پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لورنزو آریائودو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
40 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

لورنزو آریائودو

متولد 11 ژوئن 1989 در تورین ( 19 ساله ) .
پست تخصصی : مدافع میانی . قابلیت بازی در دفاع چپ را هم دارد .

عضو تیم جوانان یووه اما جزو 10 بازیکنی تیم جوانان که میتونه یووه رو همراهی کنه .

اولین بازی رسمی در برابر آرتمدیا در لیگ قهرمانان .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
[img width=480 height=312]http://a.imagehost.org/0025/40_2.jpg[/img]

سرعت خیلی خوبی داشت , جا گیریهاش خیلی خوب بود , به نظر من به راحتی میتونه جایگزین لگروتالیه بشه { به نظرتون لگروتالیه دیشب کند نبود ؟ }

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا دیشب خیلی خوب بازی کرد ، البته نباید فراموش کنیم کاتانیا اصلا آزاری نرسوند ولی خوب باز به نظرم توی چند سانتری که کاتانیا کرد خوب دفع میکرد ، امیدوارم مثل کریشیتو بیخیالش نشن و پیشو بگیرن با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
لورنزو رو من خیلی دوست دارم . از ابتدای فصل هم پیش بینی همچین بازی رو میکردم و بارها گفتم که میتونه مدافع خوبی بشه . دیشب شاید کار خارق العاده ای نکرد هرچند یه قطع توپ فوق العاده تو نیمه اول داشت ولی تو تمام طول بازی حتی یک اشتباه هم نکرد و طوری دفاع کرد که هیچکس به فکر غیبت کیلینی و نیمکت نشینی ملبرگ نیفته . یه مشکلی که فقط داره اینه که از اون چپ پاهایی هستش که پای راستش اصلاً قدرتمند نیست و مثلاً دیشب تو یه صحنه که جای لگروتالیه رو پر کرده بود و به سمت راست اومده بود با اینکه توپ روی پای راستش بود ولی با پای چپ دفع کرد ! یه چیزی مثل کیلینی هستش ولی این اصلاً مهم نیست و مهم اینه که دیشب طوری بازی کرد که انگار تو لیگ جوانان داره بازی میکنه . خیلی مدافع آینده داری هستش حتی بیشتر از کریشیتو میشه روش حساب کرد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه ایرادش اینه که بازیساز نیست ! یه مدافع باکلاس باید بتونه وقتی توپ رو جمع کرد اون رو به گردش دربیاره و حتی گاهی ایجاد موقعیت کنه. ولی مشکل لورنزو اینه که اکثر توپایی که جمع می کرد رو خوب پاس نمی داد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تو بازی دیشب خیلی خوب نشون داد هرچند مهاجمان کاتانیا در حد داغون بودند !!!!! ولی من از کریسچیتو بیش تر ازش خوشم اومد !!!! به امید اینکه 1 کیلینی دیگه بشه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تازه 19 سالشه , اگر بتونه کنار بزرگان یوونتوس از جمله جورجو تجربه کسب کنه و زرنگ باشه میشه روش حساب ویژه باز کرد. تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تو بازی دیشب خیلی خوب نشون داد

هرچند مهاجمان کاتانیا در حد داغون بودند !!!!!

ولی من از کریسچیتو بیش تر ازش خوشم اومد !!!!

به امید اینکه 1 کیلینی دیگه بشه

کریسچیتو کیه؟! کریشیتو! ;)

هم آریائودو و هم کریشیتو قدرت بدنی بالایی ندارن و توی درگیری های نفر به نفر خیلی راحت میشه از پیش رو برداشتشون.
بازی رم-یوونتوس دارسال رو به یاد بیارید که توتی چه طوری کریشیتو رو کنار زد.
رانیری از دو بازیکن جوانان (اسپوزیتو و آریائودو) خیلی خوشش میاد و هر وقت که امکانش بوده بهشون میدان داده.به همین خاطر لورنزو می تونه خیلی امیدوار باشه که از یکی دو فصل دیگه به طور کامل از تیم جوانان جدا بشه و در لیست تیم بزرگسالان قرار بگیره.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

دارسال

آقای دارسال متشکرم که تلفظ صحیح رو به من یاد دادین

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

هم آریائودو و هم کریشیتو قدرت بدنی بالایی ندارن و توی درگیری های نفر به نفر خیلی راحت میشه از پیش رو برداشتشون.
بازی رم-یوونتوس دارسال رو به یاد بیارید که توتی چه طوری کریشیتو رو کنار زد.
رانیری از دو بازیکن جوانان (اسپوزیتو و آریائودو) خیلی خوشش میاد و هر وقت که امکانش بوده بهشون میدان داده.به همین خاطر لورنزو می تونه خیلی امیدوار باشه که از یکی دو فصل دیگه به طور کامل از تیم جوانان جدا بشه و در لیست تیم بزرگسالان قرار بگیره.

دارسال چیه ؟! پارسال ;D

...........................

ولی دقت کنید که لورنزو تازه 19 سالشه و خیلی جا برای پیشرفت داره . یه خوبی داره که خیلی خونسرده و از قیافش هم مشخصه که استرس نداره و این میتونه یه برگ برنده باشه . من خیلی خیلی به آینده اش امیدوارم و شاید رانیری از این به بعد ازش بیشتر استفاده کنه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پ و د بغل همه,اشتباه شد دیگه ;D --- البته فکر نمی کنم رانیری به آریائودو بیشتر از ملبرگ اعتماد کنه! لورنزو فعلا باید خیلی تجربه کسب کنه .با توجه به حساسیت بازی های لیگ و لیگ قهرمانان تنها شانس بازی در این فصل برای آریائودو جام حذفی هست.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من خیلی بهش اطمینان دارم یک میشه مثل کیلینی و یا حتی لگرو دوست دارم در جام حذفی همش در ترکیب باشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی یه حسی میگه میشه عین کاناوارو .نمی دونم چرا دیشب وقتی دیدمش یاد کاناوارو افتادم حالا هرچی فکر می کنم نمی دونم چرا ؟ اخه شباهتی بین این دو ندیدم منjavascript:void(0);

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
خیلی خوب بازی کرد , یک کمی مشکل داشت ولی نسبت به سن و تجربه کمش عالی بود عالی.

[img width=480 height=320]http://a.imagehost.org/0143/laz_juv4.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://a.imagehost.org/0041/C_3_Media_667197_immagine.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بازی با کاتانیا تعجب می کردم که واقعا هم خیلی کار خاصی نکرد که اینقدر تعریف میشه ازش، ولی بازی دیشب خوب بود.یعنی مثلا چند تکل یا دخالت به جا داشت توی بازی که برام جالب بود. البته فوق العاده هم نبود، ولی بازیکنی که در رم،مقابل این همه تماشاگر و این حریف تکنیکی اینطور دوام بیاره،قطعا آینده ی درخشانی داره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نسبت بازی مقابل کاتانیا خیلی بهتر بود !!! البته خوب طبیعی هم هست به این سرعت وارد تیم اصلی یووه بشی و دو تا بازی پشت سر هم مدافع اخر باشی !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی خونسرده ! انگار نه انگار جلوی اینهمه تماشاگر تو المپیکو رم داشت بازی میکرد و خیلی راحت بازی میکرد . چهره اش یه آرامش خاصی داره و خونسردی و اعتماد به نفس از چهره اش مشخص هستش . من از اول فصل پیش بینی میکردم مدافع قابلی بشه ولی دیگه نه تا این حد که رانیری رو مجبور کنه بهش اعتماد کنه و جواب اعتماد رانیری رو هم با بازی خوب بده . واقعاً باید به رانیری و مدیران باشگاه تبریک گفت و ازشون ممنون بود که اینهمه جوان آینده دار و خوب رو توی یووه داریم . جووینکو ، دچلیه ، مارکیزیو ، آریائودو ، اسپوزیتو ، کاستیلیا ، روسی ، یاگو ، پینسولیو و خیلی های دیگه ثمره برنامه ریزی خوب باشگاه و رانیری برای تیم جوانان یووه هستش . به آریائودو میشه به عنوان یه بازیکن ثابت نگاه کرد هرچند کم تجربه هستش . البته من تو 2 بازی اخیر هیچ نشانی از کم تجربگی توی بازیش ندیدم ! کاتانیا رو میگیم ضعیف بود و حمله نمیکرد ولی لازیو که دیگه قوی و خوب بود . امیدوارم فصل آینده مهره ثابت یووه باشه ، من لورنزو رو با چیرو فرارا مقایسه میکنم چون مثل چیرو خونسرد بازی میکنه .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نباید توقع یه بازی بدون نقص رو از یه از بازیکن 19 ساله داشت !! به نظر من اگر به کار گرفته بشه در بازی های بعدی هر چند هم ثابت نباشه ولی میتونه پیشرفت فزاینده ای داشته باشه خیلی بازیکن بهتری نسبت به کریشیتو است به عقیده من

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لورنزو دیشب خیلی فوق العاده بازی کرد من بهش تبریک میگم که با داشتن چنین سنی چنین بازی خوبی انجام میده امیدوارم اینو به طور قرضی هم به جایی ندند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امیدوارم بتونه جا پای کیه لینی بزاره !!! بعد بازی هم توی اظهار نظر جالبی گفته : توی مساله ی افساید گیری راحت بودم چون توی تیم جوانان هم همچین روشی رو دنبال می کنیم و بعدش هم با خنده گفته : قبل از دیدار اصلا نتونستم بخوابم چون همش تو فکر تقابل با زاراته و پاندف بودم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی