پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیازات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
474 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب ديگه كم كم خودتون رو آماده كنيد واسه پيش بيني مسابقات سري آ البته لازمه كه بگم جايزه نفر آول پيش بيني سال گذشته كه كمال عزيز هست در اولين مراسم رسمي به ايشون اهدا خواهد شد در اولين فرصت و بعد از تصميم گيري مديران نحوه امتياز دهي ، مسابقات مد نظر پيش بيني ، نوع جايزه و هرگونه قوانين مرتبط اعلام ميشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از امروز انجمن پيش بيني بعد از وقفه نسبتا ً طولاني كار خودش رو مجددا ً شروع مي كنه البته يه تغيير كوچولو نسبت به گذشته وجود داره كه درمورد امتيازاته 1- پيش بيني صحيح (كساني كه فقط نتيجه رو درست پيش بيني كرده باشند) = 2 امتياز 2- پيش بيني كاملا ً صحيح (كساني كه هم نتيجه و هم تعداد گل رو درست بگن) = 5 امتياز 3- مسابقات جام حذفي هم محاسبه خواهد شد 4- كساني كه بيشتر از يكبار نتيجه رو بگن آخرين نتيجه ارسال شده محاسبه خواهد شد 5- جوايز فقط به كساني تعلق مي گيره كه عضو كانون هواداران يوونتوس در ايران باشند 6- زمان براي شركت در هر مسابقه تنها 15 دقيقه مانده به مسابقه مذكور مي باشد 7- جايزه برنده مسابقات پيش بيني هم يكي از محصولات ارجينال باشگاه يوونتوس هست كه طبعا ً تنها به يك نفر تعلق مي گيره نوع جايزه متعاقبا ً اعلام ميشه اما فرد برنده اين اختيار رو داره كه از بين چند گزينه يكي از محصولات رو انتخاب كنه فقط يك مورد مي مونه كه احتمال برنده شدن دو يا چند نفر در پايان مسابقاته اين موضوع هم ظرف يكي دو روز آينده مشخص ميشه دوستان اگه مشكلي در ارتباط با اين موضوع ميبينيد همين جا مطرح كنيد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من اگه سیستم پیش بینی رو یه مقدار پیشرفته تر کنیم بهتره.مثل تعیین زنندگان گل و بازه زمانی به ثمر رسیدن گل و اینکه به ترتیب چه اتفاقاتی میفته(مثلا اول تیم X یه گل میزنه و بعد تیم Y دو تا میزنه).یا مثلا اخراجی ها و اختاری ها و .........هزار چیز دیگه.اعمال کردن این ها خیلی کار سختی هست و احتیاج به برنامه مجزا داره.اما میشه یه سری از این ها رو وارد سیستم کرد.طوری که محاسبشم کار سختی نشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

از امروز انجمن پيش بيني بعد از وقفه نسبتا ً طولاني كار خودش رو مجددا ً شروع مي كنه
البته يه تغيير كوچولو نسبت به گذشته وجود داره كه درمورد امتيازاته
1- پيش بيني صحيح (كساني كه فقط نتيجه رو درست پيش بيني كرده باشند) = 2 امتياز
2- پيش بيني كاملا ً صحيح (كساني كه هم نتيجه و هم تعداد گل رو درست بگن) = 5 امتياز
3- مسابقات جام حذفي هم محاسبه خواهد شد
4- كساني كه بيشتر از يكبار نتيجه رو بگن آخرين نتيجه ارسال شده محاسبه خواهد شد
5- جوايز فقط به كساني تعلق مي گيره كه عضو كانون هواداران يوونتوس در ايران باشند
6- زمان براي شركت در هر مسابقه تنها 15 دقيقه مانده به مسابقه مذكور مي باشد
7- جايزه برنده مسابقات پيش بيني هم يكي از محصولات ارجينال باشگاه يوونتوس هست كه
طبعا ً تنها به يك نفر تعلق مي گيره
نوع جايزه متعاقبا ً اعلام ميشه اما فرد برنده اين اختيار رو داره كه از بين چند گزينه يكي از
محصولات رو انتخاب كنه
فقط يك مورد مي مونه كه احتمال برنده شدن دو يا چند نفر در پايان مسابقاته
اين موضوع هم ظرف يكي دو روز آينده مشخص ميشه
دوستان اگه مشكلي در ارتباط با اين موضوع ميبينيد همين جا مطرح كنيد

ایول
مررسی مانی جان
با اینکه کار سختی هست محاسبه امتیازات اما واقعا ممنون
امین جان پیشنهاد شما هم خوب هست اما فوق العاده سخت هست واقعا سخته

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

امین جان پیشنهاد شما هم خوب هست اما فوق العاده سخت هست واقعا سخته

خودم هم که گفتم سخته.حالا من باز سیستمی که تو ذهنم هست رو میگم مطمئنا نظر نهایی با شماست دیگه.
من میگم سه تا فاکتور بشه.نتیجه و زنندگان گل و ترتیب به ثمر رسیدن
نحوه ی امتیازدهی هم عوض بشه.یعنی یه چیزی شبیه شرط بندی.خود بچه ها رو پیش بینی هاشون ارزش بذارن.این فاکتور هم میتونه بر اساس اهمیت چیزی که پیش بینی شده باشه.یعنی میگیم بچه ها میتونن برای نتیجه بازی بین 5-20 امتیاز قائل بشن و برای زنندگان گل بین 10-30.به این ترتیب اگر کسی غلط هم پیش بینی کنه همون مقدار امتیازی که اعلام کرده ازش کم میشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من اگر امتیاز منفی هم داشته باشیم خیلی خوب هست و یک پیشنهاد به نظر من اگر در بین کل شرکت کنندگان برای یک بازی فقط یک نفر نتیجه را درست پیش بینی کرده باشد ، یک امتیاز ویژه به اون فرد داده بشه اینطوری باعث میشه بچه ها به دنبال نتایج واقعی باشند ( البته این رو بگم که چون خودم قبلا وظیفه شمارش امتیازها رو داشتم ، کاملا به سختی کار آگاه هستم و مطمئنم زمان زیادی صرف می شود ، پیشاپیش یک خسته نباشید حسابی به مانی عزیز میگم ، امیدوارم همواره موفق باشه ) با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره كمال جان سري قبل هم كه امتيازات رو جمع مي كردم خيلي سخت بود ولي ايندفعه مي خوام از روز اول امتيازات رو يادداشت كنم كه ديگه مشكلي پيش نياد و به محض اتمام مسابقات نتايج اعلام بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
منم با این ایده موافقم که مثلا اگر کسی توی یک هفته به تنهایی نتیجه بازی رو درست پیش بینی کرد امتیاز بیشتری بگیره . امتیاز منفی هم فکر کنم یک دردسر دیگه هست و مانی جان باید تصمیم بگیره . اما امتیاز بیشتر برای فردی که به تنهایی درست پیش بینی کرده فکر نکنم خیلی مشکل ساز باشه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
از دوستان عزیز میخوام که در نظرسنجی شرکت کنند تا مانی جان نیز کارشون راحت تر بشه . الان 1 هفته هست که این نظرسنجی هست و فقط 4 نفر رای دادن . ممنونم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اگه امتياز منفي بشه من يكي تو نظرسنجي ها شركت نميكنم !!!!!!!!!!!!! اميدوارم اين فكرتون رو فراموش كنيد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
طبق آراء عمومي امتيازات بعد از هر مسابقه اعلام ميشه درمورد امتياز ويژه نظر من اينه كه چون تعداد شركت كننده ها زياد نيست و معمولا ً نتايج مشابهي وجود داره خيلي جالب نيست اما مي تونه به جذابيت كار كمك كنه پس با توجه به درخواست بچه ها امتياز ويژه هم تعلق مي گيره يعني هر كس به تنهايي نتيجه مسابقه اي رو صحيح پيش بيني كنه 7 امتياز دريافت مي كنه پس به اين ترتيب 7 ، 5 و 2 امتياز موجود هستن هيچ امتياز منفي هم وجود نداره ----------------------------------------------------------- اما امتيازات به دست اومده تا پايان مسابقه شماره 2 علي (پينتوريكو) با كسب 7 امتياز در صدر قرار گرفته و قاسم (marco) و مجتبي (senatoralex) بطور مشترك در رده دوم قرار دارن فقط نمي دونم چرا كمال اين هفته نگفت 2-0 !!! ---------------------------------------------------------- جدول امتيازات : 7 امتياز : پينتوريكو 5 امتياز : Marco ، senatoralex 4 امتياز : Fariborz ، Reza ، Admin ، B a H M a n ، يووه و ehsan-alex 2 امتياز : عاطفه Juventini يوونتوس 1985 mj_juve aliakbar Kamal mat_godot Erfan محمد alex esfandyar_alex HamiRd libero F a R a Z Pessotto Sinak nafisfigo JUVE_JOJO

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مطمئن باشید من خیلی زود صدرنشین میشم ...

juventusi

juventusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
یک سوال کسی که قهرمان میشه برای دریافت جوایز باید عضو کانون هواداران باشه یا نه ؟؟؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

جدول امتيازات :

7 امتياز : پينتوريكو

5 امتياز : Marco ، senatoralex

4 امتياز : Fariborz ، Reza ، Admin ، B a H M a n ، يووه و ehsan-alex

2 امتياز : عاطفه
Juventini بار اول
يوونتوس 1985
mj_juve
aliakbar
Kamal
mat_godot
Erfan
محمد alex
esfandyar_alex
HamiRd
libero
F a R a Z
Pessotto
Sinak
nafisfigo
JUVE_JOJO
Juventini بار دوم

اون بالا رو نگاه كن

juventusi

juventusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال

یک سوال کسی که قهرمان میشه برای دریافت جوایز باید عضو کانون هواداران باشه یا نه ؟؟؟

کسی نیست جواب من را بدهد ؟؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دوست من احتياجي به عضو بودن در كانون هست { بازسازي شد كلمه ي نيست به هست تبديل شد } ببخشيد كه بازسازيش كردم نميخواستم بعدا دوستان اشتباه كنن

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره مجتبي حق با شماست درستش كردم ولي درمورد شرايط حضور در پيش بيني يكي از شروط داشتن عضويت در كانون هواداران هست

juventusi

juventusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
به نظر من این شرط برداشته شود خیلی بهتر است

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منظور همین ثبت نام شماست که خوب شما ثبت نام کردین ... مشکلی نیست میتونی بازیهارو پیش بینی کنی ...

juventusi

juventusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
من کی در کانون هواداران ثبت نام کردم که خودم خبر ندارم ؟؟؟؟!! ( نکنه منظور شما ثبت نام در سایت هست ؟؟؟ )

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی