پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-کاتانیا(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آقا جان! شماها مفسر فوتبال! شماها بازی دیده! شماها کار بلد! ولی کسی هم نخواسته که بیایید و بقیه اعضا رو از بازی یووه راضی و خشنود کنید آره!نه من نه حمید نه هیچ احد و ناسی بازی رو ندیده! بازی با اودنیزه رو همه دیدن!توپ هم خیلی دست یووه بود و تو وسط زمین خوب توپ رو رد و بدل میکردن ولی در نهایت چی؟ با تک گل بازی رو بردیم! آخره همین فصل دوم و سوم و چهارم بشیم همین شماها میایید میگید که همین تیم با همین دارایی هاش عالی تونسته به این رتبه دست پیدا کنه و رانیری با همین بازیکنا شاهکار به خرج دادهو طبق برنامه ریزی مدیران یووه داریم قدم به قدم جلو میریم. در حالی که می توستیم قهرمانی رو هم به دست بیاریم فقط و فقط تو همین جور بازی ها گند زدیم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

آقا جان! شماها مفسر فوتبال! شماها بازی دیده! شماها کار بلد! ولی کسی هم نخواسته که بیایید و بقیه اعضا رو از بازی یووه راضی و خشنود کنید

آره!نه من نه حمید نه هیچ احد و ناسی بازی رو ندیده!

بازی با اودنیزه رو همه دیدن!توپ هم خیلی دست یووه بود و تو وسط زمین خوب توپ رو رد و بدل میکردن ولی در نهایت چی؟ با تک گل بازی رو بردیم!

آخره همین فصل دوم و سوم و چهارم بشیم همین شماها میایید میگید که همین تیم با همین دارایی هاش عالی تونسته به این رتبه دست پیدا کنه و رانیری با همین بازیکنا شاهکار به خرج دادهو طبق برنامه ریزی مدیران یووه داریم قدم به قدم جلو میریم. در حالی که می توستیم قهرمانی رو هم به دست بیاریم فقط و فقط تو همین جور بازی ها گند زدیم.

بابا نمی گم انتقادت بده اما یه مقدار منصف باش...
به نظر تو یووه فصل قبل که به جایگاه سوم رسید بد کار کرد؟ (تیمی که از سری بی بیاد و از نو شکل بگیره با این بازیکنان جدید نیاز به هماهنگی داره؟)
والا بی انصافین که از رانیری ناراضی هستین
(اما نظر هرکس محترمه ، به خاطر نظراتت دمت گرم)

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
کار به بحث قبلی ندارم سال قبل ما سوم شدیم اما افتضاح بازی کردیم نتیجه عالی بود اما بازی نه میتونستیم خیلی بیشتر امتیاز داشته باشیم. الانم تا اینجا ما خوب نتیجه گرفتیم بازی ها خوب بوده،من به نتیجه توجه دارم تا بازی اینجور هم که معلومه امشب تیم خیلی موقعیت داشته، اما تو لیگ با کلاس اروپایی قابل قبول نیست که بگشیم از اینور و اونور میرفت بیرون...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
دوستان سلام واقعیتش من بازی رو ندیدم و نمیگم یووه با یک مساوی از قهرمانی دور شد اما چند مورد به نظرم میرسه که اینها هستن 1-نباید توقع داشت یووه 7 یا 8 بازی پشت سر هم ببره امسال سری ا بسیار نزدیک دنبال میشه اما برای قهرمانی نباید جلوی هیچ تیمی توی خانه امتیاز از دست داد . 2-بعضی از دوستان معتقدند یووه به اندازه لازم گل نمیزنه که بهنظر من برمیگرده به نداشتن هافبکهای هجومی و گلزن که اگر کامو را فاکتور بگیریم واقعا نفر مناسب دیگه ای نداریم از ندود هم نمیشه بیشتر از این توقع داشت چون شرایط بدنیش اجازه استارتهای سریع یا شوتهای قوی گذشته را به او نمیدهد. 3- در بازیهای بسته ای که کار مهاجمان برای گلزنی گره میخورد این هافبکهای خلاق وگلزن هستند که به کمک تیم میایند(مثلا کاکا یا سیدورف در میلان)

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من عاشق انتقادات شمام بازم بگین تیم بده !!!!!!! بگین بیشتر بگین ...........!!!!!!

اخه فوتبال میدونین یعنی چی؟؟؟؟ >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

اینتر و کاتانیا رو دیدید اینتر 2_1 برد (گلهای اینتر هم دیدید که چطور بود !!!!!!!!!!!!!!بده اون بازی مورینیو گفته بود که ما قدرتمندانه بازی رو بردیم!!!!!!!!!!!!!!!!)

حالا قضیه ما هم بر عکسه !!!!!!! این همه موقیت و 1 گل بزنی, بابا من به کی بگم ما خیلی داریم بد شانسی میاریم .....................

شما بگید چی کار کنیم, بابا به خدا نمیره تو ....................................به خدا توپ از رو خط دروازه حریف به سختی رد میشه ........مگه بازیکنانمون سوپر گل بزنن !!!!!!

ولی تیم ما تمام بازی ها از نظر فنی عالی بوده .............................................

شاید بشه گفت طلسم شدیم ......

بازی رو که باید پر گل میبردیم به راحتی 1_1 کردیم ........................

نه فشاری رو دروازمون بود و نه بازی تو نیمه زمین ما در جریان و...................................................................

یه تیم باید چی کار کنه که ببره !!!!!!!!!!!من نمیدونم ؟؟؟؟؟؟

ای مردم شما یادم بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا میدونین چیه :

بد شانسی رو هوا معلقه و 2_3 ساله رو ما نشسته (با اتهامی که زدن بهمون و رفتیم سری ب)(جام هامون رو گرفتن و بازیکنامون رفتن و 2 سال تو cl نبودیم و سهام باشگاه افت کرد و اسپانسر قدرتمندمون(TAMOIL) رفت و استورهامون اذاب کشیدن و..................) پس اگر هم چیزی بوده ما تاوانشو دادیم و شاید خیلی بیشتر......

ولی بازم تو کتم نمیره که چرا این غباری که رو ما نشسته تمیز نمیشه !!!!!!!!!!!!!! :'(

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
شما که کارشناس فوتبال هستید بفرمایید شانس--طلسم(احتمالا بعدها جادو) کجای منطق فوتبال قرار میگیرد اقای عزیز این تیم رو بد بستن 10 تا هافبک دفاعی داریم 2 تا هافبک هجومی که اونها هم اغلب مصدومن فقط امیدوارم دلپیرو مصدوم نشه که اسیب بدی به تیم میزنه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز والا من بازی رو دیدم یوونتوس اون موقع هم که گل رو زد تو و میدون دست کاتانیا بود و تازه بعد از گل هم کاتانیا داشت حمله میکرد

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
دوستان عزیز من نباید انتظار داشته باشیم این بازیکنای جوونی که وارد تیم شدن شق القمر کنن وقتی دوستانی که دیدن هم میان میگن 20 تا 30 دقیقه بازی در نیمه اول دست حریف بوده یا منینگر 3 یا 4 تا سیو عالی داشته شما چه نتیجه ای میگیریدایا ما جلوی فیو رنتینا یا زنیت هم بدشانس بودیم-----

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21241 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من يوهان كرايف يه حرفي زده در مورد فوتبال ؛ گفته فوتبال 50% بستگي به شانس داره و 50% هم تاكتيك و عملكرد تيم ! عابد درباره پارسال گفت ؛ عزيزم ، امتيازهايي رو كه داور ها از ما گرفتند رو اگر برگردونند ميدوني چه تغييري تو جدول ايجاد ميشه ؟! ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ من خودم از اينكه اين بازي رو نبرديم ناراحتم و اصلا هم كاتانيا رو تيم قدرتمند و فوق العاده اي نميدونم بخاطر يك بازي شانسي مقابل اينتر !! اما اون چيزي كه مهمه و روشنه اينه كه يووه داره خوب بازي ميكنه و فقط نميدونم چرا اين توپ ها گل نميشه ؟! تازه ! الان هفته چهارمه تازه ! با يك برد يا باخت يه تيم چند رتبه اين طرف اون طرف ميشه ! فقط اين يووه نيست كه داره امتياز از دست ميده . رم رو نگاه كنيد ، با اسپالتي كه شكر خدا تو فروم كم طرفدار نداره ! 2 تا باخت گرفته امسال ! فيورنتينا هم با پراندلي كه مثل اسپالتي خيلي ها قبولش دارند ،‌ اونم وضع خوبي نداره ! نكنه اونا عيب از تيمشونه ولي عيب يووه رانيريه ؟! گفتيد بازي هاي 1 - 0 ؛ سه يا چهار سال پيش رو به يادتون بياريد در زمان كاپلو و مسابقات اروپا ،‌ يووه تمامي بازي هاش در دوره گروهي رو با نتيجه 1 - 0 برد !! تو ليگ هم برد 1 - 0 كم نگرفت ! ـــــ اصلا بحث سر 1 - 0 يا 400 - 0 نيست ! بحث سر اينه كه چرا يووه وقتي اين همه حمله ميكنه گل نميزنه ! بر عكس بقيه دوستان من معتقدم تيممون كامله ولي قبول كنيد فاكتور شانس رو نداريم ! من كه از عملكرد تيم راضي ام حتي اگر هفته بعد 5 - 0 ببازه ! فعلا زوده درباره قهرماني حرف بزنيم ، خيلي زمان مونده و يووه مطمئنا اون قدر قدرتمند هست كه مدعي ترين تيم براي قهرماني باشه ! با تشكر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من نه حرفهاي كسي رو تاييد ميكنم نه رد ! ولي كلا در تعجبم ؛ از اينكه داريم از رانيري بابت نتيجه گرا بودنش (!!!) انتقاد ميكنيم . فصل پيش بهترين خط حمله سري آ رو يووه داشت ، آقاي گل اول و دوم ليگم مجموعا با ٤١ گل بيشتر از تيماي ١٥ام به پايين گل زده بودن !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
حالا همه ي اين حرفها به اين معنيه كه رانيري مربي نتيجه گراييه و بازياشو ١-٠ برده !!!!! ميخواستم بگم بدشانسي بعضي اوقات سراغ آدما مياد ! مثل اين ٤ تا بازي ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جالب اینجاست که الآن کاپلو شده ارائه کننده فوتبال تهاجمی !!! قاسم آمار خوبی رو مثال زد فصل قبل رم در مقطعی 10 امتیاز از اینتر عقب بود ولی هفته آخر نسبت به حریفان رودررو شانس بیشتری واسه قهرمانی داشت یعنی می خوام بگم در خیلی مواقع فاصله های امتیازی اینچنینی هم جبران شده جالبه که الآن فاصله 2 امتیازی ما با صدر جدول اونم تنها بعد از 4 هفته عقب موندن از کورس عنوان میشه !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
شما چرا نگاه نتایج بقیه تیم ها نکاه نمی کنید ؟؟؟ رم که فقط داره 3 تا 3 تا می خوره !!!! میلان هم به بدبختی موفق شد از رجینا امتیاز بگیره و اینتر هم دهنش صاف شد مقابل لچه !!!! یوونتوس توی بازی دیشب بیش از 5 موقعیت 100% گل داشت که امائوری و الکس نزدند حالا چرا نمی دونم !!! به خدا اگه اشتباه کیه لینی نبود اونا به هیچ وجه نمی تونستند گل بزنند !!! وقتی کیه لینی اشتباه فردی می کنه گناه بقیه چیه ؟؟؟؟ وقتی کیه لینی اشتباه فردی می کنه و امائوری تک به تک خراب می کنه و الکس ضربات ازادش رو به اسمان می زنه تقصیر رانیری چیه ؟؟ من که دیشب از یووه راضی بودم !!! با اینکه تساوی خانگی داشتیم ولی خیلی خوب بودیم و امیدوار کننده !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوستان عزیز والا من بازی رو دیدم

یوونتوس اون موقع هم که گل رو زد تو و میدون دست کاتانیا بود و تازه بعد از گل هم کاتانیا داشت حمله میکرد

حالا اگر یکی بگه یوونتوس چرا در گل زنی موفق نبود یه چیزی،یکی بگه چرا از گلمون دفاع نکردیم یه چیزی،
ولی اینی که تو گفتی فقط یه سوال رو به ذهن آدم میاره:

کدوم بازی رو دیدی !؟؟!!؟!؟
طبق آمار بازی یوونتوس 15 "موقعیت گل" یا همون چیزی که به عنوان Occasioni da gol گفته شده،داشت !
56 درصد دست یووه و 43 درصد دست کاتانیا بود.354 پاس یووه در مقابل 277 پاس کاتانیا.26 سانتر روی دروازه،
8 شوت در چهارچوب !

این همه برای بردن کافی نبود !؟!؟!؟
-
رانیری هم راجب بازی گفته،بازی رو که باید با اختلاف می بردیم مساوی کردیم،فقط میشه گفت توپ نمی خواست بره توی گل !

در مورد گل هم از کیه لینی دفاع کرده و گفته توپ کات بدی برداشت و کیه لینی نتونست توپ رو با پای راست بزنه،ولی کلا ما در ساختار دفاعی اشتباهاتمون زیاد بود که نباید همچین اشتباهاتی داشته باشیم در بازی که فشاری روی دفاعمون نبود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مجتبی داری بی انصافی می کنی در مورد یوونتوس !!!! همون جوری که رضا گفت یووه خیلی برتر بود حتی واکنش بد از گلی هم که خوردیم خیلی جالب و شایسته بود !!!! جووینکو - امائوری و الکس هر کدومشون یک موقعیت مسلم گلزنی رو از دست دادند که واقعا اگر بد شانسی نبود با اختلاف برده بودیم !!!! و نکته بدی اینکه از یوونتوس با اشتباه کیه لینی بازی رو مساوی نمی کرد حضور جوانانی نظیر جووینکو، ده چلیه و مارکیزیو خیلی پررنک تر می شد !!! هر سه نفرشون واقعا خوب بودند و نگاه ها رو جلب کردند !!!! مارکیونی بر خلاف بازی قبلی خیلی درخشان نبود و نتونست کار خاصی انجام بده !!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم مصاحبه بازیکن ها : دل پیرو : ما بازی رو از همون ابتدا کنترل کردیم و بعد از تساوی و در بیست دقیقه پایانی موقعیت های گل فراوانی داشتیم.در این تیم انگیزی زیادی برای گل زدن و برد وجود داره و با ید سعی کنیم این انگیزه رو حفظ کنیم و به همین طریق ادامه بدیم.(در مورد زمین بازی هم گفته که نسبت به پارسال کیفیت خیلی بدی داره) جووینکو : خوشبختانه یووه رو در سری ب همراهی کرده بودم و استرس نداشتم.ناراحتم که نتیجه خوبی به دست نیاوردیم.از کیفیت بازی خودمون راضی هستیم اما از نتیجه نه.حداقل ۱۰ موقعیت گل داشتیم که متاسفانه نمی تونستیم به گل تبدیلشون کنیم آمائوری : متاسفانه این بار گل من باعث پیروزی نشد.ما باید از اون همه موقعیتی که داشتیم استفاده می کردیم و حداقل یک گل دیگه هم می زدیم.ما تازه در ابتدای کار هستیم و بهتر هم خواهیم شد.در حال حاضر در یووه همه بازیکن ها آماده هستند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من دیشب خیلی اعصابم خورد شد که یوونتوس بازی برده رو مساوی کرد اگه اون کیلینی فلان فلان شده توپ را دفع میکرد این طور نمشد.آخه من نمیدونم چرا اینتر باید همه ی بازیهاش رو ببره ولی ما نه افتضاح. شما یک نگاه به خریدهای اینتر بنداز همه بازیکن سطح بالا و عالی ولی ما ملبرگ-پولسن-کنزویچ.ما بهترین خرید تابستانمان آمائوری-منینگر بود.واقعا این تیم اصلا تیم قهرمانی نیست.در خط دفاع باید بارزالی-گروسو-گابرینی و در خط هافبک آلونسو-فن در فارت - دیگو رو میخریدند.از این تیم نباید انتظار قهرمانی داشت.این مدیران یوونتوس هم دارن امید واهی میدند.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس با این تفاسیر امیدوارم بازی بعدی رو ما با شانس و اقبال ببریم!! تا حداقل شماها راضی بشید!! قاسم جان!فصل پیش ما الکس و دوید رو داشتیم! در حال حاضر دیوید که مصدومه!الکس هم به اون صورت فیکس نیستش.یاکی هم تو دوران افت هستش و سالی یکبار هم گل نمیزنه! فقط میمونه آمائوری که اونم قسم خورده تو هر بازی فقط یک گل بزنه! راستی!امروز که بیرون رفتم یک ذره پول خورد ته جیبم بود . به نیت اینکه بازی بعدی رو ببریم اون پول رو انداختم تو صندوق صدقات تا اون توپ هایی که نمیرفتن تو گل تو بازی بعدی برن تو گل!خدا کنه سهم ناچیزی توی پیروزیمون داشته باشم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم نمرات بازیکنان یووه توی این دیدار : منینگر 6 - گریگرا 6 - گروتالیه 6 - کیه لینی 5 - ده چلیه 6 - مارکیونی ( امجیچ 6 ) - پولسن 6 - مارچسیو 6 - جووینکو 7.5 - دل پیرو 6.5 - امائوری 7

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من قبلا گفتم و بازهم میگم اگه در تابستان خریدهای خوب و بازیکنهای فوق ستاره رو خریده بودن حالا ما به صدقه دادن هم نمی افتادیم.مثل زمان موجی واقعا زمان لوچانو موجی و مخصوصا فابیو کاپلو من اصلا نگران یووه نبودم چون میدونستم که کاپلو کار خودشو خوب بلده.خریدهای عالی انجام داد و بعد هم نتیجشو گرفت.من خیلی دلم تنگ شده برای یوونتوس زمان کاپلو.خوب چرا اینتر شانس شانسی داره همه بازیهاشو میبره ولی ما.......من نگران این هستم که ما امسال سرنوشت رم پارسال گرفتار بشم و دعا کنیم که اینتر بازیشو مساوی کنه و ببازه و ما ببریم تا قهرمان بشم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی