پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تاریخچه ی هواداران یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
139 پاسخ برای این موضوع

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

دیوانگانِ یووه

تصویر

[FONT="]چینتسیا ونتورلو؛هوادار 18 ساله و اهلِ تورینِ یوونتوس:[/FONT]
[FONT="]از چه زمانی هوادار یوونتوس هستی و چه چیزی باعث شد که عاشق یوونتوس بشی؟[/FONT]
[FONT="]صادقانه می گم که تنها حدود 2 سال است که به صورت واقعی هوادار یوونتوس هستم.زمانی که در یکی از سخت ترین دوره های زندگیم بودم،دیدن هر بازیِ یوونتوس به من قدرت و شجاعت برای جلو رفتن میداد و باعث می شد که هرگز تسلیم نشم.[/FONT]
[FONT="]بازیکنِ مورد علاقه ی تو در یوونتوسِ 2013/14 کدام است؟[/FONT]
[FONT="]بازیکن های زیادی هستند که به آنها علاقه دارم،اما مارکیزیو و بارتزالی رو بیشتر دوست دارم.[/FONT]
[FONT="]به نظرت یوونتوس می تونه امسال هم قهرمان بشه؟چرا؟[/FONT]
[FONT="]بله،به نظر من یوونتوس به راحتی می تونه سومین اسکودتو رو هم ببره،چونکه تنها تیمی هست که تداوم داره و پیشرفتِ بیشتری نسبت به تیم های دیگه داره.[/FONT]
[FONT="]به نظرت رقیبِ واقعی یوونتوس کدام تیم است؟[/FONT]
[FONT="]صادقانه میگم که با وجود اینکه تیم هایی مثل رم،ناپولی و فیورنتینا قوی تر شدند،اما معتقدم که هنوز رقیبِ واقعی ای برای یوونتوس وجود نداره.[/FONT]

[FONT="]
[/FONT]

تصویر

• Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تصویر

نمی دونم جایی اشاره شده یا نه ، اما علـت اینکه گروهی از هوادارا یوونتوس عنوان Drughi رو برای خودشون انتخاب کردن ، فیلمی بنام پرتقال کوکی بود که استنلی کوبریک تو سال 1971 ساخت ...

تو این فیلم که صحنه های خشن و ناراحت کننده زیادی داره ، گروهی به نام Droogies یا Droogs وجود داشت که بسیار خشن و بی رحم بودند .. این کلمه به معنی به رفیق هست و از کلمه روسی друг گرفته شده .

هواداران یوونتوس با استفاده از این اسم ، عنوان Drughi رو برای خودشون انتخاب کردن تا به نوعی خشونت بدون ترس ِ خودشون رو در مواجه با هوادارای سایر تیم ها نشون بدن ...

http://en.wikipedia....k_Orange_(film)

• Bianconero Amore, Camel Blue, یووه ای و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

:135555: یک جستجویی که در اینترنت داشتم به یک مقاله ی جالب درباره ی دراگی ها رسیدم خودم هم چند نکته بهشان اضافه کردم تقدیم به شما

_________________________________________________________________________________

شاید خیلی تعریف هواداران متعصب فیورنتینا یا تماشاگران زیاد اینتر رو شنیده باشید،
ولی یوونتوس به عنوان پر طرفدارترین تیم ایتالیا هم در زمینه ی هوادار شهرت زیادی داره.و گروه های پرسر و صدا و معروفی هم وجود داشتند در تاریخ یوونتوس،
گروه های سازماندهی شده و بزرگی که برای در اختیار گرفتن بهترین جای ورزشگاه مبارزه می کردند،گروه های خود جوشی که بزرگیشون در اروپا بی سابقه بود.
صحبت در این مطلب،راجب "گروه های هواداری" هست،نه هر هواداری،گروه های که خودشون رو سازماندهی می کنند و یوونتوس رو در بازی های خانگی و خارج از خانه پشتیبانی می کنند،گروه هایی که حتی جای ثابتی در ورزشگاه های یوونتوس دارند.و قدرت و نفوذ و احترام پیدا می کنند.هرچند از اواخر دهه ی نود،این گروه ها سر و صدای کمتری داشتند.
اولین گروه های هواداری یوونتوس در سال 1976 تشکیل شدند،Fossa Dei Campioni و Panthers ولی یکسال بعد،گروه تاریخی و بزرگ Fighters به با رهبری بیه روسی تشکیل شد که تاثیرگذاری زیادی در جذب هوادار برای یووه داشت،روسی یکی از موثر ترین افراد در جذب هوادارن جوان و نسل های بعد هواداری برای یوونتوس بود.گروه "مبارزین" روسی سال ها باقی ماند و جای ثابتی در دل الپی داشت.
در دهه ی 80 دو گروه افراطی Vikings و N.A.B تشکیل شدند که تنها هولیگان های طرفدار یوونتوس بودند.این 2 گروه هیچ ترسی از مبارزه و خشونت نداشتند و بارها با هواداران دیگر تیم ها چه داخل و چه خارج از استادیوم درگیر شده اند.این دو گروه اولین گروه سازماندهی شده برای بازی های اروپایی یوونتوس هم بودند.(بازی با استاندارد لیگ بلژیک سال 1983)
۱۹۸۷ در بازی با فیورنتینا،گروه "مبارزین" با طرفداران افراطی فیورنتینا در فلورانس درگیر شدند و کار به خشونت و زد و خورد کشید و نتایج نگران کننده ای داشت،
نتیجه ی این جنگ هواداری این بود که گروه مبارزین بعد از 10 سال درخشش منحل شد،و خشم و اتحاد عجیبی بین هوادارای یوونتوس بوجود اومد که در نتیجه اون این بود که هواداران مبارزین با Gioventu Bianconera و Indians با هم تشکیل بزرگترین گروه هواداری تاریخ یوونتوس رو دادند که بعد ها به دراگی (Drughi) مشهور شدند.
طرفداران این 3 گروه یک گروه بزرگ به اسم Arancia Meccanica تشکیل دادند به معنی پرتقال کوکی،
تحت تاثیر باند خلاف کاری مشهور این فیلم استنلی کوبریک،ولی به دلیل اسم این گروه و رابطه اش با خلاف کاری،سیاستمداران تورین فشار زیادی به این گروه آوردند و بالاخره این گروه اسمش رو به Drughi تغییر داد،دراگی،اسم گروه خلافکاری فیلم پرتقال کوکی به رهبری Alex بود.و با اینکار،سیاستمداران رو به نوعی گول زدند.
دراگی به زودی تبدیل به رهبر curva Scirea شد.curva Scirea به قسمتی از ورزشگاه گفته می شه که برای دل الپی،درست زیر اسکوربرد ورزشگاه بود.البته این منحنی در هر ورزشگاهی جایگاه خاصی هست،و برای یوونتوسی ها هم حق بزرگترین گروه هواداری بود که اونجا قرار بگیره.
دراگی در 4 سال حیات خود از 92 تا 96 به حاکم curva Scirea تبدیل شده بود.در این 4 سال بنر و پلاکارد های دراگی در مرکز خم ورزشگاه قرار داشت و سمت راست اون ها هم لگو و پرچم Fighetrs .با این شیوه دراگی ها یاد و خاطره ی "مبارزین" رو زنده نگه داشتند.
شور و هیجانی که دراگی به ورزشگاه یوونتوس می داد مثال زدنی بود.دراگی ها شهرت زیادی هم به هم زده بودند و اعضای بسیار زیادی هم داشتند.
در سال 96 با قهرمانی یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان،تمام گروه های هواداری،از دراگی با 10 هزار عضو گرفته تا اعضای باقیمانده ی "مبارزین" و گروه های کوچک دیگر همگی با هم در Curva Scirea متحد شدند و با اسم Black and White Fighters Gruppo Storico 1977 درست 20 سال بعد از تاسیس مبارزین قرار گرفتند.در همین زمان در خم شمالی یا Curva Nord (اون سمت ورزشگاه) گروه Irriducibili Vallette تونست تاثیرگذاری زیادی داشته باشد،ولی در سال 2001 به دلیل مشکلات در ارتباط با یوونتوس و گرفتن مجوز برای فعالیت در تورین منحل شد.در این دوران،مبارزه و تلاشی که برای رسیدن به 2 خم ورزشگاه یوونتوس می شد در اروپا بی سابقه بود،و از طرفی دیگر،سرود ها،سر و صدا و آتش بازی گروه های هواداری دل الپی رو برای هر حریفی تبدیل به جهنم می کرد.
در فصل 2002-2003 مدیریت یوونتوس و موجی،تصمیم گرفتند ورزشگاه ها رو از این جنگ ها و مبارزه بر سر 2 خم و انتهای ورزشگاه پاکسازی کنند،و اعلام کردند هیچکس حق ازین به بعد پلاکارد هواداری نصب کنه و باید جنجال سر این بازی ها تمام بشه.این قانون اجرا شد،و بعد از چند سال مشخص شد چه اشتباه بزرگی صورت گرفته.پاکسازی ورزشگاه از گروه های منسجم هواداری شکست بدی برای مدیریت یووه حساب می شد.
ازون به بعد بود که ورزشگاه های یوونتوس ساکت و بی روح شدند.دیگر فقط تماشاگرانی که به صورت انفرادی و شخصی می آمدند حضور داشتند و خبری از سرود ها و سر و صدا و آتش بازی دراگی ها،مبارزین و بقیه نبود.رفته رفته یوونتوس تنها تر شد،تا جایی میانگین تماشاگر یوونتوس در سری آ حتی جزو 10 تیم اول هم نبود.و حتی بعضی رسانه ها به کنایه به یوونتوس تیم غریبه در خانه می گفتند.
گروه های بزرگ 2 انتهای دل الپی،در ایتالیا و اروپا بی سابقه بودند،کمتر ورزشگاه بود که همچین جنگ و مبارزه ای برای تصاحب 2 انتهای خود داشته باشد،تشویق و هیجانی که این گروه ها به بازی خانگی یوونتوس می دادند مثال زدنی بود،چیز که یوونتوس نزدیک به یک دهه است حسرت داشتنش رو می خورد.حالا ورزشگاه یوونتوس،خلوت،ساکت و سرد است.سال 2005 با تعویض مدیریت یوونتوس،دراگی دوباره متولد شد،
هرچند این دراگی با دراگی دهه ی 90 از زمین تا آسمون فرق داشت،ولی همینکه یه گروه منسجم هواداری تشکیل شد و دوباره تلاش میکنه جونی به ورزشگاه های یوونتوس بده خیلی امید بخشه،دراگی ها قسم خورده اند،در هیچ یک از بازی های یوونتوس چه در سری آ،چه در جام حذفی،چه در هرجای دیگه ی اروپا یوونتوس رو تنها نگذارند.
دراگی ها قسم خوردند همیشه کنار یوونتوس باشند.در سری بی،دراگی ها سعی کردند حضور خودشون رو باز نشون بدند،و در المپیک تورین دوباره گرد هم اومدند.
با تاسیس یوونتوس استادیوم دوباره دراگی ها حضور فعال خودشان را در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس مانند دهه ی هشتاد و قبل از آن نشان میدهند و دو سوی ورزشگا در اختیار دراگی ها هست(Curva Nord وCurva Sud) .و تقریبا در همه ی بازی های خانگی یوونتوس ورزشگاه پر از تماشاگر هست و در خارج از خانه هم یوونتوس هیچ وقت تنها نیست و در همه ورزشگاه های ایتالیا از حمایت طرفدارانش بهره مند است.
_____________________________________________________________________________________
اولترا های یوونتوس در دهه هشتاد و ورزشگاه کاموناله:
http://upload7.ir/im...70805183850.jpg
اولترا های یوونتوس در دهه نود و ورزشگاه دله آلپی:
http://upload7.ir/im...04793582015.jpg
اولترا های یوونتوس در ورزشگاه جدید یوونتوس استادیوم:
http://upload7.ir/im...53172287283.jpg
http://upload7.ir/im...71253797231.jpg
دراگی ها:
http://upload7.ir/im...47206981611.jpg
وبسایت دارگی ها:
http://www.drughi.com/

• juve's fan, Amir gg, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

روزنامه‌ی رُمی کوریره دلو اسپورت در راستای اثباتِ حقانیتِ نداشته‌ی نایب قهرمانِ ابدی دربدر دنبال اشخاصی از قبیل مونتاری و پائولو کاناوارو و... میگرده که طالب گفتن خزعبلات در مورد یوونتوس باشند. در این مسیر به آقای مارکو تراوالیو برخوردن که به گفته‌ی خودشون هوادار یوونتوسه(یاللعجب!) متن یکی از مصاحبه های ایشون رو که از سایت برادران همیشه نایب قهرمان برداشتم میذارم تا ببینید چه هوادارهایی داریم ما.

Spoiler

با فرض ترجمه‌ی شرافتمندانه‌ی برادران همیشه نایب قهرمان لطفاً لفظ "هواداری" را معنی کنید.

پ.ن.1: دوست دارم از این برادران همیشه نایب قهرمان بپرسم آیا به خواهر و مادرشون هم اجازه میدن به سایتشون سر بزنن و از الفاظی که عزیز دُردونه هاشون استفاده کردن مستفیض بشن؟

پ.ن.2: تشکر ویژه ای از خانمهای محترم سایتمون دارم که حضورشون قطعاً در ایجاد و باقی ماندن جو‍‍ّ مؤدبانه‌ی فعلی موثر بوده :135555:  :135555:  :135555:

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

روزنامه‌ی رُمی کوریره دلو اسپورت در راستای اثباتِ حقانیتِ نداشته‌ی نایب قهرمانِ ابدی دربدر دنبال اشخاصی از قبیل مونتاری و پائولو کاناوارو و... میگرده که طالب گفتن خزعبلات در مورد یوونتوس باشند. در این مسیر به آقای مارکو تراوالیو برخوردن که به گفته‌ی خودشون هوادار یوونتوسه(یاللعجب!) متن یکی از مصاحبه های ایشون رو که از سایت برادران همیشه نایب قهرمان برداشتم میذارم تا ببینید چه هوادارهایی داریم ما.

Spoiler

با فرض ترجمه‌ی شرافتمندانه‌ی برادران همیشه نایب قهرمان لطفاً لفظ "هواداری" را معنی کنید.

پ.ن.1: دوست دارم از این برادران همیشه نایب قهرمان بپرسم آیا به خواهر و مادرشون هم اجازه میدن به سایتشون سر بزنن و از الفاظی که عزیز دُردونه هاشون استفاده کردن مستفیض بشن؟

پ.ن.2: تشکر ویژه ای از خانمهای محترم سایتمون دارم که حضورشون قطعاً در ایجاد و باقی ماندن جو‍‍ّ مؤدبانه‌ی فعلی موثر بوده :135555:  :135555:  :135555:

این سایت طرفدار رم(بیشتر شبیه وبلاگ چند تیفوسی با میزان اعتبار خیلی پایین هست)خبرهایش را با اضافه و کم کردن کلمات و بعضی توضیحات ازمترجم یا مدیر و حتی خبرهایی عجیب برای یک نتیجه ی خاص گرفتن مخاطب تحریف میکند(چندین بار این مورد ها را در سایتشان دیدم جو سایتشان هم به دشمنی با یووه هست)البته خبر های عجیب هم کم در این سایت نبوده.یا کلا منبع خبریشان اینطور هست یا مشکل از مترجم های سایت و مدیرهای سایتشان هست.در سایتشان در این چند ساله خیلی به ما توهین کردند به نظرم اصلا توجهی بهشان نکنیم بهترین کار هست...این نوع خبرها هم بیشتر به درد وبلاگ خودشان می خورد.

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

دیوانگان یوونتوس 

bb2b24907b2383937c3f78269c5676ef51c894f0

سید سجاد 22 ساله شیراز

به شخصه هیچ دلخوشی و favorite اعم از دوست صمیمی - دوس دخدر - پدر پولدار - سیکس پک - صدای زیبا - اخلاق خوب - هنر خاص - مذهب 

نداشتم و ندارم

2002 ?

9ec88270ce8acc4bbe71b97f7c4c0b85e1426e4b

Ultra Juve

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

WE ARE J U VENTUS 

داستان ماسیمیلیانو ناتالوچی ۴۵ ساله به سرعت دی یکشنبه ی گذشته بر سر زبان ها افتاده است ، روزنامه ی ایتالیایی گاتزتا دلااسپورت داستان یکی از هواداران یوونتوس را تعریف کرده که از تراژدی هیسل جان سالم به در برده و دوباره در حمله ی تروریستی پاریس در آخر هفته ی گذشته هم زنده مانده است.

ناتالاچو ، به همواه پدر و عمویش  ۳۰ سال پیش ، در فینال تاریخی یوونتوس و لیورپول در بلژیک حضور داشت ، جایی که ۳۹ نفر مردند.در این هفته او برای گذراندن تعطیلات در پاریس بود و برای کنسرت راک به محلی که حادثه رخ داد رفته بود.

دوستی که با او به کنسرت رفته بود خیلی خوش شانس نبود و به خاطر اصابت گلوله به شانه اش تحت جراحی قرار گرفت.

او به روزنامه گفت : "توروریست ها تمام مدت تنها ۳ متر با من فاصله داشتند." البته او دچار چند کبودی در پاهایش شده بود. خواهر ماسیمیلیانو ، فدریکا و اعتقاد دارد که برادرش مورد رحمت واقع شده است.او توضیح داد که چگونه برادرش قبل از این دو بار در سانحه ی تصادف از چنگال مرگ گریخته است در یکی از حوادث ، دوست او از دنیا رفت."او وقتی ۸ ساله بود و توسط پاپ ژان پل دوم در میدان سن پیترز بوسیده شد ، به همین خاطر اینقدر خوش شانس است."

#یوونتوس.باشگاهی.که.زنده.ماند #تاآخرش #یوونتوسی.سگ.جون

media_xll_8164657.jpg

• juve's fan, eⁿzº, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

بر و بچ LA اعضای باشگاه هواداران یوونتوس در کالیفرنیا  :nish: 

35370420072424643389_thumb.jpg 13058200681233285315_thumb.jpg

07487091945856877684_thumb.jpg 92577408472108388728_thumb.jpg

فرهاد سعدیخو بنیان گذار این باشگاه هواداری یوونتوس در لس آنجلس می گوید:

" باشگاه هواداری ما در آگوست 2011 تاسیس شد. در آن زمان من از تماشای تنهایی بازی ها خسته شده بودم و می خواستم فضایی ایجاد کنم که هواداران یوونتوس کنار هم جمع شده و احساسات خود را در مورد باشگاه با یکدیگر به اشتراک بگذارند."

" پس از به پایان رساندن لیگ با رتبه ی هفتم در دو سال متوالی، من فکر می کردم راهی برای این کار وجود نداشته باشد."

" اما حالا چهار سالی است که در کنار همدیگر هستیم و حالا چهار اسکودتوی متوالی را برنده شده ایم."

+ Farhad Sadikhov  :39: درست نوشتم ؟ ایرانی نیست ؟  :nish: پرچم ایرانی های هوادار یوونتوس بالاست  :nish: 

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فالکائو فوتسالیست برزیلی ک احتمالا بهترین بازیکن تاریخ این ورزش هست طی مصاحبه ای ب یوونتوسی بودن خودش اعتراف کرده ‏‎:juve:‎‏

فالکائو همچنین گفته لوگوی جدید باشگاه رو دوس نداره |:

خیلی برام جالب بود ک چهره سرشناس و بزرگی مثل فالکائو یوونتوسی باشه... juve:‎‏:

Fino alla fine
  • alexdelpiero, Aminvo, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

تاریخچه هواداری یوونتوس به قبل از رونالدو و بعدش تقسیم میشه  :1:

باید به ماها مثل ساکنان بومی قاره آمریکا یه سری امتیازات خاص بدن.. مثلن ماها بتونیم به کادر فنی و مدیریت فحش بدیم ولی اونا ( :fp:  :1: ، منظور هواداری یووه ای عزیزی که تازه به جمع ما اضافه شدن) اجازه نداشته باشن..

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فدريكا مزولين در گفتگو با La Gazzetta dello Sport

خبرنگار شبكه تلويزيوني Sky Sports (33 ساله)

«كار خبرنگاري را با ورزش واليبال شروع كردم با اين حال هميشه يك علاقه‌مند حرفه‌اي فوتبال بودم. در دوره‌اي حتي تماشاي يك بازي از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا را نيز از دست نمي‌دادم. با اينكه نخستين بار با تماشاي ستاره هلندي ميلان در اوايل دهه 90 با آن موهاي بافته معروفش به فوتبال علاقه‌مند شدم اما تيم محبوبم بي‌ترديد يوونتوس است و من يك طرفدار دوآتشه اين تيم محسوب مي‌شوم. بازيكن مورد علاقه‌ام نيز زلاتان ابراهيموويچ است؛ فوق‌بازيكني كه از زمان حضورش در يووه تا به امروز هواداراش هستم.»

6dwj_federica-masolin.jpg

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

النورا پدرون در گفتگو با La Gazzetta dello Sport

مدل، بازيگر و مجري شبكه تلويزيوني Rete 4 

ريشه‌هاي آشنايي من با يووه به دوران كودكي‌ام باز مي‌گردد؛ روزهايي كه پدر من به همراه دوست صميمي‌اش (ساندرو چيوتي؛ روزنامه‌نگار و مجري فقيدِ راديو و تلويزيون ايتاليا) از طريق راديو گزارش بازي‌هاي يووه را گوش مي‌كردند. دوران هواداري من از يووه در همان سالها آغاز شد. من در عصر سلطنت ستارگاني همچون باجو، ويالي و دل‌پيه‌رو در يووه گام به گام بزرگ شدم.

نخستين بار پسرم (لئون) وقتي ماه گذشته در اسپانيا مشغول گذراندن تعطيلات تابستاني‌اش بود، خبر پيوستن رونالدو به يووه را به من داد؛ بسيار هيجان‌زده، ديوانه‌وار و خوشحال فرياد مي‌زد. او از نسلي جديدتر است و بهتر از من رونالدو را مي‌شناسد و از جادوي بازي او آگاه است. در مقابل من شيفته بارتزالي و كيه‌ليني هستم و بونوچي هستم؛ مدافعي كه بازگشتش به يووه بسيار خوشحالم كرد. فقط اي كاش بوفون نيز در تيم فعلي حضور داشت. انتخاب پاريسن‌ژرمن به عنوان باشگاه بعدي توسط او من را حسابي غافلگير كرد؛ با اين حال براي جي‌جي در تيم جديدش آرزوي موفقيت مي‌كنم.

يوونتوس فعلي را به خاطر تشكيلات سازماندهي شده و منظمي كه دارد و البته به خاطر توانمندي‌اش در پيروزي بدون كمك گرفتن از حاشيه‌هايي به غير از شانس و ... تحسين مي‌كنم. با اينكه به نظر مي‌رسد عصر فتح ليگ قهرمانان اروپا فرا رسيده است اما براي رسيدن به اين رويا خيلي عجله نمي‌كنم چراكه يووه در آغاز راهي بزرگ قرار گرفته است.

ytuw_quaranta_ok-k6wc--896x504_gazzetta-

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فقدان امكانات و فراهم نبودن زيرساخت‌هاي سخت‌افزاري، محذوريت‌هاي تكنولوژيكي و البته غم نان و دنيا در ماضي همواره از من طرفداري هاي‌لايت‌بين و قليل‌التماشا در مقابل بازي‌هاي يوونتوس ساخته بود.

اما اين فصل گويا تقدير، شيوه‌اي ديگر برايم مقدر ساخته است.

با آمار تماشاي 21 بازي كامل + يك نيمه و از دست دادن تنها يك بازي + يك نيمه؛ ركورد بالاترين رتبه نظاره كردن بازي يوونتوسِ عزيز آنهم به صورت مستقيم و مستمر را در طول  طرفداري 25 ساله‌ام زدم.

گفتم يكبار نيز كه شده به جاي بازنشر ركوردهاي كريستيانو رونالدو و اعوان و انصار كمي هم به خودم توجه كنم.

هرچند مي‌دانم ركوردم در قياس با دوستان، حقيرانه است اما خيلي دوست دارم بدانم ميانگين و آمارِ تماشاي بازي‌هاي يووه در اين فصل توسط رفقاي نازنينم در فروم چگونه بوده؟

• Hossein Salehi, AAG, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
آخرین بازی که دیدم با امپولی بود. فک کنم دور و بر ده تا باشه.
  • حامد, Orphée, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

منم فکر کنم بجز یه بازی لیگ بقیه همه رو دیدم که نسبت به سابق یه رکورد بحساب میاد.. آدم تو شرایط سخت علاقه مندیاش بیشتر میشه

• حامد, Orphée, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
رکورد من برای سال 2016/17 هست.

چون تصورم این بود که این فصل آخرین فصل بوفونه و قراره تهش قهرمان اروپا بشیم، تقریبا تمام بازی ها رو دیدم.
فکر کنم فقط یکی دو بازی از دستم در رفته بود.

حیف شد ...
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

فقدان امكانات و فراهم نبودن زيرساخت‌هاي سخت‌افزاري، محذوريت‌هاي تكنولوژيكي و البته غم نان و دنيا در ماضي همواره از من طرفداري هاي‌لايت‌بين و قليل‌التماشا در مقابل بازي‌هاي يوونتوس ساخته بود.

اما اين فصل گويا تقدير، شيوه‌اي ديگر برايم مقدر ساخته است.

با آمار تماشاي 21 بازي كامل + يك نيمه و از دست دادن تنها يك بازي + يك نيمه؛ ركورد بالاترين رتبه نظاره كردن بازي يوونتوسِ عزيز آنهم به صورت مستقيم و مستمر را در طول  طرفداري 25 ساله‌ام زدم.

گفتم يكبار نيز كه شده به جاي بازنشر ركوردهاي كريستيانو رونالدو و اعوان و انصار كمي هم به خودم توجه كنم.

هرچند مي‌دانم ركوردم در قياس با دوستان، حقيرانه است اما خيلي دوست دارم بدانم ميانگين و آمارِ تماشاي بازي‌هاي يووه در اين فصل توسط رفقاي نازنينم در فروم چگونه بوده؟

حامد بزرگوار و زحمتکش

حالا که اغلب قریب به اتفاق بازی‌های این فصل رو تماشا کردی، ما رو از نقطه نظرات شخصی و آنالیزی که از بازی‌های تیم داری محروم نکن برادر  :thank:

• Hossein Salehi, حامد, GioVanni Agnelli و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دانش فني حقير كم‌رمق‌تر از اين حرف‌هاست كه بخواهم در اين حوزه عرضه اندام كنم؛ لكن براي آنكه اجابت درخواست و اطاعات امر كرده باشم چند سطري خط‌خطي در اسرع وقت و همزمان با اتمام نيم فصل رقابت‌هاي سري آ خواهم نگاشت.

هرچند به جد باور دارم ساير دوستان و علي‌الخصوص خودِ شما توانمندي بيشتري در اين تحليل‌هاي فني داريد.

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با اينكه در آليانتز همه حاضرين عضو خانواده بيانكونري محسوب مي‌شوند اما گاهي در ميان خيل جمعيت، نجابت(!) و يكه بودن يك هوادار از نگاه‌هاي ريزبين دور نخواهد ماند. از همين روي؛ در اواخر بازي يووه - ميلان و در حاليكه طرفداران بانوي‌پير بر روي سكوهاي ورزشگاه بي‌تاب سوت پايان بازي بودند، در ميان يكي از مديوم‌شات‌ها، پسري جوان در ميان جمعي از طرفداران ايستاده و پر جنب و جوش، مظلومانه در حاليكه بر خلاف همه نشسته بود و پاهايش را به هم چسبانده بود، بدون ابراز واكنش برون‌گرايانه، در عسرتي خودخواسته جريان بازي را دنبال مي‌كرد. نمي‌دانم در يك لحظه چرا ياد @Aminvo افتادم و با خوردم گفتم اگر امين نيز در ورزشگاه بود احتمالاً به اندازه همين پسر، محجوب و ساكت، تك و تنها در گوشه‌اي مي‌نشست و غريبانه بازي را تماشا مي‌كرد. نه اينكه امين همين چند روز پيش براي تماشاي يكي از بازي‌هاي تيم بانوان براي نخستين بار به آليانتز رفته بود، ناخوداگاه تصوير خيالي از حضور او بر روي يكي از صندلي‌هاي ورزشگاه همچنان در نظرم است. شايد از آنجا كه كاركتر مجازي او در فروم را نيز درون‌گرا دريافته‌ام ناخواسته به چنين رويابافي‌اي‌ رسيده‌ام.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در آستانه 40 سالگي همچنان آرزوهاي محقق نشده فراواني دارم كه هرچند عمدتاً غيرمادي هستند اما با فروتني رداي برآورده نشدن‌هايشان را پيشاپيش پوشيده‌ام.

اما يكي از معدود آمال مادي‌ام سفر به تورين و حضور در باشگاه، موزه، كونتيناسا، تماشاي يكي از بازي‌هاي تيم در آليانتز و ... است.

مي‌شد رخت واقعيت پوشيدنِ اين روياي شيرين تا اين اندازه دسترس‌ناپذير نباشد اما افسوس كه براي يك طرفدار خاورميانه‌ايِ يووه (چه‌بسا ايراني) اين بيش از ميزانِ استحقاق و برخورداري‌اش از «لذت» است.

شكايتي نيست هرچند حسرتش تا در باقيمانده عمرم با من همراه خواهد بود.

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی