پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Return of the KING II

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
118 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
وای پدر شوالیه داره میاد :-X عجب اوسگولی هستش ;D بابا رضا ... من مامان میخوام ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ای بابا یکی بیاد به من شیر بده میخوام بخوابم >:( مامان مانی کوشی ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

وای پدر شوالیه داره میاد :-X عجب اوسگولی هستش ;D بابا رضا ... من مامان میخوام ;D

عجب شاهزاده نادانی.. وقتی ملکه مانی همسر پدرت باشه یعنی مادرت هست..
البته من در حرم سرا سرسره و تخت 8 نفره شاه شهید رو دیدم ولی نمی شه هرچیزی رو بیان کرد.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
مامان مانی رفته زندان بگه امین رو شکنجه کنن!!! ================================= علا حضرت شوالیه درخواست دارن شرفیاب شن...چه دستور میدهید؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پادشاه امر می فرماید صحبت های بالای 18 سال راه نیندازید.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من مامان مانی رو میخوام ;D یانیتا میشه خواهر من ??? ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
جلاد تو به چه اجازه از دخمه شکنجه خود خارج و به سرسرای دربار امده ای؟ و درخواست شرف یابی میدهی؟ حال بدهم ان اژدها که از ابیک قزوین اورده ایم ترتیبت را بدهد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به جلاد ترفیع دادیم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ماشاا... چه استعدادهایی تو تئاتر داشتیم خبر نداشتیم ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

جلاد تو به چه اجازه از دخمه شکنجه خود خارج و به سرسرای دربار امده ای؟ و درخواست شرف یابی میدهی؟ حال بدهم ان اژدها که از ابیک قزوین اورده ایم ترتیبت را بدهد؟

هوی عالی جناب من فرمانده گارد سلطنی شدم!!!
اعلا حضرتا دخترتون رو در حال استعمال قلیون مشاهده کرده اند،چه میفرمایین؟

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
كمتر سرو صدا كنيد دارم براي اعلاحضرت قصه ميگويم تا لا لا بفرمايند اگر ساحت مقدس ايشان خدشه دار شود خونتان مباح است ملكه نيز ساعتي پيش به حرمسرا رفته اند عالي جناب حميدرضا قوة السلطنه نگذاريد كه كسي براي خاندان اعلاحضرت و شخص ايشان مزاحمتي ايجاد نمايد ااااااااااه بخواب ديگه اعلاحضرت انقدم انگشتتو مك نزن اه... نميخواي بخوابي چرا من رو سركار گذاشتي قربانت شوم پاشو برو بيرون بدو ببينم قبله عالم بدو..

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

به جلاد ترفیع دادیم.

از ان بیش از شاه نالایقی مثل شما اعلی حضرت که بخاطر دریافت قالب vb به اجنبی ها امتیازات کلان می دهی انتظار نمی رفت..
هرچند در روزگاری که در دول شرق رفتگران مقام و منزلت میابند در این دولت هم جلاد نظام گارد سلطنتی به دست می گیرد..

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

از ان بیش از شاه نالایقی مثل شما اعلی حضرت که بخاطر دریافت قالب vb به اجنبی ها امتیازات کلان می دهی انتظار نمی رفت..
هرچند در روزگاری که در دول شرق رفتگران مقام و منزلت میابند در این دولت هم جلاد نظام گارد سلطنتی به دست می گیرد..

ای گستاخ!!!!
علا حضرتا امر بفرمایین تا الساعه سر از تن بی مقدارش جدا نماییم!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
؟؟ در ان زمان که در کنار گرازان استبل دربار کاه می روبیدی و من اعلی حضرت شوخ و چرک دست در دامان یک دیگر داشتیم.. در ضمن نگذار که مدرک جعلیت رو اشکار سازم تا در پیشگاه مردم رسوا شوی.. ای کاذب.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خاک بر سر این دربار کنم که جای پستونک باید انگشت میک بزنیم ;D مانی هم که دو پاره استخونه ;D

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
جنگ نكنيد برادران دشمن پشت دروازه در كمين است اگر از نزاع شما دو تن كه از محرمان درباريد مطلع شون گستاخ شده و به خود اجازه شورش ميدهند در جلو شاهزاده دعوا نكنيد عوارض دارد در روحيه ايشان اثر منفي ميگذارد شاه بودجه نميدهد بخاطره پايين آمدن قيمت نفت است شاهزاده عفو بفرماييد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دعوا نکنید، شوالیه فردا می رسد،برای نبرد آماده شوید.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پدر بیا مرا مثل زمان خردسالی به دوش بگیر و از خاطرات 6 سالگیت تعریف کن ;D ;D ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

؟؟
در ان زمان که در کنار گرازان استبل دربار کاه می روبیدی و من اعلی حضرت شوخ و چرک دست در دامان یک دیگر داشتیم..
در ضمن نگذار که مدرک جعلیت رو اشکار سازم تا در پیشگاه مردم رسوا شوی.. ای کاذب.

شما با چه جراتی دست در دامان اعلا حضرت کردید؟؟؟؟؟

ما مدرکمان را از مکتبخانه اکسفورد گرفتیم،کاملا معتبر است...
===================
شستمان خبر میدهد اسم دختر پادشاه بزودی عوض میشود....

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
شهزاده و بانوي اين ملك خاطرات 6سالگي پدر چندان هم شيرين نيست يادآوري آن خاطرات براي اعلاحضرت كمي دشوار است درگذر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی