پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Return of the KING II

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
118 پاسخ برای این موضوع

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
واي بر شما خيره سران كه به خدايگان خويش اهانت ميكنيد ننگ بر شما نفرين بر شما اعلا حضرتا از خون ايشان مگذر كه اينان قصد شورش وآشوب دارند همان گه گفتم كمال را مقطوع النسل كرده وبعنوان خواجه در حرمسرا بكار گماريد

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
هااااااااااااااااا ایکه وگفتی یعنیییییییی چه؟؟ شهرک صدر ، فیروز آباد، دروازه سعدی و سراج با من هستند. گوشی دستت اومد؟ 8) :o ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
تفرقه در سپاه دشمن ;D ;D ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ههچ کس کاری به سمتش نداره ! ملکه جای جلاد حرف میزنه،شاعر جای صدر اعظم حرف میزنه... عجب شاهنشاهی دارم من ;D فقط می خوام حسین امین بیان،یکم بهشون بخندیم ! نمی دونم چرا نمیان. یوزراشون دیدنی میشه :D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
عجبا که از شوالیه خبری نیست !!! نبود او باعث یکه تازی شاه دروغین گشته و این کازار را چه مغرورانه می نگرد!! نکند که سرشوالیه را زیر آب کرده اید که ازاو خبری نیست؟که اگر چنین است بدا به حالتان که چه ناجوانمردانه جوان مردم را ناکام کرده اید!! لااقل می گذاشتید پیروزی یووه رابر اینتر ببیند بعد

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
شوالیه آمد ;D کجایند پادشاهان دروغین؟چرا خودتان را نشان نمی دهید تا به سزای اعمال ننگینتان برسید؟ به میدان بیائید ای مانند پرویز مشرف!ای کودتا چی ! ;D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بابا فوروم همینجوری مشکل سیاسی داره شاه و وزیر و خشت و بی بی دیگه چه صیغه ای؟؟؟ ??? میان تختمون میکننا!!!!!! :-\ از ما گفتن!!! :( حالا نخست وزیر کیه؟؟؟ ;D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اگر کم آوردید میتوانید به بوقچی ها دستور بدهید تا سوت بزنند ;D

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
شاهنشاها اگر اجازه دهيد با كمربند انفجاري خود را در ميان جمع دشمنان انداخته و با يك حمله انتحاري همه آنان را به خاك و خون ميكشانم

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
اوه انگاری فقط شاعر دربار هستش و بس همه در خواب ننگین فرو رفته اند فرصت خوبی است برای حمله به این حکومت آقا محمدخان آن شاه بی کفایت ;D تا حکومت را ازین فرد بی لیاقت گرفته و سرزمین آریاییی را آباد سازیم ;D چی گفتم :D :D :D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به روحیه لطیفت نمیخوره از این کارا کنی کوچولو ;D   واسه اعصابت ضرر داره از خون حرف میزنی. شب خواب بد میبینی ;D نازی نازی :D یه شعر از خود در کن حال کنیم ;D

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
شاعر ميگويد جواب ابلهان خاموشيست  وقتي راپورتت را به اعلا حضرت دادم آنوقت ميفهمي  :-* نامردها مرا تنها يافته ايد!! به دادم برسيد اي درباريان شاعرتان را كشتند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در بعدظهر یک روز سرد،شوالیه دوک حسین ناتینگهام،وارد شهر دارالیووه شد،دربانان و سربازان رو با دلاآوری کشت و وارد قلعه شد، گارد سلطنتی پادشاه را متلاشی کرد و فرمانده گارد و صدراعظم متواری شدند. پادشاه رضا خود برخواست و به مبارزه با شوالیه پرداخت،7 روز و 7 شب شمشیر زدند اما ثمری نداشت، در نهایت این شوالیه بود که پیشنهادی داد، گفت بیا، ازین به بعد من کاری به یوزر تو نخواهم داشت،و تو نیز کاری به قدرت من نداشته باش، تا در کنار هم بر دارالیووه حکومت کنیم.پادشاه کمی فکر کرد،و گفت، برای اطمینان از صداقت حرف هایت،باید با دختر من ازدواج کنی. شوالیه نیز قبول کرد. و تا آخر عمر به خوبی و خوشی درکنار هم زندگی کردند :D :D :D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
ایول ایول ;D زنده باد صلح و آرامش ;)

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
الان این تاپیک ارشیو میشه یا ادامه پیدا می کنه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من همه چیز رو به حالت اول برگردوندم، همه القاب حذف شد و همه ی مدیرها برگشتند، فقط همانطور که گفته شد، برای پایداری صلح،دختر پادشاه همچنان با رنگ صورتی به کار خود ادامه خواهد داد :D :D فعلا بزار باشه ببینیم بابی ناز خاتون چه واکنشی به ازدواجش نشون میده :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
وای بر من ! من نمیخواهم ای پدر همسر اون گودزیلا بشم ;D جان مامان مانی بی خیال این وصلت شو وگرنه میگم جادوگر دهنت رو مورد عنایت قرار بده ;D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
مبارکه! تازه عروس خانوم باید از خدات باشه. ::)کدوم شاهزاده ابلهی میاد شوهر تو بشه؟ ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بابا یکی بیاد طلسم منو باز کنه :'( من میخوام مثل قبل پسر بشم ;D :'(

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
عجب دیوونه خونه ای بوده اینجا دیشب! ;D اشتباه کردم زود خوابیدم!البته اگر من بودم که خیلی سریع با طلسم های قوی و با تکیه بر قوای بدنی حال همتون رو می گرفتم ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی