پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رئال مادرید 0 - یوونتوس 2 (دور برگشت مرحله گروهی جام باشگاهای اورپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رئال جلوی یوونتوس زانو زد دل پیرو عالی بود دو ضربه دو گل

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
تبریک میگم بچه ها. هیچوقت فکر نمیکردم همچین فوتبال و دفاع حساب شده ای رو از این یوونتوس و بازیکنان و همچنین فوتبال مزخرف و بدی رو از ستاره های رئال ببینم. باز هم الکس دل پیرو همه بیانکونری ها رو به وجد آاورد و نوید روزهای خوبی رو به ما داد. یوونتوس کاملا حساب شده و منطقی بازی کرد. هماهنگی کامل بین دفاع و هافبکها بود. بازیکنان سریع از دفاع میومدن به حمله. فقط بعضی از موقع ها پاسهای اشتباه به هم میدادن. دلپیرو خیلی حرفه ای و هوشمندانه کار کرد. ایشالا قهرمانی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اسپانیا مقابل ایتالیا زانو زد !!!! یه ورزشگاه به افتخار یووه و الکس دست بزنند !!! یووه تیم 10 امتیازی سخت ترین گروه شد در حالی که هنوز دو بازی مونده و صعود کرد !!! انگیزه و قوه ذهنی یووه همه رو متعجب کرد و شگفت زده !!! یووه بدون ترس بازی کرد ! اینا همه نکات جالب بازی بود !!!! واقعا یوونتوس کار بزرگی کرد !!! حس و حال خودتون رو یادتون هست وقتی دیشب الکس گل دوم رو زد ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
http://it.youtube.co...h?v=nuqAXyp31sU

این خیلیییییییییییییییییییی باحالههههههههههههههه :D :D :D :D

حتما ببینییییییییییید :D :D :D

یه هواداره یووه تو ورزشگاهه،قبل از ضربه آزاد دوربین رو می چرخونه یه چیزایی میگه که این حتما گل میشه،
بعد دوربین رو می بره طرف زمین،قبل از اینکه الکس بزنه هی میگه : گللللللللللللللللللللل گللللللللللللللللللل گللللللللللللللللل !

بعد که گل میشه دیگه روانی میشه !!!

خیلی خندیدم ! خیلی باحال بود !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

http://it.youtube.co...h?v=nuqAXyp31sU

این خیلیییییییییییییییییییی باحالههههههههههههههه :D :D :D :D

حتما ببینییییییییییید :D :D :D

یه هواداره یووه تو ورزشگاهه،قبل از ضربه آزاد دوربین رو می چرخونه یه چیزایی میگه که این حتما گل میشه،
بعد دوربین رو می بره طرف زمین،قبل از اینکه الکس بزنه هی میگه : گللللللللللللللللللللل گللللللللللللللللللل گللللللللللللللللل !

بعد که گل میشه دیگه روانی میشه !!!

خیلی خندیدم ! خیلی باحال بود !

دمت گرم !!! 8 امتیاز به رضا هدیه می شه واقعا باحال بود !!! کلی اینجا خندیدیم دسته جمعی !!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوبه كه به همه ثابت شد كه هنوزم كه هنوزه سبك بازي ايتاليايي نسبت به سبك بازي اسپانيايي و هلندي برتري خاصي داره.بعد از جام ملت ها خيلي ها گفتن كه سبك ايتاليايي فقط دوسال(از جام جهاني تا جام ملت ها) دووم آورد اما يووه ثابت كرد سبك اسپانيش و هلندي در قبال ايتاليايي فقط در سطح يه شوخي محسوب مي شه...

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
وقتی ایتالیا از هلند شکست خورد خیلی ناراحت شدم وقتی یووه به اسپانیا باخت بغض کرده بودم ولی دیشب دیگه طاقت نیاوردم و گریه کردم (البته از خوشحالی) چون اون دو شکست رو یه جا جبران کرده بودیم و قدرت ایتالیا و یووه به همه ثابت شد.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به یه نکته اشاره میکنم و اونم اینه که از وقتی پولسن مصدوم شد ما تمام بازی هامون رو بردیم .................................. خوب دلیلش هم معلومه که تیاگو به اندازه 3 تا پولسن میدو ............................ و تا بازیکنای حریف پا به توپ میشن میره تو پاشون و اذیت شون میکنه ............... نه اینکه مثل پولسن عین بز (نوعی حیوان که 4 پا دارد و در مواردی نادر دارای شاخ هست...) به بازیکنای حریف نگاه کنه ................

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
Turin based Tuttosport leads with the headline: "Alex Galactico" Rome's Corriere Dello Sport reads: "Del Piero The Legend" Milansese sports daily La Gazzetta Dello Sport: "Alex King Of Spain" ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- با ادای احترام به تمام ستارگان پر فروغ یووه  با توجه به بازیهای گذشته بهترین بازیکن کسی نبود جز .....جز ......جز.....اولاف ملبرگ. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ترکوندیم رئال پرادعا و پر ستاره رو در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو. فتح قله های افتخار بدست سردار بزرگی چون دلپیرو چنان افتخار و غروری به تیفوسیهای یوونتوس میده که وصفش از حد بیان خارجه. وقتی که یه تیم پر از انگیزه وحس برتری و انتقام به جهنم مادرید قدم میذاره وقتی یه تیم پرچمدار پر افتخاری مثل دلپیرو داره... وقت وقوع یک حماسه ست... حماسه مادرید... حماسه ای که حتی یوونتوس پرستاره سالهای قبل هم نتونسته بود خلق کنه... اما این بار تمام دنیا به افتخار یوونتوس و کاپیتان پرافتخارش سر تعظیم فرود اوردن. وقتی که همه منتظر نشسته بودن تا تحقیر یوونتوس و فوتبال ایتالیا رو به دست اسپانیایی ها ببینن یوونتوس چیز دیگه ای رو رقم زد... بانوی پیر فوتبال ایتالیا نشون داد که یه تیم متمایز و متفاوته... نشون داد که اگه حتی کم ستاره هم باشه اما بازهم روح قهرمانی در این تیم موج میزنه. خیلی لحظه ی قشنگی بود وقتی ضربه هنرمندانه الکس به تور دروازه کاسیاس بوسه زد. وقتی که کاسیاس سرش رو به نشانه تسلیم پایین اورد. هنر دلیپرو یوونتوس رو به قله افتخار میبره. این بار این یوونتوس بود که مثل همیشه حریف نامدارش رو تحقیر کرد. یووه ثابت کرد که نتیجه دیدار رفت اتفاقی نبوده. دفاع منسجم و با برنامه، نهایت استفاده از فرصتها، هنر یک فوق ستاره استثنایی، حس انتقام و برتری همه اینها باعث شد که یه بار دیگه ما هواداران یوونتوس با افتخار سرمون رو بلند کنیم و بگیم که ما یه بیانکونری هستیم. نمیدونین چه غوغایی امروز به پا کرده بودم و موفق شدم یه نفر دیگه رو هم به جمع یوونتوسی ها اضافه کنم. حال خیلی ها رو گرفتم. دیشب همه تیم عالی بود حتی مولینارو و تیاگو و ملبرگ که همیشه پراشتباه بودن هم نمایش خیره کننده ای داشتن. نمیدونین چه حالی میده وقتی یه منتقد پروپاقرص الکس میگه : چه بازیکن فوقاالعاده ایه... چه گلهایی میزنه!!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

یه پیشنهاد خوب ;D

از این به بعد فقط خطا بگیریم .چرا خودمونو خسته کنیم اینقد نفوذ کنیم . سانتر کنیم . پشته محوطه خطا کنیم بعدش خوشحالی کنیم ;D

در اینده باید یه قانون واسه الکس بزارن .. الکس پشته ایستگاهی واستاد . داور نزاره بزنه . توپو بیاد وسط زمین خودش ;D واسه شروع مجدد ;D

این رو خوندم دقیقاً 2 دقیقه و 37 ثانیه داشتم میخندیدم این رو بریم تو فروم realihaa بزاریم :D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه چیز جالب !!! روزنامه اوله چاپ ارژانتین تیترش این بود !!! (( مارادونا دل پیرو را دعوت کن ))

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دل پیرو با این دو گل نه تنها غرور به خودش بلکه یوونتوس و و تمام هوادارانش هدیه داد از حالا دیگه بازم مثل قبل به یوونتوس و هوادارانش نگاه خواهند کرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
الکس با گلی که دیشب و در دیدار رفت زد یوونتوس را به شکوه گذشته برگردوند هرجا میرید میگن دیدید دیشب یوونتوس با سوپر گل دل پیرو رئال را خورد کرد واقعا وقتی این رو میشنوم واقع احساس غرور میکنم که در سری B و اون دوران سخت همراه یووه بودم و یوونتوس و تشویق میکردم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

الکس با گلی که دیشب و در دیدار رفت زد یوونتوس را به شکوه گذشته برگردوند هرجا میرید میگن دیدید دیشب یوونتوس با سوپر گل دل پیرو رئال را خورد کرد واقعا وقتی این رو میشنوم واقع احساس غرور میکنم که در سری B و اون دوران سخت همراه یووه بودم و یوونتوس و تشویق میکردم.

من خیلی از دوستام من رو به خاطر رفتن یووه به سری بی مسخره میکردن
ولی از وقتی این اتفاق افتاده تیکه کلام همشون این شده:

نه واقعاً از یووه خوشم اومد خوب ترکوندشون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره !!!! واقعا این دو تا پیروزی مقابل رئال خیلی وجهه یووه رو خوب کرد و کم کم همه چیز داره به روال سابق خودش بر می گرده !!!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال

اره !!!! واقعا این دو تا پیروزی مقابل رئال خیلی وجهه یووه رو خوب کرد و کم کم همه چیز داره به روال سابق خودش بر می گرده !!!

و این بازگشت به اوج را باید مدیونه کاپیتانی باشیم . یه عمر داد میزدیم . کسی جز الکس نمیتونه یووه رو برگردونه به شکوهش

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
واقعا که شب رویایی بود وقتی یووه رفت سری ب دوستام خیلی من رو مسخره میکردند ولی همونا حالا بااین پیروزی بدجوری حالشون گرفته شدند چون بیشترشون رئالی بودند اخ که من خندیدم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
تاپیک باید بسته شه دیگه اینقدر ندید بدید نباشید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی مهم بوده و نتیجه هم فوق العاده پس اظهار نظرات بچه ها هم زیاد و جالب !!!! ربطی به ندید بدید بودن نداره عزیزم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی