پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سال قبل که بازیهاش خوب بود فقط نباید روزای بدشو مد نظر قرار بدیم حتی الکس و بوفونم روزای خیلی بد داشتن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
می دونید که امشب شب تولد توبیاس بود و گل الکس هم ماله توبیاس بود الکس هم بعد از بازی گفته ما فقط و فقط عظمت یووه رو نشون دادیم و امیدوارم شرایط گذشته رو تکرار نکنیم !!! در مورد بازی هم باید بگم واقعا یووه توی این دیدار بازیکنان بد نداشت و همه به اندازه خودشون و حتی بیشتر خوب بودند و بدون شک و به نظر من بهترین بازیکن زمین کیه لینی بود که همه چوره رئالی ها رو کنف کرد !!1 واقعا یووه لیاقت این برتری رو داشت و رئال با همه بزرگانش بار دیگر تعظیم کرد در مقابل یوونتوس ما !!! رئال نمی تونه از تورینو بگذره این هم نمرات بازیکنان از دید کارشناسان بازی منینگر 7 - گریگرا 6.5 - لگروتالیه 5.5 (( ملبرگ 6.5 )) - کیه لینی 7 - مولینارو 6.5 - مارکیونی 6 - سیسوکو 7 - مارچسیو 6 (( امجیچ 6.5 )) - ندود 7 - امائوری 7 - الکس 7 - رانیری 6.5

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من دو بازیکن رو بصورت ویژه امشب خوب دیدم یکی گریگرا و دیگری حسن از این نظر میگم ویژه چون کمتر انتظار چنین بازی از این دو نفر می رفت

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کیه لینی باید 50 میگرفت نه 7 ;D و بازم میگم
تورین
قتلگاه
کهکشانی ها

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو این بازی غیرت و تعصب رو میشد تو چهره تک تک بیانکونری ها دید.نه تنها چهره!بلکه با بازی ای که با دل و جون ارائه میدادن ، تک تکشون میخواستن عظمت بانوی پیر رو به همگان به خصوص خارجی ها به اثبات برسونن. رئال تو نیمه اول حرفی واسه گفتن نداشت! به خصوص 15-20 دقیقه آخر نیمه اول به نظر من قصد داشتن با فعالیت کمتر نیروشون رو برای نیمه دوم حفظ کنن تا از خستگی یکی مثل ندود حداکثر استفاده رو ببرن ولی نمیدونستن دارن با یوونتوس بازی میکنن !تیمی که تیم لحظات سخت و دشوار هستش.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب شادی این پیروزی فقط می تونه مختص امشب باشه از فردا یوونتوس بزرگ باید تمام حواس خودش رو صرف بازی پیش رو و بازی برگشت مقابل رئال کنه امیدوارم توی مادرید هم بتونیم از رئال زخم خورده و احتملا ً مضطرب یه مغلوب دوباره بسازیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
واقعا خوشحالم.
بعد مدتها بالاخره 1 برد دلچسب گرفتیم
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال
"Del Piero's goal was beautiful, a great strike," said Platini after the game. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------“We did not have the best start to either half and paid the price for it. It just shows how difficult it is to play a team like Juventus,” Schuster: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- یوونتوس= تویی که می شناختمت -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
افتخار میکنم که یک تیفوسی هستم. اگه همه ی بازی هاش رو همین جوری بازی کنه میبره. واقعا الکس و ندود مردان تمام نشدنی یووه هستند.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
تبریک میگم به همه :) پیروزی دلچسب و به موقعی بود. الکس و امائوری خوب کار کردند. ندود هم ثابت کرد که هنوز رو اوجه ;)

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
توآسمونام تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک سیسوکو چی کارکرد چه تکلایی زد واییییییییییییییییییییی مردم ازخوشی

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
جای بوفون واقعا خالی بود. انتقام هلند و اسپانیا رو یکجا گرفتیم. نصف این بازیکنان هلندی بودند وقتی یووه برد کیف کردم.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اون گلی که رئال زد از اشتباه داور بود چون یک خطای بی مورد گرفت. کیلینی فقط برای توپ رفت. داورا تو افساید گیری مشکل داشتند. این داورا ا از کجا گرفته بودند؟ مولینارو چی کار کرد . هم حرص در اورد هم اشک ولی در کل به غیر از اون گل بد نبود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظرم نباید به داوری ایراد بگیریم! چون انصافاً تو چند صحنه می تونست به بازیکنای یووه کارت هم بده. فکر کنم آمائوری هم واسه همین لباسش رو در اورد تا معلوم بشه که داور کارت هاشو همراهش اورده یا نه! ;D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
وااای بچه ها! منم واقعا تبریک می گم...[هر چند که دیره، ولی خب، به هرحال! ] عاااالی بود...حسابی فوق العاده بود... یه یوونتوس قدرتمند و واقعی...یه بازی عالی و هماهنگ!! همه چی عالی بود! قبل اینکه بازی شروع شه ، من واقعا غصه ام گرفته بود... نمایش یووه حقیقتا خیلی متفاوت بود ... بازم تبریک! * نیمه اول فوق العاده بودیم... هماهنگی عالی بازیکنا... انگیزه ی بالاشون... همه چی عالی بود! *منینگر : به نظرم واقعا خوب بود... بعد از مدتها ، خیالمون از دروازه بان دوم تیم هم راحت شد... یکی دوتا واکنش عاالی داشت که من خودم همینجوری مونده بودم... رسما فکّم رو زمین بود ... اصلا انتظار نداشتم که اینقدر خوب بتونه جلوی شوتای بعضا سرکش رئالیا دووم بیاره... تازه ، دیدین چجوری گل که زدیم خوشحالی می کرد..؟!! عالی بود! ;D *مولینارو... واقعا باورم نمی شد...ولی مثل این که همین مولی خودمون نیمه اول ــُ خوب بود... نیمه دوم خیلی بد بود..البته خیلی بد که نه! به نسبت بد! چون از وقتی که حسن اومد تو، این مولینارو ی خنگ و حسن هیچ کاری نمی کردند و همه اش عمو پاول بیچاره توپای رئالیا رو جمع می کرد... آخه یکی نیس به این دوتا بگه خجالت بکشین بابا... عمو پاول با اون سن و سالش هم باید کار خودشو بکنه، هم کار شما رو؟؟!!! * جورجو : مثل همیشه عاااالی بود..شاید بهتر از همیشه... دیگه نیازی به توضیح و تحلیل هم نیست فکر کنم... اوه چرا! فقط اخراش یه ذره داشت خطرناک بازی می کرد.. اون خطایی که پشت محوطه کرد، رو می تونست بدون خطا قضیه رو حل کنه... واقعا من یکی که قلبم در نواحی حنجره و نای و حلق و اینام به سر می برد ، وقتی اون آخرا رئالیا داشتن ضربه آزاد می زدن...! *نیکولا... خب ، حیف که نتونست ادامه بده... کاملا هم مشخص بودکه مشکلش همچنان پا برجاست.... * ملبرگ... چیز خاصی نداشت! *گریگرا... خیلی خوب بود... مخصا که تو نیمه اول یکی دو چشمه نشون داد که واقعا نشون دهنده ی هوشش بود... خیلی سربالا ، هماهنگ و هوشمندانه کار می کرد نیمه اول تو حرکتای رو به جلوش! *ندود.... هر چی بگم کمه... واقعا فوق العاده بود... عجیب بود که یکی از بازیکنایی که از اول تا آخر داشت می دوید ندود بود...و تعویض هم نشد... ولی بازم می دوید...اصلا خستگی ناپذیر بود... چقدر توپ گرفت از رئالیا...و چقدر حرکتای از جناح چپش تند و تیز بود... واقعا انگار تازه 24 سالشه....عالی کار کرد... سانتراشم که دیگه واقعا حرف نداشت دیگه! ;D *سیسوکو...خیلی جنگنده و عالی ! ولی دیگه آخراش من داشتم می ترسیدم ازش...یه ذره خشن شده بود! *مارکیونی..فکر می کنم پایینتر از حد انتظار ظاهر شد...این بازی ، یه بازی خیلی مهم براش محسوب می شد، که متاسفانه نتونست به اندازه کافی استفاده کنه... رانیری هم احتمالا انتظارات بیشتری ازش داشته! اصلا جسارت لازم رو نداشت... می دید کانا یا راموس جلوشه، دیگه ول می کرد...!!! *الکس... خیـــــــــــــلی خوب بود....یکی از بهترینا که با گلی که زد، همه چیزو به نفع یووه کرد...تو چند صحنه هم واقعا عالی توپ گیری کرد! *آمائوری... خب! اینم خوب بود حسابی! هم گلش عالی بود.. هم پاس گلی که به الکس داد... یه هماهنگی توپ و عالی! فقط من موندم...می مرد لباسشو درنمی اورد؟؟!! خب بابا..ما آمائوری رو لازمش داریم...یه جایی این کارت زرد دیشبش مشکل ساز می شه!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
+ هو هو هو!! چقدر حال می کردم قیافه ی برند شوستر رو می دیدم....;D دیگه آخراش واقعا نزدیک بود گریه اش درآد... قیافه ی کاسیاس ـُ بگو!! ;D ولی ون در وارت گناه داشت...دیدین چقدر قیافه اش غصه دار بود؟!!! وااااااای! آخرش که کانا و الکس هم ـُُ بغل کرده بودن...! عالی بود! * البته اون صحنه ای هم که عموپاول دوید سبا رو بغل کرد هم خیـــــــــــــلی قشنگ بود... رسما انگار بچه اش بود!! ;D ;D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب دوستان خوب شد بازی رو شبکه 3 گذاشت که همه قدرت یوونتوس را دیدن امروز در مدرسه همه به من تبریک می گفتن به خاطر این برد اون دوست رئالیم هم اصلا طرف من نیومد از گریه داشت میترکید واقعا دست و پپنجه ای دل پیرو و آمائوری و تمام مجموعه بیانکونری را از راه دور میبوسم و امیدوارم این بردهای تداوم داشته باشند.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
واااااااااااااااااااااااااااااي چه حالي داد
تصویر تصویر تصویر

چه شوت قشگلي زد الكس دمش گرم :-*

كاناوارو دهنش داشت سرويس ميشد چه حالي كرده بودم

ايــــــــــــــــــــــن دوازبانشون ميخواد توپ طلا بگيره تصویر چه جلب مخفي؟؟؟؟

آمائوري و شادي پس از گلش تصویر

انشاءالله پيروزي هاي بعدي

هيگوآين ديديد داشت دست ميزد گل دوم تصویر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
امروز تو دانشگاه همه بچز تبریک گفتن و رئالی ها هم صداشون در نمیومد،واقعا روز بیاد ماندنی بود....

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

یکی به اون شوستر عوضی بگه اینجا کجاست؟ اینجا ایتالیاست ، اینجا تورینه لعنتی ، شوخی نیستش! خداییش خیلی دیشب قشنگ بازی

کردیم.گل اول که زدیم تا 5 دقیقه داشتم جیغ میکشیدم.پدر و مادرم میگفتن دیوونه شدی.عجب گلی زد الکس.من پیش بینی کردم یووه میخوره

داداشم میگفت هرچقدر هم یووه ضعیف شده باشه اسپانیایی هارو باج نمیده.صبح که داشتم میرفتم سر کار همه چیز بهم لبخند میزد.همه چیز

زیبا شده بود.حتی از مولینارو هم بدم نمیومد.وقتی توپ به کاناوارو میرسید هواداران هم از خجالتش در اومدن.با این حرکتشون خیلی حال کردم.

واااااااااااااااااااااااااااااي چه حالي داد
تصویر تصویر تصویر

چه شوت قشگلي زد الكس دمش گرم :-*

كاناوارو دهنش داشت سرويس ميشد چه حالي كرده بودم

ايــــــــــــــــــــــن دوازبانشون ميخواد توپ طلا بگيره تصویر چه جلب مخفي؟؟؟؟

آمائوري و شادي پس از گلش تصویر

انشاءالله پيروزي هاي بعدي

هيگوآين ديديد داشت دست ميزد گل دوم تصویر

راست میگه دیشب هوادارا نعره میزدن
مخصوصاً آخر بازی
دیگه هیچکسی سر از پا نمیشناخت بترکونی شده بود

کاناواو تو بازی هیچکاره بود نمیتونست کاری بکنه!!!!!!!!
کاسیاس هم توی هر دو صحنه گل خشکش زد
انگار نه انگار که توپ توی 4چوبه
ها ها!!!!
آفرین به همه بچه ها...
منم از همینجا دستشون رو میبوسم که با این بازی 2باره قدرت یووه رو به همه اونایی که داعماً یووه رو مسخره میکردن به خصوص خود یوونتوسیا که به این تیم امید نداشتن نشون دادن
امیدوارم تا آخرش به همین قشنگی و بهتر از این بازی کنیم.
به امید پیروزی و بالا بردن cup توسط پاول ندوید و الساندرو دلپیرو.....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی