پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - چلسی 2 ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
280 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر خوب نگاه کنیم می بینیم ترکیب فیکس واقعی یووه 4 هافبک این ها هستند : سیسوکو - زانتی - کامورانسی - ندود !!!!!!!!!!!!!!!!! حالا کدوم از این ها توی زمین بودند ؟؟؟؟ اگر لگرو در مرکز خط دفاع بود و ملبرگ سمت راست اینقدر ممکن بود راحت گل بخوریم اگر به جای مولینارو ده چلیه بازی می کرد سمت چپمون قدرتش بیش تر نمی شد ! اگر 1 هافبک خلاق داشتیم می تونستیم با این مهاجم های تاپ 10 تا گل بزنیم ، در واقعا هر تیم بزرگ 1 دونه هافبک خلاق حداقل داره و واقعا یووه کمبودش رو داره و مشکلش همینه ،1 هافبک که هرجای زمین بتونه برتر باشه ! بالاک و لمپارد ها - اینیستاو ژاوی ها - جرارد و بابل ها - کریس رونالدو و جیسون پارک ها - فابرگاس و فن پرسی ها کاکا و پیرلو ها و .......................................................................... یووه شده 20 میلیون خرج کنه باید بکنه تا سیلوا یا حتی کم ترینش دیگو رو بخره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***************************** گذشته از همه چیز عجب گلی بود گل اول یووه : 1 و 2 فوق العاده پشت پای best یاکوئینتا پاس رویایی ترزگه گل زیبای یاکوئینتا *****************

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
وقتی یوونتوس توی بازی های معمولی سری آ می بازه هم من اینقدر اعصابم خرد میشه و ناراحت میشم که حتی بعد از بازی به فوروم هم سر نمی زنم!اما دیشب این طوری نبود.یوونتوس هر چیزی که داشت به نمایش گذاشت.به قول الکس همه بازیکن ها با قلبشون بازی کردن و واقعا هیچ کاری بیشتر از این نمیشد انجام داد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس باخت ولی من اینو باخت نمیدونم دیشب فوق العاده بود یوونتوس.......... یوونتوس 10 نفره و 5 مصدوم رو چلسی برد........ بازی و برد چلسی اصلا عادلانه نبود............. اشکالی نداره فوتبال که همش لیگ قهرمانان نیست کوپا ایتالیا رو قهرمان میشیم. سری آ دوم میشیم و دست اینتر رو میشه و اسکودتو به ما میرسه به آینده امیدوار باشید.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کوبولی : بچه ها هر کاری که تونستن انجام دادن و مربی و بازیکنان لیاقت این همه تشویق از سوی هواداران رو داشتن.برای ندود متاسفم.با خروج او از بازی گرفتن نتیجه خیلی سخت تر شد. الان ما باید به مرحله بعدی اهدافمون فکر کنیم و بدونبم که تیمی داریم که از مردان واقعی تشکیل شده. بوفون : ما قطعا خوش شانس نبودیم.با وجود غیبت سیسوکو که از بازیکن های اصلی تیم هست و حضورش اهمیت زیادی داره و تعویض اجبازی ندود در دقایق ابتدایی نماش خیلی خوبی داشتیم.درضمن مارکیونی و کامورانزی رو هم در اختیار نداشتیم و با این حساب چیزی که بیشترین حسرت رو براش می خوریم اینه که نتونستیم با تیم اصلیمون بازی کنیم!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من که اصلا ناراحت نشدم چون می دونستم حذف میشیم یووه یه تیم درجه 2 تو اروپا محسوب میشه خدا رو شکر که تا این مرحله بالا اومدیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

کوبولی : بچه ها هر کاری که تونستن انجام دادن و مربی و بازیکنان لیاقت این همه تشویق از سوی هواداران رو داشتن.برای ندود متاسفم.با خروج او از بازی گرفتن نتیجه خیلی سخت تر شد.
الان ما باید به مرحله بعدی اهدافمون فکر کنیم و بدونبم که تیمی داریم که از مردان واقعی تشکیل شده.

برادرانه به کوبولی عزیز می گم که دهنش رو ببنده و بجای ابراز تاسف برای ندود دنبال یک جانشین مناسب برای فصل بعد باشه..
حقیقتا اگه حبیب کاشانی یوونتوس رو در اختیار داشت به یک باشگاه ستارگان تبدیل میشد یوونتوس.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فقط یه چیزی میگم، میلان اتفاق مشابهی مثل سری بی رفتن یووه براش افتاد، وقتی به سری آ برگشت،یکی مونده به آخر شد و دوباره رفت سری بی،باز به سری آ برگشت، اما تا 5 سال حتی به سهمیه بازی اروپایی نرسید.بعد از 5 سال 1 بار به یوفا،سال بعدش باز به سهمیه اروپای نرسید،و سال بعدش باز به یوفا رفت.میلان مثل ما به سری بی فرستاده شد،ولی تا 8 سال بعد فقط دوبار حضور در یوفا رو تجربه کرد.

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
بعد از تعویض ندود خیلی حالم گرفته شد! خیلی خورد تو پرم وقتی داشت گریه می کرد!! دلم از اینش می سوزه که ما چیزی از اون آبی های... کم نداشتیم به هر حال به عنوان یه طرفدار گرچه خیلی خیلی ناراحتم اما از همه بچه ها ممنونم! تمام توان ما با اون همه مصدوم و البته با رانیری همین بود!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
همه خوب بودن جز مدیریت تیم. وقتی 4تا بازیکن درست رو نیمکت نباشه که بتونه جانشین مناسب واسه بازیکن تو زمین باشه نباید انتظار معجزه داشت. من به رانیری اعتقاد دارم.هرچند بعضی وقتا کارای عجیب میکنه ولی مربی خوبیه.دیشبم خوب بود. با این تیم اگه لیپی هم بود نمیتونست کاری کنه. بازیکنامون رو با بازیکنای چلسی 1 مقایسه بزنید بد نیست.تازه این همه هم مصدوم داشتیم و بد شانس بودیم. دفاع های گوش چلسی رو نگاه کنید مثلا 1 طرف کول 1 طرف بوسینگا بعد بیاید مولینارو و گریگرا رو نگاه کنید. خط هافبک اونا لمپارد و بالاک رو داره اونقت ما با 1 خط هافبکب درجه دو جلوشون بازی کردیم. باید امید داشت تا فصل دیگه 4تا بازیکن مناسب با اسم یووه بخریم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تماشاگرا بعد از پایان بازی بازیکنای یووه رو تشویق کردند که بوفون و دلپیرو ازشون تشکر کردند امروز.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دوستان توجه کنید من نمی گم رانیری خوب یا بد شما میگید کی رو بیاریم تو این تیم سر مربی کنیم. لیپی و کا÷لو که دیگه نخواهند امد میخاید انجلوتی و اسپالتی بیاریم؟ مگه از این دو نفر هم داریم بهتر؟ یا حتی پراندلی؟ فکر نمی کنم این سه تا خیلی بهتر از رانیری باشند. مشکل اصلی یووه اینه که در دوران گذار به سر می بره و هنوز نتونسته به طور کامل خروج بازیکنانش در چند سال قبل رو جبران کنه و ستاره بگیره.. در این دوسال حضور امایوری و سیسوکو تیم رو جلو برده.. اما باز هم به حداقل دو بازیکن اساسی نیاز داریم. اگر رانیری همین الان اخراجش کنیم حتمن میگه که من بازیکن خوب کم داشتم. پس باید و راهی نداریم که همین جور ادامه بدیم. صد در صد یووه در تابستون یک خرید بزرگ خواهد داشت. اما معلوم نیست چه کسی خواهد بود. در جمع من میگم رانیری سال اینده که قراردداش تموم میشه پهلو تیم باشه و روند بازسازی تیم رو ادامه بده

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

فقط یه چیزی میگم،

میلان اتفاق مشابهی مثل سری بی رفتن یووه براش افتاد،
وقتی به سری آ برگشت،یکی مونده به آخر شد و دوباره رفت سری بی،باز به سری آ برگشت،
اما تا 5 سال حتی به سهمیه بازی اروپایی نرسید.بعد از 5 سال 1 بار به یوفا،سال بعدش باز به سهمیه اروپای نرسید،و سال بعدش باز به یوفا رفت.میلان مثل ما به سری بی فرستاده شد،ولی تا 8 سال بعد فقط دوبار حضور در یوفا رو تجربه کرد.

من هم همیشه این رو می گفتم دیگه..
مدیران 5 سال از هوادار ها فرصت خواستن اما تا الان فقط 3 سال شده.
توی این سه سال یووه خیلی خوب کار کرده و رتبش تو جدول سری آ و بالا اومدن تا به این مقطع از جام باشگاه ها و رفتن تا به نیمه نهایی کوپا ایتالیا این نتایج همه کارکد های یووه توی این سه سال رو نشون میده.
من که خیلی امید دارم به این یووه تا 2 سال آینده.

تماشاگرا بعد از پایان بازی بازیکنای یووه رو تشویق کردند که بوفون و دلپیرو ازشون تشکر کردند امروز.

دید تماشاگرهای تورینی هم این رو فهمیدن و درک می کنن که یوونتوس تا اینجا عالی کار کرده.

پس چرا ما هنوز نمی خوایم به این باور برسیم که یوونتوسی که از نو شکل گرفته تا این زمان بیشتر از این نباید ازش انتظار داشت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
روزنامه ها، گاتزتا : There was so much Juve یووه ندود را از دست داد،ولی بعد حتی 10 نفره هم جنگید،و در نهایت میان تشویق تماشاگران از زمین بیرون رفت. کوریره : اینتر و رم،حالا روی دوش شماست. یک یووه ی بزرگ،چه افسوسی،یووه چلسی را ترساند و کنار رفت. توتو : خیلی نزدیک،خیلی دور یووه حذف شد ولی چلسی را در جیب خودش داشت !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
درسته که نتیجه بازی به نفع یوونتوس نبود اما مطمئنا این بازی هم به بازی هایی می پیونده که هودار ها تا سال ها از یاد نمی برن!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
,واقعا بازی زیبا و در عین حال غم انگیزی بود.

همه یوونتوسی ها فراتر از آنچه همه انتظار داشتن ظاهر شدن.

scarf: یوونتوس تو قهرمان همیشگی ما هستی scarf:

:ultra: ندود و دل پیرو دو اسطوره همیشه جاویدند چه در مستطیل سبز باشند و چه نباشند :ultra:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوبي‌ش اين بود كه با اقتدار حذف شديم.(4تا نخورديم).خوبي‌ش اين بود كه بزرگ باختيم(نه اينكه 12 تا گل از بايرن بخوريم) خوبي‌ش اينه كه تا آخرين لحظه جنگيديم. خوبي‌ش اينه كه بالاخره فهميديم ما احتياج به سرمربي بهتري داريم براي فصل بعدي و اينكه ما احتياج به نيمكت بهتري داريم و البته "بدنساز" بهتري تا اين همه مصدوم توي يه فصل نديم (فكر كنم ركورد مصدوميت در فصل اروپا رو شكستيم ، نه؟؟؟)

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
دیشب ، تورین گریه کرد... غم... میلیونها بیانکونری... آرزویی که برآورده نشد... باز هم جامی دیگر از دست رفت... تا آهی دیگر از دل عاشقان یوونتوس برآید... کاش مدیران یوونتوس از دل هوادارن باخبر میشدند... کاش اشکهای ندود رو میدیدن که به آرزوش نرسید و خداحافظی غم انگیزی با فوتبال خواهد داشت. نمی دونم، میدونن که چقدر تحمل این باخت واسه ما سخته... ما تحمل دوری از جامها و پیروزیهای بزرگ رو نداریم. بر هیچکس پوشیده نیست که برای اینکه یک گروه و تیم قوی داشته باشیم، باید مدیریت لایق و مقتدری در راس کار باشه. دلم به بازیکنان متعصب و پرتلاشی میسوزه که همیشه واسه اینکه یوونتوس در اوج باشه از خودشون مایه گذاشتن. از جونشون، از پولشون، از خیلی چیزا گذشتن... فقط و فقط به خاطر سربلندی یــوونــتــوس. خودتون دیگه بهتر میدونین... امثال بوفون، ندود، دل پیرو، ترزگه و .... اما این مدیریت تا چه حد تلاش کرده؟ نمیخوام حالا که یوونتوس حذف شده دنبال بهونه بگردم... یا اینکه باخت رو به گردن کسی بندازم... تا حالا چه حرکتی کردن که نشون بدن برای رسیدن به جامهای بزرگ بیتابن؟ چیکار کردن که بگن ما داریم از اشتیاق رسیدن به Champions Leage اینکارا رو میکنیم؟ یوونتوس همیشه تیم ستاره ها و اسمهای بزرگ بوده... اما الان چی؟ هر بازیکن بزرگی که داریم از دوره های مدیریت قبلیه... من دوست ندارم یوونتوس رو یه تیم معمولی با بازیکنان معمولی ببینم... و مطمئنم که هیچکدوم از بیانکونری ها اینو دوست ندارن. من عشق به یوونتوس ، اشتیاق به آقایی کردن در اروپا و سروری در ایتالیا رو در مدیریت تیم نمی بینم. کاش مدیران یوونتوس حرف مارو میشنیدن. کاش یوونتوس یه کپی از موجی رو تو مدیریتش داشت. کاش به قول علی پروین مدیران کمی غیرت داشتن. عاشق یوونتوس بودم، هستم و خواهم بود... :scarflong: (ندود عزیزم... امیدوارم در لباس مربیگری به این افتخار برسی)

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
به نظر من یووه به کمی زمان نیاز داره به زمانی که بازم قدرت جهان بیاد دست ایتالیا بازم فینال یووه و میلان باشن بازم ایتالیا قهرمان جهان بشه این زمانا اصلا دور نیستند شاید تا 2 سال دیگه ولی بالاخره میاد ولی خیلی حیف فینال تو ایتالیا باشه و هیچ تیمی از ایتالیا نباشه چه دردی از این بزرگتر؟ :'( یوونتوس دوستت دارم برای همیشه.

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
صدحیف :'(.
---
اصلا فکر نمی کردم توسط چلسی حذف شویم.
---

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
به نظر من صعود حق کسی که بیشتر خرج می کنه مدیران یوونتوس هم باید گدابازی رو کنار بگذارند و مهره های کارامد و در شان یووه رو جذب کنن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی