پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
توز و پیرلو تا قبل از کونته شرایطشون خیلی افتضاح بود توز که کلا میخ بود به نیمکت سیتی سر نخواستنش هم دعوا بود پیرلو هم شرایطش مشخصه میلان رسما نخواستش اونم شرایطش تو میلان الگری بد بود کونته کاری کرد اینا به حداکثر خودشون برسن

چه خوشمون بیاد یا نه کونته اینا رو احیا کرد غیر از اینا بونوچی و بارزالی هم دوتا مدافع معمولی بودن یا یورنته بیشتر از یه نیم فصل رو سکو بود کونته کاری کرد اینا به حداکثر خودشون برسن
  • eⁿzº, Prince Claudio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
^^^
در مورد یورنته درست متوجه نشدم. ایشون به خاطر مسائل غیر فنی دقایق خیلی کمی برای اتلتیک بیلبائو بازی کرد ولی اصلا سکو نشین نبود. توی 36 بازی توی تمام رقابت ها (از 50 بازی)، اکثرا به صورت تعویضی حضور داشت و مجموع دقایق حضورش تو زمین 1327 دقیقه بود. ایشون نمی خواست با اونا تمدید کنه و خب تاوانشو اون شکلی داد. با احترام، کونته کار خاصی برای یورنته نکرد. قبل از اینکه بیاد یوونتوس، ملی پوش بود و قبل فصل 2012-2013 4 فصل موفق رو توی اتلتیک بیلبائو سپری کرده بود و اگر اشتباه نکرده باشم روش برچسب 40 میلیون یورویی زده بودن. مطمئنا توی فصل اول کونته خوب بود ولی بهترین فصلش نبود و بهترین عملکردش رو توی دوران بازیگریش نداشت.
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

آقای کونته یوونتوس من رو هم میخواد .به من پیشنهاد نمیدی ؟!

• tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

8

Claudio

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

بگید بوفون رو احیا کرد بیشتر قبول میکنم تا پیرلو رو! سند پیشرفت و فوق ستاره شدن پیرلو فقط به نام آنچلوتی خورده و بس. تو تاکتیک الگری جایی نداشت و گالیانی احمق هم فکر کرد تموم شده = کوه انگیزه بود وقتی اومد یووه. چه خوشمون بیاد یا نه کونته فقط پیرلو رو گذاشت جایی که آنچلوتی بازیش میداد، فقط همین! توز رو به حداکثر رسوند؟ :39:  به نظرم فصل دوم توز یکی از بهترین فصول دوران بازیگریش بود نه فصل اولش، ولی خب هر کسی نظری داره!

• mory, MaMpIeRo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

ببینید این مسئله من رو یاد معمای معروف مرغ و تخم مرغ می اندازه تا حدودی 
از طرفی درسته که کونته این تیم رو بست و این بازیکنان را پیشرفت داد 
از طرفی اوج عملکرد این بازیکنان زیر نظر الگری در فصل اول حضورش بود
پس مسئله پیش میاد آیا کونته نبود الگری می توانست چنین کاری کند . خب اینجا همان مسئله تخم مرغ و مرغ است 
اما اگر روی کاغذ بررسی کنیم عملکرد بازیکنان را مجموعا الگری نمره بالاتر می گیرد ولی شاید ارزش کار کونته بیشتر باشد 

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

الان که کونته افتاده دنبال یه مهاجم درخت

چرا دنبال کارول و کراچ و اینا میره؟

مگه بوریه لو چشه!؟

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تیمش زیبا بازی کرد جلوي آرسنال بدشامس بود دفاع های خنگی داره اما باخت... والسلام

یووه زشت بازی میکنه اما میبره....

کنته واقعا دیشب تیمش بدشانس بود اما از دقیقه60 يه موقعیت گل هم ایجاد نکرد... چرا 3 دفاعه وقتی تیمت هنوز عقبه و ب گل نیاز داری....خودش خیلی ميتونه پیشرفت کنه اما يه دندگیش نمیذاره....
  • mory و tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

دیشب خیلی حرص خوردم بازی چلسی رو دیدم.. بازیکنای چلسی درست مثل یه مهره شطرنج سرجاشون وایستاده بودن. بخصوص این در مورد هافبک ها تو ذوق می زد موقعی که مثلن توپ به جناحین برده میشه و هافبک ها باید به داخل هیجده قدم بیان و به مهاجم اضافه بشن، ولی بجاش سر جاشون ایستاده بودن.. کنته دیگه زیادی محاسباتی/شطرنجی (نمیدونم چه کلمه ای دقیقن این قضیه رو توصیف میکنه..) کار میکنه.. یه مقدار هم تیمش نرم و با شدت پایین بازی میکنه، دقیقن برعکس یووه ی آلگری که اوایل بازی با بالاترین شدت ممکن بازی میکنه (که البته بعدن وا میده و میره تو لاک دفاعی :1:)..

تا حالا فکر میکردم کنته فقط عدم انعطاف پذیری تاکتیکی داره. الان این سختگیری در سلسله وظایف بازیکنا در زمین که ظاهرن کنته خیلی براش مهم هست هم به مشکل تیمش اضافه میشه.. با این تفاصیل عملن فرقی نداره چه تاکتیکی می چینه، در هر صورت تیمش موقع حمله جلوی یه تیم منظم از نظر دفاعی به مشکل میخوره.. موقع دفاع خوبه آدم نظم داشته باشه ولی موقع حمله دقیقن باید بی نظم باشی (به بازیکنا آزادی عمل بدی) تا بتونی دفاع منظم حریفو بهم بزنی.. دقیقن مثل یووه که آدم نمیدونه کی ممکنه هر بازی گل بزنه و هر حرکتی از هر سمتی احتمالش میره.. 

• mory, El rey leon, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اسطوره عزیز مشخصن بهانه آوردی و به اون شکل از یووه رفتی مسی و رونالدو رو هم بدن باز هم 3_5_2 بازی میکنی.....چرا آخه لجبازي اینقدر
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

پاسخ نخریدن بازیکن خوب برای کنته اینه که دست به طغیان و عصیان میزنه و بازیکنان چرند رو فیکس بازی میده............

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سال آخرشه  :worship: 

فکر کنم بره ریال یا پاریس  :39: 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

پاسخ نخریدن بازیکن خوب برای کنته اینه که دست به طغیان و عصیان میزنه و بازیکنان چرند رو فیکس بازی میده............

مثل بچه ها لج میکنه.. مگه چندتا مربی تو دنیا مهره های دلخواهشونو میگیرن.. اگه مورینیو میگیره طرف با پورتو قهرمان CL شده با اینتر سه گانه گرفته.. کنته لامصب با یووه حتی دبل هم نکرد..

این عدم انعطاف پذیریش خیلی رو اعصابه

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
رعال و پاریس دنبال مربی می روند که در لیگ قهرمانان اروپا سابقه خوب داشته باشد
کونته بعد از چلسی به تیم کوچکی خواهد رفت یا در چلسی می ماند
  • mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
اگر بیاد یووه بازیکنای خوبی داره اما به سیستم مورد علاقه‌اش مچ نیست

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

مثل بچه ها لج میکنه.. مگه چندتا مربی تو دنیا مهره های دلخواهشونو میگیرن.. اگه مورینیو میگیره طرف با پورتو قهرمان CL شده با اینتر سه گانه گرفته.. کنته لامصب با یووه حتی دبل هم نکرد..

این عدم انعطاف پذیریش خیلی رو اعصابه

این مورد  رو من از دیدگاه نفی مطلق کنته که در میان عده ای کاربر اینجا رایج است مطرح نمی کنم.

این یک برداشت من است از رفتار او...

فارغ از این مساله کنته مربی بزرگی برای یووه بوده است.

مسایلی ما حذف دل پیرو و اینجور چیزها اهمیتی ندارد.

بهتر است به عملکرد مربی از جنبع تحلیلی نگاه بشه و نه دشمنی و نفی مطلق

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

این مورد  رو من از دیدگاه نفی مطلق کنته که در میان عده ای کاربر اینجا رایج است مطرح نمی کنم.

مسایلی ما حذف دل پیرو و اینجور چیزها از نظر من اهمیتی ندارد.

براتون درستش کردم!  :53:

اگر از روی لج با مدیریت به بازیکن به قول شما "چرند" بازی میده و میبازه نشون میده اخلاق حرفه ای نداره. راه توجیه خشکی و انعطاف ناپذیری کونته این نیست. من ترجیح میدم افت اخیر چلسی رو بیشتر بذارم به پای فرم تیمای کونته در ژانویه.

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

مسایلی ما حذف دل پیرو و اینجور چیزها اهمیتی ندارد.

بنظر منم مربی بزرگیه و حق آب و گل برا یووه داره.. بشخصه طرفدارشم و نماد یووه می بینمش، ولی خب این چیزا رو نمیشه نادیده گرفت.

این لج کردنه هم که زمان یووه در مورد کراسیچ، یه بازیکن که از لیگ آلمان با پرواز اختصاصی گرفتیم و کلن بهش بازی نداد و... هم دیدیم و چیز جدیدی نیست. فصل قبل با کاستا مشکل پیدا کرد الان هم داوید لوییز مورد غضب کنته قرار گرفته. 

• mory, Pinturicchio, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

در مورد نخرید

بنظر منم مربی بزرگیه و حق آب و گل برا یووه داره.. بشخصه طرفدارشم و نماد یووه می بینمش، ولی خب این چیزا رو نمیشه نادیده گرفت.

این لج کردنه هم که زمان یووه در مورد کراسیچ، یه بازیکن که از لیگ آلمان با پرواز اختصاصی گرفتیم و کلن بهش بازی نداد و... هم دیدیم و چیز جدیدی نیست. فصل قبل با کاستا مشکل پیدا کرد الان هم داوید لوییز مورد غضب کنته قرار گرفتهدر

در مورد نخریدن بازیکنانی مثل ساندرو و ناینفولان از سوی مدیریت چلسی کنته حق دارد و خودش گفت دنبال ناینفولان بودم.

شما تصور کنید بازیکن دیپورتی ارسنال الیور جیرود رو چلسی برای کنته خریده....

ضعف مدیریت چلسی در عدم ارایه بازیکن خوب را بیشتر عنایت کنید تا لجبازی کنته که فرع مساله این ضعف است.

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

فکر کنم بعد دو بازی با بارسا و حذف از لیگ قهرمانان اخراج میشه

بعید این بارسا رو ببره  :22:  :fp: 

• mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

فکر نکنم اخراجش کنند ...

اگر بتونه چلسی رو در رده های بالا نگه داره و سهمیه چمپیونز بگیره باهاَش تا پایان فصل ادامه میدن اما در پایان فصل اگر مدیران چلسی هم بخوان بعید میدونم خود کونته در استمفورد بریج باقی بمونه .

مربی مورد علاقه ی من نیست ولی برای یووه واقعا با جون و دل چه در دوره ی بازیگری و چه در دوران مربیگری زحمت کشیده و نمیشه قهرمانیش در کسوت مربیگری یووه رو تحسین نکرد .

به نظر من اگر من سیتی رو از نظر نفرات در رده ی اول ببینیم ( البته معتقدم نباید ایده های گواردیولا رو هم در موفقیت سیتی نادیده گرفت ) چلسی بهترین ترکیب بازیکنان رو بعد از این تیم در اختیار داره ...نفرات کونته به مراتب بهتر و کارآمد تر و با تجربه تر از بازیکنان یونایتد - تاتنهام - لیورپول و آرسنال هستند .

کونته نگاه منعطفی به ترکیب چرخشی بازیکنان نداره و معمولا شکل و سبک بازی تیمش چندان تغییر نمیکنه ... به عناصر تهاجمی تیمش آنچنان دور نمیده و فضای حرکتی اونها معمولا محدوده .

درسته که همه ی نفرات مورد نظرش رو نگرفتند ولی خودش میدونه که داشتن حتی بهترین نفرات هم تضمینی برای موفقیت نیست .

• MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی