پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تاریخچه ی هواداران یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
139 پاسخ برای این موضوع

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
دراگی ها یک سری از هوادارای خاص و دو آتیشه یوونتوس هستن،که یه مدت فعالیتشون متوقف شد.و بعد از اون هم دیگه نتونستن مثل قبل بشن،ضمن اینکه جایگاه خاصی در ورزشگاه دارن.توضیحات راجع بهشون مفصله. اول همین فروم هم مفصل راجع بهشون نوشته،چرا اونو نمیخونی!!!؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كسي ميدونه كه بازيكناي يوونتوس در مورد اين گروههاي هواداري يووه به خصوص Drughi و Vikinig صحبتي كردن يا نظري دادان؟؟ مخصوصا بازيكناي يووه از سال 2000 به بعد و " دل پيرو " كه حتما مورد توجه و محبوب اين گروه ها هستش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

كسي ميدونه كه بازيكناي يوونتوس در مورد اين گروههاي هواداري يووه به خصوص Drughi و Vikinig صحبتي كردن يا نظري دادان؟؟
مخصوصا بازيكناي يووه از سال 2000 به بعد و " دل پيرو " كه حتما مورد توجه و محبوب اين گروه ها هستش

من که تا حالا توی این زمینه چیزی نشنیدم و در صورت کلی هم بعید می دونم همچین چیزی باشه ! البته این گروه ها با بازیکنان رابطه ی خیلی خوبی دارن !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تصویر

تعداد زیادی از هواداران یوونتوس در می 2006 تصمیم گرفتند تا با تشکیل دادن گروهی با نام Giulemanidellajuve ( دست هایتان را از یووه بردارید ) ، از یووه حمایت کنند ، این گروه هواداری پس از سقوط یوونتوس به سری ب و گرفتن دو اسکودتو از این تیم ، شکایتی رو به دادگاه ویژه ی یوفا ارسال کردن و خواستار محکومیت قانون شکنی فدراسیون فوتبال ایتالیا ، سکوت فیفا و کمیته ی اجرایی یوفا شده بود اما این دادگاه درخواست این هواداران را رد کرد ، دیروز هم این دادگاه با درخواست تجدید نظر این گروه هواداری مخالفت کرد و تصمیم فدراسیون در محرومیت یوونتوس رو تایید کرد و تاکید که این گروه هواداری نماینده ی رسمی باشگاه یوونتوس نیست .

• Camel Blue از این پست تشکر کرده است

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
kash torin b donya miomadam kash

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تصویر

به این عکس توجه کنید ؛ این عکس قهرمانی یووه و جشن صعود تورینو به سری ا در یک میدان شهر تورین و از یک نما نشون میده ؛ این عکس ثابت میکنه که وجود هواداران تورینو در تورین بیشتر از یوونتوسی ها فقط و فقط یک دروغه .

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

تصویر

به این عکس توجه کنید ؛ این عکس قهرمانی یووه و جشن صعود تورینو به سری ا در یک میدان شهر تورین و از یک نما نشون میده ؛ این عکس ثابت میکنه که وجود هواداران تورینو در تورین بیشتر از یوونتوسی ها فقط و فقط یک دروغه .

مطمئن باش طرفدارهای یووه از شهرهای دیگه اومدن

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بله،هوادارای یووه خیلی کمترن توی تورین.دایی من رفته بود اونجا وقتی برگشت بهم گفت اگه رفتی تورین نگو هوادار یوونتوسم چون اکثرا طرفدار تورینو هستن و از یووه بدشون میاد :np:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فدراسیون فوتبال ایتالیا تو این 6 سال هرچی قانون مزخرف بود رو تصویب کرد واقعا دارن لیگ ایتالیا رو نابود میکنن چرا گروههایی که کارت هواداری ندارن اقدام به گرفتن کارت نمیکنن نکنه این کارت ها ماهیانه هزینه ای چیزی داره؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بله، هوادارايي كه بخوان به صورت رسمي باشن و بتونن نظر مستقيم بدن تو باشگاه در اروپا، بايد هر چند وقت يكبار‏(معمولا ماهيانه‏)‏ مبلغي رو پرداخت كنن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بله،هوادارای یووه خیلی کمترن توی تورین.دایی من رفته بود اونجا وقتی برگشت بهم گفت اگه رفتی تورین نگو هوادار یوونتوسم چون اکثرا طرفدار تورینو هستن و از یووه بدشون میاد :np:

تعداد طرفدارای یوونتوس و تورینو تو تورین دقیقا شبیه پرسپولیس و استقلاله تو تهران . از ایتالیا هم یکی بیاد تهران میگه رفتی تهران نگی طرفدار استقلالم . :smile: :smile:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بازگشت گروه های هواداری به یوونتوس آرنا

آنا ماریا نماینده ی گروه هواداری یوونتوس در این مورد گفت :

" برای حمایت از یوونتوس ، بازیکنان و کونته به ورزشگاه برمی گردیم ؛ فقط بخاطر اون هاست که بر می گردیم "

آنا ماریا از مدیران یوونتوس هم انتقاد کرد و گفت :

" اگر واقعیت ها رو در نظر بگیریم ؛ بهترین واکنش ما سکوت خواهد بود "

در مورد بازی برابر ناپولی :

" ما میخوایم جنوبی ها رو در زمین خود نابود کنیم ، خواهید دید که چنین کاری خواهیم کرد ، به هوادارانی که عاشق سرود خواندن در ورزشگاه هستن ، همه چیز به شما بستگی داره ، تمام توان خودتون رو بکار بگیرید "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

سرشناس ترین هواداران بانوی پیر :

Spoiler

استیو نش

بسکتبالیست 39 ساله ی کانادایی و یکی از برترین های تاریخ NBA ؛ نش در انگلستان یکی از هواداران تاتنهام و در ایتالیا هوادار یوونتوس هست .

Spoiler

خوان مارتین دل پوترو

یکی از برترین های تنیس جهان ؛ عاشق الساندرو دلپیرو و ریکلمه است ؛ در آرژانتین هوادار بوکاجونیورز و در اروپا هوادار یوونتوس هست .

Spoiler

میخائیل گورباچف

آخرین کسی بود که بر شوروی حکومت کرد ؛ هیچکس دلیل هواداری و عشق گورباچف به یوونتوس رو نمیدونه .

Spoiler

جوزف ویلیام کالزاگی

یکی از بزرگترین مشت زن های جهان ؛ جوزف یا " جو " اهل ولز هست اما پدر او انزو کالزاگی ایتالیایی ست ؛ جوزف از سال 1993 تا 2008 در 67 مسابقه شرکت کرد و جالب اینکه در هیچکدام شکست نخورد .

Spoiler

لوچیانو پاواروتی

نماد " اوپرا " ؛ پاواروتی در سال 2007 درگذشت اما تا کنون شاهکارهای اون سر زبان هاست ، بعد از درگذشت پاواراتی باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه ای درگذشت وی رو تسلیت گفت .

Spoiler

میشل شوماخر

اسطوره ی رانندگی در فرمول یک .

Spoiler

فرانسوا میته راند

رئیس جمهور فرانسه که بدلیل علاقه ای که به پلاتینی داشت به یکی از بزرگترین هواداران یوونتوس تبدیل شد .

Spoiler

راجر فدرر

اسطوره ی تنیس جهان ؛ هوادار بزرگ یوونتوس و السندرو دلپیرو

Spoiler

دانیل کریج

هنرمند محبوب و موفق بریتانیایی ؛ اون در انگلستان هوادار لیورپول و در خارج از بریتانیا هوادار یوونتوسه ؛ کریج برای تماشای دیدارهای یوونتوس برابر لاتزیو در لیگ ایتالیا و یوونتوس - رئال در لیگ قهرمانان در ورزشگاه هم دیده شده .

Spoiler

پاپ بندیکت شانزدهم

265 مین پاپ کلیسای کاتولیک ؛ کاردینال تارکیزیو پرتونی دستیار پاپ بندیکت شانزدهم در مورد علاقه ی اون به فوتبال و بویژه یوونتوس گفته : یوونتوس تنها تیمی هست که پاپ همیشه وضعیت و نتایج اون در لیگ و اروپا رو دنبال میکنه .

Spoiler

مارک ویلیام کالاوی

اسطوره ی ورزش کشتی کج در 20 سال اخیر هیچگاه در برنامه ی سالانه ی این ورزش که به WrestleMania معروف هست شکست نخورده .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونستم این پست رو کجا بزازم اما فک کنم اینجا جای مناسب باشه :1:

یه یوونتوسی دیگه پیدا کردم :1:
از رای 2 برنامه quelli che رو میبینم الان مهمان برنامه شون یکی از خواننده های مشهور سال های دور ایتالیا ریکاردو کوچانته هست :rainbow:
تصویر

ازش سوال کردند که طرفدار کدوم تیم هستی که جواب داد خیلی وارد فوتبال نشده به صورت حرفه ای اما میتونم اسم 3 تیم رو ببرم 1 - یوونتوس به خاطر پیوستگیش ! به خاطر ادامه دادنش (تسلیم نشدنش) دوم میتونم ناپولی رو اسم ببرم به خاطر سر زنده بودن و در اخر رم تیم شهرم :rainbow:

از اهنگ های زیبای کوچانته میتونم به margherita , era gia tutto previsto اشاره کنم :dreamy:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
مرده یا زن ؟؟ :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
خب توی تب و تاب شیرینی قهرمانی یه خبر تلخ منتشر شده ! گروه هواداری Viking و اعضاش در اعتراض به محروم شدن حضور برخی از اعضا در استادیوم خانگی یوونتوس و تماشای بازی تیم محبوبشون امروز و در بازی با پالرمو از نصب بنر خودداری کردن. ( یه سری از این اعضا حتی تا 3 سال باید این محرومیت رو تحمل کنند )

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

ادواردو مولیناری(یکی از گلف بازان مطرح ایتالیا و جهان و هوادار دو آتیشه یوونتوس):

کونته در چیدمان بازیکنان اشتباه کرد یا در ارزیابی حریف؟

به نظرم اینطور نیست،به دلیل اینکه یوونتوس در نیمه اول معمولی بازی کرد اما در نیمه دوم فرصت های زیادی رو برای گلزنی ایجاد کرد.شاید کمی بی رحمی بیشتری جلوی دروازه لازم بود،اما اولین بازی چمپیونز لیگ بود و این بازی خارج از خانه بود که تاثیر گذار هست.

مشکلی برای یورنته در حال به وجود آمدن است؟

فکر میکردم که یورنته از ابتدا بازی خواهد کرد،حداقل در لیگ.اما بدون شک کونته هنوز میخواد بیشتر روی او کار کند و از این رو هنوز باید صبر کنیم.اما همه در اسپانیا به خوبی از یورنته صحبت میکنند و دوستان اسپانیایی گلف باز من زمانی که یوونتوس یوورنته را جذب کرد گفتند:"یوونتوس یک قهرمان را جذب کرده است."بنابراین با اطمینان منتظر او میمانیم.

تو با توز دوست شده ای و باهم گلف بازی کردید...

کارلیتوس زیاد بازی نکرد،روز بعد از بازی با سمپدوریا بود؛مسابقه ای که توز در آن گل زد.او خیلی آرام بود،نصف روز را باهم گذراندیم و استراحت کردیم.او واقعآ مرا تحت تاثیر قرار داد،به دلیل اینکه صحبت هایی که از زمان حضور او در منچستر میخواندم اینطور نشان میداد که او یک شخصیت خشن و عصبی هست.برعکس من با او و همسر و فرزندانش آشنا شدم که یک خانواده ی نمونه و آرام هستند.از این رو معتقدم که اگر موفق بشه همین راه را ادامه دهد بازیکن بسیار مهمی برای یوونتوس خواهد بود.همچنین دیروز،زمانی که موقعیت های گلی جلوی دروازه بودند،او همیشه در درست کردن موقعیت های گل نقش داشت و همیشه جلوی دروازه آماده بود.به نظر من کارلیتوس یک خرید بسیار بزرگ بوده است.

توز به عنوان یک بازیکن گلف چگونه هست؟

باید بگم خوب،چونکه 7-6 اشتباه داشت و سه ماه میشد که بازی نکرده بود.در گلف هم بسیار بااستعداد هست.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

دیوانِگان یووه

تصویر
[FONT="]Livia Bertolino
[/FONT]

[FONT="]لیویا بِرتولینو،23 ساله،اهل وارِسه و در فیسبوک اسم او[/FONT]
[FONT="][FONT="]Livia Principina Marchisio[/FONT]هست.حتی یک بازیِ یوونتوس رو از دست نمیده.او در فیسبوک یک رهبر واقعی و در بحث های فوتبالی همیشه فعال است.[/FONT]
[FONT="]با او آشنا بشیم:

[/FONT]

[FONT="]-چه مدتِ هوادار یووه هستی و چطور هوادار یووه شدی؟[/FONT]

[FONT="]به لطفِ پدرم من یوونتوسی متولد شدم!از دسامبر 2003 پیگیر یوونتوس بودم که آن زمان فقط پیگیر نتایج بودم و نه چیز دیگه ای.بعدش از 2005 شروع کردم به پیگیری تمام بازی ها(به علاوه بازی های دوستانه!).
[/FONT]

[FONT="]
-بازیکن مورد علاقه ی تو در تیم 14-2013 یوونتوس؟[/FONT]

[FONT="]تمام بازیکنانِ یوونتوس رو دوست دارم اما مارکیزیو رو بیشتر دوست دارم!و از امسال همچنین یورنته.

[/FONT]

[FONT="]-ارزیابی تو از عملکرد یوونتوس در ترنسفر؟[/FONT]

[FONT="]یوونتوس قوی بود و امسال در خط حمله با خرید توز و یورنته و در دفاع با خرید اوگبونا قوی تر شده است.شاید با خرید دو هافبک کناریِ با ارزش کناره ها قوی تر می شد اما به همین بازیکنانی که داریم اعتماد میکنیم.[/FONT]

[FONT="]-لیگ امسال؟[/FONT]

[FONT="]یوونتوس تیم منتخب برای کسب اسکودتوست به دلیل اینکه قهرمان فصل قبل هست.بردن سه اسکودتوی متوالی میتونه یه چیز فوق العاده باشه.امسال لیگ کمی سختر شده،به دلیل اینکه "رم،اینتر،ناپولی و فیورنتینا"قوی تر شده اند،اما مطمئنم که در نهایت یوونتوس قهرمان خواهد شد.

[/FONT]

[FONT="]-درباره ی تنفری که بین هواداران یوونتوس و ناپولی هست؟[/FONT]

[FONT="]تمام هواداران تیم های دیگه هم از یوونتوس متنفر هستند.به نظرم بیانی که از تنفرِ بین یووه و ناپولی میشه مبالغه آمیز هست چونکه فقط "تنفر ورزشی"نیست و فراتر از این است.فقط کافیه ببینید که زمانی که با ناپولی بازی هست چطور ازشون استقبال میکنیم،که به نظر میاد یک جنگ باشه و این چیزی هست که در بازی با هیچ تیم دیگری اتفاق نمی افتد.اما نباید این تنفر چیزی بیشتر از تنفر ورزشی باشد.پدر و مادر من اهل شهر کامپانو هستند،از این رو میتونم بگم که به خوبی هواداران ناپولی رو میشناسم و میتونم بگم که خیلی از هواداران ناپولی غیر قابلِ تحمل هستند.[/FONT]

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دیوانِگان یووه

[/FONT][/B][/SIZE]

[FONT="]-درباره ی تنفری که بین هواداران یوونتوس و ناپولی هست؟[/FONT]

[FONT="].پدر و مادر من اهل شهر کامپانو هستند،از این رو میتونم بگم که به خوبی هواداران ناپولی رو میشناسم و میتونم بگم که خیلی از هواداران ناپولی غیر قابلِ تحمل هستند.[/FONT]

[/RIGHT]
[/LEFT]
[/RIGHT]

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

این خانم ، Myriam Abreu ، بانوی شایسته سال 2007 ونزوئلا