پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - رم 0 (هفته دهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
79 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری هم بعده بازی توی صحبتاش گفته : دیدید گفتم توی بحران نیستیم !!! من ساعت دو شب این حرفها رو زدم که زمانی که من نور و روشنایی را دل تاریکی می دیدم و در مقابل شما سیاهی شب را !!!!!!!!!!!! خیلی حرفش قشنگه خیلی !!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
شاعرم شده و ما خبر نداریم :D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

شاعرم شده و ما خبر نداریم :D

دقیقا همین یه مورد رو کم داشتیم!!!!:D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شاید تعویض ندود باعث شد کسی اسمی ازش نبره من الکس , ندود و مارکیونی رو بهترین بازیکنای زمین می دونم البته در این سطح هنوز داشتیم مخصوصا ً لگروتالیه که خیلی عالی کار کرد تنها نکته منفی بازی اشتباهی بود که کیلینی روی دفع توپ ارسالی انجام داد و نزدیک بود گل بخوریم امیدوارم بازی با رئال از این اشتباهات پیش نیاد

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
این روم ی که من دیدم اومده بود رو4 تا بخوره :oحیف شد در رفتن امیدوارم این روند و ادامه بدن ;D راستی بازی مصدوم که رو دستمون نذاشت؟؟ >:(

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اول از همه گل الکس زیبا بود و بعد انسجام تاکتیکی یووه. بعد از اینکه گل زدن تا دقیقه 90 میل به گل زدن داشتن. دفاع ما تو این بازی خوب کار کرد. لگروتالیه و کیه لینی خوب کار کردند. هافبکها و مهاجما هم عالی بودند. این برد قشنگ هدیه ای بود برای سالروز تاسیس باشگاه. بازی مصدوم نداشت.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
هوراا ...رمم بردیم... حالا دوباره نوبت رئاله! *گریگرا تو اکثر صحنه ها جلوی باپتیستا کم می اورد ، مولی همچنان ضعیفه... هر وقت توپ میومد طرفش یا ندی می اومد کمکش، یا نیکولا...[مثل اون صحنه ی دقیق 30... ! چه دادی کشید سرش لگروتالیه!! خیلی حال داد!] .. تو صحنه هایی هم که خودش پا به توپ بود، رمیا خیلی راحت توپشو می زدن... کلا خوب نبود! ولی انصافا خط دفاعی مون به برکت حضور نیکولا و جورجو زنده استا...و گرنه... سیسوکو، همچنان شدیدا خستگی ناپذیر و جنگنده...عالیه این پسر! الکس تو نیمه اول، اولاش ، یه ذره خسته به نظرم میومد...ولی رفته رفته بهتر شد/...واااای! گلی که زد فوق العاده بود... چقدر امسال گلای خوشگلی می زنه! مارکو... خودش تنهایی بد نبود، ولی اصلا با بقیه هماهنگ نبود... کلا یه ذره هم کم تجربه است ، و تو خیلی صحنه ها ، گیج می زد..البته نیمه دوم یه ذره بهتر شد....[شدیدا امیدوارم که کامو هر چی زودتر خوب شه و برگرده سر جاش!] وااای آخر نیمه اول که آمائوری اعتراض کرد، پنالتیه، عجب دیوونه ایه این ده روسی بابا... داور گرفته بودش، بعد اون همینجوری کار خودشو می کرد و داد می زد...دیوانه است واقعا! پیزارو چرا چسبیده بود به آمائوری، ولش نمی کرد؟!! بیچاره، نمی ذاشت، تکون بخوره! تو چند تا از صحنه ها هم که رسما گرفته بودش...دیگه کم کم آمائوری داشت جوش می اورد! باپتیستا، شدیدا داشت اذیت می کرد،؛ بدجور انگیزه داشت واسه گل زدن!از نظر فیزیکی هم که انصافا برتری داشت...خدا رو شکر نتونست کاری بکنه! *تو بعضی صحنه ها، خیلی بد پاسکاری می کردن... نگران کننده بود! *دیدین گفتم جای توتی خالی می شه؟!! حیف شد! یه ذره می خندیدیم.. البته قیافه ی اسپالتی هم به نوبه ی خودش دیدنی بود... ;D بیچاره ، با چه آرزوهایی اومده بود تورین!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
و این پیروزی وقتی خیلی شیرین می شه که توی 111 سالگی باشگاه بوده و عظمت یوونتوس 111 ساله شد !!! یووه داره یووه میشه

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
ایول یووه بزرگ... این اولین بازی کامل - منظم- منسجم و کم نقص یووه بود در این فصل و تیم ضرب اهنگ بسیار مناسبی برای تمام دقایق بازی داشت وقتی دفاع کم اشتباه باشه مسلما تیم با اعتماد و قدرت بیشتری در حمله ظاهر میشه . خدایا چرا بازیکن های بزرگی مثل الکس یا ندود باید پیر بشن ... به نظر من مارکیونی بسیار بهتر از کامو در خدمت تیم می با شد و باید فیکس بازی کند . نبود پولسن = سرعت مناسب تیم در خط میانی حتی مولینارو هم خوب بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نبود  پولسن = سرعت مناسب تیم در خط میانی

واقعا !!

تیاگو تا حریف صاحب توپ میشه میره جلوشون و اذیت می کنه،و برحال تحت فشارشون میزاره،پولسن قدم می زنه تا یکی توپ رو بگیره !!!

پولسن زورش میاد پاس بد ! چهار ساعت با توپ می چرخه و نصف پاساشم اشتباه میده !
تیاگو خیلی سریع پاس میده،همیش می دونه کی کجاست،ولی پولسن توپ رو که میگیره تازه شروع می کنه گشتن دنبال بازیکنا !!

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
تبریک !!! یه نکته رو در مورد بازی یووه بگم . بازیکنا خیلی جالب فضا سازی میکردن ... مثلا یه صحنه ندود از گوشه حرکت کرد در حالی که اصلا توپ دست سیسوکو بود ... بعد ده روسی مجبور شد بره ندود رو بگیره که بهش پاس ندن تو این میون مارکیونی از راست نزدیک شد و سیسوکو به اون پاس داد در حالی که هیچ بازیکنی پرسش نکرده بود ... به این میگن بازی بدون توپ ..... حرف نداشت !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من از همون اول گفتم تاکتیک گذاشتن تیاگو و سیسوکو خیلی عالیه و مکمل همدیگر هستند و واقعا تیاگو داره خیلی عالی بازی میکنه.بود و نبود پولسن هم فرقی نمیکنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا یکی از نکات مثبت دیشب این بود که صبر مدیران برای نگه داشتن تیاگو بی خود نبوده و بالاخره داره به دوران اوجش برمی گرده البته من معتقدم بازهم خیلی بهتر از این می تونه باشه تیاگو

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فقط میتونم بگم گل الکس اخر اخرش بود وقتی پشت توپ بود وقتی یه نگاه به توپ و دراوزه کرد برادرم گفت نامرد داره با چشم متر میکنه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
خدا كنه پولسن ديگه به تركيب يووه برنگرده و تياگو روز به روز بهتر بشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الکسی قصد داره این فصل فقط سوپر گل بزنه. نمیدونین دور من چه فضایی بود همه کف کرده بودن. چنان خوابوند تو سه کنج که انگار موشک رفته بود تو دروازه. خیلی اعجاب انگیز بود. هنر ذاتی به این میگن. آمائوری خیلی خوب کار میکنه و اون قیچی قشنگش اگر گل میشه بهترین گل فصل بود.مصدومیت پولسن بهترین اتفاق ممکن بود برای یوونتوس. هماهنگی و قدرت رو تا حدودی به خط هافبک تیم برگردوند. بازی ندود هم که فقط میشه گفت اعجاب انگیزه.36 سال سن و نمایش خیره کننده

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
صحبت از الکس و گفتن فوق العاده کمه بیشترش کنین خیلی بیشتر. وقتی یکی مثل الکس پشت توپ ایستاده و یه دروازه در فاصله زیر 30 متر چندان فرقی نمی کنه که کی تو در وازه ایستادست می خواد بوفون باشه یا دونی یا حتی دینو زوف یا اگه یاشین هم باشه فقط و فقط کافیه خودش بخواد که توپ بره تو دروازه شک ندارم که اونی که شاده ما هستیم و میلیون ها طرفدار و حتی فوتبالدوستها و اما خدا این خیابانی بکشه بد بخت از گل دلپیرو نمی دونست چیکار کنه گذارش کنه یا عزای تیمشو بگیره عوضی تا اخر بازی گفت alexander یکی نبود به اون احمق اسمهارو یاد بده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

عوضی تا اخر بازی گفت alexander یکی نبود به اون احمق اسمهارو یاد بده

من می خواستم بهش یاد بدم ولی نامرد موبایلش رو عوض کرده بوده ;D ;D ;D ;D

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
قبل از این که ضربه را بزنه از چهرش معلوم بود گل میشه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من که هر وقت اون گل و گل زنیت و رئال رو که الکس به زیبایی تمام وارد دروازه کرد رو نگاه می کنم، گریم می گیره. من واقعا الکس رو دوست دارم ، شاید براتون دور از تصور باشه ولی از ته قلب می گم دل پیرو زندگی منه و من از دیدن الکس لذت می برم ، چه برسه که به این زیبایی گل هم بزنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی