پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لورنزو آریائودو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
40 پاسخ برای این موضوع

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
مدافعه خوبیه ولی از لحاظ استیل بدنی ضعیفه که با توجه سنش طبیعی هست امیدوارم او هم مدافع بزرگی شه مثل جورجیو.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
یکی از موارد جالب آریائودو اینه که در اولین دیدار ملیش در تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیا در مقابل اتریش که با تساوی 2-2 تموم شد تونسته گل بزنه ! یکی دیگه از موارد جالب این بازیکن اینه که در همون معدود بازی هایی که کرده آزمایش های سختی رو پشت سر گذاشته . به هر حال بازی کردن مقابل لاتزیو اونم تو زمین حریف اصلا کار آسونی نیست که آریائودو با موفقیت نسبی به پایان رسوند.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دو-سه روزه شایعه شده که کالیاری میخواد آریائودو رو جذب کنه ولو بصورت قرضی . ماسیمیلیانو آلری سرمربی کالیاری هم این مسئله رو تائید کرده و خواستار جذب لورنزو شده . گفته شده تا پایان مهلت نقل و انتقالات ماسیمو چلینو رئیس باشگاه کالیاری مذاکراتش رو شروع میکنه و قصد داره تا اتمام مهلت چند روزه ترانسفر تابستانی ، لورنزو رو جذب تیم کنه . کلاً بیشتر به شایعه شبیه هستش چون خیلی خیلی بعیده که چیرو حاضر بشه لورنزو رو از دست بده چون بدون شک کسب تجربه ای که میتونه از کتار کاناوارو بدست بیاره بیشتر ارزش داره تا رفتن به تیم دیگه ! در ثانی ما در مرکز خط دفاع کلاً 5 مدافع داریم که خیلی منطقی نیست بخوایم فصل رو با 4 مدافع دنبال کنیم ! لورنزو تو اندک بازیهای انجام داده برای یووه بخوبی ارزشهاش رو نشون داده بخصوص در برابر لاتزیو و رم در فصل گذشته . من به شدت به آینده اش امیدوارم و گاهی فکر میکنم باید بازی کنه ، نه اندازه کانا و جورجو و نیکولا بلکه اندازه خودش چون توانائیش بالاتر از این اندک فرصتهاست . در کل یه شایعه جدی هستش و اینکه کالیاری میخواد لورنزو رو ولی بعیده چیرو راضی به رفتنش بشه . ضمن اینکه به قول بلان پرونده ترانسفر بسته شده هستش .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي اگه بره خوبه.يه وضعيتي پيش مياد كه مي تونه همه‌ي فصل رو بازي كنه و تجربه كسب كنه و تبديل بشه به يه بازيكن قابل اطمينان "تر" و برگرده و در اختيار يووه بشاه.الان نمونه‌ي مشخصش همين آباته بازيكن ميلان هست كه انقدر توي تورين بازي كرد و خوب بازي كرد كه برگشت به ميلان و جلوي يووه پاس گل هم داد.حالا كه با حضور فابيو و كيه‌ل و لگرو به آريائودو كمتر بازي مي رسه عقلاني تره كه بره به جايي كه بازي كنه و كسب تجربه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
درسته اگر بره بازی بیشتری انجام میده و بازیکن ثابت کالیاری خواهد شد اما نباید فراموش کرد که لگرو و جورجو کم تو این یکسال اخیر مصدوم نشدن ! از طرفی ما دو مدافع مرکزی بالای 32 سال داریم که بودن یک مدافع جوان در کنارشون واجبه چون هم کسب تجربه میکنه و هم تو مواقع حساس به تیم کمک میکنه ضمن اینکه لورنزو هم نشون داده مثل بازیکنانی نظیر اگر در لیورپول یا جانی اونس در منچستر اگر بهش بازی برسه کاملاً جواب میده . درسته مدافعین مرکزی بزرگی داریم اما بودن لورنزو واجبه و به همراه کاسرس خیلی خیالمون رو راحت میکنن .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
درست مي گي.اما اين مشروط به اين مي شه كه اگر تو بحبوحه‌ي ليگ قهرمانان افتاديم چيرو توي سري آ از او استفاده كنه نه اينكه منتظر بمونه تا يكي مصدوم بشه و بعد بهش بازي بده.هرچقدر هم كه آريائودو تمرين كنه و با بزرگاني مثل كانا و كيه‌ل همبازي بشه توي تمرين تجريه‌ي بازي كسب نمي كنه. بهر حال اميدوارم اين بازيكن خوش استيل بتونه يه آينده دار بزرگ مثل كيه‌ليني بشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
نظر منم اینه که بمونه بهتره چون اگه فررا بهش اعتقاد داشته باشه احتمالش هست که توی بازی های اولیه جام حذفی یا بعضی از بازی های لیگ که زیاد حساس نیست بازیش بده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

اگه اشتباه میکنم بگید ولی یادم نمیاد از وقتی که فرارا اومده آریائودو باری کرده باشه. حتی در بازی های دوستانه هم ازش خبری نبود.
نمیدونم درگیر بازی های تیم امید یووه بوده یا چیز دیگه.

امیدوارم در ادامه بیشتر مورد توجه قرار بگیره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اگه اشتباه میکنم بگید ولی یادم نمیاد از وقتی که فرارا اومده آریائودو باری کرده باشه. حتی در بازی های دوستانه هم ازش خبری نبود.
نمیدونم درگیر بازی های تیم امید یووه بوده یا چیز دیگه.

امیدوارم در ادامه بیشتر مورد توجه قرار بگیره.

دقیقا من هم حتی در دیدارهای دوستانه هم ندیدم که فرارا ازش بازی بگیره نه در جام صلح نه برلوسکونی نه در تیم کاپ نه بازی مقابل ویارئال اصلا ندیدم که 1 دقیقه هم بازی کنه.

من خیلی خیلی به لورنزو آریائودو اعتقاد دارم خیلی خیلی امیدوارم بتونه برای یووه موثر باشه.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا بازيكن خوبيه و ميتونه در آينده به يكي مثل كيليني تبديل بشه .چون هم فيزيك مناسبي داره هم قدرتيه و خوب هد ميزنه. :victory:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من موندم خدایی این چه مدل مویی ـه که واسه خودش درست کرده :Facepalm: :Facepalm:

کشته مرده شم :Facepalm: :دی:

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فصل پیش بازی مقابل لاتزیو در المپیکو به صورت فیکس بازی کرد همون بازی که 1بر 1 شد و اریائدو واقعا خوش در خشید یک بار هم با تکل مانع از گل شدن توپ مهاجم لاتزیو شد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لورنزو آریائودو من خیلی به این بازیکن و بازیش اعتقاد دارم. حیف که چیرو فرارا در حق خوبی نکرد و ازش اصلا استفاده نکرد. خیلی بازکن خوبی هست یک دفاع %100 آینده دار در آینده جای خیلی ها را در دفاع وسط میگیره. خیلی آیندش خوب و روشن هست. امیدوارم در نیم فصل دوم ازش استفاده بشه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
یه عکس زیبا از لورنزو . :-*

تصویر

البته اگه تکراری نباشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
طبق نوشته Juventus.com ، لورنزو امروز در وینوو حاضر نبود و به کالیاری رفته بود تا فردا با کالیاری قرارداد ببنده . قرارداد لورنزو قرضی و 6 ماهه خواهد بود . کالیاری در ابتدای فصل هم آریائودو رو میخواست .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
تو پست مسعود خوندم که در صورت تمایل کالیاری می تونه اخر فصل با این بازیکن قرارداد دائم امضا کنه!این صحت داره؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تو پست مسعود خوندم که در صورت تمایل کالیاری می تونه اخر فصل با این بازیکن قرارداد دائم امضا کنه!این صحت داره؟

فعلاً که هیچ شرایطی از قراردادش بصورت رسمی اعلام نشده ولی آریائودو فقط برای کسب تجربه بیشتر و بازی کردن داره از یووه میره و قرار نیست که تیم از دستش بده . پس قطعاً شرط و شروط طوری خواهد بود که یووه سود کنه و در پایان فصل لورنزو به تیم برگرده چون کاناوارو قرارداد یکسالش تموم میشه و مشخص نیست که وضعیت لگروتالیه چی میشه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قردا6 ماه و قرضی اریائودو با کالیاری رسمی شد.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
کاش می موند یا حده اقل آخر فصل قرار دادش رو دائمی نکنه
اون خودش خواسته بود که به صورت قرضی به تیم دیگری بره تا بازی کنه و تجربه کسب کنه
ولی اگر کمی تحمل بکنه مثل بقیه جوان های تیم به نظرم توی یووه خیلی بهتر میتونست پیشرفت کنه و تجربه کسب کنه
چون الان کانا و لگرو سن بالایی دارن و شاید آریائودو بتونه یک جورجو دیگه برای تیم بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

آریائودو توی همون 2، 3 تا بازی که برای یووه انجام داد مدافع مسلط و خونسردی نشون داد و میشد براش آینده درخشانی رو پیش بینی کرد ولی توی کالیاری اصلا نتونسته خودش رو ثابت کنه و حتی بازیکن اصلی هم نیست !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی