پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Erepublik

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
358 پاسخ برای این موضوع

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
بچه هایی که عضو میشن اسمشونو اینجا بگن .... یعنی یوزرشونو ... راستی خیلی به غریبه ها اعتماد نکنید فقط با بچه های خومون فعالیت کنید . چون بین ایرانی ها مخصوصا نامرد زیاده ... تو شراکت ها که دزدی میکنن بد جور ...

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
یه موضوع دیگه ما اینجا سیاست های گروهمون باید یکی باشه ! هممون باید تو یه حزب باشین فعلن ... تا قبل از تشکیل حزب خودمون . من همین جا حزب کثیف Victorious رو تحریم میکنم و از شما هم میخوام که در این حزب عضو نشید . فقط DESPI !!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
حزب فقط حزب الله. نه شوخی کردم فقط nsdap اقا این همسایه ما پاکستان عجب کشور قوییه... توی جنگها رو که می دیدم کشورارو نابود می کنه... بعدشم سوئد عزیزم دومین کشور قدر دنیاست

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
آخه میدونی ... پاکستان حدود 700 نفر سرباز داره ... ولی رنج Strenght اش 1 امتیاز از ما بیشتره ... یعنی خیلی ! کشور ما حدود 2 هست قدرت نظامیش و این افتضاحه با وجود این همه سرباز ... که بیشتر تقصیر رئیس جمهور بی عرضه هست . ما اگه میخوایم کارمون تو فعالیت های سیاسی بگیره باید چن تا سرباز با قدرت 4 داشته باشیم که درواقع چریک حساب میشن . بعد ما توسط شرکتمون چریک ها رو ترانزیت میکنیم به کشور های خارجی و اونا از اون طریق باید در خارج وظیفه ی هماهنگی خارجی ها برای انجام کودتا در ایران و فروپاشی قدرت "پاسدار" اقدام کنن ... که این مهم فقط با هماهنگی سران ما با احزاب فعال خارجی صورت میگیره ... بعد اونا با ایران درخواست جنگ میدن ! و بعد از این کار ایران شکست میخوره و ما بر سریر قدرت مینشینیم .... این یکی از استراتژی هایی هست که ما رو زود تر از بقیه راه ها به قدرت میرسونه اما مثل زمان شاه میشه و حمایت مردمی از ما کم میشه .... به هر حال ... من منتظر راه کار های شما برای رسیدن به قدرت برتر هستم !

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
یه کار دیگه هم میشه کرد همین انجام کودتا رو به رئیس حزب DESPI که خیلی تلاش داره رئیس جمهور بشه همون ah87 ارائه بدیم ... این جوری حمایت مردمی هم خواهیم داشت ! اگه نظر شما مثبته من یه نامه به رئیس DESPI بدم در مورد این راه کار ؟!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
سلام به همه

کسی دعوت نامه داره واسه منم بفرسته ؟

bad_boy_onfire@yahoo.com

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا بزارید 2 روز از فعالیتتون بگذره بعد به فکر گرفتن قدرت باشید !! چقدر عجولید ! بهمن روزنامه پول نداره،حذب پول نداره فقط می تونی در انتخابات درون حذبی شرکت کنی. من هنوز برای شرکت مطمئن نیستم،ببینید مثلا الان همه به غذا نیاز دارند،ولی همه نمی خوان مسافرت کنند، البته اگر جنگ باشه خیلی به بلیط نیاز هست اونوقت ممکنه کار ما بگیره ! یکی به من بگه حقوق کارکنا از کجا داده میشه ؟ میشه بازار رو خودمون انتخاب کنیم ؟ یعنی کجا فروش کنیم ؟ و چجوری میشه ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من من رسما بیخیال این بازی شدم ! اول که هی به پسوردم گیر میده بعد هم هی cannot میزنه ! اینوایت هام توی ایمیل یاهوو هم اصلا صفحه شون باز نمیشه ! از صبح تا الان دارم باهاش ور میرم ، اعصابمو به هم ریخته ! باتشکر

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
حمل و نقل خوبیش اینه میتونی با شرکت های خارجی هم قرارداد ببندی ... فک کنم همون Export Licence باشه . پول کارمند ها رو هم فک کنم از حساب شرکت باید بدی . هر شرکتی واسه خودش حساب داره . حمل و نقل اگه سود نداشت مطمئن باش مولتی ها (یوزر های میلیاردر) توشون عضو نبودن ... الان خود "پاسدار" هم حمل و نقله ... و از طرفی این رئیس جمهور ما همش دنبال جنگه پس تو جنگ بلیط زیاد خریده میشه ... ولی یه چیزو مطمئنم و اون اینکه فروش بلیط شاید از غذا بیشتر نباشه ولی کمتر هم نیست !

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
راستی رضا چن تا گولد داری الان ؟! من اگه دعوت نامه هام اوکی شن 5 تا رو حتما برات میفرستم ...

مژده !!!!! کار گیر آوردم با حقوق 2.1 !!! خیلی خوشحالم !!! کمپانیه Persian Gulf Food که خیلی هم معروفه و قول داده حقوقو افزایش بده ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مولتی ها یعنی کسایی که چند یوزر دارند! من خودم دیروز 1 نمونشو به آدمین گزارش کردم،یکی از شرکت های آپارتمان سازی ایرانی یوزرهاش به هم شبیه بودند من به آدمین گزارش دادم.ببینم چی میشه ! --- به همین سادگی نیست بهرحال. من 25 گولد دارم. (لطفا پست پشت سر هم ندید.پست قبلی رو ویرایش کنید)

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من الان یه سوال پیش اومد برام : من اگه سرباز بشم چی میشه ؟! باید شغلمو ول کنم سرباز بشم ؟! کلا سرباز شدن چه ضرری میتونه داشته باشه ؟!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
می تونی پیشرفت کنی و در کشور سمت بگیری.... فکر کنم. الان برای مانی هم فرستادم دعوت نامه. باید خانه سالمندان هم بزنیم ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ببينم اگه سرباز شدي و رفتي جنگ امكان كشته شدنم هست ؟ يعني ممكنه آدم گيم آور بشه ؟

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
آره . از Wellness ات کم میشه ... اون موقع فک کنم باید بری بیمارستان تا خوب بشی ... همچنین میتونی با دادن 2 گولد یه WellnessBox بخری و 10 تا ولنس بگیری ...

مهم

اولین مقاله من در زمینه Erepublic منتشر شد و استقبال خوبی ازش شده ! در مرد بالا بردن سطح کیفی قدرت نظامی ایرانه :

http://www.erepublik...cle-280982.html

Vote کنید مقاله هم رو .... در ضمن Subscribe یادتون نره !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منم اولین روزنامه رسمی رو منتشر کردم... جیزی که نیاز دارن حمایت شماست تا روزنامه در جدول بالا بیاد و دیده بشه... از بین شما نه کسی کامت نگذاشته تا الان نه وت داده... مرسی از ابراز احساساتتون. مردان حسابی ردیف کنید کارو خب برای کسایی که دوست دارن بدونن توی این روزنامه امروز چی می گذره باید بگم که یک خبر از گروه ایرن میدن، البوم جدید مونسپل و دانلد یک اهنگ از سیکس فیت اند رو شامل میشه...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم با اينوايت حميرد عضو شدم الآن 50 تا جون دارم و يك ريال ناقابل پول ببينم با اين پول مي تونم غذا بخرم يا بايد با آب خودمو سير كنم ؟

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
مانی جان آموزش کامل رو چن صفحه پیش لینکشو گذاشتم حتما ببین ... حمیرد : یذار یه واقعیتی رو بگم . روزنامه در این دنیا باید مربوط به همین دنیا باشه نه دنیای واقعی ... مثلا انتقاد از فعالیت های رئیس جمهور و غیره . راستش خیلی از این روزنامه های موزیک و ورزشی استقبال نمیشه ... ولی من به هر حال ازت حمایت میکنم . راستی یه موضوع ناراحت کننده ... شرکت حمل و نقل اون طور که فکرشو میکردم رونق نداره ! مثلا شرکت خلیج فارسی فقط یک بلیط تونسته بفروشه با وجود داشتن کارمند های اسکیل بالا . باید خوب بررسی کرد دید چه شرکتی سود داره .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اره... خودم هم زیاد راضی نیستم... مخصوصا الان که جمعیت کمه... شاید هفته نامه اش کردم و وقتم رو بذارم روی کار برای کمپانی... اگر به من اختیارات بدید، کمک می کنم برای تشکیل حزب کارگر ناسیونالیست سوسیالیست، اونجا اگر موفق بشیم خیلی مهم تر از روزنامه هست... چطوره؟

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
آره خوبه ، من یه راه هایی برای جذب اعضا برای حزب آیندمون دارم ... که به موقش رو میکنم . فکر کردن در مورد حزب کمی زوده و به نظر من باید این 1 هفته رو فقط دنبال پول درآوردن و بالابردن اسکیل هامون باشیم . پیشنهاد میکنم سرباز هم بشید چون ضرر نمیکنید فقط 1 ولنس کم میکنه چیزی نیس که ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی