پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

من کونته برا مربیگری یووه میپسندم

اما  تنوع طلب هستم و زیدان و پپ ترجیح میدم

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من کونته برا مربیگری یووه میپسندم

اما  تنوع طلب هستم و زیدان و پپ ترجیح میدم

قربون آدم چیز فهم. کلمه قشنگی بود . تنوع طلبی 

منم دوست دارم یه روش جدید و سبک جدید رو توی ایتالیا تجربه کنم 

اگر یه مربی ایتالیایی بتونه به سرعت و تکنیک و زیبایی فوتبال فعلی دنیا بازی بکنه که هیچ

(ترکیب غنای فوتبال ایتالیا با ایده های بروز فوتبال دنیا)

اگه نتونه 

یه مربی با کلاس جهانی که سرد و گرم چشیده باشه

ابتدا گواردیولا و بعدش زیدان

مثل مصرف مواده مخدره ، حالا که اونا مصرف کردن بذار مام مصرف کنیم ببینیم چی میشه ، ببینیم تهش چیه ، اگه بد بود ترک میکنیم :nish: 

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
مسئله سر اینه که الان مربی خوبی تو مارکت نیست
بازی های رئال فصل پیش جلوی بایرن رو در نظر بگیرید. تیم زیدان دقیقا مثل بازیهای تیم الگری تو قوطی بود و از تک صحنه ها استفاده میکرد. آخر سر هم واقعا داور بازیو براشون درآورد
الان زیدان برگرده یعنی دوباره یه الگری دیگه مربیمون شده. تازه معلوم هم نیست تو تجربه دومش مثل تجربه اولش عمل کنه
البته یه خوبیش نسبت به الگری اینه که جلوی پارما و فروزینونه حداقل دفاعی و باری بهرجهت نیستیم و حمله میکنیم. یعنی به عبارت ساده تر الگری حتی تخ.. بازی جلو پارما رو هم نداره و دقیقه ۸۰ بارزالی رو میاره تو و نتیجه ۲-۱ئه ولی با زیدان احتمالا ده دقیقه آخر ۴-۰ جلوییم و به امثال مویزه کین و بقیه جوونا بازی میرسه. بعد جلوی بارسا و رئال و سیتی تو قوطی ایم
در مورد جوونگرایی هم اینو بگم جناب زیدان فتوکپی الگریه. تو ۳ سال مربیگریش تو رئال حتی یه جوون رو هم نصفه نیمه بازی نداد
  • Aminvo, ace of glass, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad

در مورد جوونگرایی هم اینو بگم جناب زیدان فتوکپی الگریه. تو ۳ سال مربیگریش تو رئال حتی یه جوون رو هم نصفه نیمه بازی نداد

آسنسیو رو کی از تیم دوم آورد تو تیم اول و شد این ستاره ای ک الان هست؟!

زیدان با سن کمش خیلی تجربه کسب کرده تو اروپا ب عنوان ی سرمربی بر خلاف کونته ک تیمهاش یا تو اروپا نبودن یا مهره های خوبی نداشته پس فک میکنم ی تیم‌ پرستاره رو بدیم کسی ک امتحانشو تو اروپا پس داده عاقلانه تر باشه... کونته هنوز اون تجربه لازم رو تو اروپا نداره هنوز زوده بیاریمش و بگیم این تیمو تو اروپا قهرمان کن!
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

آسنسیو در اسپانیول درخشید و رئال برش گردوند. مثل اینکه یووه زانیولو، یا ایکاردی رو بخره -> دیگه نمیتونه بذاردش رو نیمکت. بازیکن جوونی که خودشو ثابت کرده بود، زیدان جوونگرایی نکرد. همین مورد در مورد کارواخال هم صدق میکنه. وقتی لورکوزن بود ترکوند و برگشت رئال.

ظنی دارم به آنتونیو کونته: وقتی انتظاری روش نباشه بهترین عملکرد رو داره. فصل اول لیگ قهرمانانش، فصل اولش با چلسی، ایتالیای یورو. فوتبالش خط کشی شده ست و بازیکن ستاره و فانتزی توش محوه. آزادی عمل به بازیکن نمیده، کل تیم هم پر باشه از مسی و ایسکو و پوگبا، باز خبری از خلاقیت فردی بازیکن نیست. به عبارتی اگر بازی قفل بشه کار تیم تمومه، چون هیچ کس اجازه بداهه بازی کردن نداره. هر وقت هم انتظار ازش بوده خوب نتیجه نگرفته + فشار (بحقی) که الان روی مجموعه یووه ست محیط کاری مناسب کونته نیست. احتمال نمیدم بتونه زیر این فشار عملکرد خوبی داشته باشه. به همین خاطر و در شرایط فعلی، بازگشتش رو موافق نیستم. باید تو باشگاه بعدیش نشون بده که میتونه زیر انتظارات طبیعی ای که بعد از کسب موفقیت به دست میاد، دووم بیاره و نتیجه در خور بگیره. هرکسی سرمربی این تیم بشه، ازش انتظار (این بار نه چندان معقول) قهرمانی اروپا در همون سال اول میره. به نظرتون کونته میتونه با این حجم از انتظار کنار بیاد؟ من که بعید میدونم، و ازونجایی که واقعا دوست دارم روزی دوباره برگرده و بار به میان راه مانده رو به مقصد برسونه، مقطع فعلی رو زمان مناسبی برای برگشتش نمیدونم، چون نه ما (به عنوان هوادار) به چیزی کمتر از قهرمانی اروپا راضی میشیم و نه کونته هنوز تونسته خودش رو در اروپا ثابت کنه.

• mory, Aminvo, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad

^
آسنسیو در اسپانیول درخشید و رئال برش گردوند. مثل اینکه یووه زانیولو، یا ایکاردی رو بخره -> دیگه نمیتونه بذاردش رو نیمکت. بازیکن جوونی که خودشو ثابت کرده بود، زیدان جوونگرایی نکرد. همین مورد در مورد کارواخال هم صدق میکنه. وقتی لورکوزن بود ترکوند و برگشت رئال.

اصلا مقایسه آسنسیوی گمنام با زانیولو و مخصوصا ایکاردی خیلی خیلی اشتباهه! آسنسیو تو اسپانیول صرفا ی استعداد بود و جوری هم نبود ک بهش بگیم ستاره و زیادم برای اسپانیول بازی نکرد! رئال اونو برگردوند ک برای تیم دومش بازی کنه! اما زیدان آسنسیو رو تو پیش فصل ب تیمش اضافه کرد و بعدا هم بیشتر بهش میدون داد و اونو تبدیل ب ی ستاره کرد! تاکید میکنم هیچ فشاری روش نبود چون ن براش پولی داده بودن ن برای تیم اصلی برگردونده شده بود اگه قرار ب مقایسه باشه آسنسیو باید با مویس کین مقایسه بشه! حالا کین کجاست و آسنسیو کجاست کاملا مشخصه!

---------------------------------------

ب نظر من ک رسانه ها فقط دارن با اسم کونته بازی میکنن! وقتی یووه ب شدت دنبال مارسلو و بقیه بازیکنای رئالن مشخصه از الان میدونن برای کی بازیکن میخرن! ترجیح میدم کونته بره رم و ن اینتر یا میلان و بعدا هم برگرده!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
اسنسیو رو 4 میلیون خریدن. یک فصل همونجا قرضش دادن به اسپانیول بعدش اوردنش تیم اصلی. اگه درخشیده بود 4 میلیون قیمت داشت؟
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

اسنسیو رو 4 میلیون خریدن. یک فصل همونجا قرضش دادن به اسپانیول بعدش اوردنش تیم اصلی. اگه درخشیده بود 4 میلیون قیمت داشت؟

متاسفانه بار اولی نیست که با اطلاعات غلط در این فروم مواجه میشم.

tje2_asensio_thumb.png

اصلا مقایسه آسنسیوی گمنام با زانیولو و مخصوصا ایکاردی خیلی خیلی اشتباهه! آسنسیو تو اسپانیول صرفا ی استعداد بود و جوری هم نبود ک بهش بگیم ستاره و زیادم برای اسپانیول بازی نکرد! رئال اونو برگردوند ک برای تیم دومش بازی کنه! اما زیدان آسنسیو رو تو پیش فصل ب تیمش اضافه کرد و بعدا هم بیشتر بهش میدون داد و اونو تبدیل ب ی ستاره کرد! تاکید میکنم هیچ فشاری روش نبود چون ن براش پولی داده بودن ن برای تیم اصلی برگردونده شده بود اگه قرار ب مقایسه باشه آسنسیو باید با مویس کین مقایسه بشه! حالا کین کجاست و آسنسیو کجاست کاملا مشخصه!

---------------------------------------

ب نظر من ک رسانه ها فقط دارن با اسم کونته بازی میکنن! وقتی یووه ب شدت دنبال مارسلو و بقیه بازیکنای رئالن مشخصه از الان میدونن برای کی بازیکن میخرن! ترجیح میدم کونته بره رم و ن اینتر یا میلان و بعدا هم برگرده!

مقایسه با ایکاردی فعلی بله، ایکاردی فصل پیش خیر اشتباه نیست. تا فصل قبل ایکاردی فقط بازیکنی بود که در سری آ درخشیده بود. این فصل نشون داد که سطح بازیش فقط محدود به لیگ ایتالیا نیست. زانیولو گمنام نبود؟! که حالا آسنسیوی چهار سال پیش در مقایسه باهاش گمنام بشه! مخلص کلام اینه: بازیکن جوونی که خودش رو اثبات کرده باشه رو بازی بدی اسمش جوونگرایی نیست. جوونگرایی یعنی کاری که کلوپ با گوتزه و لواندوفسکی کرد، یا دوران اوج آرسنال ونگر.

• Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
چه ربطی داره تعداد دقایق بازی با اینکه این بازیکن ستاره بوده یا صرفا استعداد؟ پیوند گودرز به شقایق دیگه!!
ایکاردی 100 میلیون قیمت داره. شیش ساله داره میدرخشه. دو فصل اقای گل شده. بعد میاد مقایسه میکنه با یک فصل اسنسیو در اسپانیول!

قیمت اسنسیوhttps://www.transfer.../spieler/296622

چهار میلیون نبوده اشتباه کردم بلکه 3.5 بوده :)
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
@alex4ever

سلام
صرفا درخشش باریکن جوان در یک تیم متوسط و ضعیف ، نوید یک سوپر استار و نمیده . همانطور که فرمودید و ظنی که در مورد تحت فشار بودن کونته و بالا بودن انتظارات ازش رو عنوان کردید ، به نظرم در مورد بازیکنان هم صدق میکنه . جووینکو قبل اینکه بیاد زیر دست کونته هم آمار خوبی رو داشت ولی خب توی یووه شکم مدافعین حریف رو نشانه گرفته بود و نمیتونست بازده مناسب داشته باشه و سعی میکرد از تمارض هم استفاده کنه پس صرفا درخشش در یک تیم ضعیف حتما نمیتونه ستاره بودن یک بازیکن و تضمین کنه و درخشش بازیکن رو در یک تیم بزرگتر هم استمرار ببخشه ، هم خود بازیکن هم مربی و باشگاهی که بازیکن بهش منتقل میشه ، مجموعه عواملی هستند که اگر هر کدام به هر دلیلی ، چه انتخاب باشگاه و سبک بازی تیمی که بازیکن قصد انتقال به آن را دارد و چه توانایی بازیکن در تغییر ذهنیت و رشد ، و مربی آینده بازیکن ، اگر درست به جا نباشد میتواند موجب تلف شدن استعداد شود . موردی که میخوام عرض کنم اینه که بدور از انصاف هست که ما موفقیت های زیدان و به پای شانس و داوری و رونالدو بزنیم و نقش زیدان رو در بازی گرفتن از بازیکنان و رشد بازیکنان رئال و مهم تر از همه در جام گرفتن رئال مادرید کمرنگ کنیم . یووه بدون شک نیاز به تغییر دارد ، یووه توی لیگ رقیبی ندارد که خون ما را در شیشه کند ، پس برای تغییر و پیشرفت باید ریسک کنیم و با توجه به وضعیت بد بازی تیم ، بهتره این تغییر ابتدا مربی تیم باشد . کونته فصل اول که اومد با اون مصاحبه فوق العادش در مورد شجاعت و جسور بازی کردن و بدست آوردن اسکودتو ، حقیقتا برای من یک سورپرایز فوق العاده بود که با اون squad اصلا انتظار چنین نتایجی و نداشتم و بسی مایه غرور و افتخار بود . از اومدنش استقبال میکنم . اینم در نظر داشته باشد کونته از سیه نا به یووه اومد و اینقد بازده خوب داشت ، الان با تجربه تر شده و به نظرم میتونه بازم تاثیر خیلی خوبی توی یووه داشته باشه .
  • Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

این همه پست دادیم آخرش ننوشتم نظرم رو کیه :fp:  :1: کسی باید بیاد که آمادگی ایستادگی در برابر موج انتقادات از نتایج (احتمالا) ضعیف چند هفته اول (و حتی شاید سال اول) رو داشته باشه. با هر تغییری، تیم نیازمند زمانه که با مربی هماهنگ بشه. از طرفی هم ترجیح من روی یک غیرایتالیاییه. خود این قضیه آشنا شدن با لیگ و باقی تیم ها زمان بره. حتی اگر گواردیولا رو بیارن هم من بیشتر استقبال میکنم تا اینکه برن دنبال یک ایتالیایی، حتی زوجی مثل کونته-پیرلو ( :38:). دنبال ایتالیایی اصلا نباید باشن، محافظه کاری و ترس از دست دادن اسکودتو در همه شون موج میزنه. این تیم الان لبه موفقیت ایستاده، فرد درست بالاسرش باشه اون تک بازی لعنتی رو هم میبره. کسی که همیشه برنده بوده، توی اون موقعیت بارها و بارها قرار گرفته، و با شرایط باشگاه هم اندکی بیشتر از یک ذره اشناست. پپ گزینه خوبیه ولی جداییش از سیتی محاله و ذاتا برنده و جنگجو نیست. کونته هم که صحبتش قبلا رفت. میمونه زیدان و دشان، که از بین این دو انتخاب من (با فرض در دسترس بودن هر دو) 100% دشانه. اومدن زیدان مثل هندونه دربسته ست، نه گام روبه عقبه و نه روبه جلو. در شرایط، و مهم تر از اون، جایگاه ریسک کردن نیستیم. سرمربی بعدی باید کسی باشه که قبلا امتحانش رو پس داده، و با وجود اینکه دشان رو تا حدودی ملاحظه کار میدونستم، جام جهانی ای که گذشت نشون داد که اهل ریسک کردن و تطبیق پذیریه و در عین حال نتیجه رو هم میگیره. آوردنش خیلی سخته، حداقل خیلی سخت تر از زیدان، ولی به نظرم گزینه ایه که باید برای بدست آوردنش حداکثر تلاش رو کرد.

ویرایش:

@DMC

سلام. به مثال شما ورود نمیکنم چون بحث منحرف میشه (و تا حدودی هم قبل از پستت این اتفاق افتاد :1: ) و فقط رو آسنسیو و زیدان حرف میزنم. اتفاقا من اصلا اعتقاد ندارم که زیدان هیچ کاره بوده. به نظرم آسنسیو بازیکنی بود که خوب بودنش رو در اسپانیول ثابت کرد. آمار گل و پاس گل و بازی هایی که اون سال در اسپانیول کرد، در سطحی بود که برای یک بازیکن 19-20 ساله خیلی خیلی خوب بود و هرکسی مجاب میشد به اینکه این سطح از بازی چیزی بیشتر از صرفا یک جرقه ست. البته میدونم که مثال از سطح بازی زدن کیفیه و نمیشه به طور قطعی منظور رو رسوند، به همون خاطر نیم نگاهی به آمار گل، پاس گل، , پاس های کلیدیش (و نه دقایق بازیش :fp: ) نشون میده با بازیکن کوچیکی طرف نیستی. خیلی خوب بود و رئال رو مجاب کرد به برگردوندنش (مثل مورد کارواخال). البته که باید به زیدان کردیت داد بابت بازی دادن به آسنسیو و نمیشه منکر نقشش در پرورش بهتر این بازیکن شد، ولی به نظرم فرقه بین بازی دادن به همچین بازیکنی و بازیکنی که فقط در آکادمی باشگاه ستاره بوده. مشخص تر بگم، فکر نمیکنم با اومدن زیدان هم تغییری در میزان دقایق بازی کردن کین ایجاد بشه.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

برداشت من از صبحت های انجلو السیو این که کونته دوست داره به یووه برگرده اما اگر پیشنهادی از طرف یووه بهش نرسه ، اون وقت به پیشنهاد احتمالی اینتر فکر میکنه

________

حالا بیایید بگید اگر کونته فرضا مربی اینتر بشه ، کار بدی کرده و از ارزش هاش کم میشه؟ 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
با شناختی که از آنتونیو کونته دارم؛ نمیره اینتر ...
شاید رم ...
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

هیجان خالص امیدوارم هر چه زودتر ببینمت رو نیمکت  :8:  :8:  :8:

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
میترسم بیاد و نرسیده با چندتا ستاره به مشکل بخوره. چیزی که تو چلسی هم کم و بیش شاهدش بودیم!
امیدوارم اگه اومد اون کنته ی لجباز و کینه ای نباشه که پافشاری کنه روی یه سیستم خاص. از اون 352 ها مثلا!
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^^

اتفاقا برعکس تو یووه از این نظر به مشکل نمی خوره ساختار باشگاه یووه با چلسی زمین تا آسمون فرق می کنه چلسی بازیکن سالاری بیداد می کنه علگری تو یووه با دیبالا، کاستا و ویدال و ... به مشکل خورد اما چرا اتفاقی نیافتاد ؟ چون باشگاه بجای اینکه طرف بازیکن رو بگیره طرف مربیش رو گرفت. مطمئن باشید تو چلسی بود 6 ماهه اخراج میشد.

من چلسی رو اون زمان دنبال می کردم حتی تحلیل های قبل و بعد بازی رو نگاه می کردم کنته تو چلسی با دو تا بازیکن به مشکل خورد لوئیز و کاستا که هر دوش هم درست و بجا بود کنته بد عمل نکرد باشگاه بود که پشت مربیش رو نگرفت. باشگاه باید برخورد می کرد با بازیکنا اما نکرد کنته خودش وارد عمل شد. اون زمان یکی از کارشناسای فوتبالی همین حرکت کنته رو تحسین کرد، گفت مورینیو رو به یاد بیارید با همون بازیکنا به مشکل خورد اما به همشون بازی می داد و هیچ عکس العملی بهشون نشون نداد در آخر بازم باعث اخراجش شدند.کنته خودش می دونه شاید آخر این بازی که شروع کرده شکست بخوره اما نمی خواد بازیچه دست دو تا بازیکن بشه.

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با توجه به اینکه کونته رو دوست دارم ولی با پالسهایی که از مدیریت باشگاه داره مصادره میشه 

اصلا دلم نمیخواد کونته بیاد یووه در حال حاضر لیاقتمون همون الگری هستش 

ما(مدیریت) به همین سطح قانع هستیم و برای یه انقلاب اصلا آمادگی روحی و روانی رو نداریم 

فتح سری آ کماکان اولویت یووه است و بزور نمیشه فکر جدیدی به ذهن کسی تزریق کرد 

خاموش که سرمستم بربست کسی دستم   اندیشه پریشان شد تا باد چنین بادا

.........................

با این طرز فکر تا زمانی که الگری توانایی فتح لیگ رو داره باید حفظ بشه 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
الان کنته قراره این انقلاب رو تو یووه اجرا کنه؟ با چی؟ جیب خالی ایشون و آروغ فندقی؟
ایشون فعلا یه سیستم غیر ۳-۵-۲ پیدا کنه علی الحساب. دیگه همه تو ایتالیا و اروپا دستش رو خوندن
با فروزینونه تو جام حذفی ۳-۵-۲ با رئال تو فینال لیگ قهرمانان هم ۳-۵-۲!!!
ایشون علی الحساب چند تا کلاس مربیگری برن با انواع چینش بازیکن تو زمین آشنا بشن!
تو این فروم که حافظه ها کوتاه مدته ولی من که یادمه چقدر تو بازیهایی که به گل احتیاج داشتیم حرص میخوردیم از دستش. دیگه مربیای درجه ۲ اروپایی هم دستشو خونده بودن بعد ۳ سال
یعنی آنالیز حریف کشک، تیم روبرو کیه کشک. ما همون بازی همیشگی که خودمون بلدیمو تکرارش میکنیم
حداقل الگری با این همه فحشی که تو این چند سال خورده ولی ۴-۳-۳، ۴-۴-۲ و ... رو بسته به حریفش امتحان کرده هرچند با درصد محافظه کاری بالا
+ بدیشو گفتم خوبیشم بگم. واقعا مدیریت حاشیه هاش خوبه به همراه توان انگیزشیش. دقیقا کپی نعل به نعل سیمئونه
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^

تو چلسی 3-4-3 بازی می کرد تیمش  :1: 

• GioVanni Agnelli, فرهاد, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

سه سال تو یووه بود. مدتی تو تیم ملی ایتالیا بود. اگر دستش رو خونده بودن چه طور بعدش رفت چلسی و قهرمان لیگ شد؟ تو فصل دومش تو چلسی هم باوجود ماجرای آشنای بازیکنان چلسی و مشکلش با آبراموویچ، باز هم جام برد. 

درباره ی سبک بازی؛ تفاوتی که کاملا قابل مشاهده بود:تو یووه به ندرت می دیدیم که تیمش ضد حمله بزنه. یادمه گاهی که فرصت ضد حمله زدن داشتیم هم بازی رو نگه می داشتیم. در صورتی که تو چلسی یکی از برنامه هاش ضد حمله بود. ضمن اینکه سبک بازی یوونتوس فصل اول کونته با سبک بازی فصل سومش هم متفاوت بود.

• GioVanni Agnelli, فرهاد, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی