پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان فصل 2008-2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
442 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من خریدهای یووه خیلی اثر تو روند کاری یووه داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعید می دونم خرید مهم دیگه ای داشته باشیم. اینطوری که سایت یووه نوشته 1 هافبک و 1 دروازه بان ذخیره به جز مواردی که تا الان انجام شده. پس پتانسیل یووه کمی بیش از همین چیزیه که داره،و با همین نفرات باید پیش بره. نمی دونم،خیلی نمیشه خوشبین بود.ولی بهرحال باید امیدوار بود. یووه با همین نفرات در سری آ از هیچ تیم بزرگی شکست نخورد.شاید فصل دیگه هم بشه روش حساب باز کرد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

من هم معتقدم که به بازار نقل و انتقال بازیکنان خیلی ربط داره مثلا اینتر با خریدن کوارسما و لمپارد و آوردن مورینیو با خودش را برای قهرمانی بسته.باید ببینیم یووه چه کار میکنه اما فکر کنم تا 4/1 بالا بره.((البته آرزوی من که فینال است.))

ربط داره ولی باید ببینیم جهت این ارتباط به کدوم سمته
یه زمانی که خیلی هم دور نیست رئال مادرید با خریدن زیدان - فیگو - رونالدو - بکام و ... قصد فتح تورنمنت های پی در پی رو داشت
ولی سالیان سال چوب اون نقل و انتقالات بی حساب و کتاب و بوتیک وار رو خورد و حتی از کسب یک قهرمانی هم ناتوان موند
در طول تاریخ همیشه به خریدهای یوونتوس اعتماد کردیم ونتیجه ش رو هم دیدیم
دو تا از خریدهای یوونتوس به بهترین بازیکن های اروپا و جهان تبدیل شدن

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ســخته ! ... بــاور کنید سخته ! :-\

با این وضع خط دفاعی سخته جلوی تیمهای بزرگ بازی کردن ! ... نمیدونمم چی بگم ! ... از یه طرف به خودم میگم نقل و انتقالات نیم فصل و آینده هم هست ... از یه طرف هم فکر بازی در 3 تا جام من رو آزار میده ! تصویر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من به لیگ قهرمانان ... من ... من..... خیلی امیدوارم.

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
خریدای یووه بله عالی بودن ولی در زمان مدیریت موجی. اهل آیه یاس خوندن نیستم ولی واقع بینانه میگم یووه تا اینجا با این خریدا فقط باید به فکر اسکودتو باشه و بس

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
وقتي يووه اومد سري آ من ميدونستم كه يووه تا 2،3سال ديگه يووه نميشه مگر معجزه اي بشه فصل قبل هم بيش از حد انتظار بود هرچند بعضي وقت ها اعصاب خورد ميكرد،اميال هم قضا و قدر اما مطمدن هستم فصل بعديش خوب ميشه!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اسفندیار موجی هم سال اول و دوم کل خریداشو انجام نداد 12 سال طول کشید تا ویترین یوونتوس رو رنگین کرد مدیران جدید تازه اول راه هستن باید بهشون فرصت داد به تاریخچه فعالیت موجی نگاه کن متوجه میشی بعد از چند سال خرید های بزرگ انجام داد منظورم ندود , تورام و بوفونه چون قبل از اون یوونتوس سوپراستار نمی خرید بازیکن معمولی می خرید به سوپراستار تبدیل می کرد ضمن اینکه سه بازیکن مورد نظر رو هم با پول فروش زیدان خرید

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مگه همون سال که منتخب جهان بودیم توی لیگ قهرمانان چیکار کردی که هی حرف از بازیکن میزنید؟ یووه امسال خیلی چیزهایی بهتر از بازیکن بزرگ داره 1 انگیزه داره انگیزه چیزیه که نداشتنش امسال حال تیم هایی مثل رئال - میلان -بارسا - حتی لیورپول را هم گرفت 2 یووه اتحاد تیمی داره چیزی که با کلی پول هم نمیشه به وجودش اورد یا خریدش و خیلی چیزهای دیگه ای این یووه ی امسال داره و خیلی از تیم های بزرگ و پول خرج کن ندارند پس به همین دلیل من خیلی به لیگ قهرمانان امید دارم (تا سر حدقهرمانی) **

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه چیزی که منو امیدوار میکنه سابقه خوب رانیری تو لیگ قهرمانانه. میشه امیدوار بود که رانیری تو لیگ قهرمانان یووه رو موفق کنه بخصوص که الان تیم تشنه موفقیت و قهرمانیه و از انگیزه فوقالعاده ای برای بازی در لیگ قهرمانان برخورداره. بازیکنانی مثل ندود و الکس و ترزگه وبوفون که سالهای متمادی جز ستارگان لیگ قهرمانان بودن الان بعد از 2 سال دوری به لیگ قهرمانان برگشتن. واضحه که برای درخشش دوباره و اثبات حقانیت تیم و خودشون تمام تلاشش و انگیزشون رو به کار میگیرن. این در صورتیه که اتفاقات غیر منتظره رو در نظر نگیریم.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در مورد امسال و اين يوونتوس خيلي خوشبينم . خيلي !!!

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
ولی من امید ندارم
چون به رانیری و تیمی که داره بسته می شه امید ندارم :-[
سابقه یه مربی تضمینش نمی کنه!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امروز ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران قرعه کشی مرحله سوم مقدماتی جام قهرمانان اروپا فصل ۲۰۰۸/۲۰۰۹ انجام میشه
توی این قرعه کشی حتی امکان داره حریف قطعی یوونتوس مشخص نشه!چون بازی های برگشت از دور دوم مقدماتی ۵ و ۶ آگوست برگزار میشه.
یعنی ممکنه حریف یووه به صورت برنده یکی از بازی های زیر تعیین بشه و در اون ثورت با ۴-۵ روز دیگه صبر کنیم تا تیم حریف رو بشناسیم

Agg. First leg Second leg
Brann - Ventspils 1-0 Report » 05/08 »
İnter Bakı - Partizan 1-1 Report » 06/08 »
Drogheda - Dynamo Kyiv 1-2 Report » 06/08 »
Rangers - Kaunas 0-0 Report » 05/08 »
Tampere United - Artmedia 1-3 Report » 06/08 »
Sheriff - Sparta 0-1 Report » 06/08 »
AaB - Modriča 5-0 Report » 06/08 »
Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2-1 Report » 06/08 »
Fenerbahçe - MTK 2-0 Report » 06/08 »
Göteborg - Basel 1-1 Report » 06/08 »
Anderlecht - BATE 1-2 Report » 06/08 »
Anorthosis - Rapid Wien 3-0 Report » 06/08 »
Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 3-0 Report » 06/08 »
Domžale - Dinamo Zagreb 0-3 Report » 06/08 »

**

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
قرغه کشی انجام شد یوونتوس باید با برنده بازی Tampere United-Artmedia بازی کنه بازی رفت این دوتیم در زمین Tampere United برگزار شد و Atrmedia بازی رو ۳-۱ برد پس به احتمل زیاد رقیب یووه همین تیم خواهد بود

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تیم FC Artmedia Bratislava از كشور اسلوواكی ( مركز اروپا ).

تصویر

لقب این تیم : Engerau

وبسایت رسمی : www.fcartmedia.sk ( وبسایت جالب و قشنگی دارن !! )

تاسیس : 7 ژوئن 1898

در سالهای 2005 و 2008 قهرمان لیگ اسلواكی شده.

در سالهای 2004 و 2008 قهرمان Slovensky Pohar شده.

سال 2005 هم قهرمان سوپرجام اسلواكی شده.

الان در رده 143 یوفا قرار داره.

بازیكنان مشهورش هم :

Jan Durica
Marek Krejci
Filip Sebo
Balazs Borbely

تركیب رایج این تیم هم 2-4-4 هست!!!

ورزشگاه این تیم فقط 9500 نفر رو در خودش جا میده .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
قرعه کشی خیلی بدی هم نیست البته برای ما

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
انصافا قرعه خوبی نصیب ما شده - البته تیم های خیلی بزرگی هم توی این مرحله نیستند ولی با این قرعه می شه از همین الان تبریک گفت ورود به مرحله نهایی بازی ها رو

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
از اونجایی که آرتمدیا بازیه رفتشو تو خونه ی حریف 3-1 برد پس احتمال بسیار زیاد با آرتمدیا بازی دازیم

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
به نظر من یووه امسال از 4/1 بالاتر نمی یاد !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حریف تدارکاتی خوبیه!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی