پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7125 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
بعید نیس واقعا. من شانس زیادی واسه آتالانتا قائلم.. آتالانتا تو گروه لیون و اورتون صدرنشین رفت بالا بعد دورتموند بدون برد اومد لیگ اروپا! رفت و برگشت نتونستن آپوئل رو شکست بدن! آتالانتا امسال لیگو ول کرده و چسبیده ب لیگ اروپا قطعا ب این راحتیا کنار نمیره... ب نسبت خودشون نیمکت خوبی هم در اختیار دارن...

+ تو بازیای پیش فصل آتالانتا موفق ب شکست دادن دورتموند شد...
  • mory, eⁿzº, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
وراتی احتمالا میتونه بدترین "بهترین هافبک ایتالیایی حال حاضر" تاریخ لقب بگیره.
  • mory, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست ولی پاریس هم نتونست از پس رئال بربیاد ...پاریسی که اینهمه پول امسال و در سالهای اخیر خرج کرده ...

یک شباهتی که بین پاریس و یووه میبینم نبود یک یا چند رقیب دندون گیر و قدرتمند در رقابتهای داخلی شون هست .

یوونتوس و سنت ژرمن اون محکی که مثلا رئال و بارسا یا تیمهای انگلیسی میخورند و آبدیده شدن رو از دست دادن ...

یووه با این شکل و سبک از بازی رم - ناپولی - میلان رو شکست داد و تا مرز برد اینتر هم پیش رفت اما تاتنهام  تیم چهارم انگلیس براحتی از سد این مدل بازی گذشت و به دو گل رسید .

• eⁿzº, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

تاتنهام به راحتی چطور گذشت دوست من ؟ با ضربه آزادی که بوفون در دوران بازیگریش منتر مثلش گل خورده و گل اول که مجموع اشتباهات خودمون بود . تاتنهام کمتر از یوونتوس در این بازی موقعیت داشت این رو قبول دارید یا نه ؟

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

phantomz

phantomz

عضو جدید

• اعضا
  • 46 ارسال

تاتنهام به راحتی چطور گذشت دوست من ؟ با ضربه آزادی که بوفون در دوران بازیگریش منتر مثلش گل خورده و گل اول که مجموع اشتباهات خودمون بود . تاتنهام کمتر از یوونتوس در این بازی موقعیت داشت این رو قبول دارید یا نه ؟

فوتبال بازی اشتباهاته . روی گل اول یووه هم اشتباه یارگیری بازیکنان تاتنهام باعث شده ایگواین خالی بمونه و گل بزنه . پنالتی ها رو هم میشه به حساب اشتباهات اونا گذاشت .

خوب پس اصل قضیه فرقی نکرد . گلایی که ما زدیم روی اشتباهات مدافعان اونا بود و گلای اونا هم روی اشتباهات مدافعین و دروازه بان ما .

در ضمن بهتره واقع بین باشیم . تاتنها خوب بازی کرد و موقعیت زیاد داشت . کل بازی هم که هجومی بازی کردن و مزدشون رو گرفتن .

تا موقعی که کیفیت بقیه تیمهای سری آ بیشتر نشه و مربیان سری آ اینقدر ترسو بازی کنن نتیجه همینی میشه که می بینیم .

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بازیه بعدی تو ماه مارسه

ماهی که علگری از اول داشت در موردش می گفت  :65yytgts6rouhope1x2s: 

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

@C.G.Buffon

ببینید چیزی که من دیدم کلا بازی دست اونا بود ...تاتنهام بود که داشت بازی خودش رو به ما دیکته می کرد ...

چرا میگم دیمی دفاع می کنیم چون پشت دفاع کردنمون برنامه ی مدون ضد حمله در اغلب اوقات وجود نداره .

چرا براحتی گذشت ؟ چون به جز اون 10 دقیقه اول بازی اصلا تحت فشار حملات  ما قرار نگرفت و تنها لازم بود که سعی کنند با تمرکز و سرعت دادن به بازی از سد دفاعی ما عبور کنند .

نمی دونم بازی دیشب رئال رو دیدید یا نه ... رئال تعادل بسیار خوبی در دفاع و حمله ایجاد کرده بود و اینقدر در تکرار کارهای تمرین شده ی هجومی سماجت کردند که پاریس رو شکست دادند .

در فصل قبل اینجوری نبودیم ...اگر 10 دقیقه دفاع می کردیم 5 دقیقه هم حمله داشتیم اما در این فصل کلا دفاع و دفاع و دفاع ...

• Principino, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

@C.G.Buffon

ببینید چیزی که من دیدم کلا بازی دست اونا بود ...تاتنهام بود که داشت بازی خودش رو به ما دیکته می کرد ...

چرا میگم دیمی دفاع می کنیم چون پشت دفاع کردنمون برنامه ی مدون ضد حمله در اغلب اوقات وجود نداره .

چرا براحتی گذشت ؟ چون به جز اون 10 دقیقه اول بازی اصلا تحت فشار حملات  ما قرار نگرفت و تنها لازم بود که سعی کنند با تمرکز و سرعت دادن به بازی از سد دفاعی ما عبور کنند .

نمی دونم بازی دیشب رئال رو دیدید یا نه ... رئال تعادل بسیار خوبی در دفاع و حمله ایجاد کرده بود و اینقدر در تکرار کارهای تمرین شده ی هجومی سماجت کردند که پاریس رو شکست دادند .

در فصل قبل اینجوری نبودیم ...اگر 10 دقیقه دفاع می کردیم 5 دقیقه هم حمله داشتیم اما در این فصل کلا دفاع و دفاع و دفاع ...

فقط در مورد این قضیه بود شده بگم که سبک یووه ی آلگری کلن همینه.. عقب می شینه و به تیم حریف "آگاهانه"  اجازه میده جلو بیان. معنیش باختن قافیه و میدون بازی نیست.

این کارو جلوی موناکو، دورتموند، بارسا و چندتای دیگه که یادم نمیاد انجام داده..جلوی بایرن در مونیخ هم همین قضیه برقرار بود و اگه ثانیه آخر نبود صعود کرده بودیم

• mory, Escanor, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

این نتیجه عین اون بازی بود که یووه در زمین خود با دو گل اینزاگی از عنچستر خیلی زود جاو افتاد ولی بعدش سه گل خورد..یادتونه؟

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

این نتیجه عین اون بازی بود که یووه در زمین خود با دو گل اینزاگی از عنچستر خیلی زود جاو افتاد ولی بعدش سه گل خورد..یادتونه؟

داغم تازه شد.. باید بعد گل ها دفاع می کردیم ولی حمله کردیم و ضدحمله خوردیم.. از گیگز و دفاع راستشون فکر کنم..  :fp:

• mory, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

الان نزدیک 10 ساله دارم یوونتوس رو دنبال میکنم هر هفته و هر بازی ، دیگه به این نتیجه رسیدم که یوونتوس شخصیت بازی تو لیگ قهرمانان رو نداره ! 

نمیدونم چی نیاز داره ولی مشکل ما تو لیگ قهرمانان فرا تر از مربی و بازیکنه !

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

محمد سبک یووه در سال گذشته اینجوری نبود ( دفاع می کردیم ولی کاملا برای ضد حمله برنامه داشتیم و تعداد ضد حمله های موفق و برنامه مندمون بالای انگشتان دو دست بود )

در فصل اول الگری هم که کاملا یک تیم مثال زدنی بودیم چون واقعا تعادل در دفاع و حمله داشتیم و نمی شد با دیدن بازی یووه گفت که این تیم یک تیم تدافعیه .

من مشکلی با بازی تدافعی ندارم ولی زمانی این سبک قابل توجیه هست که پشت سرش برنامه ای مشخص و کارامد برای ضد حملات وجود داشته باشه ...

یوونتوس آلگری به نظر من از فصل اولش به مرور توی یک سراشیبی داره حرکت میکنه ...

2015 عالی ...2016 با دو تعویض بحث برانگیز و تدافعی بازی با بایرن رو از دست دادیم ...2017 خوب ولی اتکای بیش از حد به قدرت دفاعی و اتخاذ استراتژی اشتباه برای بازی فینال و تکرار تراژدی فینال ...2018 تیمی که فقط دفاع میکنه و دلش به نتایج داخلی خوشه .

• Principino, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

• مهمان

ما 2015 مقابل المپیاکوس با درخشش پیرلو پیروز شدیم . خیلی خوش شانس بودیم رئال نتونست به ما گل بزنه 
واقعا شانس فقط با ما یار نبوده وگرنه خیلی سبک بازی یووه فرقی نکرده . تنها بازیکنان بی کیفیت تر شدند . مثلا از ویدال رسیدیم به خدیرا از پیرلو به پیانیچ 
دیگه هنرنمایی توز نیست دیگه دفاع مستحم ایتالیایی نیست بونوچی رفته و بارزالی و کیلینی 2 سال پیر تر شدند . بوفون 40 سالشه. 
ما حتی روی کاغذ هم قوی ترین تیم اروپا نیستیم بلکه در بهترین حالت جزء 5 تا باشیم 
کیفیت بازیکن افت کرده مربی داریم که وابسطه به کیفیت بازیکن داره

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

phantomz

phantomz

عضو جدید

• اعضا
  • 46 ارسال

الان نزدیک 10 ساله دارم یوونتوس رو دنبال میکنم هر هفته و هر بازی ، دیگه به این نتیجه رسیدم که یوونتوس شخصیت بازی تو لیگ قهرمانان رو نداره ! 

نمیدونم چی نیاز داره ولی مشکل ما تو لیگ قهرمانان فرا تر از مربی و بازیکنه !

متاسفانه با این موضوع موافقم . هر چقدر توی لیگ خوبیم و راحت قهرمان میشیم توی لیگ قهرمانان و اروپا نمیتونیم به قهرمانی برسیم .

یک جورایی مثل منچستر یونایتد هستیم که توی لیگ اقایی میکنیم ولی توی اروپا با هر رحمت و زوری هم که به فینال برسیم ولی همون لحظه اخر بازنده میشیم .

دیگه تعداد فینال هایی که بازنده بودیم یکجورایی شده سند اعتباری این قضیه . نمیدونم این توی گوشت و خون یووه است یا توی روح و روان یا توی سبک بازی؟ ... هر چی هست قصد تغییر و خارج شدن نداره . و ما هم هر دفعه به بهانه سال بعد دلمون رو خوش میکنیم و آرزومندانه میشنیم بازی ها رو می بینیم ولی دوباره همه چیز تکرار میشه و میره برای سال بعد!

• mory, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
همونطور که پیشبینی کرده بودم، فقط تیم های یوونتوس و بایرن مونیخ و رم + تاتنهام از بازیکن شماره 9 کلاسیک استفاده کردن ( البته رم امشب بازی داره ولی خب بعیده ژکو رو نیمکت نشین کنن. )
از ضعف های استفاده از چنین بازیکنی اینه که عملکرد تیم رو به شدت به عملکرد این بازیکنا وابسته میکنه، که هم میتونه خوب باشه و هم میتونه به ضرر تیم تموم شه. به عنوان مثال یوونتوس روی هنر هیگواین خیلی زود از حریف جلو افتاد اما در ادامه همین هیگواین نتونست عملکرد خوبش رو تکمیل کنه و کار تیم رو سخت تر کرد.
البته هر تیمی ظرفیت های متفاوتی داره و قرار نیست برای همه تیم ها یه قانون کلی قائل شد، رئال بنزما رو کشید بیرون و به دو گل رسید و از اون طرف پی اس جی کاوانی رو کشید بیرون اما عملا خط حملشون فلج شد.
  • mory و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ببینید دوستان آرسنال فصل 2006 2005 تقریبا همچین سبکی داشت یعنی گل میزدند و بعدش میچپیدند تو دفاع و دلشونو به ضدحملات خوش میکردند با این تفاوت که اونا یه آنری داشتند که تو ضدحملات استارت هاش ویرانگر بود. اگه یادتون باشه آرسنال اون فصل در مراحل حذفی همیشه بازی های رفت گل میزد و بازی برگشت همیشه صفر صفر تموم میشد. همین یوونتوس خودمونو آرسنال اون فصل اینطور حذف کرد.آرسنال اون فصل به این شیوه تا فینال رفت و در فینال هم با یه گل  از بارسا پیش افتادند ولی این سبکش اونجا جلو بارسای قدرتمند جواب نداد و دو یک باختن. یعنی این طرز بازی ها تا آخر جوابگو نیست و بالاخره شکست میخوره خیلی کم پیش میاد این سبکها منتهی به قهرمانی بشه

• ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اگر یووه دو فینالش رو برده بود بازم از شخصیت اروپایی حرف میزدید؟؟  الان ارسنال هر سال تو اروپا بود شخصیت اروپایی داره؟؟؟

برادر من هر سال مهره های الگری روو میگیرن  بعد الگری داره تیم ودوباره میسازه این هیچی  الگری بازی با تاتنهامبهترین مهره هجومی در ضد حمله یعنی دیبالا و کوادرادو رو نداشت به علاوه خراب کردن پنالتی و تک ب تک اوهاااااااااااااااااااااا

خیلی دیگه گندش کردین انجلوتی هم بی تجربه بود  نتونست تو اروپا  با یووه نتیجه بگیره اما اما رفت ب میلان و تجربش رفت بالا و قهرمان شد  الان بارسا تمام بازیکنهاش چندین ساله با همن این میشه هماهنگی چشم بسته پیدا میکنن وگرنه اونقدرا قوی نیستن اما ما پوگبا ویدال بونوچ رو دادیم قهرمانی هم میخوایم؟؟ خوبه باز الان نتیجه  رو تقریبا گرفتیم ..

منفی باف نباشید اروپا رقابت سختیه بایرن 5 ساله نتونست فینال بیاد  بارسا هم  اون بارسا نس امسال  ایشالا تاتنهامو ببریم تیم اماده مشه بد شانسی فقط و فقط مصدومیت لعنتیه 

بعد الگری مربی دیگری میاد اما اگر باهاش قهرمان شدیم بدونین سهم کنته و الگری در بزرگ کردن این تیم خیلی زیاد بوده همش ب مربی جدید مربوط نیس

• Pinturicchio, cr7, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
فقط تصور کنید تاتنهام به اندازه یوونتوس مصدوم داشت
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
علیرضا جان اگه احیانا منظورت منم هست من منفی باف نیستم فقط سعی میکنم واقع بین باشم.واقعا خیلی کم پیش میاد با این تاکتیک بشه قهرمان شد چون این تاکتیک مبتی بر شانسه یهو میبینی تیمی که جلو هست و رفته دفاع، یکی از مدافع هاش یه اشتباه کوچیک میکنه و مهاجم فرصت طلب حریف از همون اشتباه کوچیک استفاده میکنه و گل میزنه. پس میبینی که این شیوه شانس زیادی میخواد که متاسفانه خودت هم میگی ما بدشانسیم. برعکس اون مورینیو مزخرف که تو این زمینه خوش شانسه و با این روش دو بار قهرمان شده اگه پارسال لیگ اروپا رو دیده باشید بازی منچستر و سلتاویگو منچستر بااینکه جلو بود ولی آخرهای بازی یه لحظه نزدیک بود سلتاویگو گل بزنه و با توجه به قانون گل زده صعود کنه یعنی واقعا منچستر شانس آورد که تو اون بازی حذف نشد حتی مورینیو خودش نزدیک بود غش کنه از ترس. پس اینجور بازی کردنها شانسیه و مورینیو هم ریسک میکنه. یونان بی مصرف هم یورو ۲۰۰۴ شانسی تونست با این روش قهرمان بشه البته بلانسبت یوونتوس و الگری. الگری تو فینال پارسال هم اون سیستم رو چید چون خواست جلو بیوفته و دوباره بره دفاع ولی بی تجربگی کرد و متاسفانه تاوانشو اونجوری داد ای کاش با همون سیستم سال ۲۰۱۵ دوباره به مصاف رئال میرفت. پس گفتم این تاکتیک شانس زیادی میخواد که ظاهرا ما نشون دادیم که زیادشو نداریم با اون مصدومیت های فراوون و پشت سر هممون. تازه امسال رئال و بارسا و بایرن کم بودن که اون منچسترسیتی نره غول و اون لیورپول و اون منچستر هم هستن ضمنا بایرن هم نسبت به پارسال قویتر شده با برگشت یوپ هانکس. البته من با این حرفت واقعا موافقم که میگی هر سال بازیکن ها عوض میشن و بازیکنهای جدید میان و این برای مربی واقعا دردسرسازه. من راستش دو فیناله که خیلی خوش بینم که یووه حتما قهرمان میشه بخصوص پارسال ولی هر دوبار اینجوری شد ولی حالا تو میگی خوش بین باشم، باشه چشم خوش بین میشم انشاالله امسال قهرمان سه گانه میشیم به امید خدا. من که از خدامه
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

فقط در مورد این قضیه بود شده بگم که سبک یووه ی آلگری کلن همینه.. عقب می شینه و به تیم حریف "آگاهانه"  اجازه میده جلو بیان. معنیش باختن قافیه و میدون بازی نیست.
این کارو جلوی موناکو، دورتموند، بارسا و چندتای دیگه که یادم نمیاد انجام داده..جلوی بایرن در مونیخ هم همین قضیه برقرار بود و اگه ثانیه آخر نبود صعود کرده بودیم

نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم ولی من واقعا" شباهتی بین بازی جلو تاتنهام و اون بازیای جلوی بارسا و دورتموند و موناکو و حتی بایرن نمیبینم
تنها شباهت این بود که ما اول بازی حمله کردیم و بعدش توپ دست حریف بود
توی تمام بازیایی که اسم بردی ما کاملا" برنامه داشتیم وقتی اونا جلو کشیدن بیشتر یهشون ضربه بزنیم
ولی جلوی تاتنهام ما فقط میخواستیم گل نخوریم
تا صب هم بازی ادامه پیدا میکرد ما خیال ضدحمله نداشتیم
  • mory, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی