پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

این جور تیمها اول میان برای دفاع و هدفشون گل زدن تو ضد حملاته

خب مشكل دقيقا همين جاست...يووه با نبودن كيه‌ليني روي ضد حملات ضربه پذير هست(البته نبايد فراموش كنيم كه سيسوكو و زاتي هستن و نمي ذارن)اما كلا روي ضدحملات دي ناتاله هم زهردار مي شه و اين خيلي خطرناكه براي يوونتوس...

enrique

enrique

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 44 ارسال
يووه اودينزه رو تيكه تيكه مي كنه

وب سايت ايراني باشگاه يوونتوس ايتاليا تحت حمايت الكس دل پيرو
http://juventus.a20.ir/

اين سايت فرزند
مي باشدjuventus.ir

http://juventus.a20.ir/

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

خب مشكل دقيقا همين جاست...يووه با نبودن كيه‌ليني روي ضد حملات ضربه پذير هست(البته نبايد فراموش كنيم كه سيسوكو و زاتي هستن و نمي ذارن)اما كلا روي ضدحملات دي ناتاله هم زهردار مي شه و اين خيلي خطرناكه براي يوونتوس...

آره دیگه این مشکل هست... خط دفاع یووه خیلی ضربه پذیر شده و استحکام کافی رو نداره.نبود کیلینی خیلی تاثیر داره تو این وضع ولی خوب هم نگاه کنیم میبینیم ما لگروتالیه و گریگرا رو داریم که مدافعان با کلاس جهانی هستن و ملبرگ هم تجربه خوبی داره که بیشتر به دلیل ناهماهنگی فکر کنم یه ذره متزلزل شدن و این وسط فقط مولینارو یه ذره بیشتر از بقیه لنگ میزنه. یعنی سمت چپ خیلی ضربه پذیر تره.
من یه ایده دارم که فکر کنم بدردبخور باشه. حالا که سیسوکو هست بیاد به جای پولسن و پولسن بیاد عقب جای مولینارو بازی کنه. هم قدرت بدنی خوبی داره و هم نشون داده تو کارهای دفاعی خوبه. این فقط یه نظر بود ولی فکر نکنم رانیری همچین چیزی به ذهنش خطور کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دی ناتاله آماده هستش ! البته تو بازی با قبرس خیلی خوب بود ولی جلوی گرجستان شب آرومی رو سپری کرد . ولی انگیزه بازی با یووه میتونه هم برای دی ناتاله ایجاد انگیزه بالا کنه و هم برای کوآلیارلا را که دوست داره برای ماه بعد به تیم ملی برگرده . ترکیب احتمالی بازی هم از نگاه سایت Goal اینطوری هستش : بوفون ، مولینارو ، لگروتالیه ، سیسوکو ، صالی آمیجیچ ، ملبرگ ، مارکیزیو ، گریگرا ، دل پیرو ، ندود و تره زگه . البته زانتی آماده بازی هستش و اینکه احتمال داره دچلیه از ابتدا جای مولینارو بازی کنه . در ضمن من نفهمیدم چرا کامورانزی نیست !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هیچکدوم مشکلی ندارند و فقط زبینا مصدومه.

چون بازی حساس با زنیت هست این چهارشنبه،احتمالا به ترزگه،کامورانزی و کیه لینی استراحت بده با اینکه هرسه آماده هستند.
مارکوینی و زانتی هم بعد از مدت ها می تونند بازی رسمی برای یووه کنند که اگر من باشم به زانتی هم استراحت میدم.من ترکیب رو اینطوری می دونم :

مولینارو لگرو ملبرگ گریگرا

پولسن سیسوکو
ندود مارکیونی

دلپیرو
آمائوری

که البته به نظر می رسه،دچلیه و مارکیزیو هم شانس زیادی برای بازی داشته باشند.
همینطور جووینکو.

دست رانیری خیلی بازه و تقریبا تیمش رو کامل در اختیار داره.
با وجود سیسوکو-مارکیزیو می تونیم ساختار دفاعی مطمئنی داشته باشیم.
ولی وجود پولسن می تونه با پاس های بلند عجیبش ! (تنها خاصیت این بازیکن !!) مارو در موقعیت گل قرار بده ! اگر یک بار هم یووه اینطوری گل بزنه حضور پولسن در زمین ارزشش رو داره ! من واقعا نمی دونم چطوری این پاس های خفن رو میده ! قدم میزنه توی زمین ولی یدفه یه پاس خدا میده !!

از طرفی ممکنه مارکیونی 100 درصد آماده نباشه و جووینکو یا کامورانزی اون جا بازی کنند.
من جای رانیری باشم یه نگاهی (بیشتر از نیم نگاه !) به بازی زنیت هم دارم چون از کلیدی ترین بازی های یووه در مرحله ی گروهی همین بازی خواهد بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس بعد از مدتها بالاخره یه تیم کامل خواهیم داشت بدون مصدوم ...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
همه ش احساس ميكنم اين قضيه عجيبه ! ;D ;D

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
از اودینزه چه خبر؟ آماده ترین مهره شون همون دی ناتاله است خوب داره گل میزنه (حتی اگه شانسی میزنه) الآن رو دور گلزنیه بهتر به جای ملبرگ نزویچ بازی کنه و به جای مولینارو دچلیه سالیحمیدزیچ هم به مارکیونی و یاکویینتا رو به آمائوری ترجیح میدم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

همه ش احساس ميكنم اين قضيه عجيبه ! ;D ;D

من احتمال میدم قبل بازی تلفات بدیم...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ده مارکو هم داور این بازی خواهد بود و امیدوارم شاهد اشتباه ویران کننده ای ازش نباشیم !!!! در مورد تیم اودینزه هم به احتمال زیاد زاپاتا به بازی نخواهد رسید و این خبر خیلی خوبی هست برای ما و البته فلیپه هم بازی نخواهد کرد !!!! امیدوارم خط دفاعی یووه توی این بازی در مقابل 3 مهاجم اماده اودنیزه کم نیارند و چیزی که شایعه شده این هست که الکس شاید شاید شاید شاید شاید فردا توی بازی نباشه و بخواهد بهش استراحت بده و ترزگه و امائوری بازی رو شروع می کنند و راستی رانیری هم گفته چون بازی با زنیت رو داریم شاید برخی بازیکنانم استراحت کنند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
این بازی اسانی نیست به نظر با ترکیب اصلی به زمین بریم خیلی بهتره به خاطر اینکه اول فصل هست و بازیکنان از نظر بدنی کم نخواهند اورد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از 4 سال پیش یووه و اودینزه 6 بازی کردند که همه ی شش بازی یا 2-1 بوده یا 1-0 !!! جالبه ! زانتی و زبینا به این 2 بازی این هفته رسما نمی رسند ! (سایت یووه !) مارکیونی،کامورانزی و ترزگه کاملا آماده شده اند و فقط زانتی و زبینا هنوز در شرایط مسابقه قرار نگرفتند. بازیکنان فراخوانده شده به بازی : 1 Buffon 3 Chiellini 4 Mellberg 7 Salihamidzic 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 13 Manninger 15 Knezevic 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 19 Marchisio 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 28 Molinaro 29 De Ceglie 30 Tiago 32 Marchionni 33 Legrottaglie

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب بازی امشب که در المپیکو برگزار میشه:

تصویر

اینم ترکیب اودینزه :

تصویر

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
[quote author=Reza link=topic=890.msg108211#msg108211 date=1221346447]
از 4 سال پیش یووه و اودینزه 6 بازی کردند که همه ی شش بازی یا 2-1 بوده یا 1-0 !!!
جالبه !
اینم بگو رضا خان که 5 سال پیش در حالی که 1_0 عقب بودیم در نهایت 1_4 بازی رو بردیم ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خیلی خیلی توپ خراب کردیم اون صحنه توپ به دست بازیکن اودنیزه خورد پنالتی بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس تیم برتر میدان بود و خوشبختانه تمامی بازیکن ها هم آماده هستند. بازیکن هایی مثل ملبرگ و پولسن که انتظار نداشتم خوب بازی کنند هم آمادگی خودشون رو کاملا به نمایش گذاشتن اما بزرگترین مشکل یووه بازی کردن همزمان یاکوئینتا و آمائوری در خط حمله بود!به خاطر خصوصیات این دو بازیکن خیلی شبیه هم هستند هافبک های یوونتوس همه توپ ها رو در اولین فرصت بلند روی دروازه سانتر می کردن و همین باعث شد که بازی یوونتوس فوق العاده یکنواخت و حتی در دقایقی حوصله سر بر بشه.به نظر من حتی اگر ترزگه که اون هم شبیه یاکی و آمائوری هست به جای یکی از این دو بازیکن در زمین می بود نتیجه بهتری می گرفتیم چون با توجه به هماهنگی که با خط هافبک داره روی کار های ترکیبی و پاس های زمینی هم می تونست موقعیت گل خلق کنه در کل ترکیب فعلی باعث میشه تعداد زیادی دریبل و کار های ترکیبی و کلا صحنه های زیبا فوتبال رو نبینیم. احتمال میدم در نیمه دوم یا حداکثر تا دقیقه ۶۰ اگر یووه به نتیجه مطلوب نرسه الکس به جای یاکوئینتا به بازی بیاد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ده چلیه خیلی خوب بود حداقل بهتر از مولینارو بود

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اقا تبریک.سیسوکو امائوری پولسن دچلیه خوب بودن. تقریبا همه خوب بازی کردن

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
بازیه نسبتا خوبی بود - همه بازیکنا خوب بودن و سیسوکو هم عالی بود فقط مشکل من گزارشگر بود که از خنده منو کشت ;D همه چیزو اشتباه میگفت ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هدف رانیری از هیچ کدوم از تعویض هاش رو نفهمیدم! الکس و دیوید و رو با هم اونم در دقیقه ۸۶ وارد زمین کرد.جالب اینجاست که هدفش حفظ نتیجه و کنترل بازی هم نبود چون در اون صورت کامورانزی رو بیرون نمی کشید. درکل همه بازیکن ها آماده هستند و خوب هم بازی می کنند اما بازی زیبا نبود!امیدوارم در مقابل زنیت همچین بازی ای ارائه نشه چون فکر نمی کنم به نتیجه برسه. البته توی اون بازی الکس مطمئنا فیکس خواهد بود و سیستم بازی تا حد زیادی عوض میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی