پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

خوب اینم از سیتی و گواردیولا. با نتیجه ای خیلی بدتر از ما از لیون باختن و حذف شدن.

نه این که دلم برای ساری بسوزه، اون نشسته خونه داره سیگارشو می کشه و میلیون یوروهای حاصل از غرامت فسخ قراردادش رو می شمره ولی گواردیولا با این همه ادعا و دستمزد، بعد چند سال حضور و در حالی که هر بازیکنی که می خواست رو براش می گرفتن هم تهش همین شد. البته شاید از مربی ای که 11 ساله داره یک جور فوتبال بازی می کنه انتظار دیگه هم نمی رفت. پپ هم مثل کونته درگیر سبکیه که باهاش مربی گری رو شروع کرده و نمی تونه قبول کنه که سبکش دیگه خیلی جواب نمی ده.

اما توی یووه انتخاب پیرلو ریسک بزرگی بود و شاید پتانسیل بیشتری از مربی های در دسترس برای بردن لیگ قهرمانان داشته باشه ولی اگه آنیلی واقعا لیگ قهرمانان می خواد و ساری رو برای عدم موفقیت توی اون اخراج کرد باید ابزار این کار رو مطابق با سبک مربی گری پیرلو در اختیارش قرار بده. این وقته که شاید با یه مربی جوون و با انگیزه و با مهره های کاربلد بتونیم این طلسم 24 ساله رو بشکنیم.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

برای اولین بار در تاریخ، اسپانیا + ایتالیا + انگلیس ، هیچ نماینده ای در نیمه نهایی UCL ندارن... قبلاً هم یه اشارۀ کوچیک کردم که شاید آینده فوتبال هم مثه اقتصاد و سیاست، مال آلمانه. 9 % جمعیت آلمان تو جنگ جهانی نابود شد، 65 % صنعت کشاورزیش من جمله صنایع استراتژیکش از بین رفت و 90 % برلین با خاک یکسان شد. با اینحال همونطور که میدونید الان اقتصاد اول اروپاست، ورزشگاه های پُر داره، مربیای آینده دار، تیمای با برنامه. دیگه اون فوتبال کارگری سابق نیست و کاملاً مدرن شده. اینم بگم که این اولین باره که 3 مربی از یه کشور مشترک در نیمه نهایی سی ال حضور دارن...

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

در ادامه پست فراز بگم که واقعا مدیریت بایرن حیرت انگیز هست، به عنوان کسی که اجبارا( خانواده کاملا طرفدار آلمان، مخصوصا بایرن هستند) همیشه در جریان اخبار روزانه تیم هست باید بگم که روند جوان کردن اون تیم رویایی را خیلی به آرومی ولی کاملا هوشیارانه و در طول زمان برداشتن. 

خرید بازیکنان جوان و آینده دار با قیمت های کم و بعضی مواقع نجومی تیمی را ساخته که تولیسو و آلکانترا را به نیمکت نشین تیم تبدیل کرده و  جایی برای کوتینیو در ترکیب نیست و قصد خرید اون نداره و سال دیگه سانه را خواهند داشت که یکی از بین گنبری و کومن را نیمکت نشین خواهد کرد.  باریرن بیشتر از دو تا تیم کامل داره و قویترین نیمکت اروپا را داره. البته هنوز تیمشون یک اشکال داره که انتظار میره با برگشتن دفاع راست تیم برای سال آینده و بازگشت کیمیچ به پست هافبک مشکل تیم برطرف بشه. 

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

ناگلزمن  و گارسیا به خوبی آنتی تز تاکتیک سیمئونه و گواردیولا رو برنامه ریزی و پیاده کردند ...

باید دید در برابر پاریس و بایرن هم میتونن همین کار رو انجام بدن یا خیر .

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

لیگ قهرمانان و لیون نشون داد انتی تاکتیک مربیانی مث الگری و گارسیا میتونه چچ بلایی سر خرج های میلیونی بذاره رونالدو وقتی ک الگری رفت ازش تشکر کرد اما از ساری هیچی نگفت .....

واقعا برای پیرلو باید ابزار گرفت هم ضعف تجربشو پوشش بده هم اینکه اصلا پولی نسبت ب ساری نمیگیره

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
نمیخوام حذف یووه رو توجیه کنم ولی بنظرم لیون همین الانشم قاچاقی تا این مرحله اومده ...
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

به نظرم کلا برای این فصل لیگ قهرمانان اروپا چندان اعتباری نمیشه قائل شد.

اگه مسابقات به شکل عادی برگزار شده بودن عمرا لایپزیگ و لیون به این مرحله نمی رسیدن و بایرن اون بلا رو نمی تونست سر بارسا بیاره و پاریس رو هم واقعا نمی دونم می تونست از سد آتالانتا رد بشه یا نه!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

بایرن کل تیمش رو با 360 میلیون یورو بسته، این درحالیه که PSG چیزی در حدود همین مبلغ رو (367 میلیون یورو) تنها صرف نیمار و امباپه کرده! از طرفی دلم میخواد PSG قهرمان بشه تا اعراب بین اسپورت رو یسال طبق قولشون مجانی کنن و از طرفی میبینم بایرن از هر لحاظی شایسته تره... تصورشو بکنید که ما باید لیون رو میزدیم، بعد سیتی و بعدم این بایرن، فقط برای اینکه به فینال برسیم! :62: :1:

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

اگه آنیلی قهرمانی اینتر رو تبریک گفت، تعجب نکنید! متأسفم که حتی بیانش میکنم ولی او دوست موراتیه و رابطۀ نزدیکی با استیون ژنگ داره... البته ایشالله که قهرمان نمیشن و 3371 روز دوریشون از جام میشه 3372 روز اما واسه بچه هایی که اینترو یه تیم ایتالیایی میدونن و طرفداری ازش در اروپا رو طبیعی : این پیام تبریک رو یادتون بیاد. 12 اُمین قهرمانی سی ال رئال و رکوردشکنیشون جلوی ما رو بهشون تبریک گفتن در 2017 و تنها تیم "ایتالیایی" بودن که اینکارو کردن! gigglesmile.gif

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به نظرم کلا برای این فصل لیگ قهرمانان اروپا چندان اعتباری نمیشه قائل شد.

اگه مسابقات به شکل عادی برگزار شده بودن عمرا لایپزیگ و لیون به این مرحله نمی رسیدن و بایرن اون بلا رو نمی تونست سر بارسا بیاره و پاریس رو هم واقعا نمی دونم می تونست از سد آتالانتا رد بشه یا نه!

سلام پویا درست گفتم پویا ؟

وقتی توی یه سری بازی شرکت کردیم یعنی قبول کردیم شرایطو 

دیگه نمیتونیم بعد از حذف بزنیم زیر میز و بگیم سطح تورنمنت ایراد داشت و براش اعتباری قائل نیستیم

لیگ قهرمانی خوبی بود ولی ما خوب نبودیم 

ایا اینتر و بقیه تیمها میتونن ادعا کنن که سری آ که یووه گرفت اعتباری بهش نیست چون شرایط کرونایی بود!!!؟

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

این پیام تبریک رو یادتون بیاد. 12 اُمین قهرمانی سی ال رئال و رکوردشکنیشون جلوی ما رو بهشون تبریک گفتن در 2017 و تنها تیم "ایتالیایی" بودن که اینکارو کردن! gigglesmile.gif

yes4_a.jpg

چیزی که عوض داره، گِله نداره  :1:

این حرکت توییتر یوونتوس، خدااا بوداا  :1:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب نظرم بسیار حرکت چیپی بود! معمولا باشگاه های کوچیک از این دست تحرکات دارن تو فضای مجازی ..!
  • حامد, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اینتریا کسایین که برای جلب توجه، نقش بوفون و زامبروتا و کاناوارویی که از یووه تو ترکیب منتخب جام جهانی۲۰۰۶ بودن توی قهرمانی کمرنگ میکنن!
کل فوتبال ایتالیا رو فلج کردن که خودشون به اوج برسن!!
دهه ۹۰ که اوج فوتبال ایتالیا بود یه قهرمانی لیگم نیاوردن!

اونوقت اینجا از این رقیب منفور طرفداري میکردن!

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

سلام پویا درست گفتم پویا ؟

وقتی توی یه سری بازی شرکت کردیم یعنی قبول کردیم شرایطو 

دیگه نمیتونیم بعد از حذف بزنیم زیر میز و بگیم سطح تورنمنت ایراد داشت و براش اعتباری قائل نیستیم

لیگ قهرمانی خوبی بود ولی ما خوب نبودیم 

ایا اینتر و بقیه تیمها میتونن ادعا کنن که سری آ که یووه گرفت اعتباری بهش نیست چون شرایط کرونایی بود!!!؟

سلام

بله درست گفتید.

ببینید چیزی که من گفتم نه ربطی به شرکت کردن یوونتوس توی این رقابت ها داره و نه حذف شدنش.اصلا ربطی به یوونتوس نداشت.

دارم می گم وقتی اولا تمرینات تیم ها چند ماه لغو شده بوده و ثانیا بازی ها شدیدا فشرده بودن، نتیجه ای که این بازی ها داشته به لحاظ فوتبالی ارزش خاصی نداره.بیشتر به شانس تیم ها بستگی داره تا کیفت فوتبالیشون.

مثل این می مونه که الان سازمان سنجش بیاد بگه کنکور بعدی 2 هفته ی دیگه برگزار می شه. به نظرتون کسی که توی چنین کنکوری رتبه بیاره رتبش قابل قیاسه با کسی که اون موقع که کنکور توی حالت معمولش برگزار می شد رتبه اورده؟

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

سلام

بله درست گفتید.

ببینید چیزی که من گفتم نه ربطی به شرکت کردن یوونتوس توی این رقابت ها داره و نه حذف شدنش.اصلا ربطی به یوونتوس نداشت.

دارم می گم وقتی اولا تمرینات تیم ها چند ماه لغو شده بوده و ثانیا بازی ها شدیدا فشرده بودن، نتیجه ای که این بازی ها داشته به لحاظ فوتبالی ارزش خاصی نداره.بیشتر به شانس تیم ها بستگی داره تا کیفت فوتبالیشون.

مثل این می مونه که الان سازمان سنجش بیاد بگه کنکور بعدی 2 هفته ی دیگه برگزار می شه. به نظرتون کسی که توی چنین کنکوری رتبه بیاره رتبش قابل قیاسه با کسی که اون موقع که کنکور توی حالت معمولش برگزار می شد رتبه اورده؟

اوکی متوجه شدم

از این لحاظ درست میفرمایید و الان متوجه منظور شما شدم

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

چیزی که عوض داره، گِله نداره  :1:

این حرکت توییتر یوونتوس، خدااا بوداا  :1:

تازه یووه به 6 زبان مختلف تبریک گفت و مثه تبریک اینتر تحقیرآمیز نبود و به رکوردزنی سویا در قهرمانی لیگ اروپا اشاره ای نکرد... خیلی ساده و شیک، نمک رو زخم پاشید! جالبه بدونید که توییت اعلام قهرمانی یووه با هشتگ Strong9er کلاً 4.7k ریتوییت شد و 14k لایک گرفت ولی توییت تبریک یووه به سویا 15.4k ریتوییت شد و 57.9k لایک گرفت! :1:

=-=-=-=-=

- همونطور که میدونید، میلان اشکرینیار یه آنتی یوونتوسی خفنه و تو این کلیپ عملکرد یووه در لیگ قهرمانان رو مسخره کرد... درست یه سال بعد اونا در یک قدمی "لیگ اروپا" حذف شدن و اینتر هم میخواد از باشگاه بندازتش بیرون! #کارما

- در 9 فصل اخیر، اینتر در 27 جام شرکت کرده و هیچ قهرمانی نیاورده. بدتر از این فقط رُم کار کرده که در 12 فصل اخیر در 38 جام شرکت و 0 قهرمانی آورده... #بازندگان

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

فراز جان خط آخر فکر کنم اشتباها یووه رو به جای اینتر ذکر کردی :53: :53: :53:

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

برای ارتقا و برای ترقی به دشمن نیاز داریم

از این لحاظ بسیار کار خوبیه و این دشمنه که به تیم جهت میده

دشمنی و کری چیز بدی نیست 

از گـوش دادن بـه سخنـان دشمنانتـان غافـل نباشــید ،

آنهـا اشتباهـات شما را بـه خـوبی بیان می کننـد . :1: 

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

ب نظرم اینتر ب اب و اتش میزنع ک سال دیگه یووه دهمین قهرمانی پی در پی نیارع

و فهمیدن کنته توانایی جلوگیری این اتفاق نداره برا همین رفتن دنبال الگری کسی ک حداکثر امتیاز میگیره

امیدوارم جام دهم بدست بیاریم

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

لواندوفسکی با 15 گُل ، آقای لیگ قهرمانان 2019-20 شد! این اولین بار از فصل 2006-7 که یه بازیکن گُلای بیشتری از رونالدو + مسی به ثمر میرسونه! بازیکن قبلی کاکا بود...#زلزله

خیلی ستمه که لوا رو با هیغوایم مقایسه میکنن... خنده دار هم نیست حتی! :fp:

+ بایرن حالا دومین تیم اروپایی تاریخه که 2 بار 3 گانه میکنه... #بارسا + ما تو یه دونه ش هم موندیم! ولی بالاخره نوبت ما هم میرسه...

• GG.B1, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی