پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - جنوا 1 (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
72 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
OK OK

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

فاصله بازی یوونتوس با جنوا و اینتر 9 روزه!
با توجه به اینکه جنوا تیم قوی ای داره و برد توی این بازی خیلی مهم هست فکر نمی کنم بازی دادن به جووینکو ریسک جالبی باشه!

اصلا حواسم نبود بين اين دو تا بازي تيم ملي ها بازي دارند و ليگ تعطيله...خب با اين اوصاف خيليا مي تونن بازي كنن منتهاش بايد مواظب باشن كه مصدوم نشن چون بلافاصله بعدش هم بايد برن به تيم هاي ملي شون

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اصلا حواسم نبود بين اين دو تا بازي تيم ملي ها بازي دارند و ليگ تعطيله...خب با اين اوصاف خيليا مي تونن بازي كنن منتهاش بايد مواظب باشن كه مصدوم نشن چون بلافاصله بعدش هم بايد برن به تيم هاي ملي شون

توی اون فاصله در اروپا بازی ملی نیست!فقط بازی های مقدماتی جام جهانی تو آسیا و آمریکا برگزار میشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازی فوقالعاده سختیه. بازی قبل از دربی هم هست. و طبق روند رانیریشن تیم قبل از بازی دربی برنده نمیشه. کاش این بار خلاف این روند انجام بشه. جنوا خودشو امسال خیلی قوی کرده. خریدهای خیلی خوبی داشته.و یه بازیکنی مثل پالادینو تمام تلاشش رو می کنه که ارزشهاشو به رخ رانیری بکشه و بگه که بیهوده اونو از دست داد. کلا همه تیم انگیزه دارن تا خودشونو بزرگ نشون بدن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فدراسیون فوتبال ایتالیا هم گفت خطر محرومیت سیسوکو رو تهدید نمی کنه و تصمیمی برای محروم کردن سیسوکو ندارند.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

فدراسیون فوتبال ایتالیا هم گفت خطر محرومیت سیسوکو رو تهدید نمی کنه و تصمیمی برای محروم کردن سیسوکو ندارند.

کلا قصد محرومیت ندارن یا فعلا تصمیم گیری نمی کنن؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه محروم نمی کنند. شایعه ی روزنامه ها بوده فقط.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
تیمی که رو نوار برد سخته که بخوان خارجش کنن الان تیم یه بمب روحیست که می تونه هر کاری بکنه پس باید بهترین استفاده از این وضعیت برد برد جنوا می تونه سر آغاز برد بر اینتر باشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من روبینیو دروازبان تیم جنوا در اظهار نظری گفته ترسی از ضربات ایستگاهی دل پیرو ندارم فکر میکنید الکس یکی برای روبینیو کنار گذاشته باشه؟ با تشکر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
با بازیهایی که از تیمهای سری ا امسال دیدم به این قضیه اعتقاد دارم که اگر یووه بازیهای خوب خودش در برابر رم و ریال رو حتی تا 80 درصد تکرار کنه قدرت پیروزی برابر تک تکشون رو داراست.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من بازی رو یووه میبره و تو این بازی الکس هم میزنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینم ترکیب احتمالی بازی فرداشب : منینگر . لگروتالیه . کیلینی . مولینارو . گریگرا . سیسوکو . تیاگو . ندود . کامورانزی . دل پیرو . آمائوری . روبینیو . فراری . بیاوا . کریشیتو . مودستو . یوریچ . موتا . روسی . میلیتو . اسکولی . پالادینو . از نکات جالب بازی حضور 3 یوونتوسی سابق در تیم جنوا هستش که البته هم کریشیتو ، هم اسکولی و هم پالادینو بنا به دلایل متفاوت چندان در یووه موفق نبودن ! جنوا تو 5 بازی آخرش 3 برد و 2 تساوی در برابر اینتر و اودینزه رو در کارنامه داره . یووه هم که تمامی 6 بازی آخرش رو برده .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب اینم از ترکیب بازی با جنوا :

تصویر

نفرات ذخیره :

تصویر

و اما تحلیل من از این بازی :

با توجه به بازگست کامورانزی (اماده) موتونم بگم که سمت راست فعال فعال خواهد بود ....ما واقعا به کامورانزی نیاز داریم ...........(البته مارکیونی هم عالی هست و میتونه به جای کامورانزی وقتی که بعد از چند بازی خسته شد به کار گرفته بشه ......

در این بازی باز هم باید با تمرکز کار کنیم ....

باید مراقب بازیکن های سابق تیممون باشیم (که یه وقت فکر انتقام گیری نباشن !!!!!) مثل نوچرینو ندید بدید که بعد از برد در برابر یووه همچین خوشحالی میکرد یعنی این منم ....

مراقبت از میلیتو بر مدافعان واجب هست که از بین مدافعان فرار نکنه ....

باز هم باید از افساید گیری استفاده کنیم ..........

و به نظر شانس های گلزنی در این دیدار امائوری و دلپیرو و کامورانزی (عشق من که به نظر میرسه به نقطه عطف رسیده.....)

امید چیز خوبی و بهترین چیزها و چیزهای خوب هرگز نخواهند مرد پس من هم در این دیدار امید وار هستم و هر چقدر از ما بیشتر بد بگن من انگیزهام برای بردن جام ها بیشتر خواهد شد ................

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چون این روبینیو پرو بازی در آورده من مطمئنم که جای یه گل دو گل ایستگاهی الکس بهش میزنه تا آدم بشه ! دیگه از کاسیاس که گنده تر نیست !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شاید دونستن این زیاد حیاتی نباشه ولی اکثرا ً اسم جنوا رو توی ایران با تلفظ Genova می خونن
درصورتیکه صحیحش Genoa هست (جــــِـــــ نـــــُــــ آ)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خوندنش رو مطمئن نیستم اما توی Rai Africa دیدم که هم Genova نوشته میشه و هم Genoa

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حالا امشب خوب گوش کن گزارشگرا هم میگن Genoa
البته همینطوری هم نوشته میشه

http://en.wikipedia....iki/Genoa_C.F.C.

http://genoaclubtoro....net/index.html

البته منم الآن دیدم بعضی جاها Genova می نویسن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ج ن آ هم که بخوایم بگیم باز نمیشه بدون کمی "و" گفتش ! یعنی بهرحال یکمی "و" داره حالا یکمی غلیظ تر یا خفیف تر ! نمیشه او رو به آ وصل کردن بدون "و" ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الان داشتم گل های جنوا رو توی ذهنم مرور می کردم (مخصوصا گل های میلیتو).اکثر گل هاشون در اثر پر تعداد حمله کردن و تجمع در محوطه تیم حریف و وادار کردن مدافعین به اشتباه به دست اومده!از اونجایی که کلینی و لگروتالیه با تجربه هستن و هافبک های تدافعی یووه هم خیلی خوب دفع توپ می کنن فکر نمی کنم جنوا بتونه مثل بازی های قبل به گل برسه. امیدوارم دروازه یووه به کمک منینگر و کلینی و لگروتالیه همچنان بسته بمونه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
زدنيك و اولين گل فصل .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی