پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

ممکنه همونی باشه که نیاز داریم. حالا که سر کیسه رو هم شُل کردیم، شاید بتونه کار ناتمومشو در یووه کامل کنه! البته اختلافاتش با خونوادۀ آنیلی عمیقتر از این حرفا بنظر میاد...

یچیزم هی با خودم کلنجار میرم بگم یا نگم و نکنه دوست دارانش رو ناراحت کنم...

امیدوارم اشتباه کنم ولی بنظرم یه بخشی از وجودش همیشه میخواد به مدیرای یووه ثابت کنه که اشتباه میکردن و یکی از انگیزه هاش شکست آلگری و یووهشه... :hang:

حتی تراپ و بخصوص لیپی هم بعد از رفتن به اینتر تغییر [زیادی] در جایگاه رشک برانگیزشون بعنوان اسطورۀ یووه ایجاد نشد، بنابراین کنته هم بهتره مستثنی نشه...

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

با ریتم ِ هوادار های توی استادیوم خوانده شود :

انتونیو کونته    ،  برگرد به تیمت    ، ماسیمو الگری    ،  رِی*ده به تیمت

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

- اتفاقا اصلا دلم نمیخواد کونته برگرده !

• حامد, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مجددا با کمال احترام کونته بیاد برای سومی تو مرحله گروهی باید با بشیکتاش و شاختار دونتسک رقابت کنیم

#حافظه_کوتاه_مدت

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

#جریان_سوم

سلام بر زیدان :8:  :8:

کنته -الگری پیوندتان مبارک :1:  :1:

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

احتمال بالای 90 درصد مکس آخر این فصل میره لیگ انگلیس.

اگر قراره مربی به عنوان یک هوادار انتخاب کنم به نظرم بهترین گزینه پپ هست و دومین گزینه کنته خودمون. با اینکه کلی اون موقع از دستش ناراحت بودم که چرا تو اروپا (حداقل لیگ اروپا) لجاجت به خرج میداد. ولی مطمئنم که با این بازیکنا و تجربه مربیگریش تو ایتالیا و چلسی دیگه اشتباهات اون موقع رو تکرار نمی کنه.

پپ هم یک سرمربیگری بهمون بدهکاره و میدونم توی پلن های آیندش قطعاً این تصمیم رو تو ذهن داره. علاقه اش به یووه هم که غیرقابل انکاره.

• mory, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

هرموقع خواستید جلوه‌ای از احترام به نظرات مخالف و تحلیل‌های منصفانه رو ببینید و بخونید، صفحات این تاپیک رو ورق بزنید.

واقعا لذت میبرم اینجا رو میخونم.

کسی که از کنته بدش میاد، به نقاط قوت کنته هم اشاره و تعریف کرده

کسی که کنته‌فن بوده، ازش انتقادات تندی هم کرده

خلاصه جو صمیمانه و دوستانه‌ای حاکم بوده علی‌رغم اختلاف نظرهای شدیدی هم که وجود داشته.

به عنوان کسی که از بچگی ایشون رو "کاپتان‌کنته" صدا میکردم، واقعا دلم میخواد در عرصه مربیگری هم در سطح اول جهان باشه. فاصله چندانی هم نداره با این سطح. تجربه موفق در دو لیگ مختلف و سخت رو داشته. تو تیم ملی هم در حد بضاعتی که داشت خوب نتیجه گرفت و اگه اون کچل خان اونجوری پنالتی نمیزد، دستاوردش خیلی بهترم میشد. حضور موفق در اروپا رو کم داره توی کارنامه‌اش که امیدوارم به‌دستش بیاره و روزی برگرده به تیم و کار ناتمومش رو تموم کنه.

احساس میکنم CL رو نهایتا کسی برامون میاره که پرورش‌یافته مکتب خودمون باشه. یکی از بین کنته، زیدان و دشان. هر سه هم فعلا از نیمکت دور هستن. حتی زیدان که شایعاتش پررنگه. در صورت نبودن آلگری، دوست داشتم سال بعد پپ مربیمون میشد. ولی الان واقعا کی رو جایگزین آلگری کنیم؟ به‌جز زیدان البته (فرض کنیم این انتقال به هر دلیلی انجام نشه. پلن بی چیه اونوقت؟)

• Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

he's coming haters

:trollo:  :troll insane:

کاش بیاد  :141:

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

- اتفاقا اصلا دلم نمیخواد کونته برگرده !

درود بهمن عزیز.  :53:  میتونی دلایلت رو بگی چرا دلت نمیخواد برگرده؟ اگر مشکلی نداره  :1: 

he's coming haters

:trollo:  :troll insane:

کاش بیاد   :141:

:21:  :6:

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

درود بهمن عزیز.  :53:  میتونی دلایلت رو بگی چرا دلت نمیخواد برگرده؟ اگر مشکلی نداره  :1:

- در اولین حضورش یک تیم مریض رو تحویل گرفت و بعد یک تیم قدرتمند و هماهنگ با یک اسکلت بندی عالی رو تحویل داد.

اما الان داره چی رو تحویل میگیره ؟ باز هم یک تیم مریض !

به نظر من این عادلانه نیست.

• فرهاد, Aminvo, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

- در اولین حضورش یک تیم مریض رو تحویل گرفت و بعد یک تیم قدرتمند و هماهنگ با یک اسکلت بندی عالی رو تحویل داد.

این تیم به هیچ وجه مریض نیست! اسم روش نذارید

مریض رئاله که جلو تیم درجه دویی مثل آژاکس تو زمین خودش له شد و امسال هیچ جامی کسب نمی کنن

مطمئنا یه تیم مریض قهرمان لیگ نمیشه!

در ضمن جناب کنته فصل اول تیم مریض تحویل گرفتن. فصل دوم و سوم و عملکرد درخشان تیمشون تو اروپا که تو فصل مریضی نبود، بود؟

حضور دوباره کنته یعنی تکرار دوباره قهرمانی های لیگ و حذف تو مرحله حذفی اروپا

ایشون برای فصل اول برای اون نیمکت بزرگ بودن ولی برای این نیمکت فعلی با حضور رونالدو و دیبالا و ... کوچیکن

یادتون نرفته که بازوبند کاپیتانی رو از ایشون گرفتن جلوی چشاش دادن الکس؟ ایشون بزرگن ولی تا حدی. تا حد تیم هفتم ایتالیا نه فینالیست اروپا

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اگه بیاد درسته که دوباره داره یه تیم مریض رو میگیره بهمن ، منتها حداقلش نسبت به تیم های قبلیش تو لیگ قهرمانان هستیم ! کونته نسبت به دوره اولش با تجربه تر شده اومدنش نمیتونه گام رو به عقب باشه جدا از اینکه برعکس دوره قبل بازیکن هایی داره که روحیه پیروزی رو دارن ، نیاز نیست این روحیه رو بازسازی بکنه ! کونته تو ایتالیا نشون داد که میتونه تو تورنمنت های حذفی هم خوب عمل بکنه ، کما اینکه تا اینجا هم به نظرم عملکرد بدی نداشته نسبت به تجربه مربیگریش و تیم هایی که داشته ! کونته برای یوونتوس یه سرمایه است نباید از دستش داد ، رفتنش هم از یوونتوس اشتباه بود حتی !

از یه طرف هم البته دوست دارم یوونتوس یه مربی غیر ایتالیایی داشته باشه ! شاید زیدان ! گرچه سه قهرمانی پیاپی اتفاقی نیست ولی من بعید میدونم خود زیدان هم بتونه با بازیکن های بهتر اون رو تکرار بکنه ! واقعا تو اون سه سال تمام شرایط دست به دست هم دادن که رئال قهرمان شد ! البته نقش زیدان رو نادیده نمیگیرم ولی خیلی برام بعیده که بتونه تو تیم دیگه ای هم اون تجربه رو تکرار بکنه !

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

کونته تو ایتالیا نشون داد که میتونه تو تورنمنت های حذفی هم خوب عمل بکنه 

!!!!!!

منظورت کدوم حذفیه؟

زمان کنته تمام جام حذفیا رو جلو تیمای درجه 2 حذف شدیم

اروپا رو هم که نگم!

حافظه ها ماشالا چه کوتاه مدته

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

شما به بزرگواریتون ما افراد فاقد حافظه بلند مدت رو ببخش ، منتها منظور تیم ملی ایتالیا بود !

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
با اینکه جواب امثالی ک دیگه توان توضیح و حمایت الگری رو ندارن و روی اوردن به کوبیدن کنته و زیدان و ... رو باید داد و دمشونو چید اما به نظرم راجب برگشت کنته نظرم اینه کنته باید اولویت سوم باشه
زیدان گواردیولا اگر نشد کنته بهتربن گزینه ممکن هست
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اگه هدف اروپاست ، هم تو چلسی هم تو یووه نشون داده که مرد این حرفا نیست .
واسه موفقیت تو اروپا آلگری رو بهش ترجیح میدم .
تو لیگ هم فرقی نداره کی مربی باشه ، با اسپالتی هم قهرمان میشیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

آقا کنته کلا از اون زمانی که مربی شده 3 سال تو سی ال مربیگری کرده بعد چجوری می گید کنته بدرد سی ال نمی خوره مگه گورادیولا، مورینیو، آنچلوتی و ... هر سال سی ال اووردن طرف تو 15 یال مربیگریش شاید 2 یا نهایت 3 تا سی ال بگیره

سال اولش با یووه خورد به بایرن هاینکس همون بارنی که بارسا رو هفتایی کرد هیچ رونالدویی هم نداشت هیگواینی هم نداشت مهاجماش ماتری و آنلکا و ... بودن اگر جزو گروهی بودید که انتظار داشتید بایرنو ببره که بهتون تبریک می گم  :1: 

سال بعدش تو گروهی حذف شد که من کاری نداریم به چه صورتی

برسیم چلسی

توی چلسی خورد به بارسا و جذف شد اما خواهش می کنم برید خلاصه رفت و برگشت رو ببینید و بعد قضاوت کنید

بازی رفت توپهاشون به تیرک خورد

بازی برگشت کورتوا دو تا گل تقدیم کرد

حتی می تونید برید از چلسی فنا بپرسید تو سی ال خوب کار کرد یا نه اونا بهتر می تونن نظر بدن

اینا به کنار تو یووه بازیکنای رو نیمکت کیا بودن ؟ الیا، استیگاربیا، آنلکا، ایسلا و ... با اینا که نمیشه معجزه کرد :|

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

به نظر من نیاز به تغییر سبک بازی و نگرشمون به نوع فوتبالی که بازی می کنیم داریم و برای این کار کونته فرد مناسبی نخواهد بود .

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
نوید تو چه طور روت میشه بیای فروم خداوکیلی
با چه رویی میای میگه الگریو ترجیح میدم
شماها چشماتون رو روی حقیقت بستیده
کارنامه کونته خلاصه
سه سال تو یوونتوس بوده
سال اول ک کلا اروپا نبودیم
سال دوم هم که رویایی ترین بایدن تاریخ خوردیم که با بنجل هامون جلو بایدن حذف شدیم بایرنی ک بارسلونا رو 7 تایی کرد
سال سوم هم زمین شخم زده گالا و ناداوری و نامردیه یوفا پلاتینی حذف شد
داشتن بازیکن های حال علگری و دوران علگری و مقایسش با بازیکن های کنته اون زمان واقعا قیاس معلفارغ هست زمین تا اسمون الگری مهره های بزرگ و فوق ستاره ای داشته نسبت به الگری
در مورد چلسی کلا دو سال تو چلسی بوده که سال اول چلسی تو لیگ قهرمانان نبوده سال دوم هم که اون چلسی افتضاحی که با شاهکار ابراهیمویچ ستاره ها رو فروخت یه مشت لرد خرید و اونم قرعه بد بارسا حذف شد

کلا کنته سه سال تو لیگ قهرمانان بود که توصیحاتش دادشده
جناب اقای علگری سه سال تو میلان و 5 سال هم تو یوونتوس مجموعا هشت سال تو سی ال بوده
کنته 3 سال
الگری هشت سال
داشته های الگری و کنته زمانی ک تو سی ال بودنو مقایسع کنید
کو قهرمانی ؟
تحقیر جلو رئال جلو بارسا جلو بایرن جلو اتلتیکو جلو منچستر جلو یانگ بویز شده افتخار که هی الگریو ب سرمون میزنید ؟؟؟؟
حساب کن امسال فارغ از فکق ستاره ها رفتن بهترین بازیکن تاریخ رو هم خریدن براش بعد طرف جلو ناپولی بعنوان دفاع چپ ازش استفاده کنه
واقعا قهرمانی تو لیگ درب داغون ایتالیا که سه سال ما با کنته با بنجل ها کسبش کردیم چه نیازی بود الگریو بیاریم با این همه هزینه و .. باز فقط سری ا رو ببریم

اقای نوید دست از تعصبات و دست از لجبازی بر دار دیگه بزرگ شدی و اون نوجون 17 ساله قدیم نیستی
  • Orphée, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

افشین نمیدونستم باید از تو اجازه بگیرم تا بیام فروم
یادمه تو خودت صد بار گفته بودی اگه فلان اتفاق بیفته من دیگه فروم نمیام ولی هر بار بهت ثابت شد که اشتباه کرده بودی و برگشتی، کسی هم جز با شوخی باهات برخورد نکرد . 

+

+

یه بنده خدایی میگفت اگه فلانی هم یه چیز، جای یه چیز دیگه اش داشت، یه چیز دیگه میشد :1: :1:
حالا داستان ما با کونته همینه :1:

عماد خدایی تا حالا این بحث صد هزار بار اینجا انجام شده
اصلا گور بابای آلگری ، بد ترین مربی تاریخه این بشر .
بد بودن آلگری کونته رو خوب میکنه ؟؟
سال دوم کونته خوردیم به بایرن افسانه ای ،منم قبول دارم خیلی از ما سر تر بودند ولی خداوکیلی یه شوت تو چهارچوب داشتیم؟؟؟
سال سوم چرا اصلا گذاشتیم کار به باتلاق بکشه ؟؟
همون سال سوم چرا تو لیگ اروپا حذف شدیم ، بنفیکای 9 نفره رو نتونستیم ببریم . نمیدونم چرا کسی این بازی رو یادش نمیاد ؟؟ فینال تو خونه خودمون بود، میتونستیم تو تیمای دسته دو حداقل یه جام اروپایی بگیریم ولی سر غد بازی کونته اونجا هم حذف شدیم تازه اگه یادتون باشه بازی قبلیش با فیورنتینا هم با کاشته پیرلو رفتیم بالا وگرنه لیاقت صعود نداشتیم .

این استدلال از نظر من درست نیست که
واسه فصل دوم بگیم بایرن قوی بود
فصل سوم باتلاق داشتیم
بازی با بنفیکا بازیکنا خسته بودند
تو ایتالیا مصدوم داشت
تو چلسی خوب بازی کرد ولی چهار تا خورد و .......

نمیشه که سر هر شکست یه جوری بهونه اورد ، یه جایی باید قبول کرد که کونته تو یه سری زمینه ها ضعف داره . همونجوری که آلگری هم تو یه سری زمینه ها ضعف داره .
اگه فقط بخوایم دلیل بیاریم ، واسه کارنامه سی ساله هر مربی میشه یه جوری بهونه آورد که چرا نتونسته موفق باشه .

قرار نیست رو هوا حرف بزنیم . کونته کارنامه داره ، آلگری هم کارنامه داره ، زیدانم کارنامه داره .
کونته ثابت کرده مرد بازی های حذفی نیست . رو هوا هم حرف نمیزنم .
کونته تو کل دوران مربی گریش فقط و فقط یه جام در مراحل حذفی تونسته بگیره . ( سوپر کاپ چون تک بازیه حساب نکردم ) . اگه این اسمش ضعف نیست پس من نمیدونم اسمشو چی بزارم  .

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی