پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - میلان 2 ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
160 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه نکته جالب دیشب هم که حسابی رو اعصاب من رژه رفت این بود که شبکه 3 واقعا کارشناساش نوبرن اونایی که بازی رو از شبکه 3 دیدن با من هم عقیده هستن که دیشب انگار بازیه میلان و میلان قرار بود پخش بشه که این رضا رجبی اسکل همش راجع به میلان داشت حرف میزد و انگار نه انگار حریف میلان یوونتوسه کبیره !!! با اینکه میلان دیشب تحقیر شد اما این دوتا اسکل(جاودانی و رجبی) همش راجع به میلان صحبت میکردن و میگفتن میلان خیلی خوب بازی کرد . اگه میلان خوب بود پس یوونتوس خدا بود . نه به اون حمیدرضا صدر که از حرفاش لذت میبری نه به این اسکلا که شر و ور فقط میگن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مسئله اینه که میلان نمی تونه اسمی از غایب هاش بیاره چون ما هم شروع می کنیم :

بوفون،لگروتالیه،کامورانزی،ترزگه،تیاگو، و.... ;D
از زبینا و آندراده و اون قدیمی ها بگذریم دیگه !

چند وقت پیش فابرگاس گفته بود اگر روزی بیاد ایتالیا میلان رو ترجیح میده،چون بقیه تیم های خوب ایتالیا مثل اینتر و یوونتوس و رم وابستگی زیادی به ستاره هاشون دارند ولی میلان تیمیه که شخصیت بزرگی داره و به فرد وابسته نیست !

در جواب این حرف الان فقط میشه گقته : تصویر

یوونتوس فصل پیش با بازیکن هایی مثل پالادینو و نوچرینو 2 پله بالاتر از میلان قرار گرفت !!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فابرگاس کیه بابا ! این پاش به اون پاش لایی میزنه ! یه حالی مارکیزیو از همشون بگیره تا بفهمن هافبک وسط یعنی چی . ای کاش آخر بازی آریائودو رو میاورد تو بازی حال هرچی میلانی رو میگرفت و تحقیرشون میکرد ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
حالا رو نیمکت میلان بپوسه چون میلان به بازیکن وابسته نیست ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مجید اون فلامینیه که تو میگی ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
آخه اینجا جای صحبت از فابرگاس بود که دو تا آرسنالی و باهم اشتباه بگیرم >:( اصلا فلامینی هم حقشه رو نیمکت بپوسه الهی.فبرگاس هم ایشال..به خون گلوی حسین نیمکت نشین شه تا گالاس رو دو تا دستش بازو بند وببنده. ;D تو هم بجای ایراد گرفتن از ما امتیازات مونو بده. >:( یه بار که طبیعیش کردی ;)

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
رضا جان لطف کن پستتو ویرایش کن چون حداقل من تعصب خاصی دارم نسبت به پالا درست نیست اون صفتو برای بازیکن بزرگی مثه پالا به کار ببری ... به نظر من پالا از جیووینکو بهتر جواب میداد اما مدیران نا لایق قدرشو ندونستن ..... امیدوارم برگرده ... اما بیشترین خوشحالی من از بازی دیشب بازی فوق العاده عشقم دی چلیه بود .... واقعا یووه باید قدر این جوونا رو بدونه و مثل فثل پیش همه رو نفرسته این ور اون ور .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تغییر دادم،ولی پالادینو حتی توی جنوا هم حرفی برای گفتن نداشته تا اینجای فصل. 12 بازی و 1 گل زده برای جنوا، در حالی که توی جنوا میلیوتو 11 و اسکولی 6 گل زدند.(جنوا با 3 مهاجم بازی می کنه ) به عبارتی دیگه،کیه لینی هم بیشتر از پالادینو گل زده ;D

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

آره ناز.
یعنی جوان ، جوانان

در ضمن بانوی پیر رو با تعنه به یووه نسبت ندادن که جناب مزدک امر فرمودن.

بانوی پیر به دلیل فتح غیر قابل دسترس اسکودتو برای یوونتوسه .

چه قدر ديشب رفت رو مخ اين بيشعور هر چي ز دهنش در مياد بر زبان جاري ميكنه اه اه اه

هرگاه اسم بازی یووه میلان میاد ناخدا گاه یاد نتیجه 0-0 و یه بازی با سطح بسیار پایین می افتم

چیزی که توی چند سال اخیر بارها و بارها شاهدش بودیم مساوی های لوس این دو تیم بوده

اين از اون حرفا بود كي گفته اينو ؟؟؟؟

اين بازي يكي از جذابترين بازيها و پرگل ترين بازي هاي سري آ بوده و هست

تو هوای بارونی بهترین کار همین مشت کردن و دور کردن بود،توپ لیز بود ممکنه بود سر بخوره.

راجب دچلیه هم،من هافبک بیشتر ازش خوشم میاد ! فکر می کنم می تونه روزی جانشین ندود باشه.

;D

دچليه ميتنه جانشين ندود بشه اما جووينكو نميتونه

راستی سیسوکو هم با وجود آنفلونزا عالی بود،ولی اگر توجه می کردید دقیقه 75 به بعد دیگه واقعا نای راه رفتن نداشت،خستگی به وضوح از حرکاتش مشخص بود.

ولی بازم مثل مرد جنگید !

سيسوكو همون دقايق 75 نگاهش به نيمكت بود منتظر بود تعويضيش كنن

یه نکته جالب دیشب هم که حسابی رو اعصاب من رژه رفت این بود که شبکه 3 واقعا
کارشناساش نوبرن اونایی که بازی رو از شبکه 3 دیدن با من هم عقیده هستن که دیشب
انگار بازیه میلان و میلان قرار بود پخش بشه که این رضا رجبی اسکل همش راجع به میلان
داشت حرف میزد و انگار نه انگار حریف میلان یوونتوسه کبیره !!! با اینکه میلان دیشب تحقیر
شد اما این دوتا اسکل(جاودانی و رجبی) همش راجع به میلان صحبت میکردن و میگفتن میلان
خیلی خوب بازی کرد . اگه میلان خوب بود پس یوونتوس خدا بود . نه به اون حمیدرضا صدر که
از حرفاش لذت میبری نه به این اسکلا که شر و ور فقط میگن .

بابا درد اين صدا و سيما رو بايد تخته كنن يعني بيشعور همش داره راجب ميلان وِر ور ميكنه

==================================

واااااااااااااااااي اين جووينا ديشب تركوندن((ماكيزيو-دچليه)) مااااااااااااااااااه بودن ماااااااااااااااه هيچي نميتونم بگم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بازی خیلی خوبی بود یک بازی قابل قبول از شاگردان رانیری ....... تو این بازی خوب از مرکز دفاع میلان و همین طور جناحین حمله کردیم سیسوکو بسیار عالی تمام هافک های میلان رو از کار انداخته بود و مارکیزیو هم واقعا عالی بود و بسیار عالی جریان بازی به دست میگرفت ...... امائوری هم عالی بود و نشون داد که چه بازیکنه بزرگی هست و هم در زمین و هم در هوا موفق بود ....... دیچله بینظیر بود همه کاری کرد و نشون داد که اینده بسیار بسیار روشن و زیبایی پیش روی یووه و پاولو هست ....... کیلینی هم عالی بود و هم خوب دست حریف رو میخوند وهم خوب توپ گیری میکرد .... الکس هم که.............. کوچکتر از انم که در مورد وی حرفی به میان بیاورم ...... :-X

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یه سوپر بازی از یوونتوس حالا این تیم شخصیت قهرمانی داره این برد با حضور و درخشش دچیله و مارکیزیو خیلی خیلی حال داد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دیشب در 10 دقیقه اول تیم جالب بازی نمیکرد ولی بعد خوب شدیم بازی دچلیه و مارکیزیو به عنوان دو جوون فوف العاده بود بخصوص دچلیه که من مبهوت بازیش شده بودم ولی در کل من فکر میکنم سیسو یهترین بازیکن تیم بود چه دکل هایی میزد و چه توپ گیری هایی میکرد در خط دفاع مثل همیشه جورجو عالی بود ملبرگ هم بازی قابل قبولی ارائه داد من بازی مولینارو و گریگرا رو نپسندیدم به نظر من ضعیفترین افراد تیم بودند خط حمله هم خوب بود و باید باز هم از امائوری قدردانی کرد(ولی هنوز هم دوست دارم ترزگول در کنار الکس باشه) خیلی خوبه این بازیکن مارکیونی هم خوب بود اصلا با عاطفه موافق نیستم که جای کامو خیلی خالی بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از این بازی 24,862 نفر دیدن کردن . امیدوارم زودتر دل آلپی آماده بشه و تورینی ها هم استقبال بیشتری از بازیهای یووه بکنن .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خيلي انتخاب سختي گذاشتيد براي انتخاب بهترين بازيكن هر كدوم يه معيار خوب دارن:: آمائوري گل زده اونم 2 تا ((فوق العاده بوده مخصوصا تو پرش براي زدن گل اولش)) سيسوكو :: تكل هاي بـــــــــــــــــــــــــــي نقص و كنترل ميانه زمين دچليه::سانترهاي زيــــــــــــــــــبا و موواج - سرعت خوب - آزار دادن زامبروتا و در نهايت باعث اخراج زامبروتا - از همه مهمتر جوونيش :-* اما من به سختي دستم رو MOUSE حركت كرد و دچليه رو انتخاب كردم :-*

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
اون بارون شدید در نیمه اول تمرکز لازم رو از تیم سلب کرده بود اما در نیمه دوم با بهتر شدن وضعیت جوی کیفیت بازی تیم و نوع به حرکت درآوردن توپ بسیار بهتر شد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یه آهنگ یوونتوسی. گوش کنین قشنگه. به مناسبت پیروزی برابر میلان.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیشب داشتم بازی رو که ضبط کرده بودم دوباره میدیدم ... به بازی ملبرگ دقت کردین ؟ اصلاً دیگه اشتباهات ابتدای فصل رو تکرار نمیکنه و تو بازی عالی بود . خیلی به گریگرا کمک میکرد . یه مسئله دیگه تاکتیک خیلی خوب رانیری بود که به هافبک های میانی اجازه نفوذ داده بود ولی مدافعان کناری رو نگه میداشت عقب و زیاد بهشون اجازه نفوذ نمیداد . گریگرا که کاملاً برای کمک به ملبرگ و توقف حرکات احتمالی رونالدینیو از سمت راست یووه عقب مونده بود و هر از گاهی مولینارو نفوذ میکرد که واقعاً حربه خوبی بود . الکس رو هم بعد خروج ندود آزاد گذاشت تا هرکاری میخواد بکنه . در مورد انتخاب بازیکن برتر هم واقعاً سخته ! اصلاً نمیشه یه نفر رو انتخاب کرد ولی از این جهت میگم دچلیه چون کسی انتظار این بازی عالی رو ازش نداشت . **

mashhadjuve

mashhadjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
دچليه فوق العاده بود و كسي انتظار اين بازي خوب رو ازش نداشت ولي من به آمائوري راي ميدم چون اگه دو گل اون نبود الان بازي مساوي تموم شده بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
گالیانی مدیر میلان هم گفته یووه تیم برتر زمین بود و بعضی وقت ها تیم های دیگه هم باید پیروز باشند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه بزای قشنگ و زیبا البته برای کسانی که بازی رو مستقیم و با صدای تماشاگران و گزارشگر خارجی دیدن.نه مال ما که نیمه اول صدای تماشاگر نداشت و مزد میرزایی هم انگار داشت بازی تکراری دسته 3 ایران رو نشون میداد...خیلی سردو بی تفاوت.... یوونتوس به شکل خیلی تماشایی و حیرت اوری میلان رو تحقیر کرد تا به همه بهمونه تورین قتل گاه مدعیانه... همه بازیکنها درخشش عالی داشتند از منینگر که 2 تا گل خورد بگیر تا آمائوری که 2 تا گل زد و این سط درخشش دچیلیه و مارکیزیو بیشتر از همه توجهات رو به خودش جلب کرد. بازیکنهایی که علارغم جوونی تو این بازی مهم درخشش خیره کننده ای داشتن.یووه خیلی خوب بزای رو اداره کرد و اگر شانس باالکس یار بود گل پنجم رو هم زده بود. بر خلاف تصورات همه که خط هافبک میلان رو قوی تر میدونستن اما این یوونتوس بود که وسط میدون روبه کنترل خود دراورده بود... مارکیزیو و سیسوکو و مارکیونی خیلی خوب خط هافبک رو به کنترل خودشون دراورده بودن. سانترها و نفوذ های دچیلیه هم خیلی تماشایی بودن که نشون میداد از استعدادهای ناب فوتبال ایتالیاست. الکس وآمائوری هم که عالی بودن. اگر شانس با یووه همراه بود میتونست گلهای بیشتری هم بزنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی