پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب  بازی نسبتا خوبی از یووه بود،و اگر بازی کسل کننده ای بود ایراد از تاکتیک رانیری بود که اصرار خیلی زیادی به سانتر داشت ! خط دفاع و خط هافبک خیلی خوب بودند ولی آمائوری و یاکوینتا خیلی نا هماهنگ بودند،در چندین صحنه با هم برای 1 توپ می رفتند یا همدیگه رو پیدا نمی کردند.البته واقعا حق یووه بود که بیشتر از 1 گل بزنه و کلا شایسته ی بردن بود. ملبرگ به شکل عجیبی خوب شده بود.کلا خط دفاع خوب بود.به نظر می رسه حتی مدت زیادی بازی نکردن هم در کیه لینی تاثیری نداره ! و دچلیه خیلی موثر تر از مولینارو بازی می کرد.رانیری تونست هم به چند مهره اش استراحت بده هم 3 امتیاز رو بگیره که خوب بود. گزارش گر بازی بیش از حد از سیسوکو تعریف میکرد،چون سیسوکو همیشه همینطور عالی بازی می کنه و دیگه چیز عجیبی نیست ;D جدا وقتی سیسوکو-کامورانزی در زمین باشند و الکس هم در خط حمله باشه یووه خیلی تیم خطرناکی می شه. بازی تیم بیش از حد روی سانتر بنا شده بود و برای همین خیلی جذاب نبود.پولسن،ندود،دچلیه،ملبرگ خوب بودند و گریگرا هم بد نبود. یاکوینا و آمائوری یکم گیج بودند فقط توی تیم،بقیه همه خوب بودند.سانتر های کامورانزی و دچلیه عالی بودند ولی خوب دفاع فشرده ی اونا هم فضای چندانی برای سر زنی به یووه نداد. - این گزارش گره هم 45 بار بار گفت تیم خوبی ساخته رانیری دز این 3 فصل که ابتدا این تیم رو در سری بی قهرمان کرد !! یکی بهش بگه اونموقه دشام مربی بود ! **

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
میخوام صد سال سیاه این مدلی بازی هامونو نبریم. آدم بازی نگاه میکنه تا لذت ببره! من یکی که حرص خوردم! حرص خوردم از این همه بیشعوری رانیری! مگه ندود بازیکنیه که 90 دقیقه بازی کنه!؟ اون کامورانزی چه حرکت مثبتی انجام داد!؟حتی توپ ساده رو از دست میداد. چرا همچین بازیکنی باید 88 دقیقه بازی کنه؟ حالم بهم میخوره از سبک و سیاق بازی کردن تیم. مشخص بود که هر کس میخواد خودش گل بزنه.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
سیسوکو عالی بود. ولی این علیفرد بدجور سوتی میده. برگشته میگه رانیری یووه رو تو سری ب قهرمان کرد.:دی

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال

-
این گزارش گره هم 45 بار بار گفت تیم خوبی ساخته رانیری دز این 3 فصل که ابتدا این تیم رو در سری بی قهرمان کرد !!
یکی بهش بگه اونموقه دشام مربی بود !

اره
من اون لحظه از تعجب شاخ در اوردم!
اخه یه گزارشگر مسئله به این واضحی رو ندونه؟!!!
بعدش فکر کردم شاید اشتباه شنیدم!ولی مثل اینکه اشتباه نشنیدم! ???
بازی هم خوب بود دیگه!ولی واسه یه همچین بازی ای 1 گل کم بود!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
همه خوب کار کردن.
هر کدوم اشتباهاتی داشتن.
اما......
این توپ مگه گل می شه ؟؟؟!!!!!!!!!

http://www.bianconeri1897.blogfa.com/

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اینجور نتیجه گرفتنمون خیلی نگران کننده است. میشه یکجورایی گفت که شانس اوردیم که اودنیزه گل تساوی رو نزد! یکی دو حمله بیشتر میکردن کارمون تموم بود.

اودینزه حتی یک حمله جدی هم نداشت!
دی ناتاله کاملا مهار شده بود و هیچ کاری هم نتونست بکنه اصلا به همین خاطر بود که یک بازیکن سرعتی مثل سانچز وارد زمین شد.
در کل منم با سبک و سیاق بازی یووه موافق نبودم و حتی بعد از نیمه اول هم گفتم اما اودینزه تیمی نبود که بتونه از یووه امتیاز بگیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه اصلا بد بازی نکرد، بهرحال نمیشه تیم رو به خاطر اشتباهی که نکرد سرزنش کرد ! رانیری هم به مهره هاش استراحت داد،هم بر اساس مهره های دیگه اش بازی رو جوری چید که برد، اتفاقی هم نبرد،چندین موقعیت داشت،بارها موقعیت خطرناک داشت یووه و 2 بار هم به تیر دروازه زد. بازی هم 100 درصد در اختیار یووه بود.اون 1 موقعیت اونا هم روی اشتباه فردی و ضربه ی سر اشتباه ایجاد شد که کیه لینی نذاشت استفاده کنه مهاجم اودینزه. بازی که یووه کاملا مسلط بود و اودینزه هم به سختی و فشردگی دفاع می کرد و بازم یووه موقعیت زیاد داشت و روی یکی ازونا گل زد رو نمیشه بازی بدی دونست. کلا حرف من اینه، یووه حمله زیاد کرد،ولی فقط 1 گل زد. دفاع خوب کرد،و گل نخورد. بازی رو برد و به مهره های اصلی استراحت داده شد ! چه جای گله ای وجود داره ؟ **

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

خیلی خیلی توپ خراب کردیم
اون صحنه توپ به دست بازیکن اودنیزه خورد پنالتی بود

راستش به نظر من پنالتی نبود چون اول یاکی یه خطای کوچولو انجام داد ...........

ودر مورد بازی هم باید بگم یک بازی خوب از شاگردان رانیری دیدیم وبازی تا دقیقه 80 %100 یه طرفه از سوی یووه بود .................

دروازبان:جیجی عالی کار کرد و پشت چهار مدافع رو به خوبی پوشش میداد .(موهاشم با حال شدهتصویر)

مدافعان:

21 زدنیک گریگرا:در حملات همکاری نسبتا خوبی با کامورانزی داشت و خوب هم دفاع کرد

29 دیچیله:دقایق اولیه کمی ناهماهنگ نشان میداد ولی از دقیقه 20 به بعد بسیار خوب کار کرد و برای من که بازی زیادی ازش ندیده بودم جالب بود

3 کیلینی : بازی خوبی ارائه داد و نقش کلیدی در رهبری خط دفاع داشت الا رقم سن کمش در زدن ضربات سر و پوشش ملبرگ مناسب عمل کرد

4 ملبرگ: بازی کم اشتباهی ارائه داد و در کل خوب بود هر چند که در دقیقه 87 نزدیک بود کار دسمون بده

11 ندود: بازی خوبی رو ارائه کرد و با توجه به سنش جنگندگی مناسبی داشت

16 کامورانزی: به نظرم با توجه به این که دو بازی برای ایتالیا (90 دقیقه) بازی کرد و با توجه به این که ما هم 4شنبه با زنیت بازی داریم استراحت میکرد بهتر بود
ودر کل بازی خوبی کرد ولی یکم به نظرم خسته میومد

18 پولسن : عالی بازی کرد هم خوب بازی رو حفظ کرد وهم خوب بازی رو باز میکرد و چند تا پاس بلند خوب هم داد و 1 بار هم اقدام به شوت زدن کرد که به تیرک اثابت کرد

22 سیسوکو : بازی خوبی انجام داد توپ های حریف رو خوب خراب میکرد روی گل هم یه اثرکی داشت و تکلهای فوقالعاده هم میزد

9 یاکوئنتا :بسیار دونده وپر تلاش و با تعصب بازی کرد ودر زدن ضربات سر اول نسبتا موفق بود ولی یه کم این بازی بد شانسی اورد

8 امائوری:عالی بود و تک گل یووه رو هم زد یه بار هم توپش به تیرک خورد و در دفاع نیز به بازیکنان کمک میکرد و تکنیک بالای خودش رو در چند صحنه به رخ حریف کشید

به نظرم از 10 این نمرات به بازیکنان داده میشه

بوفون=6.5  گریگرا=6  کیلینی=6.5  ملبرگ=6    دیچیله=6

ندود=6      پولسن=7  سیسوکو=6.5  کامورانزی=6

امائوری=7.5          یاکوئنتا=6
تصویر

**

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

میخوام صد سال سیاه این مدلی بازی هامونو نبریم.

آدم بازی نگاه میکنه تا لذت ببره! من یکی که حرص خوردم! حرص خوردم از این همه بیشعوری رانیری!
مگه ندود بازیکنیه که 90 دقیقه بازی کنه!؟
اون کامورانزی چه حرکت مثبتی انجام داد!؟حتی توپ ساده رو از دست میداد. چرا همچین بازیکنی باید 88 دقیقه بازی کنه؟

حالم بهم میخوره از سبک و سیاق بازی کردن تیم.
مشخص بود که هر کس میخواد خودش گل بزنه.

اره خوبه زیبا بازی کنیم و ببازیم........................ >:(

تیم 2 بار توپش به تیرک حریف خورده مالک مطلق توپ بوده و هیچ فشاری رو دروازش نبوده بدن شما میگی بد بازی کردیم!!!!!!!!

ممکن شما دوست داشته باشی خیییییییییییییییییللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی زیبا بازی کنیم وببازیم ..............But not Me

در مورد بازیکنا هم مربی بهتر از من و شما میدونه که امادگی بازیکنا در چه حدی .......

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امائوری ویاکینتا خیلی موقعیت خراب کردن باید با اختلاف بیشتری این بازی رو میبردیم. هافبکهای یووه خیلی خوب توپ رو به روی دروازه می بردن اما بی دقتی مهاجمها مانع از گل شدن توپها میشد. سیسوکو فوق العاده بود. بهترین بازیکن زمین بود تو همه حملات تیم نقش اساسی رو ایفا میکرد و موقع ضد حمله های ادینزه به همراه پولسن خیلی مسلط جلوشون میگرفتن. پولسن هم برخلاف اون چیزی که دربارش میگفتن خیلی بهتر بود و نقشش رو تو این بازی نمیشه انکار کرد. کلا خط هافبک یووه تو این بازی خیلی قدرتمند بود و به همین خاطر هم بود که ادینزه فرصت چندانی برای عرض اندام پیدا نکرد. اگر تو این بازی دیوید و الکس از ابتدا حضور داشتن با توجه موقعیت هایی که هافبکها ایجاد کردن گلهای بیشتری به ثمر می رسید اما چون یاکینتا و آمائوری چندان هماهنگ و آماده نبودن فقط یکی از موقعیتها توسط آمائوری گل شد. دی چیلیه خیلی فراتر از انتظار من ظاهر شد. نوید یک مدافع باکلاس و با اطمینان رو میده. حداقلش اینه که مثل مولینارو سوتی های بزرگی نداد و قدرت پا به توپش هم خوب بود. نکته مثبت دیگه ی این بازی حضور 90 دقیقه ای کیلینی بود که نشون داد به آمادگی خوبی رسیده و با اومدنش استحکام دوباره ای به خط دفاع بخشیده.   ادینزه هم کاملا اسیر یوونتوس شده بود و و مهاجمهاش خیلی خوب خنثی شده بودن و هافبکهاشونم عملا فرصت بازیسازی ازشون گرفته شده بود به جز چند موقعیت کاملا تو محوطه جریمه خودشون حبس شده بودن.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
دچلیه و سیسوکو و کیلینی عالی بودن بقیه هم خوب بودن به غیر ملبرگ که یه اشتباه کوچیک داشت و نتوست سر رو بزنه اما بازی دست ما بود و واقعا خوب بازی کردیم

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
سایت گل هم به بازیکنها نمره داده که کامورانزی و سیسوکو 8 گرفتن ، دچلیه و کیلینی هم 7 گرفتن دچلیه امید بزرگی برای یووه و آتزوریه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اصلاً بازی سیسوکو رو با کامورانزی یکی نمی دونم! (تو این بازی) سیسوکو همه کار کرد واسه تیم! بهترین حالت اینه که نمره سیسوکو بالاتر می بود. کامو هم به خاطر حرکتش روی گل بهش نمره خوب دادن.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خوشحالم یوونتوس با یک بازی مقتدارنه برد دوستان بازی زنیت و یووه رو از دست ندید قط میتونم اینو بهتون بگم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و امتیاز بازیکنان یوونتوس بوفون 6، گریگرا6، کیه لینی 5/6، ملبرگ6، ده چلیه6، کامورانزی7، سیسوکو8، پولسن5/6، ندود5/6، امائوری 5/6، یاکوئنتا6

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
وااای ولی جدی گزارشگره اعجوبه ای بود واسه خودشا!!  دِه سلی!! ;D ده کگلیه نه! ده چلیه هم نه! ده سلی!!  ;D  ;D
حالا اون هیچی... آخرای نیمه اول که گریگرا شورتش پاره شد...می گفت "شورت ورزشی گریگرا آسیب دیده!!" !!  ;D  ... پولسن گفتناش من ــُـ کشته بود! حالا چه اصراریه اونقدر استرس بذاری رو "او" ش!؟؟!!  ;D ... حالا همه ی اینا به کنار! این که می گفت رانیری یووه رو قهرمان سری بی کرده... هی هم آخه تکرار می کرد! فکر کنم ارادت خاصی داشت به رانیری!!  ;D :)
بابا چه وضعشه این آخه؟!! اون از مزدک که اون دفعه هی اکدال ـُـ می گفت پولسن...اینم از این! [ اگه اشتباه نکنم پارسالم بازی یووه-اودینزه رو همین گزارش کرد با کلی سوتی!! یادتونه؟! ]

1* بوفون: مثل همیشه عالی بود، هر چند که خیلی مورد امتحان قرار نگرفت ولی تو همون تک و توک حملات اودینزه خوب کار کرد! مخصوصا که چندتا خروج به موقع و قشنگ هم داشت! (واای! موهاشو نگاه!!!  این مدلش قارچی نیست؟!! از همونایی که طفل بودیم می زدیم موهامونو!؟!!  ;D آخـــی! جی جی گلمون!  ;D ]

3*جورجیو! مگه قرار نبود این بازی ـُـ بازی نکنه تا با آمادگی کامل جلوی زنیت برگرده؟!؟!!
کلی تعجب کردم دیدمش تو ترکیب اصلی...به هرحال...واقعا خوشحالم که برگشت و قدرت ـُـ  به خط دفاعی برگردوند!! دیگه از این جناح هم مشکلی نداریم!

29*ده  چلیه...خوب بود انصافا! یه کم کم تجربه، که به مرور زمان خوب می شه!
                      **ولی من واقعا خوشحال شدم دیدم مولینارو تو ترکیب نیست! عالی بود!  ;D [ببینم ، رانیری منظورش این نبوده که دیشب ـُـ به مولینارو استراحت بده تا واسه بازی با زنیت مشکلی براش پیش نیاد؟!؟؟!!  ??? آخه از رانیری بعید نیست به خدا! بازی ندادن به عشق ـِـش یه ذره شک برانگیز بود!  ;D ]

21* زدنیک گریگرا...واقعا خوب کار کرد...مخصوصا تو نیمه اول... عالی از راست نفوذ می کرد..ضمن اینکه فوق العاده با کامو هماهنگ بود!  فکر کنم بیش از 6.5 حقش بود!

18*پولسن! ...خیلی خیلی قشنگ بازی کرد انصافا! پاس های راه دور دقیق، حرکت بدون توپ عالی و جاگیری مناسب...به علاوه ، شوتی که از پشت محوطه جریمه زد، خورد به تیر و کلی مورد دیگه واسه اش امتیاز + به حساب می آن...من همچنان معتقدم که بازم جدا داره که خودشو بیشتر از اینا نشون بده!

22*مومو...خب دیگه نیازی به تحلیل نداره... خیلی دونده..پرانگیزه..پر تلاش... به معنای واقعی کلمه عالی بود! امتیاز 8 هم واسش خوبه!

16* کامو...خب..خوب کار کرد، نیمه اول قشنگ هم سانتر کرد چند بار...با گریگرا هم که حسابی هماهنگ بود..ولـــی تو چند تا صحنه اشتباه هم داشت! یه جا که توپ دستش نبود، در حالی که ندود انتظار داشت حرکت کنه، نکرد...یکی دو بار هم فکر کنم تو استپ ها ناموفق بود! به نظرم 7 زیاده واسش!

8* آمائوری..تو نیمه اول که خیلی پر انگیزه و پر تحرک بود..ولی تو نیمه دوم چندان درخشان بازی نکرد...البته تو یه صحنه بین دو تا بازیکن اودینزه خیلی خوب استپ کرد و توپ ــُ جمع کرد ... گلی هم که زد، به نظرم اصلا قشنگ نبود...[البته دستش درد نکنه ها..منظورم اینه که خیلی شاهکار نکرد، اون توپ ـُـ گل کرد...یعنی مِن حیث المجموع (درسته؟؟!) خوب بازی کرد، ولــی گلی که زد به هیچ عنوان امتیازی براش به حساب نمیاد ..اگه می گم خوب بود، به خاطر بازی قشنگ نیمه اولشه!]

**

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
تف به این شانس ما من که هر شب تا 3-4 صبح بیدار بودم،دیشب عین مرغ ساعت 8 شب خوابم برد!!!!! خدایی ظلم نیست؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رانیری بهترین استفاده رو از داشته هاش برد
استراحت دادن به بازیکنایی که تازه از مصدومیت رها شده بودن مثل ترزگه و بازیکنایی که اگه بازی می کردن
مجبور بودن سه بازی سنگین در یک هفته (تیم ملی - اودینزه - زنیت) رو انجام بدن (الکس و لگروتالیه) بهترین کار ممکن بود
کیلینی هم به خاطر این بازی کرد که بعد از مصدومیت چند هفته ای به فرم مطلوب برسه
من فکر می کنم بازی دادن در دقایق پایانی به الکس و ترزگه به خاطر قرار گرفتن در شرایط بازی بود
ولی یه خورده دیر به بازی اومدن و همین باعث عصبی شدن الکس هم شد
بهترین های یوونتوس سیسوکو , آمائوری , ندود و کیلینی بودن هرچند سیسوکو یه خورده پاس های اشتباهش بیش از
حد معمول بود
میانه میدان خیلی خوب بود مخصوصا ً در هنگام دفاع که سیسوکو اجازه نفس کشیدن به خط میانی اودینزه نداد
دچلیه نیمه اول خیلی ضعیف بود ولی نمی دونم بین دو نیمه چه کار کرد که نیمه دوم تبدیل به یکی از بهترین های بازی شد
ندود هنوز هم بازیکن انکارناپذیر سمت چپ تیمه یه پاس توی عمق خدا به کامورانزی داد که من هنوز متوجه نشدم کامورانزی
چطور تونست اون توپ رو اونطوری از دست بده
پولسن , گریگرا و ملبرگ خیلی بهتر از چیزی بودن که انتظار داشتم
واسه باز شدن پای آمائوری به گل خیلی خوشحالم و امیدوارم این واسه ش یه عادت بشه
بازی خوبی بود و یوونتوس اجازه نفس کشیدن رو به اودینزه به جز اواخر بازی که طبیعی بود نداد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اون شوت پولسن هم که به تیرک خورد باید گل میشد . ولی این علی فر چقدر شوته ! به دچلیه میگفت دسلی !

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
با سلام اول می خوام بگم بدبخت بیانکنری هایی که مجبورن از شبکه 3 بازی رو ببینن من خودم نیم ساعت اول رو تو شبکه 3 دیدم دیگه سوتی نبود که نگه من نمیدونم کدوم گزارشگر با یووه خوبه ؟؟ هر کی میاد می گه الکس پیر شده ..دیگه نمیتونه ... بد بازی میکنه ... دورانش تموم شده..... من نمیدونم آخه یکی نیست بگه پس چرا هم رانیری و هم لیپی بهش اعتماد میکنن چرا این گزارش گر ها فقط بازی های لالیگا را می بینن هممون می دونیم که گل دوم ایتالیا فقط به خاطر الکس بود اینها همه تو گلوم گیر کرده بود که می خواستم بگم ولی بازی...... دوستان قبول کنید که یووه دیشب خیلی خوب بازی کرد فقط کم گل زد بازی رو کاملا پولسن و سیسوکو در اختیار گرفته بودند حده اقل 3 تا گل نخوردیم ویا گل ها رو با کمک دفاع نزدیم (حریفان) این برای دوستانی که واقعا بد قضاوت کردند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی