پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
کم و بیش صحبت های دوستان رو خوندم و یه نکاتی رو لازم دیدم اضافه کنم :

اگه از دید پرورش و به اوج رسوندن بازیکن نگاه کنید، ونتورا بونوچی، ایموبیله، دارمیان و دی آمبروزیو رو تربیت کرده، میهایلوویچ دوناروما، رومانیولی، سوسو، یاردیم ام باپه، لمار، برناردو سیلوا ؛ الان یعنی کسی که دو بار این تیمو رسوند فینال، دورتموند کلوپ، رئال آنجلوتی( مدافع عنوان قهرمانی )، بارسلونا با تموم مهره هاش بعد از کامبک تاریخیشون، موناکو هجومی ترین تیم سال گذشته اروپا رو شکست داد، مهارت کمتری نسبت به این افراد داره ؟

سیمئونه یه اینتریه و اگه قرار باشه به فوتبال ایتالیا بیاد، واسه اینتر میاد نه یوونتوس.
راجب اینزاگی و ساری هم قبلا نظرمو گفتم، این دو نفر تا حالا فصل سنگینی مثل فصول آلگری نداشتن.
آنجلوتی تجربه فوق العاده ای داره، اما اون انگیزه و نشاط چند سال پیش رو دیگه نداره و محاله به اون دوران برگرده.

از نظر من یه مربی ایده آل ایتالیایی، مارچلو لیپی هست و در حال حاضر نزدیک ترین فرد به تفکرات لیپی، همین الگری هست.
  • mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

سیمونه ضعف تاکتیکی داره

خودش گفت که چلسی از تیم من تاکتیکا بهتر بود

در ایتالیا و یووه که تاکتیک وحی منزل است..

چگونه مربی غیر تاکتیکی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیمئونه کلن در مصاحبه ها مبادی ادب رفتار میکنه و همیشه تیم حریفو بالا می بره.. شما یه بازی مثال بزنی میشه خدا تا بازی با رئال، بارسا، بایرن، چلسی، همین یوونتوس و کلی تیم مطرح اروپایی رو مثال زد که توسط سیمئونه تو قوطی شده بودن.. 

این قضیه Outplay شدن تیم در یه بازی برا هر مربی در طول فصل اتفاق میفته.. بیشتر فکر میکنم سیمئونه خیلی کم رو دست میخوره و دلیل عمده شکست هاش بخاطر کمبود کیفیت نفراتشه..

به مدیران: بیایم یه نظرسنجی بزاریم در صورت رفتن الگری و در دسترس بودن همه مربیان، کی از همه برا یووه میتونه موفق تر باشه؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

کسی از بازی های امروز خبر داره؟ :39:

جدول پخش باشه خوبه :135555:

پاریس سن ژرمن بیش از حد قویه فوق العاده است!! :speechless:

ولی بازم هیشکی یوونتوس جیگر نمیشه! :76:

به نظرتون مدعی اصلی  قهرمانی امسال ucl از نظر مدیریت و بازیکن کدوم تیم ها هستند؟؟

بارسلونا-یوونتوس-بایرن-پاریس سن ژرمن :speechless:-یوونتوس :135555:-رعال-منچستر یونایتد-منچستر سیتی

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

umtiti و iniesta بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون رو از دست دادند. :yikes:

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

نیمه اول هفته آخر به پایان رسیده و تا این لحظه اتفاق شومی که برای ناپولی افتاد این هفته ممکن هست تکرار بشه. اگه یادتون باشه ناپولی چند فصل پیش با 12 امتیاز از گروهش صعود نکرد(زمان بنیتز) و رئال و دورتمند هر کدوم با 12 امتیاز صعود کردند!!!

الان زسکا یکی به منچستر زده و شده 12 امتیازی و اگر بازل هم یکی به بنفیکا بزنه میشه 12 امتیازی و این پدیده نادر دوباره اتفاق میفته و یک تیم با 12 امتیاز صعود نمی کنه. 

این در حالتی هست که این تنها حالتی از ده ها حالتی هست که یک تیم با 11 امتیاز یا بیشتر صعود نمی کنه و این پدیده یک بار اتفاق افتاده و اصلا به تناوب نمیرسه که بگیم امسال نوبت کی هست. 

دوست دارم این اتفاق بیفته.

پ.ن: منچستر در هر صورتی صعودش قطعی هست.

• mory, MaMpIeRo, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- این فصل رم 3 کلین شیت در 6 بازیش در ل.ق داشته = با تعداد کلین شیت هاش در 39 بازی قبلیش در ل.ق!!! به دی فرانچسکو 4-3-3 چین نمیخورد همچین حرکتی...

- دیبالا بیشترین شوتِ (26) منجر نشدن به گل رو زده در لیگ قهرمانان این فصل و از این حیث رکوردداره! :fp:

- 22 بازی متوالیِ بدونِ شکستِ خونگی در لیگ قهرمانان داره یووه (14 برد و 8 تساوی) ؛ این 5 اُمین زنجیرۀ طولانیِ بدون شکست در تاریخ رقابتهاست!

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

- 22 بازی متوالیِ بدونِ شکست در لیگ قهرمانان داره یووه (14 برد و 8 تساوی) ؛ این 5 اُمین زنجیرۀ طولانیِ بدون شکست در تاریخ رقابتهاست!

دقیقا متوجه نشدم.  ما که 6 7 قبل که میشه فینال گذشته رو باختیم.

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
منچستریونایتد منچستر سیتی لیورپول تاتنهام پاریس و بشیکتاش
به ترتیب از بد به خوب مرتب کنید لطفا .
نظر من :
پاریس
من سیتی
منچستریونایتد
تاتنهام
لیورپول
بشیکتاش
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
و رقیبان احتمالی رم
بایرن
رئال
بازل
پورتو
سویا
شاختار
:22:
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
ترتیب از خوب به بد از نظر من :
لیورپول
بشیکتاش
پی اس جی
سیتی
منچستریونایتد
تاتنهام
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

لیورپول (اگه امشب اول بشه) خوراک الگریه.. راحت عقب میشینیم و ضدحمله می زنیم..

ته دلم دوست دارم به من یونایتد بخوریم حذفشون کنیم.. ولی خب احتمال حذف هم هست..

الگری کلن جلوی تیم های انگلیسی خیلی خوب کار کرده، چه با میلان چه با یووه همیشه موفق بوده.  

• mory, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

یک زنگ خطر حسابی برای بقیه لیگ ها به صدا درآمده. انگلیس چهار از 5 نمایندش صدر نشین صعود کردند و چلسی فقط به خاطر بازی رو در رو دوم شده. امسال انگلیسی توی دور مقدماتی خیلی خوب کار کردند. ایتالیایی ها هم نسبتا موفق بودند و از سه تیم حاضر یک تیم صدر، یک تیم دوم، و امشب هم تکلیف تیم سوم تعیین میشه که احتمالا دوم صعود می کنه. 

اسپانیایی ها سه نماینده از 4 نمایندشون صعودشن قطعی هست.

از نظر من بدترین تیم هایی که می تونیم در مقابلشون بازی کنیم تاتنهام و پاریس به ترتیب هستند. تاتنهام بدترین قرعه ممکنه خواهد بود.

لیورپول

بشیکتاش

سیتی

یونایتد

پی اس جی 

تاتنهام

رم هم امیدوارم به بایرن بخوره، رم به دلیل عدم شایستگی اتلنتیکو صعود کرد. فعلا نباید توی مراحل بالاتر حضور داشته باشند.

خارج از تعصبات رنگی، بایرن یوپ هاینکس خیلی قشنگ و روان فوتبال بازی می کنه با اینکه ادعای مالیکت توپ داشتن هم نداره، ولی از همون مالکیتی که داره به بهترین نحو استفاده می کنه. مطمئنم اگه هاینکس بالا سر بایرن بود الان داگلاس را توی یوونتوس نمی دیدیم. 

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

دعای امشب ماروتا: خدایا رم رو آوردی بالا و پول CL ما رو نصف کردی، دیگه ناپلی رو بیخیال شو 

:141:  :pray 1:  :177:  :desk flip1:  :311:  :k4571_jn8rie9y7m4x:  :newspaperguytear:  :yuno:  :fffuuu:  :seriouslyChan:  :1234:  :459:  :86504_smily_bahal_:  :angry:  :12:  :63:  :Annoyed-Facepalm-Picard-l:  :Sad Melon:  :no:  :Neutral-Sweaty-Concentrated-l:  :Poker Face-Glassess:

اگه ناپلی هم صعود کنه سال بعد فقط فروش خواهیم داشت.. تهش دیگه دو سه تا بازیکن از جوانان بیاریم  :pep:

• mory, Aminvo, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

یووه در هر حالی که باشد اما قرعه آسان مورد نیاز است.

مگر ندیدید پرتغال با قرعه اسان قهرمان اروپا شد و انگلیس و المان و فرانسه و ایتالیا و فرانسه اونسوی جدول به هیچ جا نرسیدن..

پس با یاد خدا دنبال قرعه احسن باشیم.

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

غمگین م مث اون تیم هایی که تو گروه اول شدن اما قراره به یووه ، بایرن  ، رئال و چلسی  بخورن :2laugh:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آسونترین: بشیکتاش

جذاب ترین: لیورپول

سخت ترین: سیتی

یکی از دلایلی ک تو 3 فصل اخیر 2 بار تا فینال رفتیم قرعه های خوبی بود ک تو مراحل ابتدایی نصیبمون میشد.. امثال دورتموند و پورتو و موناکو...

هیچ مشکلی با رم و ناپولی ندارم و امیدوارم هستم تا حدی ک واسه ما شاخ نشن بیان بالا... رم واقعا امسال بر خلاف هر سال ک آبروریزی میکرد آبروی ایتالیا رو خرید! تو گروه چلسی و آتلتیکو صدرنشین بری بالا خیلی حرفه... ناپولی صعودم بکنه هیچ کاره خاصی نمیتونه انجام بده بره لیگ اروپا مدعی تره ولی اونجام عمرا قهرمان بشه! چون اصلا تمرکزشو گذاشته رو سری آ... کلا ناپولی ول معطله..! امسال هیچ جامی نمیگیرن
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
بشیکتاش
لیورپول
یونایتد
سیتی
پی اس جی 
تاتنهام

نمیدونم چرا اینقد تاتنهام رو قوی میدونم ؟؟؟

قرعه آسون از نون شب واجبتره چون بازی رفت رو میزبانیم
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مربیان جوان با نو آوری خودشون مثلل سیمونه کنته و مربی خوش چهرم رم تونستن جذابیت بدن ب لیگ قهرمانان با روحیه و جذبه تی ک ب تیمشون دادن اما یوونتوس و بایرن و ریال همیشه خطرناکن حتی اگه ضعیف تر از قبلشون باشن.....

لیورپول و بشیکتاش بهترین گزینه برای ما هستند شک نکنید.... دلیلشم مشخصع سیستم الگری

تاتنهام تیمیه ک مثل الگری بازی میکنه سخته سیستم گراس بهتره باهاش روبرو نشيم اما چون این روزها روز خوبشون نيس بهتر از قرعه سیتی و چلسیه

منچستر تیم نیست هنوز یک دست نشده و نون بازیکناشو میخوره

سیتی قدرتمنده دلیلشم خرید زیاد و مربی خوبشونه

پی اس جی تیمیه ک انگیزه زیادی داره اما کنترل بالایی روی تیم و نتیجه هاش نداره امکان برد و باختشون زیاده

ب ترتین بشیکتاش لیورپول منچستر. تاتنهام پی اس جی من سیتی

• Aminvo, tecra, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
من تیما رو سه دسته میکنم :
دسته اول لیورپول و بشیکتاش
دسته دوم سیتی و پاریس
و دسته سوم منچستر و تاتنهام

هممون ترجیح میدیم به یکی از تیمای دسته اول بخوریم، ولی خب حس میکنم یکی از بین لیورپول و بشیکتاش به بایرن میخوره.
پیشبینی من اینه که دوباره به آقای گواردیولا میرسیم.
اصلا نمیخوام به دسته سوم بخوریم، چون دو بازی سخت و نفس گیر در انتظارمون خواهد بود.

پیشبینی من اینه :
رم - پورتو
بارسا - چلسی
پی اس جی - بازل
منچستر یونایتد - رئال مادرید
لیورپول - بایرن مونیخ
بشیکتاش - سویا
تاتنهام - شاختار
سیتی - یووه
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

قرعه کشی جالبی میشه.. بهترین قرعه ها اینه که:

- رئال به من سیتی/PSG/منچستر برخورد کنه،

- بایرن به منچستر/تاتنهام/بارسا/من سیتی برسه

- و چلسی به PSG/بارسا برخورد کنه.

بزنن همدیگه رو لت و پار کنن و دور بعد هم بهم بخورن..

امیدوارم رم به پورتو/شاختار/ سویا بخوره و بیاد بالا. 

فصل قضاوت کنته برای اینکه بدونیم در اروپا خوب نتیجه میگیره یا نه فرا رسیده.. چلسی فقط به PSG، بارسا، و بشیکتاش میتونه برخورد کنه، و از اونجا که کنته و چلسی خوش شانس نیستن احتمالن با PSG یا بارسا باید بازی کنن..

مورینیو امسال رو دور شانسه و احتمالن یه قرعه آسون بهش میخوره.. پورتو/سویا/شاختار..

رسیدن هوودس به ترکیب اصلی و جا افتادن در تیم تا مارچ طول میکشه. امیدوارم در مرحله اول حذفی چراغ خاموش بیایم بالا. 

• mory, Aminvo, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی