پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان فصل 2008-2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
442 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اطلاعات کامل در مورد لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2009-2008

پنجاه و چهارمین دوره ی مسابقات اروپایی و هفدهمین دوره ی چمپیونز لیگ،در فصل2008-2009 با حضور 76 تیم برگزار خواهد شد.
فینال این دوره در ورزشگاه المپیک رم خواهد بود.

----

در شروع بازی ها،از 25 تیر تا 6 شهریور،3 مرحله رقابت های مقدماتی با حضور 60 تیم برگزار خواهد شد،و 16 تیم به مرحله ی گروهی صعود خواهند کرد.
و به جمع 16 تیم صعود کرده به مرحله گروهی خواهند پیوست.

=-=-=-=-=

مرحله ی اول مقدماتی

در مرحله،تیم ها گمنام و ضعیفی شرکت دارند که در مجموع 28 تیم خواهند شد (2 تیم هنوز مشخص نیست).و 14 تیم ازین 28 تیم به مرحله بعد خواهند رفت.
این 28 تیم در فاصله 25 تیر تا 15 مرداد با یکدیگر بازی خواهند کرد.
لیست تیم های حاضر در مرحله ی اول گروهی :

تصویر

قهرمان لیگ بوسنی و یک سری رقابت های دیگه که توی عکس هست به این مرحله اضافه خواهند.

=-=-=-=-=

مرحله ی دوم مقدماتی

در مرحله دوم 14 تیم دیگه حضور دارند که تیم های شناخته تری هستند،رنجنرز،دیمانو کیف،فنرباغچه،پاناتینایکوس و اسپارتا پراگ از این تیم ها هستند.
2 تیم از این گروه نیز هنوز مشخص نیستند،از جمع این 28 تیم 14 تیم به مرحله ی سوم صعود خواهند کرد.
رقابت های این دوره از 8 تا 16 مرداد برگزار خواهد شد.
لیست تیم های مرحله ی دوم مقدماتی :

تصویر

=-=-=-=-=

مرحله ی سوم مقدماتی

در این مرحله،تیم های مطرح اروپایی حضور دارند،

در میان 14 تیم این مرحله،که یوونتوس هم ازین مرحله شروع خواهد کرد تیم های مثل : بارسلونا،آرسنال و لیورپول،فیورنتینا شالکه و مارسی حضور دارند.
28 تیم در این مرحله حضور خواهد داشت که 14 تیم به مرحله ی گروهی صعود خواهند کرد.
از 22 مرداد تا 6 شهریور رقابت های این دوره برگزار خواهد شد،
لیست تیم های حاضر در این مرحله :

تصویر

=-=-=-=-=-=-=

مرحله گروهی

16 تیم از همین حالا به این مرحله راه پیدا کرده اند،
این 16 تیم عبارتند از :

رئال مادرید و ویارئال از اسپانیا، منچستریونایتد (مدافع عنوان قهرمانی) و چلسی از انگلیس، اینتر و رم از ایتالیا، بایرن مونیخ و وردربرمن از آلمان، لیون و بوردو از فرانسه، پورتو و اسپورتینگ لیسبون از پرتغال، آیندهوون هلند، زنیت سنت پترزبورگ روسیه (قهرمان جام یوفا)، سلتیك اسكاتلند و سی.اف.آر كلاژ رومانی 16 تیمی هستند كه از هم اكنون در مرحله گروهی مسابقات حاضر می باشند و به همراه 16 تیم راه یافته از مرحله مقدماتی، بازیهای مرحله گروهی را انجام خواهند داد.

تصویر

در روز 7 شهریور قرعه کشی این مرحله انجام خواهد شد و تیم ها در 8 گروه قرار خواند گرفت.اولین بازی های این دوره روز 26 و 27 شهریور برگزار خواهد شد.و آخرین بازی روز 19 و 20 آذر خواهد بود.

=-=-=-=-=

مرحله 1/8 نهایی

29 آذر قرعه کشی این مرحله انجام می شود و از 30 بهمن تا 21 اسفند بازی های این دوره انجام خواهد شد.

=-=-=-=-=

مرحله ی 1/4 نهایی

30 اسفند،قرعه کشی آخرین مراحل لیگ قهرمانان صورت خواهد گرفت،و 19 تا 27 فروردین سال 88 این بازی ها برگزار خواهند شد.

=-=-=-=-=

مرحله ی نیمه نهایی

اولین بازی ها در روز 9 و 10 اردیبهشت و بازی های برگشت در 16 و 17 اردیبهشت خواهد بود.
و 2 تیم فینالیست مشخص خواهند شد.

=-=-=-=-=

فینال

بازی فینال در روز 6 خرداد در ورزشگاه المپیک رم برگزار خواهد شد.

ورزشگاه المپیك رم برای چهارمین بار است كه میزبان دیدار نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا می شود.اولین بار در سال 1977 لیورپول انگلیس و مونشن گلادباخ آلمان در این ورزشگاه باهم روبرو شدند كه تیم انگلیسی موفق شد با نتیجه 3 بر 1 حریف آلمانی خود را شكست دهد و قهرمان اروپا شود.

بار دوم هم لیورپول به فینال رسید !!! در سال 1984 این بار در برابر رم که در خانه بازی می کرد قرار گرفت. در این دیدار جالب دو تیم به تساوی 1 بر 1 دست یافتند اما در ضربات پنالتی بازهم این لیورپول بود كه با برتری 4 بر 2 در ورزشگاه رم جشن قهرمانی را برپا كرد!

سومین و آخرین باری كه ورزشگاه المپیك شهر رم میزبان فینال لیگ قهرمانان بود سال 1996 است، كه یوونتوس و آژاكس در این ورزشگاه دیدار پایانی این رقابتها را برگزار كردند. جالب آنكه چهره تیم قهرمان باز هم در ضربات پنالتی مشخص شد و بازی كه همچون سال 1984 با تساوی 1 بر 1 به پایان رسیده بود، مشابه همان سال در ضربات پنالتی با همان نتیجه 4 بر 2 به اتمام رسید!!!! اما این بار تیم ایتالیایی بود كه قهرمان می شد و یوونتوس در ورزشگاه رم جشن قهرمانی را برگزار نمود.

---
برنامه ی کامل اتفاقات و تاریخ آن ها به میلادی :
تصویر

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
وای چه هیجانی از حالا گرفتم :P :P :P :P :P :P

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه حس منطقی میگه یووه با این تیم تا 1/4 شاید بتونه بره ! یعنی خیلی چیز بعیدی نیست. اگر چند خرید خوب داشته باشیم،چند خرید بزرگ،میشه امیدوار بود تا نیمه نهایی هم بریم. رسیدن به فینال خیلی رویایی به نظر میاد ! ولی فکرشو کنید،ندود با جام لیگ قهرمانان خداحافظی کنه چقدر فوق العاده میشه ! یوونتوس تیم غیر قابل پیش بینی شده اخیرا، نه میشه امیدوار کامل بود،نه میشه قطع امید کرد ! واقعا هیجان انگیزه ! امیدوارم ضد حال نخوریم !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
آقا رضـــــــــــــــــــــــــــــــا همه چي گذاشتي الّا قهرماني يعني چي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من ميگم با ندود و انگيزه اي كه اون داره ما 100000000000000000000000000000000000000% قهرمانيم ميگه نه ؟؟؟؟؟نگاه كن

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
منم حدس میزنم یووه تا 1/8 یا دیگه تهش تا 1/4 برسه اگر اینکه بشه لیورپول معلوم نیست ستاره ها هم فایده داشته باشن ایشالا که میریم بالا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که گذاشته بوددددددددددددددددم !! حتی یادمه نوشته بودم مرحله ی فینال،بعد دیدم ضایعست عوضش کردن گذاشت فینال خالی ! نیمه نهایی هم زده بودم مرحله ی نیمه نهایی بعد گذاشتم نیمه نهایی خالی !! کجا رفت ؟؟؟؟؟ نظر سنجی رو از اول می زارم ! دوباره رای بدید ;D !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
حالا اين شد يه چيزي انشاءالله كه يوونتوس قهرمان ميشه و اين تاپيك به دليل پيروزي هاي متعدد يوونتوس تا 50 تا صفحه هم پيش بره و آخرش اين رو ببينيم كه بچه ها دارن به هم ديگه به خاطره قهرماني يوونتوس تبريك ميگن

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
من دوست یووه به فینا بره و قهرمان هم بشه ولی برای امسال فکر کنم نیمه نهایی کافی باشه . اگر یووه بازینان بزرگی بخره میتونه به راحتی به فینال صعود کنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ما در طول تاريخ رقابت ها در بهترين شرايط و با داشتن حداكثر ستاره ممكن هم به سختي به فينال و قهرماني رسيديم نمي تونيم انتظار زيادي داشته باشه ولي مي تونيم اميدوار باشيم من تا مرحله يكچهارم رو پيش بيني مي كنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من من به رقابت های امسال خوش بین ترم نسبت به سال های قبل ! تیم کاپلو پر از ستاره بود اما سبک بازیش اصلا در حد تیمی مثل یوونتوس نبود ! وقتی که ما فقط بک گل نیاز داریم و دقیقه 90 هست ، میبینم که دارن برای خودشون پاس کاری میکنند در دفاع و فقط دلشون به سانتر های بی هدف خوشه ! اما یوونتوس رانیری هجومی بازی میکنه ، گل میخوره ! اما گل هم میزنه ! چنین سیستمی میتونه به کار تیم بیاد . من یک چهارم رو زدم ، اما اگر ا مراحل بعدی هم رفتیم جای تعجبی نداره ! با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پورتو به دلیل هم چیزی که توی تاپیک فوتبال جهان گفتم (رشوه به داوران) از چمپیونز لیگ امسال هم محروم شد. احتمالا بنفیکا به جاش میاد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچ وقت دوست ندارم ناامیدانه صحبت کنم . درسته یووه جدید ، برای اولین بار به اروپا میره ولی هنوز یوونتوس هستش و قطعاً با خرید چند مهره مناسب و پوشش نقاط ضعف تیم میتونیم به موفقیت امیدوار باشیم . من فکر کنم رسیدن به جمع 8 تیم پایانی برای خیلی از طرفداران جایگاه خوبی باشه و به نظر منم خوب هستش . اما به شخصه به فینال رای دادم و خیلی هم امیدوارم چون پتانسیل لازم رو داریم . یه مسئله ای که بهش ایمان دارم اینه که یووه دنبال چیزی هستش که از این حیث تیم رو به یک استثنا تبدیل میکنه . ما میخوایم اتفاقات کالچوپولی رو به فراموشی بسپاریم و آبروی اروپایی خودمون رو پس بگیریم و برای همین موضوع قطعاً کل مجموعه با جدیت بیشتری کار میکنن تا نتیجه بگیریم . در کل مثل همیشه به موفقیت تیم امیدوارم و خیلی پرامیدانه و مغرورانه میخوام حرف از قهرمانی بزنم . تیمهای دیگه هرکی میخوان باشن ! ما هم یوونتوسیم ... **

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم همه فهمیده باشن اراده ایتالیایی چه غیر ممکنهایی رو ممکن میکنه. قهرمانی ایتالیا در جام جهانی که خیلی ها فکرشو نمیکردن. قهرمانی میلان در جام قهرمانان دو سال پیش که بازهم خیلی ها فکر شو نمیکردن. یا همین سوم شدن یوونتوس تو فصلی که گذشت که خیلی از طرفدارهای خودمون فکرشو نمیکردن.اما همه این اتفاقات با کمک اراده ایتالیایی انجام شد.همه اونها یک هدف داشتن سربلند کردن نان ایتالیا و به اهتزار دراوردن پرچم اون بر بام افتخارات جهان و اروپا. یوونتوس الان تیمی سرشار از انگیزه و تیمیه که تشنه قهرمانی و پیروزی تا اقتدار و شکوه خودش رو بازهم تکرار کنه. به مدد بازیکنانی مثل دلپیرو و ندود و بوفون و ترزگه و کامورانزی و بازیکنی مثل جووینکو یوونتوس میتونه هر غیر ممکنی رو ممکن کنه. فقط ابتدای فصل قبل و انتهای اون رو باهم مقایسه کنین میفهمین یوونتوس تا چه مرحله ای میتونه بالا بره.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس یکی از ناکام ترین بزرگان فوتبال دنیا در فینال لیگ قهرمانان بوده. یووه از ابتدای این رقابتها 7 بار به فینال رسیده که فقط 2 بارش رو قهرمان شده. این قهرمانی ها هم یکی در فصل 84_85 به میزبانی بلژیک بوده که یووه 1-0 لیورپول رو میبره و قهرمان میشه که با حادٍه تلخی هم همراه بوده. ویکی هم در فصل 95_96 به میزبانی ایتالیا بوده که یووه در ضربات پنالتی 4_2 آزاکس رو مبره و قهرمان میشه. یووه در پنج فینال دیگه شکست خورده و نتونسته قهرمان بشه. فصل 72_73به میزبانی یوگوسلاوی، آژاکس 1_0 یوونتوس فصل 82_83 به میزبانی یونان، هامبورگ 1_0 یوونتوس فصل 96_97 به میزبانی آلمان ، دورتموند 3_1 یوونتوس فصل 97_98 به میزبانی هلند ، رئال 1_0 یوونتوس فصل 2002_2003 به میزبانی ایتالیا ، میلان 3-2 یوونتوس ( در ضربات پنالتی) فینالهایی بوده که یووه با قبول شکست نایب قهرمان اروپا شده. جالبه که یوونتوس در سه فصل متوالی بین سالهای 95 تا 98 به فینال رسیده که این قدرت یوونتوس رو تو اون سالها نشون میده . **

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من میگم یووه تا فینال رو بالا میره و به احتمال زیاد هم قهرمان میشه الان فقط از روی تعصب حرف میزنم چون من و کلا ما به خاطر تعصبی که به یووه داریم هوادار این تیم هستیم پس ما فقط با قهرمانی تو چمپینز لیگ اروم میشیم                                                                                                                                                                                   کاپ توی دستای الکس و بقیه بازیکنا چقدر قشنگه

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من بارها به خودم گفتم یووه از وقتی که از سری ب برگرده تا 3سال نمیتونه یووه واقعی رو نشون بده،فکر میکنم توی این 3سالی که پیش بینی کردم اگه خیلی تلاش کنه میتونه تا نیمه نهایی بیاد که اونم خیلی حداقل برا من جنبه رویا داره! در هر صورت ما که بخیل نیستیم!ایشالا همین امسال بره فینال!!!! ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ما همه دوست داریم یووه رو در بالاترین قله فوتبال در جهان یعنی پیروزی در لیگ اروپا ببینیم ... ولی باید منصف باشیم تیمی رو که از نو شکل گرفته آیا میشه بیشتر از رسیدن به 4/1 نهایی اروپا ازش انتظار داشت ؟ به نظر من که یووه تا به اینجا عالی پیش اومده.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من فکر کنم نقل و انتقالات امسال خیلی به مسابقات مرحله گروهی ربط داره ( برای یـــووه ) تصویر

ولی مطمئنم یووه به راحتی به دو مرحله بعد از گروهی صعود میکنه تصویر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من هم معتقدم که به بازار نقل و انتقال بازیکنان خیلی ربط داره مثلا اینتر با خریدن کوارسما و لمپارد و آوردن مورینیو با خودش را برای قهرمانی بسته.باید ببینیم یووه چه کار میکنه اما فکر کنم تا 4/1 بالا بره.((البته آرزوی من که فینال است.))

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
آرزوی هر یوونتوسی فیناله ( من که دوست دارم فینال نـــدود رو جــام به دست ببینم ) تصویر

ولی من بدبینانه ترین حالت رو 4/1 میبینم ! تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی