پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

Gidora

Gidora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 47 ارسال
اووووف!! عجب بازي اي بود!
من آخرا ديگه قلبم داشت از دهنم بيرون ميومد!!
ولي دمشون گرم اين برد نشون داد كه يووه حتي اگه تو بحران باشه ، حتي اگه 10 تا بازيكنشو نداشته باشه ، حتي اگه ندود 36 ساله 90 دقيقه بازي كنه و حتي اگه پول 1 خريد اول فصل تيم مقابلش اندازه كل بودجه ترانسفرش در طول فصل باشه ، بازم يووست و به هيچ تيمي مخصوصا رئال بيچاره ( :D) باج نميده!!
امشب ديديم كه چقدر پيروزي براي بازيكنا مهم بود ، فراتر از 3امتياز بود . يكجور تف انداختن تو صورت اون كسايي بود كه به ناحق 2 سال پيش مارو از همه چي محروم كردن... ولي:
هزاران بار ما را سوخت حریق حادثه تا مرز خاکستر ********* ولی ما نسل سیمرغیم که از خاکستر خود میگشاید پر
اميدوارم اين پيروزي مقدمه اي باشه براي ژيروزي هاي بيشتر تو سري آ و چمپيونز ليگ و شايد حتي فتح اونها!!!
هيچ چيز غيرممكن نيست...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این داور نمیدونم چرا کارت نمیداد . راموس اونطرف زمین انواع خطاهارو روی دلپیرو و صالح حمیدزیچ کرد. حالم از راموس بهم می خوره...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من یکی حال کردم از این برد

و حمایت دوباره ی خودم رو از رانیری ابراز میدارم

آره واقعا رانیری خوب تیم رو چید و کار گروهی عالی بود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به همه این برد شیرین و دلچسب رو تبریک میگم. این بازی رو بردیم ولی دلیل نمیشه که کار رانیری مورد تحسین قرار بگیره.به قول خیلی هاتون تاکتیک خاصی نداشتیم. گل اول روی تیزهوشی آمائوری و شوت فراموش نشدنی الکسی به دست اومد.گل دوم هم روی اشتباه په په و بازهم تیزهوشی ندود به دست اومد. بالاخره ما هم بردیم! امیدوارم نقطه عطفی باشه واسه بردهای آینده مون. کهکشانی ها یک طرف ، الکس ستاره هم یک طرف

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تبریک به همه بیانکونری ها.من که امشب خوابم نمی بره.به امید شادی تو المپیکو.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

راستی کاناوارو هم خیلی باشکوه هو می شد ;D

وقتی توپ رو میگرفت صدای صوت همه جا رو می گرفت،اصلا انگار ورزشگاه می رفت روی هوا از خشم !

من شخصا با این کارشون خیلی حالیدم
بنده خدارو بهش باس نمیدادن که هو نشه
چند بار تابلو بود که این کارو میکنن
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی حال دا به خصوص این که الکس گل زد
راستی اینو بگم امروز صبح تو pes 2009 با رئال بازی کردم موقع بازیکن چیدن اشکم دراومد
یه خرده دلم به حال رانیری سوخت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خلاصه ی بازی امشب رو توی این عکس ببینییییییییییییییییییییید :

[img width=480 height=342]http://img27.picoodle.com/img/img27/3/10/21/f_42ap081021bm_9c5c239.jpg[/img]

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

به همه این برد شیرین و دلچسب رو تبریک میگم.

این بازی رو بردیم ولی دلیل نمیشه که کار رانیری مورد تحسین قرار بگیره.به قول خیلی هاتون تاکتیک خاصی نداشتیم.

گل اول روی تیزهوشی آمائوری و شوت فراموش نشدنی الکسی به دست اومد.گل دوم هم روی اشتباه په په و بازهم تیزهوشی ندود به دست اومد.

کهکشانی ها یک طرف ، الکس ستاره هم یک طرف

تا اونجایی که من میدونم تو بازی باید 1کی اشتباه کنه تا گل زده بشه.درضمن من نمی خوام از رانیری دفاع کنم ولی تیم اگر بی تاکتیک بود جلو رئال نمیتونس اینطوری بازی کنه.
1جوری حرف میزنید انگار 1کی مثل من مربی یووه اس که هیچی بارش نیست از تاکتیک.
اگه خودتون انقدر بارتون هست چرا تا حالا مربی 1تیم مثل تشتک سازی قرچک نشدید؟؟؟؟
بالاخره رانیری 4تا لیگ مربی بوده 1چیزایی تو چنته داره.
این بی عدالتیه که بگیم هیچی بارش نیست.
جلو رئال اینجوری بازی کردن و امتیاز گرفتن کشکی کشکی و فقط روی خلاقیت فردی بازیکنا نیست.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اگه یووه تو سری آ این جوری بازی کنه، به خدا ت=همه تیم ها رو با اختلاف می بره.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من تا همین الانش هم گیجم...نمیتونه چه خبره... بردیم رئال رو! با 8،9 تا مصدوم. 2 تعویض اجباری... الله اکبر یه تیم چقدر باید باشکوه و عظمت باشه که تو این شرایط اینجوری پرافتخارترین تیم اروپا رو ببره. رئالیها ترس تو قیافشون معلوم بود. وحشت داشتن از یوونتوس. اون گل اول بازی که الکس کبیر زد یه وحشت بزرگ به جونشون انداخته بود. گلی زد که کف همه برید. به این میگن کاپیتان و بازیکن استثنایی. ندود بار دیگه بزرگی خودش رو نشون داد. بازیکنای یوونتوس نشون دادن که یوونتوس همیشه بزرگ و باشکوهه حتی وقتی که بحران داشته باشه. این برد حیثیت یوونتوس رو بار دیگه زنده کرد.این برد خیلی چیزا رو ثابت کرد که نمیشه گفت... یعنی به راحتی به زبون نمیاد... فقط میشه در یک جمله گفت : که یوونتوس همیشه روح قهرمان رو داره...

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
رانیری اگه میخواد یه بار دیگه حمایت بشه ازش باید مثل این بازی که برد بازی بعدی که خیلی به نظر من همهتره رو هم با برد تموم کنه که فکر کنم کار دور از ذهنی هم نیست به امید برد برابر تورینو و فراموشی این بازی و به فکر بازی اینده بودن بچه های یوونتوسی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

تا اونجایی که من میدونم تو بازی باید 1کی اشتباه کنه تا گل زده بشه.درضمن من نمی خوام از رانیری دفاع کنم ولی تیم اگر بی تاکتیک بود جلو رئال نمیتونس اینطوری بازی کنه.
1جوری حرف میزنید انگار 1کی مثل من مربی یووه اس که هیچی بارش نیست از تاکتیک.
اگه خودتون انقدر بارتون هست چرا تا حالا مربی 1تیم مثل تشتک سازی قرچک نشدید؟؟؟؟
بالاخره رانیری 4تا لیگ مربی بوده 1چیزایی تو چنته داره.
این بی عدالتیه که بگیم هیچی بارش نیست.
جلو رئال اینجوری بازی کردن و امتیاز گرفتن کشکی کشکی و فقط روی خلاقیت فردی بازیکنا نیست.
بالاخره ما هم بردیم! امیدوارم نقطه عطفی باشه واسه بردهای آینده مون.

شد یکبار ما بیاییم اینجا نظر بدیم و دیگران اظهار فضل نکنن؟

شما کار بلد و صاحب سبک!خواهشاً پست های منو نقل قول نزنید!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وای اگه شنبه هم ببریم که دیگه اصل حاله فقط خدا کنه این شبکه 3 ... ابله بازی رو نشون بده

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
رانیری چه حالی شده بعد گل...وقتی الکس گل زد فکر کنم داشت سکته میکرد...من که خودم باور نمیکردم دقیقه 5 گل زده باشیم. منینگر خیلی قابل اطمینانه... جانشین خوبیه...مهمتر از همه این که خیلی متعصبه... اما جدا از همه اینها چیزی که خیلی تو چشم بود بازی 90 دقیقه ای و غرورافرین الکس و ندود بود که حال مخالفاشونو گرفتن.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دوستان به احتمال فراوان Rai Africa بازی یووه - تورینو رو نشون می ده. البته این مطلب ربطی به این تاپیک نداشت.

salim

salim

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
تبریک میگم برد شیرین و دلچسب یووه مقابل رئال مادرید رو . به امید بازگشت به گذشته روئایی ....

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
از همه صحنه ها باحال تر قیافه ی رئیس باشگاه رئال بود بعد از خودن گل دوم !!!!!! در کمال غرور با دیگه بعد از رم فهمید جلوی ایتالیایی جماعت باید جمع کنه بره !!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر می کنم دیگه باید به سر کتاب و نظر قربونی و ... اعتقاد پیدا کنیم که مشکل مصدومیتامون برطرف بشه یعنی انقدر بدشانسیم که تکل سیسوکو باید مارکیزیو رو مصدوم کنه ؟ نیمه اول به جز مارکیزیو همه عالی بودن که اینم طبیعیه به خاطر کم تجربگیش بود من انتظار نیمکت نشینی دچلیه رو داشتم چون بازی مقابل رئال واسه ش خیلی زود بود خوشحالم که آمائوری رو داریم واقعا ً خط دفاعی حریف رو شکنجه می کنه درمورد الکس فقط باید سکوت کرد و ازش لذت برد خنده های از ته دل الکس و ندود بیشتر از هر چیزی خوشحالم کرد به نظر من رئال هم نسبت به یوونتوس همچین با برنامه نشون نداد فرق ما و رئال در این بود که ما ارسال ها رو از زمین خودی انجام می دادیم ولی رئال بنا به شرایط بازی که دو گل عقب بود و یوونتوس رو مجبور به عقب نشینی می کرد , ارسال ها رو از تقریبا ً پشت محوطه جریمه یوونتوس انجام می داد تنها تفاوت شوت های از راه دور رئال بود که ابزارها به همون نسبت متفاوت بودن و طبیعی بود من روی گل تقصیر ملبرگ رو بیشتر از هم می دونم کیلینی چون زننده ضربات اوله رو نمیشه مقصر دونست ولی ملبرگ رو متوجه نشدم وقتی توپ داره روی دروازه ارسال میشه چرا قبل از تیر اول یارگیری می کنه ؟ به نظر من مولینارو بین دو یار سرگردون موند , اگه یه بار دیگه گل رو ببینین توی محوطه جریمه یه رئالی دیگه هم بود فکر نمی کنم وظیفه یه مدافع کناری پوشش دادن به مهاجمی دقیقا ً روبرو و وسط دروازه خودی باشه نیلستروی دقیقا ً توپ رو از اونجا زد در آخر بسیار خرسند گشتم از هو شدن کاناوارو ;D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
منم مولینارو رو روی گل مقصر نمیدونم اون دفاع کناری نه دفاع وسط کلا بازیکنیه که من خیلی دوسش دارم و ازش انتفاد نمیکنم به نظر من که تو نیمه اول خیلی هم عالی بود و بریم خدا رو شکر کنیم که کیه لینی تو رئال نبود وگرنه عمرا نمیشد گل زد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مخصوصا ً نیمه اول خوب بود یه کار ترکیبی با الکس و یکی هم با ندود کرد که خیلی خوب بود کلا ً بازیکن زحمت کشیه و چنین بازیکنی شایسته مسخره شدن نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی