پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-کاتانیا(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجب شانی داشتن این کاتانیایی ها !!! یوونتوس فقط و فقط بدشانس بووووووووووود !!! توی 20 دقیقه پایانی 100 تا موقعیت گل داشتیم !! کلی توپ میلیمتری رفت بیرون،کلی توپ خورد به تیره،اصلا نمی دونم چطوری گل نمی شدند ! درضمن خیلی هم نامرد بودند،مثلا آمائوری یارو رو دریبل میکرد خطا می کرد،الکس جا می زاشتشون خطا می کردند، فقط با خطا داشتند دفاع می کردند توی 20 دقیقه آخر ! الکس 1 بار زد به تیر،آمائوری یه بار زد به تیر، الکس یه بار 3 نفر رو دریبل کرد رفت تا توی شش قدم،پاس داد کنار،شلوغ شد توپ نرفت توی گل، ریباند کرنر،دروازه خالی بدون دروازه بان،لگروتالیه شوت کرد از بالای دروازه رفت بیرون ! ضربه ی سر حسن از توی شش قدم دروازه بان خودشم نفهمید چطور گرفت ! تک به تک آمائوری توی شش قدم،خورد با دروازه بان عمودی رفت بالا ! خود دروازه بان ایستاد پرید گرفتش !! اصلا نمی فهمم چطوری این توپ ها گل نمی شدند ! حتی کیه لینی هم 5 دقیقه آخر کامل جلو بود و عقب نمیومد. اونا 11 نفر توی محوطه بودند،همش با خطا و وقت طلفی ! حتی دروازه بانشون کارت زرد گرفت به خاطر وقت طلف کردن. خیلی نامردی بود... گل هم روی اشتباه کیه لینی بود... سانتر کردند،توپ قشنگ روی مسیر پاش بود،خواست با پای راست بزنه زیر توپ،نشد !! خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی حیف بود ! واقعا یووه مستحق برد بود.... 100 تا گل نزدن...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازم بی ثباتی یوونتوس شروع شد من موندم اینا نمی تونند بیشتر از یکی گل بزنند این اتفاق حتی میتونست بازی قبل بیوفته

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اولی که می تونستیم بدست بیاریم با یه اشتباه پرید امیدوارم جبران شه (البته مطمئنم) اما من الان خلاصه بازی رو تو رای دیدم یووه خیلی موقعیت داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

کسی نتیجه اینترو میدونه؟
یووه چندمه؟

1-0 اینتر برد
یووه سومه

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
در مهمترین بازیها: یووه 1 کاتانیا 1 انتر 1 لچه 0 آتالانتا 1 کالیاری 0 رم 1 جنوا 3 لاتزیو 3 فیو 0 میلان 2 رجینا 1 ناپولی 2 پالرمو1 یووه با احتساب این نتایج چهارم هست انتر 10 لاتزیو 9 آتالانتا 9 یووه 8 ناپولی 8

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

1-0 اینتر برد
یووه سومه

يووه چهارمه
آتالانتا و لاتزيو هردو بردن.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خیلی خیلی حیف شد!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اخه این چه وضعشه با 1-0 1-0 که نمیشه کاری کرد.
اینم نتیجش 1بازی و 1-0 می بریم دوتا سه تا بازیو 1-0 می بریم دیگه همرو که نمیشه 1-0 بررد
حالم از اینجور بازیا بهم می خوره

مطمئنم بازی رو ندیدی!حداقل پست بقیه رو بخون بفهمی توی بازی چه خبر بوده بعد بیا محکوم کن!
یووه باید خیلییی گل می زد!هر چی زدن نرفت توی گل.
به نظر من اصلا درست نیست کسی رو مقصر بدونیم.همه کار کردن اما توپ توی دروازه نمی رفت

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شانس و این حرفا رو بذارید کنار قبلاً هم گفتم این وضع بازی کردن نیست. همیشه که نمیشه با تک گل بازی رو ببریم. از سبک و سیاق تیم رانیری حالم بهم میخوره حالا اگه شانس با ما نباشه و هر 11 بازیکن توپ رو به پست دروازه بزنن!! فقط کافیه یک گل بخوریم تا قهرمانی گاماس گاماس ازمون دور بشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
باور کنید همین 2 امتیاز 2 امتیازاست که قهرمان فصل رو مشخص می کنه !!!!!!! *************** فصل قبل هم یووه همین طوری الکی امتیاز از دست می داد !! **************** 4 تا بازی 4 گل این بود مرگبارترین خط حمله سری آ لاتزیو با 1 مشت جوجه ببینید تا الان چند تا گل زده !!!!!! ********* وسط فصل دیگه نباید بهانه ای برای طرفداری داورها از اینتر باشه تا وقتی یووه به خودش می بازه ! ********** اما نباید زود ناامید بشیم هنوز باخت نداریم و تازه 4 تا بازی گذشته یووه همیشه پیروزه !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی ستاره ی بازی هم مطمئنا دلپیرو بود !
-

مارکیزیو درسته خیلی پر اشتباه بود،ولی مطمئنم روزی هافبک بزرگی میشه،حرکات منحصر به فردی تو زمین انجام میده،ولی هنوز پاساش خیلی دقیق نیست.پولسن هم بد نیست..ولی خوب هم نیست به هیچ وجه.
کلا خط هافبک یووه در وسط اصلا تاثیر گذار نبود،فقط از کناره ها حمله می شد.

آمائوری هم فوق العاده بود،توپ بلند ارسال می کردند آمائوری با سر به اطراف پاس می داد،چندین بار تکرار چند و خیلی موقعیت اینطوری داشتیم.

اما من الان خلاصه بازی رو تو رای دیدم
یووه خیلی موقعیت داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

یوونتوس خیلی موقعیت داشت،مهمتریناش اینا بود :

سانتر جووینکو،ضربه ی سر الکس به تیر دروازه،پشت سرش ضربه ی سر آمئوری بازم به تیر افقی دروازه !
الکس از کنار کرنر شروع کرد دریبل و 3 نفر دریبل کرد به دروازه رسید،پاس داد ولی توپ توی شلوغی گل نشد.
پاس کاری الکس و مارکیونی،سانتر ولی ضربه ی آمائوری از کنار دروازه آروم رفت بیرون.
سانتر تیاگو،اثر گذاری دروازه بان،دروازه خالی و لگروتالیه،شوت لگروتالیه توی شلوغی از بالای دروازه رفت بیرون.
تک به تک آمائوری،خورد به دروازه بان،و توی هوا چرخید و گل نشد !
ضربه ی سر حسن که یه ارسال از کرنر بود ،که از شش قدم و فاصله نزدیک ضربه ی خوبی بود ولی دروازه بان اونا گرفت.
پاس آمائوری با سر برای ندود،ندود یکیو دریبل کرد و شوت کرد،توپ میلیمتری از کنار دروازه رفت بیرون.

این ها موقعیت های بود که شکل گرفت،
ولی مثلا آمائوری دفاع آخر اونا رو جا گذاشت ولی روش خطا کردند.
جووینکو خودش و دروازه بود و خواست شوت کنه،روش خطا کردند.
الکس 2 نفر رو دریبل کرد قبل از رفتن داخل محوطه روش خطا کردند.

و....

خیلی ناجوانمردان بازی کردند و خیلی خوش شانس بودند.
یعنی چی بی ثباتی یووه و 1-0 و 1-1 کردن یووه !؟؟!

یووه که نتیجه گرا بازی نکرد،عقب هم نکشید،همه ی بازی داشت حمله می کرد.
اینقدر یووه توی زمین کاتانیا بود که اوت های داخل زمین خودمون رو منینگر می رفت بر می داشت !! کیه لینی هم همش توی محوطه ی حریف بود چون نیازی به دفاع نبود،اونا اصلا حمله نمی کردند.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

شانس و این حرفا رو بذارید کنار

قبلاً هم گفتم این وضع بازی کردن نیست.

همیشه که نمیشه با تک گل بازی رو ببریم.

از سبک و سیاق تیم رانیری حالم بهم میخوره حالا اگه شانس با ما نباشه و هر 11 بازیکن توپ رو به پست دروازه بزنن!! فقط کافیه یک گل بخوریم تا قهرمانی گاماس گاماس ازمون دور بشه.

افرین نیک... یوونتوس اینطوری شده که شانس براش امتیاز تعیین می کنه... در ضمن 4 بازی 4 گل برای یوونتوس، به نظر من یوونتوسی ها نباید عادت کنن که از شانس ایراد بگیرن.. من یادم نمیاد زمان انجلوتی، لیپی و کاپلو کسی از شانس حرف می زد؟؟
دو بازی قبل خوش شانس بودن که گل نخوردن و بازیشون با برد تموم شد...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شانس و این حرفا رو بذارید کنار

قبلاً هم گفتم این وضع بازی کردن نیست.

همیشه که نمیشه با تک گل بازی رو ببریم.

از سبک و سیاق تیم رانیری حالم بهم میخوره حالا اگه شانس با ما نباشه و هر 11 بازیکن توپ رو به پست دروازه بزنن!! فقط کافیه یک گل بخوریم تا قهرمانی گاماس گاماس ازمون دور بشه.

ایراد از سبک بازی رانیری نبود !! تیم اصلا تحت فشار نبود و اصلا مشکلی نداشت،گلی هم که خوردیم روی اشتباه کیه لینی بود که توپ جلوی پاشه و هوا رو شوت می کنه ! وظیفه ی کیه لینی بود نه رانیری ! اصلا بازی یووه مشکلی نداشت.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
1 گل هیچ وقت و در هیچ شرایطی نتیجه قطعی برای برد نبوده و نخواهد بود !! 2 تا بازی این 1 گل حفظ شد 2 تا بازی حفظ نشد امیدوارم یووه واسش تجربه بشه دیگه هیییییییییییییییچ وقت به 1 گل بسنده نکنه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

1 گل هیچ وقت و در هیچ شرایطی نتیجه قطعی برای برد نبوده و نخواهد بود !!

2 تا بازی این 1 گل حفظ شد

2 تا بازی حفظ نشد

امیدوارم یووه واسش تجربه بشه دیگه هیییییییییییییییچ وقت به 1 گل بسنده نکنه!

40 بار گفتم،1 بار دیگه هم میگم،
اول بازی رو ببین،بعد بگه یووه به 1 گل بسنده کرده بود !!!

درضمن،این کاتانیا رو اینتر هم به زحمت ازش 1 امتیاز گرفت.درحالی که 1-0 هم عقب بود تا اواخر بازی.
چون 11 نفره دفاع می کنند.

بازم درضمن،
این کاتانیا یکی از 2 تیمیه که فصل قبل یووه نتونست ببره !
18 تیم سری آ رو تونستیم ببریم جز 2 تیم،یکیش همین کاتانیا بود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رانیری یک چیزی رو شنیده ولی هنوز به معنیش نرسیده و اونم نتیجه گراییه! حتی اون زمان که کاپلو مربی یووه بود و به یک مربی نتیجه گرا هم معروفه همچین بازی های افتضاحی رو از تیم ندیدیم. تا دلمون بخواد فوروارد داریم ولی به طور میانگین به ازای هر نفر تو هر بازی یکیشون گل زدن(مهاجمای اصلی:الکس.دیوید.آمائوری.ویچنزو) ا! افتضاح تر از این نمیشه. نه!مطمئن باشید با یک برد پر گل هم به به و چه چه واسه رانیری راه نمینداریم. هر زمان که با شایستگی بازی هامونو با پیروزی پشت سر گذاشتیم اون موقع با سربلندی میگیم که رانیری روی نیمکت یووه است حتی اگه تو کورس قهرمانی کم بیاره و اول نشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

حتی اون زمان که کاپلو مربی یووه بود و به یک مربی نتیجه گرا هم معروفه همچین بازی های افتضاحی رو از تیم ندیدیم.

اینقدر جوک نگید تو رو خدا!
بازی افتضاح؟!
فصل پیش هم این برخورد ها توی فوروم کم نبود!در مورد جذب بازیکن و نتیجه ها و ..... هر جایی که دوست نداشتید قانع بشید و فقط حرف خودتون رو بزنید به هیچ طریقی نمی شد نظرتون رو عوض کرد.
الان هم من دیگه تلاشی برای این کار نمی کنم!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اشكال يووه اينه كه توي ضد حمله ضعيفه. همين

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
والا من که خلاصه بازی رو دیدم حملات یووه بیشتر از کاتانیا بود و کم هم نبود حالا شما میگی که رانیری نتیجه گراست. به نظر من که از زمانی که رانیری اومده بازی یووه سبک انگلیسی گرفته و روون تر از بقیه تیم های سری آ شده...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من یادمه دو فصل ما قبل از رفتن لیپی به یووه میگفتن تیم دقیقه نود و تیم 1-0 من بازی های اون موقع رو یادم نیست اما دقیقا یادمه که این جمله رو شنیدم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی