پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رئال مادرید 0 - یوونتوس 2 (دور برگشت مرحله گروهی جام باشگاهای اورپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

عزیزم حسین خان چرا ناراحت می شی ؟؟؟/

خب هرچی دلت خواست بزن

ای بابا !!! چرا ما هر چی می گیم همه فکر می کنند من عصبانی یا نارحت شدم !!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ای بابا بس کن حسین.. چرا هی جوش میاری؟؟ خودتو کنترل کن.. delpiero kabir چی گفت مگه که اینطوری می کوبیش؟ اینقدر موقع عصبانیت پست نده خوب.. دیگه ;D دیگه (شوخی کردم)

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
یکیم حرف مارو فهمید!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-\ :-\ می گم وقتی نمرات چرا فرق می کنه؟؟؟؟؟ حالا شما صاحب نظری باشه ما اگه از نظر شما آماتوریم باشه شما 2 آتیشه و تیفوسی ولی میشه منم یه گوشه اون پرچم بزرگ افتخار بگیرم و دلم خوش باشه اگر چه درجه تیفوسی بودن اینجوری معلوم نمیشه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بابا حسین که آمار رو از خودش در نمیاره. از سایت ها می گیره.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اول از همه تبریک تبریک تبریک تبریک دوم دلپیرو خیلی عالی کار کرد امشب هممون رو شاد کرد من که رفتم با ماشین بیرون و تو خیابون داد میزدم "juve بـــــــــــرد " اونم زیر بارون :D سوم این کاسیاس میخواد بهترین دروازبان جهان بشه؟ زپلشکی باش تا بشه هر گلی که میخوره همینجوری وایمیسه نگاه میکنه دقت کردم هر بازی که ازش دیدم 80% گلهایی که میخوره رو وای میسه و نگاه میکنه! چهارم ندویـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد هم ترکوند دوستش دارم عاشقشم دیوونشم از صبح تا شب درخونشم :D

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال

بابا حسین که آمار رو از خودش در نمیاره.
از سایت ها می گیره.

منم نگفتم از خودش در میاره

منظورم این بود که این سایت هواداری یووه پس وقتی نمره می ده باید بالاترین نمره ای که داده شده به همه

نه فقط الکس داده بشه وقتی 8 هست چرا 7.5؟؟؟
این یه مثال بود نه توهین یا هر چی که حسین خان تصور کرد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ما امشب داریم شوخی و عیش می کنیم چرا به 0.5 نمره گیر دادی؟ بازی رو که دیدی.. 2-0 هم بردیم!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یووه هورا ، رئال سوراخ. یووه هورا ، رئال سوراخ. یووه هورا ، رئال سوراخ. یووه هورا ، رئال سوراخ. یووه هورا ، رئال سوراخ.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
حرف حساب جواب نداره چچچچچچچچچچچچچچچششششششششششششششمممممممممممممممممممممم من از حسین خان عذر خواهی میکنم عشق است همه عاشقای الکسی

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
یه پیشنهاد خوب ;D از این به بعد فقط خطا بگیریم .چرا خودمونو خسته کنیم اینقد نفوذ کنیم . سانتر کنیم . پشته محوطه خطا کنیم بعدش خوشحالی کنیم ;D در اینده باید یه قانون واسه الکس بزارن .. الکس پشته ایستگاهی واستاد . داور نزاره بزنه . توپو بیاد وسط زمین خودش ;D واسه شروع مجدد ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
سلام به همه
تبریک کوچکترین کلمه ای هست که می شه به این بازیکنها وطرفدارهاشون گفت !!!
به بازیکنها بابت بازی تحسین برانگیزو شجاعانشون
به طرفدارهها بابت صیر ووفاداریشون وموندن در کنار تیمی که همه می دونیم چی بهش گذشته!!!
بازی دیشب نمایش یک فوتبال کاملا منتقی ازتیمی که باواقعیت بازی کرد واقعیت از این بابت که بدون بودن چندتا ازستاره ها حقیقتا غیر ازاین نمی شد بازی کرد
شوستردیشب بازی رو خوب آنالیز کرده بودفرار ازجناح راست یووه که در نبود گریگرا ملبرگ بیشتر تمایل داشت به جمع مدافعین میانی بپیونده وسانتر از اون جناح به تیر دو جائی که مولینارو حضور داره وخوب قاعدتا باید توی جنگ های هوائی در برابر مهاجمینی مثل نیسلروی کم بیاره!!اما یه چیز و پیش بینی نمی کرداونم بازی انرژیک بازیکنهای یوونتوس وکه مانند یک موتور 8سیلندر دویدن وبا دوین بسیار زیاد نفس حریف وبریدن!
با دقت تواین بازی به چند نکته می رسیم:1:بازی روان وخونسرد تیاگو که نشان ازبازگشت به روزهای آفتابی رو برای اون می داد تا جائی که بارها دیدیم تیاگو کنارز مدافعان ضربه سر می زند وتوپ جمع می کند!2:میدان داری سیسوکو که به واقع نقش تنظیم کننده ریتم حرکتی یووه رو بازی می کرد .سیسوکو هروقت اراده کرد یووه تو زمین رئال بود .دوندگی -جنگندگی-و در این بازی چند با عبور از یار مقابل با دریبل کردن خصوصیاتی است که سیسوکو روتبدیل به محور تیم یووه کرده3:مارکیونی جوانی آینده دارکه مانند باتجربه ها به توپ ضربه می زند بازی کنی که در این بازی مدام ملبرگ و حمایت کرد تا این مدافع بدون ترس به سمت بازیکنهای حریف یورش ببرد 4:ندود ابرستاره ای که هنوز قادر است نتایج بازیها را تغییر دهدترس ازفرارهای ندود باعث شد رئال عملا ابتکار عمل در جناح راست خودش و از دست بده دوندگی تا پایان انرژی خصوصیتی ایست که ندود و همیشه در عرش نگه می دارد5:کیه لینی -لگروتالیه زوجی که روز به روز هماهنگتر بازی می کننداستیل بدنی این دو مدافع فوق العاده است هماهنگی این دو دراین بازی وقتی بیشتر مشهود بود که مدافعان رئال را در آفساید می دیدیم این بازی بازئی بود که لیپی مطمئنا از لحاظ خط دفاعی ایتالیا مطمئن شد 6:الکس دلپیرو فوق ستاره خستگی ناپذیر استوره یووه نمادتعصب در یک کلام تمام نشدنی کاسیاس مطمئنا تا مدتها کابوس اونو خواهد دید الکس غیر قابل پیش بینی ترین ستاره دنیاست ضربات ناگهانی اون راهی جز تسلیم شدن برای کاسیاس نگذاشت دیشب الکس مانند بمب دوپینگ بود که تو خون تک تک بازیکنهای یووه جریان پیدا کرد اصولا بازیکنهای بزرگ در میدانهای بزرگ خودشان را نشان می دهند واین چیزی است که الکس بارها ثابت کرده 7:مولینارو بازیکنی که خوب می دود خوب میجنگد امافکر نمی کند در این بازی هم هر وقت خواست بازی سازی کنه توپ وبه تیم رئال داد7:آمائوری خوب نبود خیلی بیشتر ازاین ها انتظار ازش میرفت8:مانینگر خط دفائیش وخوب هدایت کردروز کم دردسری داشت اما خون سرد بود ومیشه درنبود جی جی بهش اعتماد کرد
ببخشید زیاد شد اما هر چی بگم کم گفتم بازم تبریک ;D

**

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نکته ای که جای تفکر داره حضور هواداران اصیل یوونتوس در جو مرگبار سانتیاگو برنابئو بود اگه بازی رم و چلسی رو دیده باشید متوجه شدین که تماشاگرای رمی چطور از ترس باخت سنگین توی خونه هاشون موندن تا جلوی انگلیسی ها تحقیر نشن ولی هوادارای واقعی یوونتوس حتی توی خانه رئال حاضر شدن و به انصاف مزد خودشون رو به بهترین شکل ممکن گرفتن زنده باد یوونتوس و هواداران واقعیش

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تبریک پیروزی یوونتوس تبریک پیروزی بر خائن بزرگ(کاناوارو)تبریک شکست رکورد 46 ساله تبریک گلزنی الکس تبریک پیروزی بر اسپانیایی ها و هلندی ها تبریک صعود به مرحله ی بعد تبریک تبریک تبریک تبریک

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
man ghabl az bazie raft ke hame naomid boodan ham be bord omidvar boodam va migoftam juve mese rom too league parsal tooye ha2 bazi realo mibare harchand juve fogholade bood va alex fogholadetar ama yademoon nare ke real ham eftezah bood 1 nemoonash shooti ke az sare khate 18 vander vaart zad من قبل از بازیه رفت که همه نا امید بودن هم به برد امیدوار بودم و می گفتم یووه مثه رم تو لیگ پارسال تویه هر دو بازی رئالو می بره. هرچند یووه فوق العاده بود و الکس فوق العاده تر اما یادمون نره رئال هم افتضاح بود 1 نمونش شوتی که از سر خط 18 فندرفارت زد.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
تبریک ............ عظمت یووه داره به همه نشون داده میشه .... سکوت کردن همه ... به احترام یووه ! از اینکه یوونتوسیم هزار بار خدا رو شکر میکنم .... فدای سلطان ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خیلی بهونه کردن افت رئال رو قبول نمی کنم. دیگر بیشتر از افت یوونتوس و مکان 12 هم جدولی اش تو بازی رفت ؟ بیشتر از 5 بازی بدون پیروزی یووه ؟ ولی حساب بازی های بزرگ فرق داره ! رم هم افت کرده بود ولی چلسی رو برد تو خونه. حساب این بازیا فرق داره. اگر رئال افت کرد و یووه رو نبرد،بازم مسئله ای نیست، یوونتوس افت کرد و با افت کردنش رئال رو برد ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی جالبه اینجا کسی در مورد داوری صحبتی نکرده! یکجورایی احساس می کردم تو المپیکو داریم بازی می کنیم! داور کم به نفعمون کار نکرد! هرچند رئال اینقدر ذلیل شده بود که میخواست با پنالتی بازی رو به تساوی بکشونه! وگرنه با این روند بازیشون هیچ موقع به گل نمی رسیدن -- راستی! لیست کامل مصدوما رو میخوام!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

لیست کامل مصدوما رو میخوام!

بوفون ، مارکیزیو ، آندراده ، زبینا ، زانتی ، صالی آمجیچ ، تره زگه ، پولسن ، نزویچ ، گریگرا و کامورانزی که هنوز آماده نشده . ( انصافاً خودش یه تیم کامل هستش ) .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بانوی پیر فوتبال ایتالیا پس از آنکه در تورین و ورزشگاه المپیک این شهر رئال مادرید را شکست داد در بازی برگشت نیز با نتیجه ی 2-0 بر سفید پوشان مادرید غلبه کرد تا هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت برابر پایتخت نشینان اسپانیا به برتری دست یافته باشد.

یوونتوس در این بازی فقط 5 شوت روانه ی دروازه ی رئال مادرید کرد ولی توانست توسط دلپیرو 2 گل به رئال مادرید بزند و این باعث شد تا شوستر به تمجید از موقعیت طلبی یوونتوسی ها بپردازد.

نتیجه ی پایانی بازی نشانگر عملکرد دو تیم نیست ولی مساله ی واضح این است که ما شکست خوردیم.

آنها دو موقعیت گل داشتند و 2 گل به ثمر رساندند. موقعیت طلبی آنها به ما آسیب رساند.

ما چهار یا پنج موقعیت بسیار خوب برای گل زدن داشتیم ولی نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. گاهی اوقات از این اتفاقات رخ می دهد.

رئال مادرید در پنج بازی گذشته ی خود فقط در یکی از آنها پیروز شده است ولی شوستر از این بابت نگران نیست:

من از تیمم و نحوه ی عملکرد آنها راضی هستم. من فکر میکنم ما به اندازه ی کافی موقعیت گل داشتیم و تاکتیک هایمان را بخوبی اجرا کردیم ولی نتوانستیم در مقابل یوونتوس که ده نفره دفاع می کرد گلی به ثمر برسانیم.

رئال مادرید اکنون با 6 امتیاز از 4 مسابقه در مکان دوم جدول گروه H جای دارد و فقط 2 امتیاز با زنیت فاصله دارد. مادریدیها 3 هفته ی دیگر باید به بلاروس بروند و با باته مسابقه ی پنجم خود را برگزار کنند و عدم نتیجه گیری در آن مسابقه میتواند آنها را در خطر حذف قرار دهد.

اين شوستر منظورش از 5تا كدوماست من فقط يه دونش رو خوب يادمه اونم موقعيت راموس بود ???

alexiii

alexiii

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
aleeeeeeeeeeeeeeeeeeexi alessandro delpiero aleeeeeeeeeeeeeeeeeee harchi fek mikonam nemitonam be gheyr az in kalameyi begamm

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی