پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - رم 0 (هفته دهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
79 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اگه مالاگا با بارسلونا رو نشون ندن ...................شاید نشون بده به احتمال %99 ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها خواهشا توی این تاپیک در مورد پخش زنده صحبت نکنید !!! اون برای خودش تاپیک داره ! اینجا مخصوص خود بازی هست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توتی این بازی رو از دست داد! در تمرین امروز صبح رم از ناحیه زانوی پا راست دوباره دچار مشکل شد و با تیم رم به تورین سفر نکرد. اما باپتیستا از بند مصدومیت رها شده و به بازی می رسه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازی غیرقابل پیش بینیه ومن حدس می زنم یک نتیجه غافلگیر کننده بدست بیاد. وضع رم و یووه رو که بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من ترجیح می دادم توتی باشه واسه این میگم چون توتی این روزا آماده نیست وقتی توتی نباشه تکلیف رهبری رم مشخصه ولی تکیه به توتی نصفه و نیمه می تونست کار یوونتسو رو راحت تر کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس از همه نظر الاآن هم سر تز از رم هست رم امسال همچین تیم خوبی نیست و بهترین خریدش هم همین باپتستا بودکه واقعا حیف است که تو رم بمونه ولی بازم باید ببریم.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

من ترجیح می دادم توتی باشه
واسه این میگم چون توتی این روزا آماده نیست
وقتی توتی نباشه تکلیف رهبری رم مشخصه ولی تکیه به توتی نصفه و نیمه می تونست کار یوونتسو رو راحت تر کنه

آره! دقیقا! منم واقعا دوست داشتم توتی باشه، تا خورد شدن غرورشو بعد گل خوردن ببینم...یا حتی اینکه نتونه گل بزنه و ... کلی کیف می ده! ;D
اصلا کلا همیشه، در همه ی مواقع قیافه ی توتی دیدنیه...حیفه نباشه... ;D

خب..درسته که رم این روزا اصلا اوضاع خوبی نداره، ولی ما هم دیگه نباید دست کمش بگیریم...چون به هرحال رمه و حسابش از بقیه جداست...
بعدم، اونا مسلما جلوی یوونتوس ، جور دیگه ای ظاهر می شن...
واقعا امیدوارم که به تیاگو و مولی بازی نده، هرچند بعیده...
همین!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به اين بازي با دو ديده نگاه مي كنم. اوليش پر اميده چون يووه داره برميگرده به شرايط نسبتا متناسب با دارايي هاش و مي تونه خفيف تيم هاي خوب رو ببره پس مي تونه ببره.اما از طرفي اسپالتي هم هست كه باعث مي شه نگاه دوم پيش بياد كه نا اميد كننده‌ست و دليلش اينه كه اسپالتي مي خواد با پيروزي مشكلاتش رو حل كنه و شايد كمي آزارمون بده...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رم در بدترین شرایط تیم خوبی میتونه داشته باشه بازی سختی خواهد بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

رم در بدترین شرایط تیم خوبی میتونه داشته باشه
بازی سختی خواهد بود

بدون شک بازی بسیار سخنی خواهد بود !!! هر چی باشه رم هست تیم اول پایتخت و این بازی شرایط خاص خودش رو داره ! امیدوارم بازنده بازی رانیری نباشه !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من تو کف الکسی ام !!! عجب گلیییی زد ! -- توجه کردید لگروتالیه با گریگرا دعواش شده ؟! یه بار سرش داد زد،و توی یه صحنه هم پشت به لگروتالیه دستاش برد بالا یعنی خدایا چه کنم از دست این !! بازی قشنگیه،هردو تیم زیاد حمله می کنند. فکر می کنم رم بتونه 1 گل بزنه.باید حتما 1 گل دیگه بزنیم و عقب نکشیم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
باز هم یه سوپر گل از یووه باز هم سوپر الکس. گگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللللللل یوونتوس 1 - 0 رم

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
الکسسسسسس دللللللللل پیروووووووووو

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بعد از مدت ها یه بازی زیبا رو از یوونتوس دیدم!به جز ۷-۸ دقیقه ای که رم صاحب توپ بود در بقیه لحظات بازی یوونتوس سوار بر بازی بود و خیلی عالی با پاس های کوتاه و تک ضرب به دروازه حریف می رسید.تیاگو اگر حتی در همین حد هم باشه و پیشرفت نکنه (مطمئنم اگر بیشتر بازی کنه خیلی بهتر میشه) ده برابر پولسن کارایی داره!خیلی باهوش تر و سریع تر از پولسن بازی می کنه. گریگرا مثل اقلب اوقات ضعیف بود!تاحالا به جز بازی فصل پیش مقابل جنوا بازی خوب برای یوونتوس کرده؟!همیشه یه جای کارش می لنگه!نیمه اول هم اگر لگروتالیه فضای پشت سرش رو پوشش نمی داد ممکن بود دروازه یووه باز بشه. الکس هم واقعا احتیاجی به تعریف نداره!هر کاری که بخواد می کنه! بقیه بازیکن ها هم خیلی پر تلاش و کم اشتباه بودن و در کل با دیدن این بازی خیلی به تاکتیک جدید رانیری امیدوار شدم!(البته تاکتیک که جدید نیست اما رانیری داره به نحوی دیگه ازش استفاده می کنه)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جانم الکس!!15 دقیقه اول برای رم و نیم ساعت بعدش برای یووه بود !!!! لگرو ، سیسوکو و الکس تو 3 خط بهترین بودند !! مولینارو نسبت به خودش خوب بود مارکیونی بسیار دونده و پرتلاش ظاهر شد و استیل بازیش خیلی ماهه ندود خوب بود آمائوری واقعا مدافع ها رو عالی به هم می ریزه ، خیلی خوب بازی می کنه کیلینی هم مطمئن بازی کرد !! تیاگو به چشم نمیومد اما تاثیر گذار بود الکس هم غوغا بود گل زد ، دریبل زد ، جا عوض کرد ، کرنر گرفت ، هر کاری خواست کرد !! توی رم هم ده روسی و بابتیستا فوق العاده بودند !! واقعا این ده روسی ماهه و نعمت برای هر تیم !! این بازی فکر می کنم می تونه 2 3 گل توی نیمه دوم داشته باشه !!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يكي بايد به دروسي ياد بده كه اجازه نداره توي تورين شاخ بازي در بياره مي تونستيم و مي تونيم گلاي بيشتري بزنيم مولينارو داره ناپرهيزي مي كنه چه سانترايي مي كن :‎)‎

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
واقعا این همه گل زیبا رو از یه بازیکن می شه دید اون هم الساندرو دل پیرو و بس من که ندیدم یه بازیکنی این همه گل زیبا و باور نکردنی بزنه. Gratzie Alex

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خوشبختانه الان نشون داد لگروتاليه و گريگرا دوستانه از راهرو اومدن بيرون واي برگردون آمايوري بايد گل مي شد

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تعويضي كه الآن لازم داريم حسن به جاي ماركيوني