پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - جنوا 1 (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
72 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تصویر تصویر تصویر
Italian Serie A - Week 12
Thursday, 13th November پنج شنبه 23 آبان ساعت 23 به وقت ایران

دیگر مسابقات:

تصویر ساعت 23 شنبه 25 آبان
تصویر ساعت 17:30 یکشنبه 26 آبان
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
http://liveonsat.com/fix/fix_42653.png
http://liveonsat.com/fix/fix_42650.png ساعت 23
---------------------------------------------------------------------------------------------------
کانال های پوشش دهنده بازی یوونتوس - جنوا تا این لحظه:
G Sports 1
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Cz/Sk)
Sport 1 (Ukr)
SuperSport 5 [ZA]
Telekanal Sport
YES Sport 2
~ Sky Sport HD1 (Italy)
مطالب بیشتر در تاپیک پخش زنده.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بازی یوونتوس پنج شنبه هست ؟ چــرا ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون روز بازی توی المپیک تورین بازی راگبی بین ایتالیا-آرژانتین برگزار میشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
OH , که اینطور ! جالبه :) اتفاقا به نظر من بهتره ! ( شاید هم بده _ خستگی بازیکنها ! ) ولی اینطوری مثل 2 سال قبل 1 هفته به 1 هفته بازیهای یوونتوس انجام نمیشه ! باز بعد از این با کیه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

OH , که اینطور ! جالبه :)

اتفاقا به نظر من بهتره ! ( شاید هم بده _ خستگی بازیکنها ! ) ولی اینطوری مثل 2 سال قبل 1 هفته به 1 هفته بازیهای یوونتوس انجام نمیشه !

باز بعد از این با کیه ؟

دربی ایتالیا در سن سیرو ! 8)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
من فکر میکنم الان تیمهای بزرگ بد جوری از یووه می ترسن و حتی به نفع ماست که بازی توی سن سیرو برگزار میشه چون با دو تا ضد حمله نسخشون رو می پیچیم .

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
کار ما دیگه از 2 حمله گذشته با یه ضربه آزادم کار تمومه البته اینتر الان چندان قوی به نظر نمی رسه امیدوارم دوباره الکسی روی تمام خائنین کم کنه بازی با جنوا خیلی حساسه از لحاظ روحیه قبل دربی اگه با برد همراه باشه که کار اینترم یهجورایی تمام چون همهمیشن بمب روحیه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو این هفته اینتر باید بره به بندر پالرمو و بازی ساده ای نخواهد داشت،اینتری ها بدشانس بودند دیروز نوچرینو اخراج شد و مقابلشون نمی تونه بازی کنه ;D با توجه به فاصله ی 3 امتیازی ما با صدر اگر ببریم خیلی خوب میشه.چون لاتزیو هم با رم به میزبانی رم دربی رو برگزار می کنند.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فکر می کنم بازی با جنوا بازی سختی خواهد بود میلیتو دیشب هت تریک کرد و به صدر جدول گلزنان سری آ رفت امیدوارم پیروزی های یوونتوس تداوم داشته باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درضمن دلپیرو حتما باید برای بازی با اینتر استراحت کنه. و همچنین لگرو و کیه لینی دیروز هردوتاشون کارت گرفتند.خیلی باید مراقب باشند. به نظر من دلپیرو استراحت کنه و جووینکو بازی کنه !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
این بازی واقعا بازی سختی هم باید مراقب باشیم تا مصدوم و محروم نداشته باشیم هم باید بازی رو ببریم.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
همونطور که گفتین بهتره به بعضی از بازیکنا استراحت بده. به جاش چند تا از ذخیره ها رو بیاره زمین. خوشبختانه تیم راه افتاده و با نبود 3 - 2 بازیکن مشکلی پیش نمی اد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اولا به احتمال زیاد چون تک بازی هست شاید شبکه 3 بگذاره و به احتمال زیاد رای آفریکا میگذاره. دوما دیدار مقابل جنوا خیلی مشکل است امسال جنوا یارگیری فوق العاده داشته.وندن بره-متئو فراری-دیگو میلیتو-روبن الیورا-پالادینو واقعا تیم خوبی شده از لحاظ تاکتیکی هم تیم خوبی هست و یک رقیب سخت برای ما هست ولی ما یک الکس را داریم که اندازه یک تیم تکنیک و تجربه داره.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب، مسلما بازی خیلی سختی خواهد بود. با توجه به اینکه جنوا امسال نسبتا خوب کار کرده و فقط یه امتیاز کمتر از یووه داره. بازیکنای یووه هم در شرایطی قرار دارند که هم باید مواظب نتیجه باشند، هم هواسشون به خودشون باشه که خطا نکنن زیادی و هم هواسشون باید به ساقاشون باشه! من فکر می کنم که بازی قشنگی نشه در کل... یه بازی دفاعی شاید از جانب یووه!! *کسی نمی دونه که پالادینو فیکسه تو جنوا یا نه؟؟!! من خیلی دوسش داشتم..! کریشیتو چی؟؟! مگه اونم نرفت جنوا...اون بازی نمی کنه؟!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اوه اوه من الان دوزاریم افتاد با جنوا بازی داریم !!!!! با تیم گاسپرینی بازی داریم ! بابا حریف خیلی خطرناکی داریم. گاسپرینی با جنوا میلان رو برده،رم رو برده،ناپولی رو برده،با اینتر هم مساوی کرده !!! آقای گل فعلی سری آ هم توی تیمشونه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جنوآ الان دو ساله كه توي خط حمله تيم قدرتمنديه اما دفاع مطمئني نداره.ما در درجه‌ي اول بايد مواظب باشيم گل دريافت نكنيم و بعد از اون بايد به فكر گلزني باشيم.به اتوجه به اينكه اينتر قبل از ما بازي مي كنه يه نظرم استراحت دادن به الكس‌، كيه‌ل ، لگرو ، سيسوكو و حتي ندود لازمه و مي شه از جوينكو و چند تا جوون ديگه بجاشون استفاده كرد.ولي كلا بايد مواظب خط حمله‌ي جنوآ بود.اين تيم توي دو سال اخير توي تمامي هفته هاي فصل يكي از 3 گلزن برتر رو توي تركيبش داشته.در ضمن بهترين پاسورهاي گل هم در اين تيم حضور داشتند.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

درضمن دلپیرو حتما باید برای بازی با اینتر استراحت کنه.
و همچنین لگرو و کیه لینی دیروز هردوتاشون کارت گرفتند.خیلی باید مراقب باشند.

به نظر من دلپیرو استراحت کنه و جووینکو بازی کنه !

فاصله بازی یوونتوس با جنوا و اینتر 9 روزه!
با توجه به اینکه جنوا تیم قوی ای داره و برد توی این بازی خیلی مهم هست فکر نمی کنم بازی دادن به جووینکو ریسک جالبی باشه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازیه سختیه و جنوا هم بازیکنان خوبی داشت و بازیکنان خوبی هم این فصل گرفته اما یووه الان دوباره به 3 امتیازی اینتر رسیده و هرجور شده می خواد به صدر جدول برسه و این کار رو خواهد کرد ! ما این بازی رو می بریم

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
بازي افتاد يكشنبه :D

http://www.goal.com/...tenutoId=958884

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بازي افتاد يكشنبه :D

http://www.goal.com/...tenutoId=958884

بازی نیفتاد یکشنبه،گل دات کام الان فهمیده که بازی پنجشنبه است !
خبر رو درست بخون :

However, the game has now been re-scheduled and it will be played this Thursday, November 13th, kicking-off at 20:30CET.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی