پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پیاچنزا - یوونتوس (شنبه 17:30)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
42 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من معلومه کيه ليني بهتره ولي زبينا تجربش بيشتره بهرحال دشام يک فرانسوي است و به احتمال زياد از زبينا استفاده ميکنه با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من امروز بعضی از حرکات مارکیونی رو دیدم و اعتراف میکنم که واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من که خيلي دوستش دارم اميدوارم باز بتونه جاشو از کامو پس بگيره با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این دیگه بستگی به مربی و تلاش هر دو نفر داره ولی هنوز کامو بیشتر مورد پسنده تا اون راستی اون 26 سالشه اره؟ خیلی هم جوون نیست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان بله 26 سالشه منم نگفتم جوونه ولي يکي از بهترين هاست و به نظر من فوق ستاره ميشه با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
با تمام این اوصاف من ترجیح می دهم کامورانزی رو هر چی باشه توی جام جهانی فیکس بازی کرده توی یوونتوس همیشه سلطان پاس گل بوده به هیچ وجه نمی شه از چنین بازیکنی گذاشت در مورد مهاجمان هم فکر کنم به بویجنوف بازی بده توی این دیدار

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
دوست ندارم 200امین گل الکس بیرون از خونه باشه.میخوام با 200امین گل الیمپیکو رو به آتیش بکشه

RB_Delpiero

RB_Delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
سلام ;D اول راجبه بازيکنا بگم که زبينا فکر کنم اگه عين دو سال پيش باشه عاليه ، واقعا خوب بازي ميکرد در مورده کامو و مارکيوني هم که کامو واقعا از هر لحاظ بهتره ميتونه يک کاري کنه و اون هم اينه که پستاشون و عوض کنه و تو خط حمله ام همون آلکس و ديويد بوجينوف هم يه ذخيره طلائيه اين بازي رو هم صد در صد ميبريم اونم با گلهاي زياد بايد سعي کنيم سريع امتياز منفي رو رد کنيم چون وقتي به 0 برسيم يکي دو تا تيم رو بگيريم کلي بازيکنا روحيه ميگيرن به اميد قهرماني :) FORZA JUVE

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
یووه امسال اول میشه فقط باید بازی برسه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یه خبر خوش برای کسایی که ماهواره هاتبرد دارن دارم اگه اتفاق خاصی نیوفته فردا میتونیم از شبکه یورو اسپورت 2 که بعد از مدت ها باز شده و یه روزی هست که بسته نشده بازی یووه رو مستقیم ببنیم اگه کسی فرکانس می خواد بگه که بنویسم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بگو حتما

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دوستان عزیز برای اینکه ببینید چه شبکه های بازی یووه را پخش میکنند روی ادرس پایین کلیک کنید
http://forum.juventu....php?topic=89.0

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
بازیکنان دعوت شده برای بازی فردا : بوفون ، بریندلی ، کیه لینی ، کوواچ ، زانتی ، جیانی کدا ، بوژینوف ، دل پیرو ، ندود ، میرانته ، بالزارتی ، کامورانزی ، ترزگه ، بومسانگ ، پارو ، پالادینو ، بلاردی ، گازمن ، زالایتا و مارکیونی . احتمالا از این لیست دو نفر حذف میشن و تیم با 18 نفر فردا به مصاف پیاچنتزا میره . ترکیب احتمالی : بوفون ، بریندلی ، بومسانگ ، کیه لینی ، بالزارتی ، پارو ، جیانی کدا ، ندود ، کامورانزی ، دل پیرو و ترزگه . کاندیداهای تعویض : بوژینوف ، کوواچ ، مارکیونی و زانتی . به امید پیروزی ... .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
فردا اینجوری خوبه. بوفون کیه لینی کواچ بومسانگ بالزارتی ندود زانتی کامورانزی پارو ترزگه دلپیرو

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
در ضمن دوستان یادم رفت بگم نمیدونم مشکلی هست یا چیز دیگه ای ولی زبینا به این اردو دعوت نشده .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من که کلن هیچ وقت به زبینا اعتقاد نداشتم حالا چه توی سری ا و چه توی سری ب

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
این سایت بهترین سایت اعلام پخش تولیزیونی مسابقات ورزشی هست که تمام شبکه های دنیا رو پوشش میده من قسمت سری B براتون گذاشتم
http://www.goalzz.com/main.aspx?c=2544

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
زبینا مصدوم هست و نمی تونه بازی کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال