پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پیاچنزا - یوونتوس (شنبه 17:30)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
42 پاسخ برای این موضوع

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
بازی هفته پنجم سری بی. شنبه ساعت 17:30 پیاچنزا(7) - یوونتوس(22) استادیوم "لئوناردو گاریلی"(21600 نفر) - شهر پیاچنزا در استان "امیلیا رومانیا" همسایه استان "پیه مونته" که تورینو در آن واقع است. پیاچنزا آخرین بازی خودش رو در زمین جنوا با نتیجه 0-2 واگذار کرده و یوونتوس هم تو زمین خودش مودنا رو 0-4 برده! پیاچنزا تا الان 2 بازی رو برده و 2 تا هم باخت داره و با 6 امتیاز رده هفتمه و یووه با 3 برد و 1 مساوی و 7- امتیاز در جایگاه آخره! فعلا هم اطلاع دیگه ای ندارم و اگه گیرم اومد میذارم! ??? با امید،سرعت و قدرت به سوی 4- و همچنین صعود! ::) من احتمالی که میدم 0-2 به نفع یووه است.امیدوارم گل 200 رو شنبه ببینیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من من که به شخصه دارم روي برد 5 بر صفر فکر ميکنم شما چي ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد این بازیه پیش بینی بازی پیاچنزا-یووه توی تاپیک مسابقه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان حق با شماست يک نکته جالب در مورد مسابقات يووه اينه که يووه هميشه با تيمهايي که مسابقه ميده اون تيم بازي قبلش با جنوا بوده با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بازیکنان معروف Antonio Piccolo Lucas Simon Paolo Passera تیم خطرناکی نیست البته باز هم به نظر من

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نتایج دیدارهای اخیر دو تیم 14.12.1997 Piacenza-Juventus 1-1 11.04.1998 Juventus-Piacenza 2-0 04.10.1998 Juventus-Piacenza 1-0 14.02.1999 Piacenza-Juventus 0-2 31.10.1999 Juventus-Piacenza 1-0 12.03.2000 Piacenza-Juventus 0-2 16.12.2001 Juventus-Piacenza 2-0 21.04.2002 Piacenza-Juventus 0-1 06.11.2002 Piacenza-Juventus 0-1 26.01.2003 Juventus-Piacenza 2-0

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کمال جان خوب معلومه دیگه مثل لیگ ایران و تمام لیگهای دنیا

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ترکیب احتمالی یووه از دید من : بوفون ، بالزارتی ، کیه لینی ، بریندلی ، بومسانگ ، کامورانزی ، جیانی کدا ، پارو ، ندود ، دل پیرو و ترزگه . نیمکت نشینها : میرانته ، کوواچ ، زبینا ، بوژینوف ، زالایتا ، مارکیونی ، گازمن و پالادینو .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

ترکیب احتمالی یووه از دید من : بوفون ، بالزارتی ، کیه لینی ، بریندلی ، بومسانگ ، کامورانزی ، جیانی کدا ، پارو ، ندود ، دل پیرو و ترزگه .
نیمکت نشینها : میرانته ، کوواچ ، زبینا ، بوژینوف ، زالایتا ، مارکیونی ، گازمن و پالادینو .

سلام قاسم جان
شما کلا کريس زانتي رو از تيم حذف کردي
فکر نکنم دشام حتي از يازده تا بيرون بزاردش
با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
فکر کنم زانتی از جانی کدا بهتره ....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

فکر کنم زانتی از جانی کدا بهتره ....

آره منم اينطوري فکر ميکنم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به نظر من ماركيوني هم بايد در تركيب قرار بگيره

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
امروز روزنامه گل نوشته بود پياچنزا حريف سر سختي براي يووه خواهد بود. مي گفت پياچنزا از اون دسته تيماييه كه بين دو سري ب و آ رفت و آمد زياد داشته و مثل اينكه با مربي جديدشون قصد صعود دارن! ولي اينجور كه از بازي قبل بوش مياد نبايد زياد اميد داشته باشه. تو كل روزنامه به يووه ميگفت بانوي پير فوتبال ايتاليا! ??? كلي هم طرفداري ميكرد چون بر خلاف بقيه روزنامه ها نگفت تباني.گفت پرونده سازي! خوشم اومد ازش.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
فکر کنم زانتی تو این بازی نباشه.چون تو بازی با ویچنزا یک کارت گرفت.دیروز هم دوباره کارت گرفت

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

فکر کنم زانتی تو این بازی نباشه.چون تو بازی با ویچنزا یک کارت گرفت.دیروز هم دوباره کارت گرفت

سلام دوست من
سه اخطار باعث محروميت ميشه
با تشکر

به نظر من ماركيوني هم بايد در تركيب قرار بگيره

سلام محمد جان
ممنون از هم فکريت
ولي به نظر من مارکيوني يا کامورانزي رو ميشه مثل زمان زامبروتا آورد يک خط عقب تر بازي کنند
اگر يادتون باشه زماني که کامورانزي به يووه پيوست ، زامبروتا هافبک راست بود و هم پست کامو
ولي ليپي زامبروتا رو برد دفاع چپ و کامو رو گذاشت اونجا
فکر کنم بشه براي مارکيوني هم همين کارو کرد
با تشکر

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال

امروز روزنامه گل نوشته بود پياچنزا حريف سر سختي براي يووه خواهد بود.
مي گفت پياچنزا از اون دسته تيماييه كه بين دو سري ب و آ رفت و آمد زياد داشته و مثل اينكه با مربي جديدشون قصد صعود دارن!
ولي اينجور كه از بازي قبل بوش مياد نبايد زياد اميد داشته باشه.
تو كل روزنامه به يووه ميگفت بانوي پير فوتبال ايتاليا! ???
كلي هم طرفداري ميكرد چون بر خلاف بقيه روزنامه ها نگفت تباني.گفت پرونده سازي!
خوشم اومد ازش.

راجب این روزنامه بگم که تا اونجایی که من چند نفر از اینها رو میشناسم کلا طرف یووه هستن.میتونیم بگیم وا3 یووه ای هاست.توی این جریانات هم به نفع یووه مینوشت!
کسایی که بعد از آخرین قهرمانی یووه این روزنامه رو خوندن حرف منو تایید میکنن چون اونروز شاهکار کرد و عالی نوشت.بخصوص چیزهایی که زیر تیتر "دستهای کثیف یا ساقهای خسته" نوشته بود.من که همینو میخونم همیشه!

در ضمن زبینا هم تو ترکیب باشه خیلی بهتره به نظرم!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من در کل به زبینا اعتقادی ندارم چه توی سری ا وچه حالا که توی سری ب هستش زبینا هم یکی از شاهکارهای کاپلو هستش دیگه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من زبينا اويل دو فصل قبل خيلي خوب کار ميکردم و اگر قرار باشه مثل اون موقع باشه به نظر من بودنش ميتونه مفيد باشه البته من با ايتاليايي سالاري موافق ترم با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یووه اگر بازی با پیاچنزا را بتواند مثل بازی قبل با گل زیاد ببرد تیم از اون استرس اولیه به خصوص بعد از بازی اول که مساوی کردیم خارج شود و بازی در سری B خیلی راحتر شود و به صعود خیلی امیدوار میشویم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من کیلینی خیلی بهتره

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی