه یووه انتقاد کنیم مطمئنا یه ایرادهایی هست بهتره الان از مردانگیه یووه حرف بزنیم اگه هم قراره ایراد بگیریم باید یه تاپیک جداگانه ساخته بشه تا اونجا در موردش حرف بزنیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اولین پستم رو بعد بازی میدم ، از پریشب تا حالا نتونستم بخندم و اونقدر اعصابم بهم ریخته که الآن هم نمیدونم از چی بنویسم و از کجا شروع کنم . حتی وقتی به اسپانیا در یورو 2008 باختیم یا حتی بعد باخت فینال 2003 هم اینقدر گرفته و بی ذوق نبودم ، یجورایی از فوتبال زده شدم ... تنها زمانی که این حالت رو داشتم و از فوتبال بیزار شدم و خیلی ناامید بودم برمیگرده به بازی فینال یورو 2000 جلوی فرانسه و شکست برابر کره در 2002 ... اصلاً نمیتونم هضم کنم این شکست رو و همه اش مثل یه کابوس جلوی چشمام رژه میره . ندود ...

اصلاً مغزم نمیکشه چیزی بگم هرچند به نسبت دیروز خیلی بهتر شدم ولی خیلی سخته قهرمانی که از صمیم قلب دوستش داری رو شکستش رو ببینی و گریه کنه ، ای کاش از سر خوشحالی گریه میکرد ... هیچی نمیتونم بگم جز اینکه بگم یووه لایق ستایش هستش و باید به این تیم افتخار کنیم ، یووه چیزی بیشتر از یک تیم فوتبال هستش ... فقط وقتی اسم ندود رو از توی مغزم گذر میدم ناخودآگاه دپرس میشم و کسل ، اونقدر سرد میشم که یه لحظه از فوتبال بیزار میشم ... شب تلخی بود ...

تصویر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من نمی تونم پست بدم! بازی وحشتناکی بود! یووه واقعا بد نبود...حتی حذفم بد نبود! ولی ندود... دو روزه انگار تو تموم وجودم گرد مرگ پاشیدن! وحشتناک شدم!! چقدر صحنه ی گریه ی ندود غم انگیز بود!!! حتی وقتی یاکی گل زد، خوشحال نشدم! انگار هنوز تو شوک مصدومیت و گریه های ندود بودم! ولی باز امیدوار بودم... حتی وقتی 2-1 شد ، مطمئن بودم که بچه ها به خاطر ندود، شده دقیقه 90 ولی می زنن یکی دیگه! جورجو که اخراج شد، دیگه واقعا باورم نمی شد که چی داره می شه!! حیــف!!! الان فقط دارم به این فکر می کنم که ندود برگرده به تیم به عنوان مربی و کاپو بگیره تو دستاش!! منتظر اون روزم فقط...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همیشه فوتبال روی خوش نشون نمیده..بعضی موقعها هست که بدشانسی دست از سرت برنمیداره...هرکاری میخوای بکنی دست به هر چییز که میزنی بدشانسی یقتو میگیره..یوونتوس هم الا ندو ساله که اینجوری شده...بهتره بگم 3 سال...3 سال سخت...روزهای باشکوه و خوبی هم داشتیم..لحظات استثنایی هم داشتیم...اما این شب یه سب تلخ بود...تلخی که شاید هیچ وقت فراموش نکنیم...تلخی ای که شاید تو عمر هواداریمون دیگه نظیرش رو نمیتونیم ببینیم...وقتی شایسته برد هستی...وقتی لیاقت پیروز شدن رو داری،وقتی با برد فقط به اندازه یه ضربه فاصله داری... باختن غیر قابل باوره...شکست مثل آب یخی که به تمام پیکره ی یوونتوس پاشیده شد...شاید هیچ هواداری به خاطر حذف یوونتوس ناراحت نشده باشه ... همه از پایان تلخ یک اسطوره ناراحتن...دیدن اشکهای ندود خیلی سخت بود...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کاش حداقل ملبرگ جان تری رو کتک می زد.. اینطوری ادم یکمکی سبک تر میشد.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اره باید جفت پا می رفت تو شکمش :diablo:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من بودم انقد اون آنلکا رو می زدم که خون بالا می آورد. مرتیکه ... من که تا قبل از خبر juventus.ir فکر می کردم دنده منده اش شیکسته. داشت به زمین چنگ می زد. میگم بیایم همه عکسه ندود رو بذاریم جای آواتار.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اشتباهات بزرگی رو مرتکب نشید ها ..................................................... پاول ...........................پاول هست ........... وهمیشه هم ارزش رو داره ........... در ضمن من میدونم 1 ساله دیگه هم میمونه ..... پس ناراحت نشید ......... شایدم پایان غم انگیز بهتر باشه .....................!!!!! چون اینجوری پاول رو تا ابد در ذهنمون نگه میداریم ................ به نظر من که غم شیرینی هست :cray:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چلسی هر وقت احتیاج به گل داشت به ما گل زد رانیری واقعا نشون داد مربی نیست که جام بگیره

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
رویایی بود به نام قهرمانی باشد که به حقیقت بپیوندد این بازی هم تموم شد و به تاریخ پیوست دیگه حرف زدن دربارش بی فایده است باید دیگه فراموشش کرد و به فکر سال های اینده بود به امید قهرمانی....

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
سال بعد با تمام قوا برميگرديم و قهرمان ميشيم.
ولي شايد بدون پاول
:-[

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران
همه تقصیرا گردن رانیری افتاده آخه با این همه مصدوم چه طور باید قهرمان اروپا شد؟ برین خدارو شکر کنین مثل بعضی تیما نیستیم که با مصدومیت یه فوق ستارشون تیمشون از هم میپاشه ما همش بدشانسی اوردیم بعضیا چه طور با حرفاشون یه مربی رو خرد میکنن یه نمونش همین ..

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
این پست آخریه رو واقعا حق داره تیمی مثل اینتر بدون اون زلاتانش هیچه و دیدیم که چه نتایج ضعیفی رو می گیره. حالا چه برسه به این همه مصدومیت هایی که یووه داشته. رانیری درسته که در طول این دو فصل اشتباهات بچگانه ای داشته اما نکات مثبت کمی هم نداشته. بازی با چلسی رو که فکر نکنم کسی از یووه و تاکتیک و مربیگری نارازی باشه ؟!!! یووه توی این بازی عالی کار کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی