پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

آخرین بار 3 فصل پیش نماینده ای از ایتالیا به نیمه نهایی رسید! نمایندگان ایتالیا در نیمه نهایی سی ال پسا 2006 :

Spoiler

نمیاندگان ایتالیا در نیمه نهایی سی ال پیشا 2006 :

Spoiler

#اثرات_موراتوپولی ... چیزی که عوض داره گله نداره! :4:

+ PSG از 2011 ، 1.5 میلیارد یورو صرف خرید بازیکن و 3 میلیارد یورو خرج حقوق کرده و در شرایطی بعد 10 سال به نیمه نهایی رفت که فقط 3 دقیقه تا حذف فاصله داشت...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

خطای کارواخال روی توز رو می گید؟! :39:

الان متوجه شدم که به اشتباه به جای ضرر نوشتم سود  :fp: منظورم همون پنالتی دقییقه 90 بود.

دیشب بعد از باخت آتالانتا تا چند دقیقه به دیوار نگاه می‌کردم! قبلش فکر نمی‌کردم باختِ آتالانتا بتونه ناراحتم کنه. گرچه پاریس تو همون نیمۀ اول هم می‌تونست به گل برسه و آتالانتا واقعا متزلزل نشون داد.

+

بازیکنای آتالانتا چقدر راحت دریبل می‌خوردن!

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

انصافا دیشب آتالانتا نمایش خوبی نداشت!

نمی دونم خودباوری نداشتن، خسته بودن یا چه مشکل دیگه ای داشتن!

هر توپی می اومد سمت دروازشون خطرناک می شد و از بی عرضگی بازیکنای پی اس جی بود که زودتر نتوسنتن گل بزنن.

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

پویا به نظرم به خاطر اینکه سبک بازیشون به شدت بر پایه پرس در تمام زمین و زمان بازیه ...بعد از نیمه ی اول که معتقدم خوب بازی کردند در نیمه ی دوم بدن بازیکنان کاملا خالی کرد و هر چه به پایان مسابقه نزدیک تر می شدیم میزان دوندگی و تمرکزشون پایین میامد .

البته همانطور که شما گفتید خطرات بسیاری روی دروازه شون ایجاد شد .

فکر می کنم حتما و حتما تیم ها برای لیگ قهرمانان باید حداقل دو پلن و نقشه داشته باشند ...

90 دقیقه نمیشه پرس کرد ...

اعتقاد دارم با شایستگی تا اینجای رقابت ها بالا اومدند ولی در مسابقه با پاریسی ها برنامه ی مناسب و کارامدی برای کل بازی نداشتند .

در لیگ قهرمانان جزئیات خیلی مهم و تاثیر گذارند ...

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
این کالدارا عجب هویجی بود؛ امید الکی داشتم بهش ...
شرمنده همتون که قر قرای منو تحمل کردین که هی میگفتم چرا اینو فروختیم ...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

در مورد کالدارا یا هر بازیکنه دیگه ای  :53: 

تا توی یووه پا به توپ نشده نمیشه قضاوتش کرد

همین روگانی رو خیلی دوست داشتم ولی ناامیدم کرد

معلوم نیست کالدارا شاید وقتی پیراهن یووه رو میپوشید و بازی میکرد جواب میداد 

یووه به بازیکنا شخصیت میده

این زیدانی که اینهمه ازش تعریف میشه توی یه تیم معمولی فرانسوی بود و یووه بهش شخصیت و میدون داد وگرنه نمیتونست زیدان بشه

یا اگه بونوچی به یووه نمیومد بعید بود اینهمه پیشرفت بکنه و مدتی از بهترینهای دنیا بشه

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

از هشت تیمی که امسال به یک‌چهارم سی ال رسیده‌اند شش تیم تا حالا این جام رو نبرده‌اند و اون دو تا هم که برده‌اند در این مرحله به همدیگه خورده‌اند یعنی احتمال زیادی داره امسال تیمی برای اولین بار این جام رو ببره. حقیقتاً جان سوزی داره :fp:      

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

غول بازی تدافعی این بار هم ناکام از رقابت ها حذف شد ...

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

- امباپه 33 گل/پاس گل در 33 بازیِ اولش در لیگ قهرمانان به ثبت رسونده! بریم تو کارش؟ :1:

- لایپزیش * تبدیل به اولین تیم فاقد رونالدو شد که هندونه فروش رو از لیگ قهرمانان حذف میکنه!

2014 : اتلتیکو فینال رو به رئالِ رونالدو در وقت اضافه باقت...

2015 : اتلتیکو دوباره با رئال روبرو شد و در مجموع دو بازی رفت و برگشت 1-0 باخت و در یک چهارم حذف شد!

2016 : دوباره دو تیم در فینال روبرو شدن و رئال رونالدو 5-3 در پنالتی برنده شد...

2017 : دو تیم مادریدی بار دیگه در نیمه نهایی روبرو شدن و رئالِ رونالدو در مجموع دو بازی 4-2 پیروز شد!

2018 : اتلتیکو در مرحلۀ گروهی حذف شد و صدرنشینی رو به رم، شهر بی دفاع واگذار کرد...

2019 : Bigger balls ! :10:

* یکی از تیمایی که پیرلو عمیقاً روشون مطالعه کرده در کنار من سیتی، آژاکس، آلکمار و ساسولو...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من هیچ وقت نمیتونم بازی های لیگ قهرمانان بعد از حذف یووه رو دنبال کنم.حتی خلاصه و نتایج شونم دنبال نمیکنم.

وقتی یووه تو اون تورنومنت نیست، کوچکترین علاقه ای بهش ندارم.

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
بایرن رسما بارسا رو شوهر داد !!!!!
همون تیمی که اوایل فصل همه رو داشت میباخت !!
مدیر شجاع این موقع خوبه . همون اوایل فصل کواچ رو انداختن بیرون وتیمشون رو ساختن . الانم بعیده لیگ قهرمانان رو نبرن !
مدیران ما هم منتظر موندن لیگ تمام بشه . ساری خار و مادر تیم رو یکی کنه ! و بعدش زحمت کشیدن بالاخره عوضش کردن !
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

وقتی با دقت به ترکیب بایرن نگاه میکنم تفاوت یا سرتری نمیبینم نسبت به ترکیب خودمون تنها تفاوت ما و بایرن اینه فلیک یاد داره از توانایی بازیکناش استفاده کنه و مربی ما یاد نداره  و این باعث شده ما فکر کنیم تیم پر بنجله و همه بازیکنا بی خاصیتا بوتنگ بهتر از بونوچ نیست الابا همون ساندرو خودمونه لوا مولرم دیبالدو بهتر نباشن بدتر نیستن پریشیچ رو اینترم نخواست نویر دیگه اون سوپر دروازه بان سابق نیست فقط بنظرم کیمیچ و دیویس نسبت به ترکیب ما بهترن پس نتیجه میگیریم بیشترین تاثیر رو مربی داره :fp:

• saeed-nedved, Pinturicchio, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اینتر اگر قهرمان یوفا بشه هر چند ارزشش کمتره اپا بازم جای یووه جام ارومایی بگیرن خیلی برا یووه بر میشه

امیدوارم یووه سبک خوبی با پیرلو ادامه بده ....

لایپزیش ک چن ساله فوتبالو شرو کرد جزو چارتا رفته المانیا استاد برنامه ریزین ....اما ایتالیایی ها همیشه احساسی تصمیم میگیرن نمونش اوردن پیرلو ....یا جواب میده یا ب فاک میریم ...

خدا کنه تیم بازیکنای جوون و خوبی بگیره ...

از شر برناردسکس دیشیل هیگی خیکی راحت شیم ک پدرش گفته تو یووه میمونه ...

با بودن رونالدو یه مهاجم خوب میخوایم ک خدا کنه موراتا رو بگیریم ...پیرلو تک تک این بازیکنا رو میشناسه ...

بیصبرانه منتظر شروع فصل جدیدم ....

دیدن باخت بارسا لذت بخشه
  • saeed-nedved, Orphée, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

به نظرم بایرن به مراتب ترکیب بهتری از یووه در اختیار داره ...

مثلا به عنوان یار تعویضی امثال کوتینیو ، کومان و تولیسو رو در همین بازی امشب وارد زمین کردند .

اینقدر ترکیبشون رقابتی هست که همچین نفراتی باید برای جایگاهشون بجنگند ...

اما من نقطه قوت بایرن رو مدیریت درست این تیم می بینم .

بالاتر از ترکیب نفرات ، این همخوانی و بازدهی مناسب نفرات جذب شده برای این باشگاه هست که برگ برنده باواریایی ها شده ...

چقدر خوب بازیکنان مسن و کم انگیزه ی خودشون رو با نیروی جوان با کیفیت عوض کردند .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

بچه ها دیدید بایرن بعد از اینکه 6 گل جلو اُفتاد چطوری حمله میکرد؟ آیا چنین رویکردی در سی ال موفقتر نیست و هوادارای یه تیم رو سربلندتر نمیکنه؟

آیا کنته و آلگری هم همچین استراتژی رو انتخاب میکردن یا وقتی تیمشون 2-1 جلو بود، بارتزالی رو میاوردن تو تا از اندوخته شون دفاع کنه؟

متاسفانه این باگ مربیان ایتالیایی هست. حتی تو DNA کسی مثه گسپرینی هم رسوخ کرده و بجای اینکه یووه از آتالانتا تقلید کنه، آتالانتا مقابل PSG از یووه تقلید کرد...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
حالا شاید این حرفم به یه عده بر بخوره ولی مدیران یووه مدی نیستن بیشتر آقازاده هستن در عرش اعلا نشستن یه تیمی هم دارن تو باغ هم نیستن کلا محاسبه و فلان.خخ در واقع عکس با شورت ورزشی ندارن(شوخی بود البته شورت ورزشی)
ینی این بال بالی که من و توی هوادار میزنیم تیم مشکل داره پیره ترکیبش تو ده سال بیست بار عوض شده ستارگان رو نفروشین بخرین تاثیر گذارهارو نفروشین ترکیب رو هی تغییر ندین اونا نشستن بسلامتی هم مینوشن. دی ان ای تیم مشکل داره. امثال بایرن هویتشون فوتباله و تمام.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

بایرن رسما بارسا رو شوهر داد !!!!!
همون تیمی که اوایل فصل همه رو داشت میباخت !!
مدیر شجاع این موقع خوبه . همون اوایل فصل کواچ رو انداختن بیرون وتیمشون رو ساختن . الانم بعیده لیگ قهرمانان رو نبرن !
مدیران ما هم منتظر موندن لیگ تمام بشه . ساری خار و مادر تیم رو یکی کنه ! و بعدش زحمت کشیدن بالاخره عوضش کردن !

آقا همیشه جواب نمیده اینکار؛ بارساییا هم وضعیت مشابه بایرن داشتن‌. ولی خب حالا واسه بایرن گرفت و خوبم گرفت ...
البته تجربه فلیک نشون داد یه مربی از جنس تیم چقدر مهمه؛ ایشالا پیرلو هم واسه ما میگیره :1:
  • saeed-nedved, Aminvo, behnam_juve و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: خدایا شکرت که با همون برد 2 . 1 حذف شدیم جلوی لیون وگرنه یه راس میرفتیم خونه ی بخت امشب .

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

راستش نمیخواستم پیام بدم 

ولی بازی دیشب بایرن رو دیدم اینقدر لذت بردم که حیفم اومد پیام ندم 

فقط خواستم بگم شاید بعضی وقتا انتقاد کنیم اینجا ، شاید عصبی شیم 

شاید نظراتمون با هم یکی نباشه ولی دز اخر هممون دوست داریم که یووه بببره و جام بیاره حالا فقط طرز بیان مشکلات فرق داره 

دیشب خط هافبک بایرن ی کلاس اموووزشی کامل رو واسه تمام باشگاه های اروپا برگذار کرد و کاملا نشون داد که خط هافبک یعنی چی و چ تاثیری میتونه تو بازی داشته باشه 

حالا شما ی لحظه بازی لیون رو در نظر بگیرید که دقیقه 60 که ی گل نیاز داشتیم بونوجی داشت جوری حفظ توپ میکرد انگار ن انگار که داریم حذف میشیم 

ذهنیت برنده داشتن خیلی مهمه ، چیزی که اصلا توی بازی تیم ما دیده نمیشه 

قشنگ اکه ما یک هیچ جلو میفتادیم از بارسا هر چی دفاع داشتیم میریختیم تو زمین 

بحث راجب این بایرن مخوف زیاده ولی سر اخر هم ب اهمیت فول بک خوب داشتن اشاره کنم که ببینید الفونسو دیویس و کیمیش چه روزگاری از بارسا سیاه کردن ، قشنگ اتوبان شده بود اونور 

سانتراشون رو انگاری رو سانتی متر مینداختن ولی خیلی ببخشید ساندرو که در برابر دیویس شبیه ی شوخی میمونه ، اون هیچی 

اخرین بار که ساندرو ی سانتر درست انداخته دلار 3 تومن بوده فک کنم 

امیدوارم امسال دیگه این ذهنیت مسخره رو نداشته باشیم و سال خوبی باشه

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
لایپزیش -لیون - پاری سن ژرمن اومدن جزو 4 تا !!

بیشتر شبیه نیمه نهایی لیگ اروپایه تا لیگ قهرمانان !!!!!!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی